Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mes čia!

Go down 
+2
Zefyriukas.
Cas
6 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyŠt. 01 03, 2009 9:41 pm

kokia tu duxė bubble Laughing
stenėk greičiau ir dėėėk
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptySk. 01 04, 2009 11:16 am

Ir jokių trumpų dešimties eilučių mum nereik Mad
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptySk. 01 04, 2009 5:50 pm

Nu jau tokia nesamonė, bet jūs žinot, kad nėra įkvėpimo ir vos vos įitiek išstenėjau.

Visi įėjo į vidų.
-Ne nu Pittai, kasd per?-pamačiusi namą iš vydaus nustėro Mistė.
-Tikrai ne koks interjeras-sumurmėjo Pablas.
-Tu tikras kaimietis!-sušuko Casuny pamačiusi, kad viduje viskas taip pat, kaip anoje lūšnoje.
-Na ką man daryt, toks mano stilius-legendinį smailą išmetė Pittas. Tuomet pažiūrėjo į susiraukusį Casu veidą-Bet dėt tavęs, mieloji, galiu viską pakeist.-meilei prisiglaudė prie jos.
-Ką?! Tai nebuvo klaikus košmaras!?-vėl vos nenualpo Spalvė.
-Ir vėl man reiks tave daužyt? Nors gerai, man visai patiko!-nudžiugo Viktorijus.
-Atšok, gaidy!-pasakė Casu ir spyrė jam į tarpukojį sustabdydama Spalvotos alpimą.-Su tokiu asilu niekuomet nesusidėčiau.
-Tai ką – eime ieškot ko nors geresnio šitam name?
Visi nuėjo iš paskos Casuny ir paliko Pittą raitytis vieną ant grindų iš skausmo.

-Ne bet čia tikrai nors truputėli geriau nei ten. Bent jau didesnis, bus kur miegot.-Agustinas.
-Nu ir baseinas sakė yra. Gal visai ir nieko...-Riera.
-Nesuprantu, jūs čia visi tokiuose lūšnynuose gyvenat, jei jum čia visai nieko?-Candy paklausė visų vaikinų.
-Na...-visi nunarino akis į žemę.
-Ej, bet juk sakė, kad čia parduotuvė arčiuau! Tai reikia greičiu jos ieškot, nes aš daugiau be cigarečių nei minutės!
Visiems dar nespėjus surealguoti Casu išbėgo pro duris kuo greičiau ieškoti parduotuvės.
-Ko mes čia stovim kaip duxai, juk sakė yra baseinas, tai einam paieškot jo-Torresas.
-Džiaukis jei rasi geldą kokią suskilusią ir gausi joje nuspraust, ko tu tikiesi iš tokio namo? Manai lauke viskas bus kitaip?-Spalvota.
-Nu ko jūs čia ginčijatės, einam pažiūrėt-pasakė Bubblė ir visi nuėjo į kiemą.

Casuny išėjo į lauką.
-Ble, tai į kurią pusę ta parduotuvė?!
Sušuko paklausdama pati savęs.
-Gerai, reikia susikaupt ir pajust tai širdimi. Hmm....
Sudėjo pirštus, užsimerkė. Bet po akimirkos vėl atsimerkė.
-Nu nx, neveikia! Gerai, reikia pabandyt užuost cigaretes.
Casu pradėjo ustinėti aplinką.
-Ten!
Sušuko ir nubėgo į vieną pusę.
Bet neilgai bėgus ji pavargo ir nugriuvo ant žemės, mat nuo per didelio rūkimo jos plaučiai buvo labai silpni. Kol ji bandydama atsigauti gulėjo ant kelio prie jos kažkas priejo ir grėsmingu balsu tarė.
-Dabar tu atsiimsi už viską.

Kas tas paslaptingas balsas? Koks bus Pitto baseinas? Kaip Pettas atsigaus po Casuny spyrio? Ar Spalvota nenualps dar kartą? Ar ilgai visi ištvers šiame name? Apie visą tai kioje dalyje jums papasakos MISTĖ.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptySk. 01 04, 2009 6:12 pm

Pyp, geras Laughing
Labiausiai man patiko pabaiga, kur Casė uodė cigaretes Laughing
Jėėė, dabar laukiu Mistės tęsinio ;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptySk. 01 04, 2009 6:23 pm

Laughing Blt pavarei ;DDD
Man patiko
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptySk. 01 04, 2009 6:52 pm

Casuny tai rūkorė kažkokia Laughing
Man irgi žiauriai patiko, o jūs tęsinį iš manęs gausit rytoj, nes šiandien mane jau spaudžia laikas ;D
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptySk. 01 04, 2009 6:53 pm

Čia kai nieko nebesugalvojau, o jūs sakėt rašyt bet kokias nesamones, sugalvojau tai.;D
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptySk. 01 04, 2009 6:53 pm

Nesamonės visada gelbėja padėtį Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyPir. 01 05, 2009 5:45 pm

Štai jums tikrai ilgas tęsinys. Nėra jis labai juokingas, bet tik tokį išgalvojau. Laughing


- Tu???- negalėjo savo akimis patikėti Casė.
- Taip aš. Tas, kurio tu su savo draugužėm turbūt net nesitikėjai dar kadanors išvysti.
- Bet, ką tu sušiktas idiote čia darai? Nejaugi...?
- O, taip. Aš jus atsekiau. Sekiau nuo pat tada, kai jūs išvykot iš Lietuvos. Manot pamiršau, kai anksčiau jūs kiekvienam kampe kur tik pasirodydavau šaipydavotės ir šiaip nekęsdavote manęs? Bet dabar aš stiprus ir galingas. Aš jus sutriuškinsiu.
- O, taip. Mes laaaabai tavęs bijom, myžniau.
- Tik dabar taip šneki. Kaip sakiau, tai sekiau jus nuo pat Lietuvos. O ką jūs darėt po to?- jo šypsena buvo klastinga. - O taip, jūs trumpam apistojot Vokietijoj. Žinau jūsų visus darbelius, kuriuos pridirbot ten. Ir jei jūs man nepaklusit, aš jus galiu įduot,- Casė dabar kažkiek išsigando, bet to neparodė.
- Cha, sušiktas myžniau. Ir kas tavim patikės? Tavo vaikystės laikų meškutis, su kuriuo turbūt ligi šiol miegi?
- Vis dar tyčiojies, taip? Na, tai greitai baigsis. Šiaip tu teisi, manim niekas nepatikėtų. Bet juk tam ir yra diktofonai, kameros, nuotraukos.
- Ak tu kvaily, kaip drįsai...?
- Tik jau nesišakok, tu mano rankose.
- Žinai, tu manęs nė kiek negąsdini. Dabar pat grįšiu pas saviškius ir mes tave sudorosim.
- Nebūk tokia naivi. Vyrai, čiupkit ją ir važiuojam.
Tada Casę suėmė stiprios rankos, ją surišo ir įgrūdo į autobusiuką. Po kiek laiko, jau atvažiavus į kažkokio miško gilumą, ją nutempė į niūrų, tamsų namą ir uždarė surakintą į rūsį. Casė dar spėjo išgirsti, kaip tas asilas savo pakalikams pasakė:
- O dabar pats metas susitvarkyti su kitais.

O tuo metuuuu....
- Už naują gyvenimą,- visi kėlė kokteilių pripildytas taures. Visa chebra linksminosi prie baseino, kuris buvo pakankamai didelis ir normalus. Kai kurie pliuškenosi baseine, kiti deginosi ant gultuvų, dar kiti lošė šaškėm.
- O šitoks gyvenimas man patinka,- atsidususi pasakė Candy, gulėdama ant pripučiamo gulto baseine.
- Tai jei jau patinka, ištekėk už Pitto ir mėgaukis tokiais lūšnos ypatumais visą gyvenimą,- nusišaipė Spalvė.
- Tu gal visai durna? Aš už Pitto? Taip pat kaip gražuolė ir pabaisa. Nors šiaip jis turi pinigų, tai gal...- bet toliau ji savo minties nebetęsė.
Vaikinai žaidė šaškėm:
- Tai pala balti ar juodi pradeda?- paklausė Pablas.
- Balti jugi - savo šaškių žinias rodė Gasta.
- Man atrodo, kad juodi šiaip,- įsiterpė ir Viktorijus.
- Nu man irgi atrodo, kad juodi,- pritarė Agustinas.
- Bet aš žinau, kad balti. Gi su pusbroliu naktim šaškėm žaisdavom,- savo tiesą įrodinėjo Gasta.
- Ko čia ginčijatės, dūxai jūs?- priėjo Torresas.- Aišku, kad balti pradeda, nu vaikų darželis. Dieve, dieve, kur aš patekau...- mąstė Fernandas.
- Ką tau su manim blogai, kad čia šneki tokias nesąmones?- prie jo iš karto priėjo Torres.
- Ne, ką tu tiesiog...tiesiog aš kalbėjau, kad gaila, jog patekau tarp tokių mažvaikių.
- Tai dabar aš tau jau ir mažvaikė ane? Tu mane nervini,- suirzo Torres.
- Ne, aš kalbėjau ne apie tave. Tu vienintelė čia ne mažvaikė. Juk aš tavo fanas, tu mano. Nesipykim.
- Gerai, Fernanditai,- meiliai nusišypspjo Torres.
O štai kas dėjosi baseine. Viename jo gale mirko Riera, o šalia jo Estrella ir Aqua.
- Och, merginos, jūs tokios fantastiškos.
- Kaip miela,- nusišypsojo Aqua.
- O, taaaip,- lygiai tą patį padarė ir Estrella.
O kitame baseino gale Bubblė su Miste linksmai sau pliuškenosi ir bandė paskandinti viena kitą.
- Ai, Bubble, nebegaliu kvėpuot,- sušuko iš po vandens Mistė, nes Bubblė buvo ją prispaudusi po vandeniu.
- Tai pripažįsti, kad aš laimėjau?- pasididžiuodama paklausė Bubblė, bet neišgirdusi atsakymo, o tik pamačiusi iš vandens kylančius burbuliukus paleido Mistę. - Ar tau viskas gerai? Aš nenorėjau...
- Chaaa, apgavau. O dabar tu atsiimsi,- taip ir toliau jos pliuškenosi, skandindamos viena kitą.
O Pittas stovėjo nuošaly ir filmavo visus su savo kiek vargana kamera.
- PALAUKIT,- garsiai sušuko Spalvė ir visi sustingę atsisuko. Pittui iš rankos iškrito ir sudužo kamera.
- Ko čia klykauji, ble. Vaiduoklį pamatei?- paklausė Viktorijus ir visi vaikinai nusijuokė iš jo pasakymo.
- Kvailiai,- nusivaipė Spalvė.- Ar nepastebėjot, kad Casė kažkaip užtruko?
- Aha, tikrai,- pasakė Bubblė.
- Aš nujaučiu kažką negero, manau jai gresia pavojus,- savo protingumą rodė Mistė.
- Ką čia svaigsti? Tikriausiai per daug serialų prisižiūrėjai,- nusišaipė Pablas.
- Aha, ir vienas iš jų buvo Casi angeles,- atšovė Mistė.
- Bet ir mane kankina nerimas,- rimtai tarė Torres.
- Žiūrėkit,- išlipusios iš baseino sušuko Aqua su Estrella. Tada visos merginos sugūžėjo prie jų.
- Pamenat, kai mum buvo penki metai ir visos išsidalinom draugystės apyrankes, ant kurių buvo po aštuonis rutuliukus, simbolizuojančios kiekvieną iš mūsų?- paklausė Aqua.
- Aha, pamenu. Tą apyrankę jau seniai išmečiau į konteinerį, nes visa tai nesamonė. Tos draugystės apyrankės ir trampampam,- Spalvė.
- Aš tai namie palikau, nes niekad jos ir nenešiojau, netikiu tokiais dalykais- pasakė Mistė.
- Aš tai pamečiau tą nieko vertą daiktą,- Bubblė.
- Man regis turiu kažkur tašėj ją,- pasakė Torres.
- O tu?- paklausė Estrella, atsisukdama į Candy.
- Ką aš?
- Kur tavo apyrankė?
- Guli namie. Aš jos nenešioju, nes ji nestilinga. Gėda su tokia ir pasirodyt.
- Tai reiškia, kad tik mes su Estrella jas nešiojom?- pasipiktino Aqua. - Na, nesvarbu, durnės. Žiūrėkit į mūsų apyrankes. Matot visi karoliukai turi būti geltoni, bet dabar vienas pažaliavo. Mes manom, kad tas vienas gali būti Casuny ir jai gresia pavojus.
Merginos susižvalgė. Viską girdėjo ir vaikinai.
- Regis Riera tikrai apsuko jum galvas,- pasakė Gasta.
- Na jau nesupykit, mergičkos, bet aš šiom nesamonėm tikrai netikiu,- tarė Spalvė.
- Aš irgi. Jūs nusišnekat,- pasakė Torres.
- Aha, pamatysit. Tuoj pareis Casė. Ji tikriausiai pakely per daug apsirūkė ir nebegali greitai eiti,- bandė ką nors išmąstyti Mistė.
- Na, aš irgi nelinkusi tuom tikėti,- pritarė Bubblė.
- KĄ???- į priekį įsiveržė Pittas.- Norit pasakyt, kad mano Casunijai gresia pavojus?
- Tai visgi jūs draugaujat?- jau svirduliuodama ir kesindamasi nualpti nuo tokios minties pasakė Spalvota.
- Tai dabar nesvarbu,- savo ryžtą pasirodyti didvyriu rodė Pittas.
- Viskas jei gerai,- pasakė Candy.- Juk žinot Casės mėgimą mus nervinti.
- Jūs tikri mažvaikiai. Tokių loxų dar matęs nesu,- pasakė Fernandas ir nuėjo į namo vidų.
Tuomet visi grįžo prie savo ankstesnės veiklos. Netgi Aqua su Estrella buvo įtikintos netikėt tokiom nesamonėm ir vėl pasidavė Rieros kerams.
- STOOOOOOOOOP,- sušuko nepažįstamas balsas. Visi vėl sustingo. Merginos pamatė pažįstamą veidą.
- Ką tu čia darai, gaidy? - vienu metu sušuko Spalvė ir Mistė.
- Tikriausiai Casė pakely kokį čiuviaką pakabino,- juokavo Agustinas.
- Ką? Ji mane išdavė? - į priekį įsiveržė Pittas, jau raitodamasis rankoves ir ruošdamasis prikulti nepažįstamąjį.
- Tai, boža moi, visgi jūs tikrai draugaujat?- silpnu balsu pratarė Spalvota.
- Vaikinai sudorokit juos,- pasakė nepažįstamasis.
Ir tada iš autobusiuko išlipo ginkluoti vyrai. Visi išplėtė akis. Tie vyrai visus surišo ir įgrūdo į atobusiuką, kaip kad buvo ir Casei. Visi rėkė ir keikėsi, nesuprasdami kas darosi.
Taigi Pitto namas liko tuščias. Na...beveik tuščias. Juk Torresas išvadinęs visus mažvaikiais nuėjo į vidų ir tikriausiai net nenutuokadamas kas ką tik vyko lauke žiūrėjo Tv, arba tupėjo kaip bailys pasislėpęs po lova.


Ką darys Torresas? Ar spjaus į visus ir neš kudašių, ar elgsis kaip didvyris ir gelbės chebrą? Ar Candy nesiruošia nuvilioti nuo Casės Pitto? Ar Spalvė nenualps išgirdusi kokį faktą apie Casuny ir Pittą? Galų gale, kas tas nepažįstamasis, kuris visus pagrobė? Ar nepasireikš super Bubblės galios reikiamoje situacijoje? Ar tas nepažįstamasis neįduos merginų policijai? Ir ar išvis jis jų nenudės ir liks gyvų??? Apie tai jum papasakok Casuny.

p.s. Bubblė man paliko neįmanomą užduotį, parašyti kas užklupo ten Casę, taigi aš pagalvojau, kad tegul pati Casė susigalvoja kas ją ir visus kitus pagrobė. Cool


Paskutinį kartą redagavo Mistė., Pir. 01 05, 2009 6:45 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyPir. 01 05, 2009 6:35 pm

Ša kažkaip galvojau, kad ten ją Pittas paisvys, aj bet dar geriau, kad dabar kažkas pasirodė. Laughing
Tesinys fantastiškas! Man patinka, kad šis ff būna normalus toks kai rašo Mistė, o toks kvailas ir trenktas kai rašo Casuny su Spalvota. Laughing
Ir šiaip labai įdomu viskas.
Labai žvengiau iš Torreso. Kai visus mažvaikiais išvadino. Laughing Aj tiesa, vakar ar užvakar per žinias paminėjo Torresą, aš taip žvengt pradėjau, mano tėvai ir sesę į mane taip žiūri... Suspect Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyPir. 01 05, 2009 6:46 pm

Aš irgi galvojau padaryti, kad Pittas ją pasivytų, bet kažkaip apsigalvojau Laughing
Ir aš pastebėjau tą, kad nemoku trenktų tęsinių rašyt Laughing
Atgal į viršų Go down
Torreslando
Jaime tave įleidžia į Backstage
Torreslando


Pranešimų skaičius : 332
Registration date : 2008-07-24

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyPir. 01 05, 2009 6:58 pm

Bubble_Fun rašo:
Aj tiesa, vakar ar užvakar per žinias paminėjo Torresą

wtf,kaip visada pražiopsojau.;o Laughing

šiaip man labai patinka tęsiniai Mistės.: DD
dar šįkart Torres'o tike nemažai buvo: DD
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyPir. 01 05, 2009 7:17 pm

Aj ties dar nepasakiau, kad labai miela au apyrankėmis. Looove Bet tai mes nuo gimimo pažįstamos? Shocked Laughing
O, Torres irgi skaito šį ff, tai turės ir rašyt! reik priverst.;D Nes taip nepasmonė - jei skaitai, reikia ir rašyt.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyPir. 01 05, 2009 7:22 pm

Nu gal ne nuo gimimo, gal nuo kokių 4m. Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyPir. 01 05, 2009 7:44 pm

Blt čia tai pavarei Laughing
Su tuo pagrobimu, tai... ;DDDD
Aš jau žnau, kas jis bussss axaxxaaaaaaaaa
Ryt turėtų būt tęsinys
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyPir. 01 05, 2009 7:55 pm

Pz, pavarei seneli ;DDD
Lūžau, ui kaip lūžau ;D
Tu man ir sugalvok taip Laughing
Įdomu ką Casė sumislys ;DD
Jėėė, laukiu.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyTr. 01 07, 2009 6:30 pm

Suspect Neskaitykit geriau Laughing

Torresas nusprendė, kad jam pritrūko Torres todėl išėjo laukan. Išėjęs didžiai nustebo, nes prie baseino nieko nebuvo.
-Blt kur tie nevispročiai pasidėjo?- garsiai pamąstė Torresas- Turbūt nuėjo barbėm ir blondinais pažaist – imitavo blondės balselį – Nx, kur čia fūlės kamuolį rasti? – susimąstė – Ai px, reik man išsimaudyt, pažastys smirdi jau – nusimetė drabužius ir įšoko į baseiną.

Tuo tarpu 20 kilometrų nuo Pitto namo:
-Kas čia dedasiiiiiii? – užrėkė ant visos lūšnos candy
-Čia deduosi aaaaaaš – nusišypsojo duxas
-Ble, tu, suka... Palik mus ramybėj – užrėkė casuny
-Tai ką, casu prašosi pirmoji? – išstatė smailą debilas
-Neeeee, cas. Su juo reik švelniai – susiprotėjo Torres – Ei Mineduuuuk, būk geras paleisk mus, aš tau Torreso autografą gausiuuuu – Torres sumirksėjo akytėm
-Neišdėks aš Ronaldinijo autografo noriuku – suzyzė Minedas
-Ir to gausiu, tik paleisk muuus – toliau melavo Torres
-Nuuuu – Minedas susimąstė – NE. Jūs atsiimt turit už viskąąąąą
-Ble bernai, darykit ką nors! – užrėkė aqua su estrella
-Nu Pablaaaaaaaai. Įrodyk, kad tikrai mane... – spalvė susimąstė, ką toliau sakyt
-Pittai būk bent kartą naudingas, ir padaryk ką nors dėl manęs – casuny pavargusiu balsu
-Dėl tavęs Casunijaaa, nors ir į pasaulio kraštąąą – didvyriškai sušuko Pittas ir pamėgino atsisitoti. Bet kadangi jo kojos buvo surištos, jis vėl nudribo.
-Ble Pittai, nepasimokai niekada – suzvimbė Viktorijus
-Ei tu, super duper burble, daryk ką noooors – išterišku balsu suklykė Agustinas – Aš bijau to bepročioooo!
-Agus, nebūk tooooks skystas – linksmai tarė Nikolas – Relaaaaax visi. Gi viskas yr normaaaaaalei
-Normalei? – suisterikavo gasta – Mes uždaryti mažoj patalpoj su bepročiu ir viskas typo normalei? Aš gi klaustrofobija sergu jūs kąąą nežinojooot? – rėkė kaip penkių metukų mergytė Dalmau
-Ramiai, Gastoncitai, Ramiai – glostė jo galvą Mistė – Čia lb didelė patalpa, didesnė už toletąąą
-Gi viskas normalei čia – suriko aqua – Minedai, kaip gyveni?
-Nu viskas geriau nei gerai – sušuko Estrella – Mineduuuukai, ką veiki?
-Ne nu jūs durnos – sumąstė Minedas
-Ei ką čia durnom vadini? – supyko Riera – Nelysk prie mano nuostabiųųųųjų paukštyčių
Aqua su Estrella tuoj pat išraudo
-Nuu. Pablai! Doo some thing – užrėkė spalvė
-aaaaaa panos ką aš sugalvoooojau – suriko burblė
-KĄ? – visi
-Man reik spalvės – sušuko bubblė
-Ko? – krūta išraiška pasigirdo spalvotos balsas
-Duok man redbulio ir aš pavirsiu super duper bubleee – sumąstė bubblė
-Neeee, jis TIK mano – paprieštaravo spalvė
-Tu nori iš čia išsikrapštyt ar ne? – užrėkė bubblė
-Nu gerai, gerai – spalvė jau buvo betraukianti iš savo tašės redbulį, kai pasigirdo trenksmas.
Nuskambėjo muzika dainos „quiero“ ir po rūko pasirodė trys panos su angel rojo kostiumais
-Ką čia reik išvaduot? – visi puikiausiai suprato, kad tai Marianos Esposito balsas
-Kam čia reik pagalbos? – sušuko skardus Eugenios Suarei balsas
-Ką čia reik užmušt? – sušuko Candelos Vetrano balsas
-MES ANGELES ROJOS – sušuko visos trys
-O pagaliaaaaau – suriko Riera – užmuškit Minedą
Angeles Rojos kaip robotės pakluso. Tuojau pat MInedas parskrido atgal į Lietuvėlę
-Jėėėė jūs mus išgelbėjot, ko nesugeba lazanis – pasiskundė casuny
-Tai jis nieko beveik nesugeba – nusijuokė Lala ir pradėjo diskutuot su case apie durną Pittą
-Ar kažko nepamiršot? – pasigirdo BALSAS

Kas tas balsas? Ar casuny su Lali susidraugaus ir sugalvos keršto planą prieš Pittą? Ką darys Eugė su Cande? Galų gale kaip reguos vaikinai į savo draugių pasirodymą? Ar jie iškeis chebrą į Angeles Rojos? Galų gale kas bus toliau? Visa tai ir dar daugiau jums papasakos spaaaaaaalvooootaaaaa.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyTr. 01 07, 2009 6:35 pm

Geras tęsinukas ;DD
Žvengiau tai unreal Laughing

Čia geras
Citata :
-Ramiai, Gastoncitai, Ramiai – glostė jo galvą Mistė – Čia lb didelė patalpa, didesnė už toletąąą
;DD
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyTr. 01 07, 2009 6:41 pm

Man patiko Cool
Iš tikrųjų, tai nesitikėjau, kad čia įgrūsį loxą Minedą Laughing
Dabar laukiu Spalvės tęsinio ;D
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyTr. 01 07, 2009 6:46 pm

Tęsinys bus penktadienį, arba šiandien jei greitai išmoksiu geografiją Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyTr. 01 07, 2009 6:53 pm

Geriau jau tu greit išmok geografiją Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyTr. 01 07, 2009 7:36 pm

-Tu? - visi sušuko choru.
-Kas tu toks? -grėsmingai paklausė Angeles Rojos.
-Relax, jis savas. - džiugiai tarė Torres.
-Kaip jus drįsot čia atsirast ir manęs nepasiimt? - pyko Torresas. -Net redbulio nepalikot. - isterikavo toliau.
-čiaupkis, Redbbulis tik Spalves. - pasake Pablas.
-Kaip miela. - išlemeno Spalve. -Jo, ir kad dabar butu visiems aišku, REDBULIS tik MANO ir tik MANOOOO. - Šaukte šaukė.
-Jo, ir jei kas imsit ten jos kažką, turėsit su mumis reikalu, jo Euge? - tarė Cande.
-Jo. - pratarė ji. - Klausykit, kas jūsų chebros vadas?
-Neturim, bet manau Miste, ji čia protingiausia. - Pataikavo Gastonas.
-Uj, ačiū, už ką man ta garbe? - ne i tema prakalbo Miste.
-E, čia vadas Case. - gyne Cases teises Pitt'as.
-Gerai, čiaupkis. - choru tarė Casė su Lala.
-Tai gal varom iš čia? - pasiūlė Candy.
-Jo, varom, užkniso mane šita Minedo aplinka. - pritarė Victorijus.
-O kur varysim? - paklausė Bubblė.
-Tai vėl į Pitt'o lūšnyną. - liūdnai tarė Agustinas.
-Jūs pas Pitt'ą gyvenat? - paklausė Lala. -O jūs tikrai stiprių nervų.
-Žinok, tas namas su baseinu visai nieko. - pasakė Rierra.
-Jo jo, nieko. - pritarė Aqua su Estrella.
-Kas čia per papūgos? - niekinamai tarė Eugė.
-Kas kas? Ko čia stumi ant mano merginų. ? -Rierra pasiuto.
-Aš ir maniau, kad jos bus tavo, kai aš tave palikau tai taip ir nusigyvenai. - Eugė atvirai įžeidinėjo trijulę.
-Klausyk, stumk ant Pitt'o o ne ant mūsų. - tarė Estrella.
-Okas, šį kartą baigiau. - mįslingai tarė Eugė.
-Na gerai, smagu buvo susipažinti, bet mum jau laikas. - tarė Candė.
-Jo jo, reik nešdintis. - pritarė Lala.
-Pablai, Gastonai, Agustinai ir tu Viktorijau, einam. - sukomandavo Candė.
-Pričiom tu čia juos mini? - pasibaisėjo Bubblė.
-Nu gi jie mūsų. - ramiai tarė Candė.
-Na jau ne, imikit belenką, bet Pablitą palikit man, mudu planavom butą pirktis, vestuves planavom, negalit su manimi taip pasielgti. - isteriškai verkė Spalvė.
-Nu nx, pasilik tą Pablą, pasitenkinsim ir trejetuku. - atsakė Can.
-O aš vistiek su jum nebūčiau ėjęs, nes man butą reikia išrinkt. - samprotavo Pablas.
-Aš niekur neisiu be Mistės. - užsispyrė Gastonas. - Ji labai faina, moka dainų žodžių.
-Aš tai Candy. nepaliksiu, aš jo YN o ji mano YANG. - tarė viktorijus.
-O aš... - tarė Agustinas.

kaip viskas baigsis? Ar Agustinas paliks savo superinę Bubblę? Ar Bubblė nuspręs keršyt Angeles Rojos? visas šitas ir dar kitkas kitoje dalyje kurią rašo Bubblė.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyTr. 01 07, 2009 7:42 pm

Blyn kai žvengiau Laughing
Man labai patiko Cool

Citata :
-Kas čia per papūgos? - niekinamai tarė Eugė.

Čia tai gerai suskėlė Laughing
Dabar laukiam Bubblės tęsinio (tikiuos nesispyriosi) Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyTr. 01 07, 2009 7:43 pm

pavareeeeeei ;DD

Šitas
Citata :
Na jau ne, imikit belenką, bet Pablitą palikit man, mudu planavom butą pirktis, vestuves planavom, negalit su manimi taip pasielgti. - isteriškai verkė Spalvė.
Nerealus Laughing

Gerai čia.
Ir vėl bubblės eilėėėė
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 EmptyTr. 01 07, 2009 7:52 pm

Ko jūs taip greit rašot? Suspect Nervina mane, net nespėju susigigaudyt, o vėl rašyt reikia.
Šiaip abi dalys gerso, taip netikėtai tas Minedas ir tos trys. Cituot nebecituosiu, visos cituotos vietos superinės.;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mes čia! - Page 10 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 10 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mes čia!
Atgal į viršų 
Puslapis 1021Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: