Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sutaupyta šypsena

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 7:14 pm

Ačiū tau.
Šiaip sakiau žinutės pradžioj parašysiu kai ką, bet neparašiau, tai parašysiu dsabar. Tai vat - tai pirmas ir vienintelis skyrius susijęs su temos pavadinimu.;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 7:19 pm

Miela. ;D
Tas Johanas man patiko ;DD
Jau kažką čia nujaučiu ;DD
DAR
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 7:24 pm

O,o, sakyk ką nujauti. Man labai įdomu.
Aj beje dėl jo vardo, jokio nesugalvojau, kad būtų austriškas. Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 7:41 pm

Laughing Reik gogglei parašyt - australiški vardai ir gauni Laughing
NUjaučiu, kad čia kažkas su tuo Johanu bus ;DD
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 8:04 pm

Austriški, ne australiški. Ir ji Austrijoj jei ką, ne Australijoj. Laughing Šiaip jo, ieškojau, bet man vistiek tas įstrigo, nes mano peliuko vardas toks.;D
Aj, jei tik tiek tai nieko dar.;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 8:07 pm

Laughing Ir da manau, kad ji sutiks tą berną iš 4 dalies ;D
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 8:24 pm

Man patiko tas tęsinys. Labai Cool
Dabar nežinau ką pasakyt. Ir vėl pasikartosiu pasakydama, kad man patinka tavo rašymo stilius ;D
Labai įdomu kaip veiksmas klostysis toliau ;D
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 8:29 pm

Nesvarbu kartojiesi ar ne, svarbu skaitai, komentuoji ir tau patinka. Ačiū už visą tai.:)
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyTr. 01 14, 2009 7:02 pm

Tęsinioooo. Gi pati sakei ka įdėsi ;D
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyTr. 01 14, 2009 7:36 pm

Nu ok, įdėsiu. Tai vat sakau, kad daina, kuri bus paminėta, čia visai nesiderina ior ją sugalvojo Arina. Laughing

6 akyrius

Visą naktį kūriau planą ką veiksiu vietoj mokyklos ir psichologės. Tikrai nesiruošiu ten eiti. Nieko gero nesugalvojau, bet galbūt nueisiu į kalnus, jie man taip patinka, gal užsuksiu į kokią kavinukę, valandėlę ten pasedėsiu gerdama šiltą arbatą...
Prabudau iš ryto gana gerai išsimiegojus. Susiruošiau tarsi į mokyklą, apsirengiau, susidėjau kuprinę ir nuėjau į apačią.
-Labas rytas.
Bandžiau vaidinti gerą nuoraiką kiek tik galėjau, bet turbūt vistiek atrodžiau niūriai. Kitaip ir negalėjo būt. Ištiesų nesijaučiau gerai.
-Labas rytas.-su didele šypsena mane pasitiko mama. Nuo jos man pasidarė blogą.-Vakar nepasakiau, kad tavo psichologė yra ne šiame miestelyje, taigi tėtis tave nuveš iki mokyklos, po pamokų vėl tave pasiims ir nuveš ten.
O ne! Nepavyks mano planai. Aš tikrai nesiruošiu ten eiti! Na ne, ką ta psichologė išmano, aš nesu išprotėjus, tiesiog esu labai įsimylėjus, bet palikta, įskaudinta, apgauta... ir ji to nesupras, niekas negali suprasti mano liūdesio ir minčių!
Jau sedėjau tėčio automobilyje vaidindama, kad važiuoju į mokyklą, bet iš tiesų mintyse rezgiau planą. Išlipau iš mašinos vis dar nežinodama ką darysiu. Stovėjau prie mokyklos vartų ir mojavau tėčiui. Kai tik jis nuvažiavo greit apsisukau ir bėgau nei pati nežinodama kur.
Praslampinėjau kelias valandas nieko neveikdama, laikas dėgo labai greitai. Pamaniau, kad turiu grįžti į mokyklą ir „važiuoti pas psichologę“, o ištiesų išlipus vėl pabėgti. Nuėjau ankščiau nei atvyko tėtis ir tai buvo labai gerai. Po kelių minučių atvažiavo ir jis.
-Na, kaip pirmoji diena mokykloje?
-Gerai, gerai...-tik numykiau.
-Nagi, pasakok daugiau, man labai įdomu.
-Nieko gero, susipažinau su visais truputį, buvo pamokos ir tiek.-bandžiau išsisukti nuo melo.
Tėtis daugiau nebeklausinėjko. Atsiprašė už tai, kad negalės su manimi eiti pas psichologę, o aš labai apsidžiaugiau.
Išlipusi ir palydėjusi jį akimis net neisruošiau eiti ten, kur jis mano mane palikęs. Šį kart tiksliai žinojau kur noriu eiti. Į kalnus. Aukštai, aukštai. Dar nebuvau juose, o taip noriu!
Šiaip vienas iš variantų buvo bent kažkiek pasikelti keltu, bet to nenorėjau. Tiesiog lipau, lipau. Nebesuvokiau laiko, nei vietos. Kai sustojau ir apsidairiau buvau jau gana aukštai, lipau turbūt kokią valandą, gal dvi. Turėčiau grįžti, nes po dviejų valandų baigiasi mano psichologijos seansas. Sustojau truputį pasigrožėti, tuomet turėjau eiti žemyn. Pastovėjau gal pora minučių. Tuomet žėngiau pirmą žingsnį eiti atgal, mano koja paslydo ir įklimpo į sniegą. Trūktelėjau ją į save, kad ištraukčiau. Tačiau neištraukiau. Tuomet dar smarkiau traukiau ir parkritau ant sniego, o koja tik dar giliau įstrigo. Mane apėmė panika. Pradėjau kasti sniegą rankomis, traukti, mauti iš bato... Viską! Bet tai tik blogino padėtį – koja vis grimzdo ir grimzo. O aplinkui nebuvo nei givos dvasios. Išsekusi parkritau ant sniego. Gal ir gerai. Mirsiu dabar. Kalnuose, sušalusi. Juk aš noriu mirti. Noriu, ar ne? Gal... gal nebuvo verta visko taip perdėti. Dabar pati nebežinau ką jaučiu. Kodėl aš nepabandžiau gyventi iš naujo? Aš net nenorėjau, juk man tikrai būtų pavykę. Būčiau nugalėjusi skausmą, nustūmusi tą akmenį nuo savo širdies ir galbūt susikūrusi naują gyvenimą čia. Galbūt būčiau pamiršusi praeitį, arba mačiusi ją labai neryškiai. Gal reikėjo šypsotis ir mylėti gyvenimą tokį, koks jis yra. Juk neveltui mane kažkas čia sugražino. Aš turėjau, tiesiog privalėjau šypsotis, būti laiminga. Man būtų pavykę.
Ir kodėl dabar? Kodėl tik dabar tai supratau! Kad aš galiu būti laiminga ir vėl be jo, kad man jo nereikia ir... ach. Kam visa tai dabar, kam tos mintys. Kad dar labiau prasikankinčiau? Kad mirčiau tada, kai jau nebenoriu? Matyt tai pamoka man – negalima tiesiog panorėti mirti ir mirti, o nenorėti ir nemirti. Tai būtų per daug paprasta.
-AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
Net pati nesupratau kaip, bet pradėjau rėkti taip, kaip niekada nenumaniau galėsianti rėkti. Rėkiau norėdama išlieti viską viską, kas susikaupė manyje. Supratau, kad šokant nuo stogo to neatsikratysi, o šaukiant – įmanoma. Žinojau, kad dabar atėjo galas todėl norėjau išrėkti viską, kas dar buvo likę. Kai neberėkiau dar smarkiau parkritau ant sniego ir vos galėjau atgauti kvapą. Kvėpavau labai giliai, nes buvau išsekusi ir pavargusi. Rėkimas tai pablogino, bet viduje man buvo daug daug geriau.
Padėjau galvą ant sniego ir pajutau, kaip nuo išsekimo išsinoriu miego. Pasiruošiau lėtiniai mirščiai. Pradėjau lėtai, lėtai migti... pajutau kažkieno tvirtas rankas keliančias mane. Bandžiau atsimerkti, bet man nepavyko. Silpnumas ir mieguistumas nepradingo.
-Inesa, nemiegok prašau tavęs...
Balsas skambėjo švelniai ir girdėtas, lyg kokios televizijos laidos vedėjo ar panašiai.
-Aš draudžiu tau miegoti!-balsas skambėjo jau griežtai ir žmogus pradėjo mane daužyti. Rimtai. Jis trankė mano žandus. Nesupratau kodėl... Tuomet pradėjo mane purtyt ir vis kartojo ‚nemigok, nemiegok“. Žinojau, kad turiu nemiegoti, tikėjau tuo balsu ir stengiausi iš visų jėgų. Tačiau vėl pajaučiau mane užvaldantį miegą.
-Prašau, Inesa, nebedaug liko kentėti, tik neužmik...-vaikinas sudvejojo.-Dainuok su mani, dartyk ką nors. Relax, take it easy For there is nothing that we can do..
Jis pradėjko judinti mano rankas ir kojas. Net nežinau kodėl, bet pradėjau lyg idiotė dainuoti su juo.
-Relax, take it easy Blame it on me or blame it on you..
Nesupratau kodėl nemigu. Juk užmigus būtų gera, ramu, šilta...
Dar kurį laiką toliau užsimerkusi dainavau, bandžiau judinti rankas ir kojas.
-Viskas gerai, jau gali miegoti.
Vėl ištarė tas balsas.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyTr. 01 14, 2009 7:49 pm

Laughing Visai ne į temą tas Relax Laughing
Bet aš gi nežinojau ką tu rašysi, todėl negali manęs kaltinti ;DD
Šeip man LABAI patiko.
Viskas lb jausminga ir...ir... NUOSTABU Looove
Myliu šį ff Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyTr. 01 14, 2009 7:56 pm

Patiko man šitas tęsinys, ypač pabaiga.
Pradžia buvo tokia rimta, susimąsčius ir slogi, man patiko Cool

O pabaiga tokia rimtoka, bet juokinga. Man patynka Flirty
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyTr. 01 14, 2009 8:53 pm

O, faina, jei jims patiko. Dėkui. Flirty
Casuny - aš nekaltinu, nu bet ji ten jau taaaaip ne į temą. Laughing Aš iš savęs lūžtu, nes aš tai parašiau. Laughing
Spalvota - tą ir bandžiau padaryt - viosapusišką tesinį.;]
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyKv. 01 15, 2009 1:25 pm

Kokia nerealybė Looove
Mano manymu, tai vienas geriausių tęsinių šioje istorijoje, nes čia buvo VISKO ;D
Dabar net neturiu žodžių išsireikšt, bet žinok, kad man laaaabai patiko Looove
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyKv. 01 15, 2009 4:36 pm

Ačiū, kaip gera tai girdėt. Apsikabinkim Jaučiu per anksti gerą tesinį parašiau, nes vėliau abejoju ar tokių bus, tai net pamiršit kad buvo. Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyŠt. 01 17, 2009 2:19 pm

Jau koks ilgas. Pati savim stebiuosi. Kiekvieną nereikšmingą rankų mostą aprašiau.;D Tikiu, kad jums labai nusibos skaityti.;D

7 skyrius

Lėtai atmerkiau akis. Nesijaučiau blogai, nors ir prisiminiau kas nutiko. Tiesiog prabudau kaip eilini rytą, tiesiog išsimiegojusi. Buvo gana tamsu, todėl nelabai ką mačiau. Tačiau suvokiau, kad tai mano kambarys. Gerai nors tiek. Aš ne ligoninėje, o namuose. Nors ne labai man jie dar namai, bet jau reikia pratintis juos taip vadinti. Mano kambarys ir šiaip buvo tamsus. Vienas langas, pro kurį patenka nepakankamai daug šviesos. Nerangiai atsistojau ir įsijungiau šviesą. Greit nubėgau prie telefono ir pasitikrinau datą. Gerai, tai tik kita diena. Neišgulėjau komoje penkis mėnesius ir net dienos. Taigi man viskas gerai, aš gyva sveika.
Laikrodis rodė 4 ryto, bet miego visiškai nenorėjau. Matyt, užmigau taip pat ne tada, kai reikėjo. Apsisukau ratu apžiūrėdama kambarį ir svarstydama, ką galėčiau nuveikti. Nieko įdomaus čia nebuvo, taigi nusprendžiau nulipti į pirmą aukštą, nors net neįsivaizdavau ką ten veiksiu. Lėtai nuslinkau į apačią, svarstydama ką veikti artimiausias dvi valandas kol atsikels tėvai. Pamačiusi šaldytuvą supratau, kad esu taip išbadėjus, kad tikrai sugebėsiu valgyti artimiausias dvi valandas. Skubėjau prie šaldytuvo taip, kad užkliuvau už kedės, ji nukrito ant žemės, o aš taip garsiai nusikeikiu, kad net pati išsigandau. Šiaip aš nesikeikiu, tai tebuvo instinktas. Taip, šiuolaikiniai žmonės jau turi instinktą keiktis kai susižeidžia.
Šiaip ne taip nušlubčiojau su viena koja iki šaldytuvo. Atidariusi jį radau didžiulį torto gabalą. Net nežinau nuo kur jis. Rodos, prieš kelias dienas pas tėvus buvo atėję kažkokių svečių ir jie atsinešė jį. Išsitraukiau didelį šaukštą ir prisėdau prie stalo. Vos pradėjau valgyti į virtuvę atėjo mama.
-Ką tu čia veiki tokiu laiku?
Mamos akys buvo vos pramerktos, labai užsimiegojusios.
-Nieko mama, nesijaudink, gali eiti miegoti, aų tiesiog prabudau ir išsinorėjau valgyti.
Pasakiau kišdama didžiulį šaukštą torto į savo burną.
-O kaip tu jautiesi?
Paklausė keldama kėdę ir sėsdama šalia manęs.
-Puikiai. Net stebėtina, kad taip gerai. O kas mane ištraukė iš mirties gniaužtų?
-Na toks vienas vaikinukas, jis dirba slidinėjimo treneriu ir buvo netoliese.
-Oo... Ar aš galėčiau rytoj nueiti ir jam atsidėkoti? O poryt jau tikrai eičiau į mokyklą.
-Na...-mama nuleido akis-Nenoriu, kad tau vėl kas nors nutiktų, manau reiks tavimi rūpintis dar labiau, nes matyti – viena su tuo nesusitvarkai.
-Mama. Prašau, man nereikia papildomos priežiūros nei psichologijos. Aš susitvarkysiu pati. Šį kart žinau tai.-pasakiau ypatingai viską pabrėždama.-Juk atsigavus po komos to nesakiau, bet dabar aš tai jaučiu, todėl tu negali sakyti, kad tai tušti žodžiai.
-Na...-mama kalbėjo nenoromis, sunkiai.-Gerai. Bet prašau tavęs, saugokis.
-Pažadu.
Užtvirtintai palinksėjau galva.
-Nori torto?-pasiūliau atkišdama lėkštė. Paskui laikas tiesiog skriejo. Kalbėjomės ir valgėme tortą labai ilgai, kai pritrūko torto atsipjovėme dešros ir sūrio. Buvau labai laiminga, kad mūsų santykiai tokie geri.

Išprašiau mamos neiti į mokyklą dar dieną. Apie devintą valandą nuėjau į savo kambarį, persirengiau, susikroviau savo kuprinėlę ir nuėjau į apačią.
-Tik prašau – šį kart kelkis funikulieriumi, eik ten, kur yra takai ir galima eiti...
-Gerai, gerai, mama, nurimk.
-Myliu tave.
Dar pasakė prieš man išeinant.
-Ir aš tave.
Pasakiau beveik iš pareigos ir dėl to jaučiausi kiek blogai. Iš šio miesto iki to, kuriame dirbo mano didvyris reikėjo važiuoti autobusu. Kelionė nebuvo ilga, važiavau galbūt 30 minučių lėtu autobusu. Autobusas buvo mažytis, bet vis tiek apytuštis. Nuvykusi ten tiksliai žinojau, kad darysiu iską kaip reikia, taigi nuėjau prie kasos, nusipirkau bilietą, pakilau į kalną, tuomet nuėjau į kažkokį informacijos centrą paklausti, kur galima jį rasti.
-Atsiprašau.-kreipiausi į nuo manęs nusisukusi vaikiną.-Kur būtų galima... Tu?-nustėrau kai jis atsisuko. Čia buvo tas pats vaikinas, kurį sutikau tik atvykus čia, į kurį atsitrenkiau, o gal jis atsitrenkė į mane.
-Aš, aš, ne vaiduoklis.-nusijuokė vaikinas.-Ko norėtumėte?
-Visų pirma tai atsiprašyti už tai, kas nutiko tuomet... Tiesiog buvo bloga nuotaika. Be to kreipkis į mane tu.
-Niekis.-vėl nusišypsojo vaikinas.-Beje, tu kalbi vokiškai?-su nuostaba ir kiek droviai paklausė jis.
-Taip, taip. Nesu dar viena kvaila turistė.
-Tai tu čia gyveni?
-Taip. Neseniai atsikrausčiau. Tuomet kai susitrenkėm, buvo mano pirmoji diena.
-Atsiprašau, už ne kokį sutikimą.
-Niekis. Beje aš čia atėjau ieškodama vieno žmogaus. Gal žinai kas mane išgelbėjo. Na ištraukė mano koją iš sniego, na...
-Tai tu ta mergina? Visi apie tave tik ir kalba!
-O, garbė man. Taip, aš ta pati.
-O kaip tavo koja?-pažiūrėjo jis pro priėmimo stalelį.
-Net nejaučiu skausmo. Labai keista. Aš laimės kūdikis.
-Tikrai. O iki to vaikino galiu tave palydėti.
Jis nuvedė mane ir kai jau buvo matyti jį, paliko mane vieną, nes nenorėjo palikti darbo vietos ilgam. Padėkojau ir nuėjau prie savo išgelbėtojo. Priėjusi arčiau pabaksnojau jam į nugarą. Čia kažkodėl visi, su kuriais noriu pasikalbėti, būna nuo manęs nusisukę. Vaikinas atsisuko.
-Taip?
-Negaliu patikėti, Austrijoje susitikau tik du žmones, o dabar ir vėl jie! Ne, negali būti! Tai taip ironiška!-vos ne rėkiau, nes man buvo labai keista – juk čia turėtų būti ir daugiau žmonių.
-Nurimk, nurimk.-nusijuokė Johanas.
-Tai nori pasakyti tu mane išgelbėjai?-nusiraminusi paklausiau.
-Na lyg ir.
-Tuomet labai, labai tau ačiū. Net neįsivaizduoji kokia aš dėkinga.-nusišypsojau.
-Palauk, palauk, tu ką tik nusišypsojai. Negerai, nesilaikai savo taupymo plano.
-Na nusprendžiau, kad jis kvailas. Netgi labai kvailas.
-Na tiesą sakant tikrai. Be to turi nuostabią šypseną.
-Dėkui-vėl nusišypsojau-O kaip galėčiau atsidėkoti savo herojui?
-O, kaip skambiai skamba.-nusijuokia-Na man pakanka tavo šypsenos.
-Na leisk bent puodeliui kakavos tavęs pakviesti. Jei nesi užsiėmęs.
-Kaip tik turiu laisvo laiko. O kur mane kviesi? Į savo namus?
-Nemanai, kad jie per toli nuo čia? Gal tiesiog eime į kavinę. Be to...
Nutilau. Mes pasukome į kavinukę.
-Ką pradėjai sakyti?
-Tiesiog pamaniau įdomu kaip reaguotų mama jei parsivesčiau namo vaikiną.
-Kodėl? Ji neleidžia tau draugauti su vaikinais?
-Ne tiesiog...
Vėl nutylau. Nuėjome į kavinę, jis užsakė kakavos, nors tai turėjau padaryti aš, bet nesvarbu.
-Jei nenori pasakot – nereikia. Geriau papasakok kodėl atsikraustėte čia.
-Tai ta pati istorija.-nusijuokiau-Mano mama manė, kad aš dar maža mergaitė, kol nenušokau dėl vaikino nuo stogo ir nepabandžiau nusižudyti. Komoje pragulėjau 9 mėnesius. Tai įdomu kaip ji reaguotų, jei dabar namo parsivesčiau vaikiną. O atsikraustėme čia todėl, nes ten mane būtų slėgę prisiminimai, o be to mano tėtis gyvena čia.-viską pasakiau tiesiog laabi greitai. Tikrai per greitai gal tikėdamasi, kad jis nesupras.
-Oho. Įdomi istorija.-rodos jis viską girdėjo.-Atleisk, jei priverčiau prisiminti skaudžius dalykus.
-Nieko. Jie nenorėjau, glėjau nesakyti.
-Dabar suprantu, kodėl nesišypsojai.
-Na, bet tai visties buvo kvaila. Būtent vakar, kai vėl žvelgiau mirčiai į akis supratau, kad turėjau pamėginti gyventi iš naujo. Ir dabar turiu tam progą. Beje, kaip tu mane suradai?
-Na aišku, savaime nebūčiau tavęs pastebėjęs. Išvis nesuprantu, kaip atsidūrei tokioje tolimoje vietoje nuo bet kurio tako.
-Aš tiesiog lipau kalvu be jokio tako.-nusijuokiau.
-Bet tu tikrai nori nusižudyti! Tai va – labai padėjo tavo rėkimas. Buvau neypatingai toli, taigi galėjau išgirsti.
Rėkimas... Net nepagalvojau, kad taip mane gali surasti. Aš rėkiau tam, kad išsiliečiau. Tai bet – net nesuvokiant pasielgiau protingai.
-Beje, tu gražiai dainuoji.-nusijuokiau.
Jis taip pat nusijuokė.
-Nesugalvojau geresnės dainos. Bent gerai, kad ją mokėjai.
-Taip. Dabar tai bus mano mėgstamiausia daina.-vėl nusijuokiau.
-O kur ankščiau gyvenai?
-Lietuvoje. Žinai tokią?
-Na mokykloje geografiją mokytis reikia, o ji yra ne taip toli, kad nežinočiau.
-Stebėtina. Dažnai užsieniečiai nežino jos.
-Matyt aš protingas.-garsiai nusijuokė-O tai kaip tu moki vokiečių kalbą?
-Na nuo devynerių menų mokausi ją savarankiškai.
-Oho, savarankiškai. Ir tiek daug moki. Įspūdinga.
-Tiesą sakant, tai ilgiausias mano pokalbis su kuo nors vokiškai.-kiek susigėdau.
-Tau tikrai neblogai sekasi.
-O beje, tu neturėjai dirbti raštinės parduotuvėje?
-Tuomet tik padėjau tėvams. O ir slidinėjimo treneriu dirbu tik laisvu laiku. Žinai, man mokytis dar reikia.
-Visada norėjau išmokti slidinėti...
Užsisvajojau.
-Na tuomet ruoškis pamokoms.
-Ką?-atsipeikėjau.
-Su mielu noru tave pamokyčiau.
-Tai aš tau turiu atsidėkoti, o ne tu man.
-Na juk šis kakavos puodelis buvo padėka.-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyŠt. 01 17, 2009 2:34 pm

Visų pirma, tai aplodismentai tau iš mano pusės už tokį ilgą tęsinį ;D
Ir bent jau man nenusibodo skaityt, nes man praeina tokie tęsiniai su apmąstymais, kai viskas plačiai aprašyta. Beje, manau čia jau mezgasi meilės trikampis, nors pokolkas labiau ryškėja, tik dvikampis Laughing Ai žodžiu, gal suprasi kaip nors ką ten sumaliau ;D
Dabar man labai įdomu, kaip ten jai mokykloje seksis ;D
Ir šiaip, kuo toliau, tuo labiau man čia viskas patinka Cool
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyŠt. 01 17, 2009 2:42 pm

O, koks ilgas komentaras. Šaunuolė - kokie tesiniai, tokie ir komentarai.
Šiaip aš pati nežinau kas bus toliau. Išvis nieko nežinau. Ir dabar galvoju blogai, nes naktį nemiegosiu, o galvosiu.;D
Dėl to trikampio ir dvikampio beveik supratau. Laughing Bet galiu pasakyt, kad ir dėl to nieko dar nežinau. Laughing
Ačiū. Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyŠt. 01 17, 2009 4:55 pm

Wooow, va čia tai tęęęsinys Looove
Gi sakiau, kad bus kažkas su tuo vaikinu ir su tuo JOhanu ;DD
Tas jų pokalbis buvo tooooks realus, fainas ir nepaprastas Looove
Dar jos tie apmąstymai ar tie santykiai su mama
Tiesiog: Myliu šį ff Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyŠt. 01 17, 2009 4:58 pm

O, dar vienas ilgas komentaras. Man patinka tokie.
Ačiū labai labai. Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyŠt. 01 17, 2009 5:50 pm

Koks ilgas Laughing
Man patiko, gan įdomus toks buvo ;D
Parašyčiau ką nors ilgesnio, bet išsisėmiau ;D
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyŠt. 01 17, 2009 6:17 pm

Kad ir toks trumpas, bet vistiek dėkis.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyKv. 01 22, 2009 6:56 pm

Nežinojau kur klaust ir ar išvis klaust, nes tai nuskambės kvailai. Tai turbūt geriausiai turėčiau žinoti aš... Bet aš dar neminėjau kiek pagrindinei veikėjai metų?
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyŠt. 01 24, 2009 10:07 am

Na, mano nuomone, atrodytų, kad jai 15metų, nes ji elgiasi biškę kartais vaikiškai, bet kadangi ji turėjo traumą, tai sakyčiau 16-17metų, jai galėtų būti ;DDD
Kadangi nieks tau neatsakė, tai aš pabandžiau xDD
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 EmptyŠt. 01 24, 2009 3:11 pm

Nu ačiū labai.;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sutaupyta šypsena   Sutaupyta šypsena - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Sutaupyta šypsena
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: