Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pasiklydusioji

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptySk. 12 28, 2008 5:47 pm

Čia yra N-E-R-E-A-L-Y-B-Ė Looove
Tikrai, kuo toliau tuo labiau myliu šį ff ;D
Labai nustebinai su tokia istorija, nes tikėjausi, kad jos susipyko labiau dėl Agustino Laughing
Ir galas toooooks Looove
Kažkas čia tarp Candės ir Agustinos mezgasiii
Man laaabai patiko.
Myliu tave ir šį ff Looove Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptySk. 12 28, 2008 5:50 pm

Skaitant tavo komentarą mano šypsena pakilo iki pat ausų Laughing
Ačiū tau labai labai labai Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptySk. 12 28, 2008 5:53 pm

O taaaaip.
When your smiling, the all world smiles with you
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptySk. 12 28, 2008 5:56 pm

Kad tik jau ne Laughing
Ačiū dar kartą Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptySk. 12 28, 2008 6:00 pm

Prašom Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptySk. 12 28, 2008 7:27 pm

Oho, koks ilgas Looove
Patiko man, nesitikėjau, kad bus toks įvykis ;D
Man patiko, laukiu Augustino pasakojimo Laughing
Dar.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptySk. 12 28, 2008 7:28 pm

Aha, pastebėjau, kad nebemoku trumpų rašyt Laughing
O šiaip labai ačiū ;D
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptySk. 12 28, 2008 8:08 pm

Koks ilgas ir nerealus tesinys! Looove
Viskas - ta istorija, tavo rašymas ir viskas viskas tiesiog fantastiška!
Myliu, myliu. Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptySk. 12 28, 2008 8:40 pm

Labai jums ačiū.
Džiaugiuos, kad patinka Dance
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyAntr. 12 30, 2008 3:32 pm

Taigi, kaip sakiau tęsinys nevykėlis. Jūs tuo puikiai įsitikinsite. Čia beveik nėra veiksmo, nėra Agustino istorijos ir šiaip jis nevykėlis. Ir dar trumpas, nes pamaniau, kad užteks ilgų. Nors sekantis tikriausiai vistiek bus ilgas Laughing


Jie abu vis dar buvo prie jūros, ant smėlio kopų. Abu žiūrėjo į tolį. Abu tylėjo. Abu buvo paskendę savo mintyse. Ta tyla šią akimirką buvo jauki. Nei vineas iš jų turbūt nenorėjo kalbėti. Tik žiūrėti kažkur ir, regis, nieko nematyti...Candelos mintys buvo miglotos. Ji jautė, kad padarė gerai. Ji jautėsi taip, tarsi nuo jos širdies būtų nusiritęs didžiulis akmuo, kuris slėgė ją visus tuos metus. Candė norėjo žinoti ką jautė Agustinas. Bet ji net nenumanė ar jis pyksta, ar ne. Ji nesuprato ką reiškė tas Agustino apkabinimas. Galbūt dėl to, kad ji to nesitikėjo. Candela net nenumanė kiek laiko praėjo nuo tada, kai jie čia atvažiavo. Staiga Agustinas prabilo, vis dar žiūrėdamas į tolį:
- Cande...- jis kalbėjo tyliai.
- Ką?- ji taip pat, nors tokioje tyloje, kurioje girdėjosi tik jūros ošimas, jų balsai po tiek tylėjimo skambėjo svetimai.
- Ačiū tau.
- Bet...bet už ką?
- Už tai, kad nebetylėjai. Už tai kad papasakojai, nors ir žinau, kad tau buvo sunku.
- Tu..tu nepyksti?
- Cande, nubūk kvaila. Už ką man pykti? Už tiesą?
- Už tiesą, pasakytą per vėlai.
- Juk svarbiausia, kad išvis tu man tai pasakei. Svarbiausia, kad išdrįsai.
- Ką dabar darysi?
- O ką aš galiu daryti?- jis tarsi laukė Candės atsakymo, bet nesulaukė, todėl toliau šnekėjo pats. - Iš tiesų norėčiau pasišnekėti su Laura.
- Manai verta?- Candė numanė, kad jis to norės, bet tikėjosi, kad apsigalvos.
- Man svarbu tai. Nesuprantu kaip ji galėjo taip elgtis. Noriu pažiūrėti jai į akis.
- Na, jei tau nuo to bus geriau...Bet ji tave mylėjo.
- Šitai jai nesuteikė progos taip elgtis. O..o tu?
- Ką aš?
- Tu manęs nemylėjai?- jo lūpose pasirodė maža šypsenėlė, o Candela išraudo.
- Aš...ne. Nemylėjau. Tada.
- O kada mylėjai?
- Vėliau,- Candė meldė, kad jis baigtų klausinėti.
- O dabar?
- Kas dabar?
- O dabar mane myli?- šio klausimo ji bijojo labiausiai.
- Na...aš...nežinau...ne.
- Na, jeigu tavo atsakymas toks, tai supratau,- dabar jo šypsena buvo didelė, o Candė nesuprato ką jis suprato. Bet neklausė. Toliau vėl kalbėjo Agustinas:
- Taigi sakiau, kad noriu pasikalbėti su Laura. Ir dar noriu, kad tu eitum drauge. Jūs turit pasikalbėti.
- Ne, ačiū, Agustinai. Man užtenka vien to, kaip ji į mane žaibuoja akimis.
- Bet kiek man teko matyti, tai tavo svaidomi žaibai galingesni,- jis juokėsi.
- Cha, cha kaip juokinga.
- Labai. O dabar gal važiuojam?
- Gerai, o kada tu man papasakosi savo istoriją?
- Nejau dar turi dūšios klausytis jos šiandien?
- Na, nelabai. O tada kada?
- Tada, kada mėnulyje apsigyvens žmonės.
- Ką?
- Nejau manei, kad yra kažkokia istorija?
- Pala, pala, kvailas idiote, nori pasakyt, kad...?
- Nusiramink, Can, juk juokauju.
- Tavo juokeliai šiandien nevykę. Tai po galais kada man papasakosi tą istoriją?
- Nežinau. Juk mes dar susitiksim. Gal rytoj.
- Na, gerai. Tik pasakyk man vieną dalyką. Ar tu ją myli?
- Ką?
- Candelą?- Candei tai labai rūpėjo.
- Na pasakysiu tau taip. Myliu ją taip, kaip tu nemyli manęs,- ir tada jis pradėjo juoktis. Candė nieko nebesakė, tik įlipo į jo automobilį.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyAntr. 12 30, 2008 3:38 pm

Geras tęsinys, man patiko ;}
Ypač galas, ten gerai Agustinas suvartė Candę Laughing
Tai va, kiek trumpokas, bet aš žinau, tu pasitaisysi ir rašysi vėl ilgus ;DD
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyAntr. 12 30, 2008 3:39 pm

Aš ir taip paskutiniu metu rašiau ilgus, todėl galėsiu dėt juos kas antrą dieną, kad gautųsi kaip jūsų Laughing
Nu, o šiaip tai ačiū Dance
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyAntr. 12 30, 2008 3:48 pm

Pritariu spalvei Laughing
Agustinas čia gerai suvartė Candę Laughing Paskutinis Agus sakinys nerealiausiais Laughing
Aš norėėėtai ilgesnio tęsinio ;D
P.S. Aš vis dar myliu šį ff Looove Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyAntr. 12 30, 2008 5:41 pm

Jo, jau tas Agustino paskutinis sainys tai geras. Laughing
Ir pradžia labai gera buvo.
Noriu dsar ir ilgesnio! Looove
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyAntr. 12 30, 2008 5:51 pm

Dar ilgesnis bus rytoj Cool
Ačiū Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyTr. 12 31, 2008 6:02 pm

Žiūrėkit ir mokykitės. Va tokio ilgumo ir ne kitokio (nebent tik truputį mažesni ar didesni) turi būti tęsiniai. Imkit pavyzdį iš manęs Cool

- Teta, einu pietaut,- šūktelėjo Candė savo tetai. Šiandien Candės darbo diena. Ji dirbs iki trijų. Dabar dvylikta, taigi dar nemažai laiko.
Candė nuėjo į artimiausią kavinukę, ten užsisakė blynelių su ledais ir puodelį juodos kavos. Po vakar dienos ji jautėsi laiminga. Turėjo daug energijos ir, regis, galėtų kalnus nuversti. Todėl ji greitai viską suvalgė, susimokėjo ir išėjo atgal į tetos parduotuvę.
Pravėrusi parduotuvės duris ji tiesiog nustėro. Ji pamatė žmogų, kurio tikrai nesitikėjo sutikti niekur, o juo labiau šioje parduotuvėje. Prie jos tetos stovėjo mergina ir susimokėjo už kažkokią suknelę. Ta mergina buvo Laura. Ji nežinojo, kad Candela čia dirba. Candė norėjo apsisukti ir vėl išeiti, bet buvo per vėlu. Laura atsisukusi ją pamatė. Merginos stovėjo viena nuo kitos kokių penkių metrų atstumu ir žiūrėjo viena į kitą, sučiauptomis lūpomis. Candė nežinojo kaip jai pasielgti. Ar praeiti lyg niekur nieko, ar ją užkalbinti. O jei užkalbinti, tai ką galų gale pasakyti. Bet Candė nebemąstė, kai Laura artėjo link jos. Candela manė, kad ji praeis nieko nesakiusi, bet taip nebuvo.
- Candela, mum reikia pasikalbėti.
- Nemanau, kad mes turim ar kada nors turėsim apie ką kalbėti, Laura.
- Juk pati puikiai žinai, kad turim, tai galbūt eime kur nors pasišnekėti.
- Negaliu, aš čia padedu savo tetai tvarkytis. Ši parduotuvė mano tetos.
- Manau teta tave išleis ir prašau neieškok priežasčių kaip išsisukti nuo pokalbio.
- Net neketinu ko nors ieškoti. Jei jau taip nori einam. Bet neturiu nė menkiausio noro su tavim kalbėti, Tu tai puikiai žinai.
- Aš irgi neturiu jokio noro su tavimi šnekėt, bet mums reikia išsiaiškinti viską iki galo.
- Mums ar tau? Nes man viskas pakankamai aišku.
- Eime.
Taigi jos nekalbėdamos nuėjo į tą pačią kavinukę, kurioje Candela sėdėjo prieš keletą minučių.
- Na, tai ką nori išgirsti? - pradėjo Candė. Dabar ji jautėsi stipri ir savimi pasitikėjo. Jos tonas buvo tvirtas ir šaltas. Tokas pat buvo ir Lauros.
- Ar tu...ar Agustinas žino tiesą?
- Jei tu apie tą tiesą, tuomet taip, žino, - Laura neparodė to, tačiau ji kiek išsigando.
- Ir tu jam tai papasakojai, taip?
- Taip.
- Bet tuomet kodėl jis kavinėje elgėsi lyg niekur nieko. Jei dar galiu sakyt, kad pažįstu Agustiną, jis taip nesielgtų.
- Tu negali sakyt, kad jį pažįsti, nes niekada jo gerai ir nepažinojai. bet šiaip ar taip tu neklysti. kai susitikim Šokolado namuose jis tiesos dar nežinojo.
- Tai kada tu jam papasakojai ir jeigu jau tiek laiko tylėjai, tai kodėl prasižiojai?
- Agustinas viską sužinojo vakar. Galbūt ir nebūčiau jam pasakojusi ir būčiau toliau tylėjusi, elgdamasi kaip kokia dviveidė, bet manai jis visiškai nieko nepastebėjo kai susitikom? Jokios įtampos, kurią būtų pastebėjęs kiekvienas? Nebūk naivi, Laura. Jis paprašė, kad aš jam papasakočiau kas nutiko.
- Ir žinoma tu sutikai.
- Nejaugi per tą laiką nė kiek nesubrendai? Vis dar elgsiesi taip mažvaikiškai? Jau seniai buvo laikas Agustinui sužinoti tiesą. Be to, jis nori tave pamatyti, todėl gali ruoštis ne itin maloniam susitikimui. Ir būk maloni, nebedumk jam akių. ir išvis nesuprantu kodėl aš čia sėdžiu su tavim ir aiškinu tau, tai ką ir pati manau žinojai, ar bent jau nutuokei,- Candela atsistojo nuo kėdės. - Iki negreito, arba dar geriau iki niekada.
Tuomet ji išėjo pro kavinės duris, palikdama nustėrusią Laurą. Candė jautėsi gerai, pasakiusi tai, ką jau senai turėjo pasakyti.
Ji vėl sugrįžo į parduotuvę ir ją užkalbino teta:
- Kur buvai, mieloji? Mačiau buvai parėjusi, bet vėl kažkur išėjai su ta mergina.
- Nepyk, teta Claudia. Tiesiog ta mergina laaaabai gera mano sena draugė, todėl negalėjau atsisakyti jai nepalaikyti kompanijos kavinėje, kur nuostabiai pasišnekučiavome,- pasakė Candė, kiek perdėdama su savo vaizdingumu.
- Tu man kažkokia keista, Candelita?
- Ar aš? Baik pokštus, teta.
Visą likusį darbo laiką Candė taip ir prastūmė, vaikštinėdama iš kampo į kampą. Baigiantis darbui suskambo jos telefonas.
- Sveika, Cande.
- O, Agustinai, labas.
- Ką veiki? Išties noriu tave pakviesti šiandien vakarienės, žinoma jei tu neužsiėmusi? Ir manau, kad pats metas man papasakoti tau tai, ką tu nori žinoti.
- Na, šiandien aš laisva.
- Tuomet privažiuosiu tavęs mūsų firminiu laiku - šeštą.
- Gerai, iki.
Jeigu dabar paklaustumėte kaip jaučiasi Candela Vetrano, ji jims atsakytų, taip: supernuostabiaifantastiškainepakartojamai. Būtent taip ji ir jautėsi. Dabar ji ant greičio nuvarė namo, ten susirado drabužius, kuriuos apsivilks vakare. Tuomet susitvarkė kambarius, kad greičiau prastumt laiką. Likus valandai nuėjo susiruošti. Neteko ilgai laukti ir ji išgirdo automobilio signalizavimą. Nulėkė prie lango ir išvydo juodąjį Agustino Mersedesą, taigi nieko nelaukusi nusileido į apačią.
- Sveika,- pasisveikino Agus.
- Labas. Ku važiuosim?
- Ir tu tikies, kad aš tau pasakysiu?
- Na, tiesą sakant ne. Šiandien pas savo tetą parduotuvėje sutikau vieną žmogų.
- Ką? Vaiduoklį?
- Panašiai, bet neatspėjai. Laurą.
- O,- tik tiek pasakė jis. - Ir ko ji iš tavęs norėjo?
- Na, manau ji net nesitikėjo, kad ten mane sutiks. Bet mane sutikusi norėjo pasikalbėti.
- Ir tu sutikai?
- Taip, juk pats sakei, kad mum reikia pasikalbėt. Nors sutikau ne todėl, kad tu taip sakei. Ji primygtinai prašė, kad aš su ja pasišnekėčiau.
- Na ir ką?
- Nieko. Ji klausė ar tu žinai, pasakiau, kad taip . Dar pasakiau, kad tu nori su ja susitikti.
- Ir kaip ji reagavo?
- Nežinau, nekreipiau dėmesio, nes tai pasakiau ir iškart išėjau iš kavinės.
- Liūdna. O aš tikėjausi dramatiško buvusių draugių susitaikymo.
- Vėl svaidai savo nevykusius juokelius?
- Taip, atspėjai,- ir jis nusijuokė. - Atvažiavom.
Candė pamatė, kad čia buvo jaukus restoranėlis, kuriame groja gyva muzika. Jie atsisėdo prie vieno iš staliukų ir užsisakė vakarienę.
- Na? - prabilo Candė.
- Kas na?
- Pasakok istoriją.
- Kantrybės, Vetrano. Nejaugi manai, kad kai išeisime iš čia aš tave vešiu namo?
- Tai kur dar? Prie ežero ir prie jūros buvom.
- Manai mano vaizduotė apsiriboja vien ežeru ir jūra? Jei taip, tai tuomet klysti.
Greitai jiems atnešė vakarienę. Jie pavalgė besijuokdami, šiek tiek pasiginčydami. Atsiskaitę išėjo į lauką.
- Vakaras, kaip visada, kai mes dviese pilnas žvaigždžių,- pasakė Candela.
- Aš jų užsakiau special for us,- išsišiepė Agus. Tda jie abu įlipo į automobilį, pavažiavo dalį kelio ir sustojo.
- Kur tu mane atsivežei? Čia aš dar nesu buvusi.
- Žinau, kad nesi. Užsimerk,- Candė jau ruošėsi ginčytis, bet Agustinas ją nutildė rankos mostu ir ji užsimerkė. Vėliau jis ją paėmė už rankos. Vedė lygiu paviršiumi, bet vėliau prasidėjo laiptai. Gausybė laiptų, Candei net kojas paskaudo, kai jie buvo vietoje ir Agus pasakė, kad ji gali atsimerkti.
Atsimerkusi ji pamatė dangų tarsi ranką pasiekiamą, kuriame puikavosi daugybė žvaigždžių. Jie buvo ant kažkokio namo stogo. Čia buvo velniškai gražu. regis, ši vieta buvo lankytojams, nes aplinkui buvo suoliukų ir vienas staliukas. Jie atsisėdo ant vieno nuošaly esančio suoliuko ir Agustinas pradėjo pasakoti:
- Na, manoji istorija nebus tokia įdomi ir stulbinanti kaip tavoji.Kaip žinai, mano tėvai gyveno ir ligšiol gyvena Brazilijoje. Taigi kai atvykau, susipažinau su Candelos šeima, nes mūsų tėvai artimai bendravo. Pastebėjau tai nuo pat pradžių, kad Candela bandė man įtikti, tėvai irgi norėjo, kad mes draugautume. Turbūt tik aš vienintelis to nenorėjau ir nesileidau į kalbas. Nesileidau į kalbas tol kol...kol Candela neišgelbėjo mano tėvo. Mano tėvo sveikata greitai pradėjo blogėti, taigi jam atliko operaciją. Candela buvo donorė. Tuomet mane mama priremė prie sienos, kalbėdama kur aš rasiu geresnę merginą ir trampampam. O yuo metu ir aš jaučiausi vienišas. Vieną dieną atsibudęs pagalvojau kodėl gi ne. Mes pradėjom draugaut. Ir nesakysiu, kad tai buvo blogai. Atvirkščiau mums sekėsi pakankamai puikiai. bet aš jos vis nesugebėjau, nesugebu ir manau, kad nesugebėsiu jos pamilti. ypač dabar.
- Kodėl ypač dabar?
- Nagi, Cande, neapsimetinėk. Juk pati puikiai žinai kodėl.
- Gal ir žinau, bet ne taip jau puikiai, kaip tu sakai.
- Na, tuomet padarysiu situaciją aiškesnę, - ir tardamas šiuos žodžius jis pabučiavo Candę.

Gal ir nebūčiau darius to bučinio, bet pagalvojau, tebūnie Naujametinė dovana jums
Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyTr. 12 31, 2008 6:52 pm

Kokia puiki naujametinė dovana!
tas bučinys ir visaks taip romantiška. Looove Žvaigždės 'special for us'. Looove Miela...
Na dabar pakomentuosiu viską.
Visų pirma tai labai išsinorėjau blynelių su ledais. Laughing
Na visų antra tai tas susitikimas... Nesuprantu, kokia kvaiša ta Laura. Nepernešu aš jos. Mad
Agustinas... Ir jo istorija. Netikėjau, kad jau šioje dalyje ją parašysi. Laughing Šiaip įdomu ir graudu, vargšaus Agus, juk jis buvo beveik priverstas būti su Candela2 dėl tėvo. Kaip liūdna. Bet dabar jie ten, tas bučinys taip aaa... Looove
Myliu šitą ff, tiesiog daugiau negu myliu, tiesiog nėra žodžių tam jausmui! Looove
Beje, kiek tokio ilgumo tesinys vietos užima worde? Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyTr. 12 31, 2008 6:58 pm

Aš sugalvojau tuos blynelius pati norėdama valgyti, tai pagalvojau ko aš norėčiau Laughing
Pati irgi šiaip netikėjau, kad šioj daly parašysiu Agustino istoriją, nes nebuvau jos sugalvojus, bet Naujų metų dvasia man padėjo Laughing
O worde šis visiškai trumputis tęsinys užima du lapus devinto dydžio šriftu Laughing
O šiaip tai ačiū už tokį komentarą. Pasakysiu, kad jis ilgiausias komentaras, kuris buvo šitoj temoj. Pasiekei rekordą, sveikinu Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyTr. 12 31, 2008 7:00 pm

Oho, rekordininkė. Cool
Tai reiks man pradėt rašyt trijų puslapių tesinius. Laughing Aš atrodo jau rašau, rašau, bet ir tai vos išeina iš pirmo puslapio dvyliktu formatu. Mad
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyTr. 12 31, 2008 7:02 pm

Aš kažkaip, kai įsivažiuoju net pati nepastebiu, kad jau tiek prirašius esu Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyTr. 12 31, 2008 7:03 pm

Viskas, reiks rimtai man sekt tavo pavyzdžiu.
Bet tada mano istorijoj bus tik kokie 10 skyrių. Rolling Eyes Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyTr. 12 31, 2008 7:06 pm

Tai pasistenk, kad nebūtų taip Cool
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyKv. 01 01, 2009 3:18 pm

Eiktuuuu, va čia tai tęsinys Looove Looove
Viskas čia nžbuvo nerealu.
Ble ta Laura kokia duuuuxe A tu daunas?
O tas vakaras su Aguuuus Love Išgerkim?
Taip romantiška ir taaaaip fysna Flirty Laughing
Nesitikėjau tokios istorijos, nes čia grynai kaip tvnovelėse būna Laughing
Šeip čia kažkas jau tooookio
Labai myliu šį ff Cool
Galėtų tokia pabaiga jau būt Laughing
Neeee, aš juokauju, per anksti čia pabaiga Skanumėlis
Daaaar Dance
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyKv. 01 01, 2009 5:53 pm

Eik tu sau Shocked
Bet ir ilgas tęsinys, čiu worde buvo gražu žiūrėt ;DD
O apie tęsinį,tai man patiko, pagaliau išaiškėjo viskas, įdomu kas bus toliau.
Jaučiu ta Candė 2 taip lengvai Agustino nepaleis ;D
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 EmptyŠt. 01 03, 2009 8:44 am

Ačiū jums labai labai ;D
Case, man ir buvo kilus tokia mintis, kad ta istorija kaip iš telenovelės, bet nieko kito nesugalvojau Laughing
O tau Spalve įdomu kas bus toliau ane? Tai galiu pasakyt, kad pati nė velnio nenutuokiu kas bus toliau Cool
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasiklydusioji - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklydusioji   Pasiklydusioji - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pasiklydusioji
Atgal į viršų 
Puslapis 57Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: