Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mes čia!

Go down 
+2
Zefyriukas.
Cas
6 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 14, 2010 8:44 pm

Citata :
tik Torresas su Navasu tylėjo, mat anie apžiūrinėjo vienas kito kardus.

Vaikai :DDDD

Citata :
tarė Torres, žiūrėdama į Torresą ir jo kardą, ir jo kardus..

Oj Torres ;DDDDDDDD

Citata :
-Ką jos daro? - Casė spėjo viską, ji ir bučiavosi ir žiūrėjo ir grabinėjosi ir dar kalbėt sugebėjo, universali.

Pavarau aš :DD

Citata :
ad net Casė su Miste iš krūmų be kelnių iššoko.

čia buvo žiauru :DDDDD

Citata :
-O futbolo dieve. - kniūpščias krito Peter
-Prašyčiau, vadinkit mane tiesiog Villa, karalium ir visa ko valdovu, Villa. - taip tai buvo David Villa.

iš šito tai kokias penkias min žvengiau,gerulis.

Šeip gerulis tęsinys,pažvengiau taip :DD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 14, 2010 8:47 pm

O kada Mistė tęsinį parašys? ;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 14, 2010 9:10 pm

Tai rytoj gal,tikiuosi Very Happy
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 14, 2010 9:12 pm

Mistė nežino ;]]
Tai va, man buvo du tęsiniai, jėhūūūūūū. Cituot nieko nebecituosiu, nes visos geriausios vietos pacituotos. Šiaip jūs taip žvengdinančiai mokat rašyt, kad net nežinau, iš kur čia jūs tokios. Dievinu šitą istoriją!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 14, 2010 9:18 pm

Mistė parašys rytoj,taškas Very Happy
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 14, 2010 9:27 pm

Mistė parašys kada galės, taškas. Aš pasistengsiu kuo greičiau, arba rytoj, arba poryt.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 15, 2010 1:06 am

Mistiness rašo:
Mistė nežino ;]]
Tai va, man buvo du tęsiniai, jėhūūūūūū. Cituot nieko nebecituosiu, nes visos geriausios vietos pacituotos. Šiaip jūs taip žvengdinančiai mokat rašyt, kad net nežinau, iš kur čia jūs tokios. Dievinu šitą istoriją!

Aš asmeniškai iš mamos pilvo, o tu? Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyAntr. 07 20, 2010 2:23 pm

Nemuškit, nebemoku rašyt.


Taigi visi vampyrai klūpojo ant kelių prieš Villa, Patisonas jau net ir sportbačius valė, išskyrus Jacksoną.
-Ėėėė, ko jūs čia klūpot prieš šitą? Kas čia jau jis toks?- nieko nesuprato Jacksonas.
-Tu ką negirdėjai? Aš Villa, futbolo princas, karalius, hercogas, Dievas, prezidentas, monarchas, valdovas, caras, nu ir panašiai,- taip, Villa nebuvo iš kukliausių.
-Nu taigi čia tas ispanų fūliniks, kuris per WC įmušė 5 įvarčius, kapish?- viską paprasčiau paaiškino Kellanas.
-Per tualetą?! O kaip per tualetą galima įmušti įvartį? Ir palaukit, o tas tualetas moterų ar vyrų? – Jacksonas jau visai pasimetė.
-Blemba, iš kokios olos tu išlindęs ir išvis, kaip aš su tavim galėjau gyventi, pasakyk man, nagi pasakyk, nesidrovėk?- Peteris jau netvardė ašarų.
-Okei, čikititos, kaip matau, jūs savo bukom žiniom negalit niekuo padėti mano planams, todėl atleiskit už tai, ką jums padarysiu,- tai taręs Villa pasiėmė 4 futbolo kamuolius ir keturiais pendeliais pasiuntė vampyrus į kitą pasaulio kraštą pas Australijos kengūras. Deja, jis nežinojo, jog jo planams vampyrai būtų net labai pravertę.

Kažkur lauke, prie kažkokių krūmų.
- Taip, tai aš – nuostabusis Criasitano Ronaldo,- pasakė jis su pasidižiavimu ir šypsena veide, kuri daugumai iškėlė į dienos šviesą ryte valgytus pusryčius. Tačiau Casė jau viena akimi jį nužiūrinėjo, o Spalvei nedaug tetrūko iki nualpimo, bet ją išgelbėjo Redbull‘is.
- Iš kur tu žinojai, kad man padeda Redbull‘is?- mirksėdama akytėm paklausė Spalvė.
- Gal ir man turi?- meiliai paklausė Casė, palikusi Ikerą, kuris pamatęs, jog Casė jį palieka, pradėjo dar smarkiau verkti.
- Ką čia darai, GAIDY?- vienbalsiai sušuko Mistė su Torres, kurios į svečio pasirodymą reagavo visai kitaip.
Na, o Bubblei buvo px, nes ji turėjo savo Pique.
- Matot, aš esu ekstrasensas, kurio jūs kaip tik čia ir atėjot ieškoti. Ir baaaaikit, aš žinau, kad jūs visi mane mylit, taip taip, net jūs, mano mielieji žaliosios aikštės kolegos!- po šių žodžių Torresas su Navasu ėmė galąstis savo kardus, o Torres dar kartelį nusivėmė.
- Tu – ekstrasensas? Merginos, man atrodo, mums nebereikia pas jokį ekstrasensą,- tarė Mistė.
- Reeeeikia, kaip tai nebereikia, - užginčijo Casė.
- Tai palaukit, jūs čia ne mūsų atėjot vaduot, o pas jį, pas šitą...tuoj, kai sugalvosiu kaip jį pavadint, pratęsiu,- tai buvo Pepe, visi kiti fūlininkai buvo nusivylę, net Pique nustojo grabaliot Bubblę.
- Ai, gal baigiam tas nesąmones. Aš esu ekstrasensas ir taškas. Man neužtenka pragyvenimui iš Realo, tai vat ir dirbu papildomai. Gal pradėkime pokalbį?- psichologo balsu paklausė Ronaldo.
- Torresaaaaaaai, gelbėk, turi kardą, tai ir daryk ką nors su juo, prašaaaaau, aš tau parodysiu vėliau savo triukus su kamuoliu, tik išnešdink iš čia šitą bobą vyriškio kaily, būūūk geras, - plyšavo Torres kaip tik begalėjo, nes net negalėjo pagalvoti apie kalbėjimąsi su Ronaldo.
Bet Torresas kaip įprasta nekreipė į ją dėmesio. Jis su Navasu stovėjo kiek atokiau ir kalbėjo:
- Ko ten ta tiek plyšauja, kas aš jai, gal Džonis Bravo? Negana to dar jos vardas beveik kaip mano, kopintoja,- skundėsi Torresas Navasui.
- Bet nepaneigsi, kad ji turi kažko.Gi aukšta, kūda, nu visa tokia, žinai, kaip ir priklauso,- pasakė Navasas.
- Tas tai jooo...,- tada Torresas pirmą kartą normaliai į ją įsižiūrėjo. – Nu bet rimtai, teisybę sakai.
- Aš gi žinau, kas tau patinka,- numetė smailą Navasas.
- Man jinai nepatinka!
- Patinka!
- Nepatinka!
- Patinka!
- Nepatinka!
- Patinka!
- Nu gerai jau gerai, patinka!
Tada jie nuėjo prie kitų futbolininkų, iš kurių vieni verkė, kiti darė apšilimą, treti galvojo kokiu žodžiu geriausiai apibūdinti Ronaldo.
-Gerai dabar aš pasakysiu. Nueikit su manimi pasikalbėti į namą..., -nebaigė Ronaldo.
-Tu vadini tai namu?- nusišaipė Bubblė.
-Aišku, kad ten namas, - dabar jau visai kitaip šnekėjo Spalvė su Case.
-Niekur aš neisiu, - užsiožiavo Mistė.
-Torresaaaaaaai, - turbūt supratote, kas tai pasakė, nors ne, šaukė.
-Leisit man pasakyt vieną kartą ar ne?!!!- dabar jau Ronaldo nebesitvardė, bet užtat visi nutilo. – Nueikit su manimi į namą ir aš jums atskleisiu viską. Jūs nežinote to, ką žinau aš. Ir jei to nesužinosit, žūsit.
Visi kiek surimtėjo. Vieni norom, kiti netgi labai nenorom pasuko namo link, tai yra ne namo, o lūšnos, švelniai tariant. Pravėrus duris, jei jas galima vadinti durim, juos pasitiko vienas žmogus:
-Kaip gi jūs galėjot pamiršti mane, Villa, futbolo princą, karalių, hercogą, Dievą, prezidentą, monarchą, valdovą, carą ir panašiai?
Regis visi turėjo apsidžiaugti pamatę pažįstamą veidą, na nebent Ronaldo ne, gi Villa per WC įmušė 5 įvarčius, o jis vos vieną. Tačiau visi pamatę Villa išsigando, nes jis buvo kitoks nei visada, o be to, patalpoje buvo ne vienas.

Kas kitas lūšnoje esantis žmogus? Ką apskritai sumanęs Villa? Ar Torresas parodys, kad jam visgi patinka Torres? Ar Ikeras liausis verkęs? Ką visiems tokio svarbaus nori pasakyti Ronaldo? Ar tikrai visi žus, jei kažko nesužinos? Ir kas tas kažkas, ką jie turi sužinoti?

Kas rašys dabar?
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyAntr. 07 20, 2010 2:53 pm

Citata :
Villa pasiėmė 4 futbolo kamuolius ir keturiais pendeliais pasiuntė vampyrus į kitą pasaulio kraštą

LOL :DDDD

Citata :
- Matot, aš esu ekstrasensas, kurio jūs kaip tik čia ir atėjot ieškoti. Ir baaaaikit, aš žinau, kad jūs visi mane mylit, taip taip, net jūs, mano mielieji žaliosios aikštės kolegos!- po šių žodžių Torresas su Navasu ėmė galąstis savo kardus, o Torres dar kartelį nusivėmė.

čia tai vos neapsiverkiau :DDDDDDDDD

Citata :
- Tai palaukit, jūs čia ne mūsų atėjot vaduot, o pas jį, pas šitą...tuoj, kai sugalvosiu kaip jį pavadint, pratęsiu,- tai buvo Pepe,

:DDDDDDDDDDDDDDD

Citata :
- Ko ten ta tiek plyšauja, kas aš jai, gal Džonis Bravo? Negana to dar jos vardas beveik kaip mano, kopintoja,- skundėsi Torresas Navasui.

miriau :DDDDDDDDD

Sou,viską tu moki,ramiai :DDDDD Man čia viskas labai patiko,lūžau belenkaip.
O kitą tęsini rašo ne kas kitas, o Torreslando :DDDD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyAntr. 07 20, 2010 2:58 pm

Pacictuočiau ale neliko ką ir šiaip tingiu cituot ;D
ale, man patikoooo. noriu dar dar dar ;D
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 21, 2010 7:02 pm

Kieeek aš čia praleidau... Daug, kaip pastebėjau Laughing Šaunuolės jūs, kad vėl rašot! Viską perskaičiau, bet nieko nesupratau. Jaučiu reikės dar ir dar kartą skaityt... nors gal ir ne, buvau pamiršus, kad į šitą ff nėra prasmės gilintis Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 21, 2010 7:20 pm

Blogai tu čia,kad nesupratai,galvą kratyk :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Torreslando
Jaime tave įleidžia į Backstage
Torreslando


Pranešimų skaičius : 332
Registration date : 2008-07-24

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 21, 2010 7:30 pm

jau dabar pradekit galetis, kad privertem mane rasyti


Villa atrodė tooooks....toks visai nepanašus į save. Jo plaukai buvo ilgi, ilgi ir garbanoti, panašiai kaip pas pudelius. Taip pat jis buvo ryškiai pastorėjęs, taaaaip ryškiai, kad kelnės rodosi tuoj suplyš per siūles.
Kai merginos pagaliau susivokė kas ten toks stovi, visų mintyse kirbėjo tik viena mintis: „WTF, kas jam atsitiko???“ Spalvė taip pat dar galvojo:“Dieeeeeve, už ką tu man taip? Juk jis kadaise buvo mano svajonių jaunikis, o dabar tu pavertei jį Šreku,jei bučia norėjus Šreko,būčiau Rooney nusižiūrėjus... „ Mintyse ji jau net spėjo ir apsiverkti.
-Ronalduk, aš atvykau čia pas tave! – Villa meiliai kreipėsi į šokoladinį berniuką, dabar jau žinoma ir kaip ekstrasensą.
Absoliučiai nieks nieko nesuprato kas čia vyksta.
-Nu žinai…..- Villa iškart pradėjo dėstyti kodėl jis kreipėsi pagalbos į Crisiano. – Mano dukra Zaida per savo gimtadienį sugalvojo norą,kad aš būčiau paprastas tėtis ir aš dabar pavirtau į tokį bradiagą….jos noras po perkūnai išsipilddė ir aš nežinau kaip man atvirsti į visų mylimą ir dievinamą Daviduką- su dideliu apmaudu kalbėjo Villa ir su šiketiek pagiežos pažvelgė žemyn į savo dukrą, kuri ir buvo tas asmuo,kuris atkeliavo čia kartu su juo.
-Hmmmm, gal aš tau ir galiu padėti – mįslijo Ronaldo, bet kartu jo galvoje sukosi ir nelabai geros mintys. Jis galvojo, jeigu Villa liks toks visą gyvenimą jam sumažės vienu priešu ir tuomet jis turės daaaaugiau fanių. – Bet žinok,kat tai tau laaaaaaaabai brangiai atsieis.
-Ėėėėėėėė, juk mes čia pirmos atvykom, todėl tu mus pirmas konsultuosi – Casė visai pasimiršo,kad prieš ją du jos dievinami fulininkai ir pradėjo ant jų rėkti. – Ir man visai nusikši čia Villa ar karalienė Elžbieta, mes pirmos ir taškas!
-Calm down, vaikeli! Aš pirmenybę teikiu itin svarbiems asmenim, o tu palauksi......
-Argi aš nesakiau, kad pas šitą mulkį mes neturėjom eiti – abi kartu pasakė Torres ir Mistė.
-Beje, tu nematai kad mūsų pusėj daug daugiau svarbių asmenų??? – agresyviu žvilgsniu į jį pažiūrėjo Bubblė.
Dabar jau susinervino ir Spalvė, nes ji norėjo, kad šitas visas jovalas kuo greičiau pasibaigtųsi įniršio metė Ronaldo iš redbulio į galvą. Smūgis buvo nekoks, bet visdėlto palietė to šokoladinio zuikučio makaulę ir jis susvirduliavo ir jo akyse pasirodė siaubas. Jis suklupo ir spėjo spėjo pasakyti:
-Jums visiems gresia pavojus, VISIMES IKI VIENO! – ir tuomet prarado sąmonę.
Lūšnoj vyko sąmyšis, kas puolė gaivinti Cristiano, kas bandė išsiaiškinti ką reiškia paskutiniai jo žodžiai, o kas tiesiog šiaip lakstė pirmyn atgal tarsi pametė galvas.

Ar pavyks atgaivinti grazuoliuka Ronaldo? Kas gresia visiems? Ar Villa atgaus savo tikraja isvaizda?
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 21, 2010 7:38 pm

Viskas čia gerai,kitą kart dar labiau pasistengsi ir ilgesnis bus :DDD
Tai vo,man čia viskas patiko,susižvengiau gerai,bet tyngiu cituot nes lfc rungtynes meginu žiūrėt :DD
Kas toliau rašo? Bubblė galėtų atsiradimo proga :DDD
Iš vis,biški čia kiti ispanai dingo,reik juos atrast vėl :DDDD Noriu savo Ikero :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Torreslando
Jaime tave įleidžia į Backstage
Torreslando


Pranešimų skaičius : 332
Registration date : 2008-07-24

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyTr. 07 21, 2010 7:41 pm

as alabai tingejau ir biski skubejau, nes kaip visada uztesiau, tai nesigavo itrautki kitu:D
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 8:00 am

Čia tai gerai sugalvojai su Villa, pabandžiau jį įsivaizduot storą su ilgais garbanotais plaukais, bet nepavyko ;]

Citata :
jei bučia norėjus Šreko,būčiau Rooney nusižiūrėjus...

Iš perliukų šitas man labiausiai patiko ;DDD
Tai ką, dabar laukiam Bubblės tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 2:04 pm

Aš nerašysiu jei ką, tai galit net nelaukt;D
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 2:39 pm

koks trumpas, tik įsijaučiau ir baigėsi ;DDD
ėėė, Bubble, rašysi ;D
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 4:30 pm

Bubble, kodėl čia taip negerai nusprendei? ;]
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 4:44 pm

Tai kad aš nieko čia nebesusigaudau, o abejoju ar jūs norėsit laukt, kol aš viską iš naujo perskaitysiu;D Dar parašykit kelis ir vėliau aš kada nors prisidėsiu;]
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 4:59 pm

kada nors,neeeee,reikia tiksliai!
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 5:49 pm

Nu nežinaau aš... Kaip išeis;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 6:27 pm

Tokie atsakymai mum netinka ;D
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 6:49 pm

Tai niekuo negaliu padėt tada;D
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 EmptyKv. 07 22, 2010 7:19 pm

Mes dar apeinam vieną ratą, o tada ir tu prisijungi, tinka? ;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mes čia! - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 20 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mes čia!
Atgal į viršų 
Puslapis 2021Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: