Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mes čia!

Go down 
+2
Zefyriukas.
Cas
6 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptySk. 07 11, 2010 2:53 pm

Na,reiškias galvoj jau rašei,kad taip pamačiau ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyPir. 07 12, 2010 12:06 pm

Aš jau laukiu Torres tęsinio Cool
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyPir. 07 12, 2010 2:07 pm

Ir aš :)))
Atgal į viršų Go down
Torreslando
Jaime tave įleidžia į Backstage
Torreslando


Pranešimų skaičius : 332
Registration date : 2008-07-24

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyAntr. 07 13, 2010 9:16 pm

Panos, prisiekiu tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kai aš rašiau, nu nes totaliai kažkokį š sumaliau, nei kas juokingo, nei kas įdomaus....


Po valandos Spalvė, Casė, Bubblė, Mistė ir Torres jau stovėjo prie ekstrasensų durų.
- Ne, nuu panos, man atrodo bloga mintis eiti pas tuos aiškiaregius ar kaip ten jie...- Bubblė spyriojosi.
- Boža moi, tu vieną kartą gali nemyžti į batą, nes jau užknisai! - Casė įsiuto ir priėjus smarkiai pabeldė į duris.
Palaukus kelias akimirkas Casė iš įsiūčio pradėjo jau net ir spardyti duris, dėl to, kad jų niekas neatidaro...duris po tokios atakos prasivėrė, bet deja nebuvo matyti jokio ekstrasenso. Po neilgų dvejonių merginos nieko nelaukusios įžengė į vidų. Namo vidus buvo siaubingesnis už Pitto lūšną, taigi galit įsivaizduoti kaip ten viskas atrodė.
- ALIOOOOOOOO, ar čia gyvena kasnors? – visos šūkaliojo, bet atsako jokio.
Pasigirdo baisus triukšmas ir garsus riksmas :“NU NX!”, bet tai buvo tiesiog Torres, kurios koja įlūžo į tas sutrunijusias grindis.
- Vištos jūs, ko spoksot? Padėkit man iš čia iššikabanoti! – rėkte rėkė Torres.
Dabar jau visos prapliupo žvengti, nes vaizdas tikrai buvo juokingas. Vargais negalais Torres pavyko išlipti ir visos toliau tęsė apžiūrą.
- Fuuuuuu, kas čia taip dvokia? – pirmieji uoslės ypatumai pasireiškė pas Spalvę.
- O dios mio, uždusiu tuoj nuo šitos smarvės! – sušvinkusių kojinių +prakaito kvapas jau pasiekė ir Mistės jautriąją nuosiukę.
- Bėgam griečiau kurnors iš čia – komandavo Casė.
Visos nieko nelaukusios iškart įpuolė pro pirmas pasitaikiusias duris. Patalpoj, o gal tiksliau skylėj kur visos atsidurė, buvo tamsu nors į akį durk.
- Mergos, kad ir kuri čia iš jūsų, baikit mane čia grabalioti! – sunerimusi klabėjo Spalvė.
- Eiiii, kuri dar kartą paims man už papo, duosiu į snukį! – dabar jau ir Torres rėkė.
Staiga užsidegė šviesa. Merginų nuostabai jos ten buvo ne vienos...į jas žvelgė septyni vyrukai.
- Aš spanuoju? Ar aš sapnuoju? Nejaugi tai tikra? – panikavo Bubblė.
- Ikeeeeeeerai! – Casė jau bėgo apkabinti savo dievuko.
- Stop, stop stop! – Ikeras ištiesė tiesei Casei prieš veidą. – Pasakysiu vieną kartą ir atsimink visiems laikams! Aš SAN IKERAS! – bet Casė net beveik nesureagavo, apblėgė Casillasą tarsį meškiną ir pradėjo visą bučiuoti.
Kai panos jau atgao amą ir buvo milijoną kartų apkabinusios kiekvieną, pradėjo klausinėti kaip jie čia atsidurė, bet staiga, pasigirdo žingsniai....ir jie vis artėjo.


Tuo tarpu ten, kažkur visai kitam pasaulio krašte.
- Užuodžiu smarvę.... man atrodo kažkas iš baimės pridėjo į kelnes. – bandė pokštauti Stefanas, bet iškart visų akys nukrypo į Taylorą, nes toks įvykis jau ne vieną kart buvo nutikęs.
- Geriau rėžkit iškart ko norit, nes mes neturim laiko – bandė krūtą primesti Pampersonas.
Nei Damonas, nei Stefanas nieko jam neatsakė, tiesiog abu ištiesė jam vidurinį pirštą ir parodė. Pampersono veido išraiška buvo verta milijono, nes dar niekas per tuos 235465874 metų, kuriuos jis nugyveno, nebuvo ji taip pažeminęs.
- O Bella! – puolė abu broliai prie Bellos. – Kodėl tu mus palikai? Kodėl išėjai neatsisveikinus? Nejaugi Pampersonas pranoksta mus abu? – abu broliai jau vos neverkė.
Bella nieko nelaukus puolė jiems abiems į glėbius ir jie nieko nelaukę pasišalino, kad kiti keturi net nespėjo suprasti, bet kai jie pagaliau atsitokėjo Pampersoną apėmė begalinis pyktis. Iš to apmaudo ir pykčio jis priėjo vis dar prie degančio laužo, kaip žinia kuriame degė kiti vaikinai, ir išsitraukęs savo mikį paleido tokią myžalų čiurkšlia, kad net užgeso viskas laužas. Tuomet puolė prie kiekvieno vaikino atskirai ir pavertė juos vampyrais, bet deja nevisus pavyko pavesrti kraujasiurbiais.

Kodėl ne visus vaikinus pavyko paversti kraujasiurbiais? Ką sumanė Pampersonas paversdamas vaikinus vampyrais? Kaip septyni garsūs futbolininkai atsidūrė dvokiančioj skylėj ir ką jie ten veikia? Kieno žingsnius išgirdo xebra?

Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyAntr. 07 13, 2010 9:34 pm

Okei, dabar net nežinau nuo ko pradėti savo tiradą.
Sakai nejuokinga.... net nežinau, ar verta cituoti begales vietų, iš kurių žvengiau, kad ir kaip stengiaus nežvengt, nes tėvai mano kambary. Pvz.

Citata :
- Mergos, kad ir kuri čia iš jūsų, baikit mane čia grabalioti! – sunerimusi klabėjo Spalvė.
- Eiiii, kuri dar kartą paims man už papo, duosiu į snukį! – dabar jau ir Torres rėkė.

Citata :
- Stop, stop stop! – Ikeras ištiesė tiesei Casei prieš veidą. – Pasakysiu vieną kartą ir atsimink visiems laikams! Aš SAN IKERAS!

Čia tai dėjau nerealiai juoktis!

Citata :
nes dar niekas per tuos 235465874 metų, kuriuos jis nugyveno

Geras skaičius ;DD

O ir dar Pampersonas Laughing
Tai va, kad nejuokinga, čia jau nusvaigai. O jeigu kalbant aplamai apie tęsinį, tai tu melagė. Sakei, kad neturi tokių minčių, kad nemoki rašyt ir blablabla. Moki ir dar kaip! Prigalvojai visokių šposų, pvz. kaip Pampersonas nusičiurškė ir pavertė vampyrais kitus. Ir šiaip tu moki rašyt, nesuprantu, kodėl sakei, kad nemoki. Labai nepritariu tavo minčiai, kad paskutinis tęsinys, kurį rašei. Galėtum prisidėt prie mūsų rašytojų rato, juk taip ir padarysi, juk taip, ane? (kitos padėkit man šiuo klausimu ją prikalbint).
Tai va. baigiau turbūt, nors dar kažką norėjau pasakyt, bet neatsimenu.

EDIT: ai va, norėjau paklaust, kas dabar rašo? Bubblę gal kas nors radot? Mačiau buvo užėjus, bet nė mur mur ;]
Atgal į viršų Go down
Torreslando
Jaime tave įleidžia į Backstage
Torreslando


Pranešimų skaičius : 332
Registration date : 2008-07-24

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyAntr. 07 13, 2010 9:45 pm

Aciu uz komplimentus:DDDD
Bet zinot, kad ir ka rasytumet mane nelabai suviliosit, nu neeees jei as sita tesini rasiau vos ne visa diena, tai kitus tureciau galvot savaitem, o jus to tikrai nenorit. :) Ir siaip nuu, as taip sudmaliauju ir nieko gero neparsau, kad net pati save nervinu.

O siaip man asmeniskai, tai sita vieta irgi labiausiai patinka, turetu ir Ari patikti:DDD

Citata :
- Stop, stop stop! – Ikeras ištiesė tiesei Casei prieš veidą. – Pasakysiu vieną kartą ir atsimink visiems laikams! Aš SAN IKERAS!
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 12:34 am

jo, krc, šitaip meluot...nejuokinga? man buvo juokinga Cool
mušiu Indrių, mano citatas pacitavo ;DD

Papersonas................ ar ne žiauriai? ;DDD
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 8:18 am

Kai man Pattinsonas jau žiauriai nusibodęs ir užknisęs, tai Pampersonas buvo nerealiai ;D

Citata :
nu neeees jei as sita tesini rasiau vos ne visa diena

Tai vat aš irgi taip pat, čia tik Ari su Vermišėliu greit parašo ;]] Gi faina, kai ir pati rašai, įdomu, ką po tavęs parašys ir taip toliau. Naaaagi ;D

Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 12:05 pm

jėėėėėėė,aš Ikerą išbučiavau!!! :DDD Kokia laimė :DD Oj,kad taip rimtai būtų ;DD
Ne nu,o šeip,tu rimtai totaliai nusimelavai,nusisvaigai ir nusipezėjai. Patiko man čia viskas labai,labai viską krūūūtai parašei ir nieko čia baisaus,po praktikos pagreitėja rašymo laikas,tik rašyt reik :DDD Taigi tu dar rašysi ir ne kartą,aiškuu :DD
Daug gerų vietų buvo, o kai buvo tas AS SAN IKERAS,tai eik... Geriau net nepasakosiu kaip lūžau :DD Ir šeip,gud su tuo Pampersonu :DD Ir darrrr,įdomu kas ten kiti futbolininkai tokie :DD Ir dar kai pradėjo ten grabinėt panas, lūžis :DDDDD Krč,viskas čia nerealovai(nereali lova, pameni? :DDDDD).
Ir šeip,Indriau prašom čia nevaryt,aš ne visada lb greit rašau,čia kaip kada ;DDD
Atgal į viršų Go down
Torreslando
Jaime tave įleidžia į Backstage
Torreslando


Pranešimų skaičius : 332
Registration date : 2008-07-24

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 1:19 pm

Tai kaipgi pamirsiu, nerealova:DDD
Siaip as buvau sugalvojus kas tie septyni, bet jau dabar tai cia jusu valia bus sugalvoti, kas tie kiti sesi be Ikero:DD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 1:37 pm

Nu tu gali pranešt tam kas toliau rašys(?)
Susisiekiau su bubble, ji bus tik šetadienį čia sakė,taigi rašom kas anksčiau aaa :DD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 3:08 pm

Reikalauju, kad į septynetą būtų įtrauktas ir Villa I love you
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 3:44 pm

Karoč,man užėjo noras rašyt,bet iš pradžių noriu išgirst kokius šešis sugalvojo Torres(man asmeniškai :DD) :DDD
O Jovituk,jei Villa nebus ten įtrauktas tai vistiek jis galės atsirast po to :DDD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 5:24 pm

Man užėjo noras rašyt,tai ir parašiau :DDDDDDD Gavos netgi ilgas visai,tik neesu užtikrinta,kad juokingas,netgi labai tuo neesu užtikrinta :DDDD NU karoč,skaitykit, gal tiks ;DD


-O jėėėėzau,negaliu patikėti! – šūkavo Mistė.-Bet nu kaabai čia- nužvelgė visus gražuolius ir išsirinko sau neką kitą o Silva! Pribėgo prie jo ir smarkiai apkabino,jis vos neužduso.
Taigi taigi,šiame kambaryje,na ne visai kambaryje,tiesiog sąvartyne buvo septyni vyrukai t.y. Ikeras Casillasas, Davidas Silva, Gerardas Pique, Pepe Reina, Cescas Fabregasas,Sergio Ramonas irrrr.... Ronaldinho!!!
-Kas anie tokie? – pažiūrėjus į sujaudintą Burblės mimiką paklausė Spalvė.
-Tu kąąą,nežinai???? – Bubblė.
-Nu tai kad nelabai... – gėdijosi Spalvė – Ir kas tas senis?- parodė pirštu į |Ronaldinjo, o tas pradėjo verkti dėjuodamas“kodėl visi laiko mane tokiu nevykusiu“.
-Nu tai čia gi futbolininkai! – paaiškino bubblė spalvei.
-Nu gaidena tu,gi suprantu,su fūlės kamuolys man paktik čia atsiridenu,kur nesuprasi kokies anie prigimties...
-Nu... Tai ką tu dar nori žinot,neužtenka,kad futbolininkai? – bubblė rijo visus akimis,nesugebėjo išsirinkt vieno.- Aš čia nepažįstu nei vieno,bet jeigu jau futbolininkai reiškias krūta čia! – ir bubblė nubėgo pas Pique.
-Nu,kad ne... – spalvė nepamatė,kad bubblė išėjo ir šnekėjo toliau – Aš kažkada žurnale skaičiau apie tokį vieną... V...V...Vilija???? Jo,Vilija, tai va,aš to noriu. – Spalvė apsidairė,pamatė,kad niekas jos nesiklauso,bet toliau kalbėjo – Nu tai chebra,kuris iš jūsų Vilija?
Visi sužiuro į spalvę.
-Kas čia toks galėtų būti? – susimąstė Fabregaaaaasas.
Casillasas beveik baigęs bučiavimosi meną su Case atsiliepė:
-Nu tai nabagas kažkoks turbūt,mes čia ger...-bet nebaigė sakinio nes Casė tiesiog neleido jam kalbėt,per skanus jis,taip sau pasiaiškino Casė. O Ikerui labai viskas čia patiko,pagaliau jis atrado moterį!!!
Tuo tarpu Silva ir Pique graibaliojo merginas, jom tai buvo visai nieko, o tie du buvo super patenkinti.
Viena Torres žiūrėjo čia į visus ir galvojo,kad kažkas čia ne taip...O dar tie Pepes Reinos,Sergio Ramoso,Cesco Fabregaso ir Ronaldinho ryjantys žvilkgsniai... Bėja,ji nusivylė,Torreso čia tai nebuvo... Bet tada,jos protas prašviesėjo ir nusprendė visų čia paklausinėti:
-Palaukit,palaukit,bet ką jūs čia darot? – užvedė kalbą ji.
Visi iškart sužiuro į ją.
-Pasakykime tiesą- nusprendė Pepe,visi linktelėjo ir biški atsibudo,kaip iš transo...
-Rimtai,blemba,per šitų gražuolių gražumą net pamiršau,kad mes čia įkalinti! – atsiliepė Ramosas.
-Kaip tai įkalinti??? –Case užrėkė, casė labai susirūpino Ikeru.
-Nu taip... Kažkokie pora gaidžių pagrasino mus paversti ten nu tais...iš kažkokios pasakos,herojais nu ir sakė,kad čia turim eit jei norim likt gyvi... – paaiškino Pique.
-O tu,gaidelis ir patikėjai ir dėl tavęs mes esam tokioj bėdoj! – nervinosi Fabregasas.
-Pala,kokios bėdos???- susimąstė Pepe,jis visada toks linksmas,kažką sumąstydavo- Taigi šitos panos čia įėjo, taigi galim gi su jom ir išeit,ar ne???
-NUUUUU<JŪS MŪSŲ IŠGELBĖTOJOS – susijaudino Sergio,priėjęs prie kiekvienos panos ją labai mielai pabučiavo.
-Pala,o tai kiek laiko čia jūs buvot? –susidomėjo Mistė.
-Oh,god,kaip gerai kad Torresas ne čia – susimąstė Torres-Nors palaukit,jūs,gal žinot kur Torresas?!
-Nu...Porą mėnesių... – nedrąsiai atsakė į Mistės klausimą Silva.
-Pala,aš irgi uždaviau klausimą-atsiliepė Torres
-Nene,vyrukai,kaip čia žiauru – sudejavo Bubblė – Pique,graibyk mane kiek nori,aš tave suprantu!!!
-Oh taaip – pIque apsidžiaugė.
-Nu palaaaa,kur Torresas,graibytojai jūs?????- klausinėjo Torres.
-Tai nafig,kokia čia nesąmonė – įsivėlė Spalvė- Nu ką,tada ir aš pasiaukosiu – Spalvė niekinamai nužvelgė Fabregasą ir Ramoną,jie abu buvo tooooookie sexai,bet gi reikėjo juos niekinamai nužvelgt. Ji priėjo prie jų ir pasidavė aistrai,t.y. trenkė jiem abiem į sniukus,ji mėgo trankyti į snukius.
-Nu gaidžiai jūs,kur ToRRESAAAAAAAS?- jau nebesitvėrė savam kaily Torres.
-Mažiau tu mano,vargšelis tu mano – Casė su Ikeru kalbėjo,labai gailėjo jo, bet ne vien todėl bučiavos su juo,juk tai buvo jos svajonė,nuo tada kai neseniai pamatė jį per tv.
-Aš žinau,žinau-Casillasas pradėjo verkti,tai buvo natūralu,jis labai dažnai verkdavo.
-NU NAAAAA<KUR TORRESAS PASAKYKIT MAAAAN – užrėkė Torres.
Pagaliau į ją sureagavo Reina,jis ramiai ir linksmai atsakė:
-Nežinau.
Torres susinervino,labai susinervino,nežinojo ką daryt...
Na,šeip ar taip,pamiršome paminėt tuos alia žingsnius. Taigi,kol visa tai vyko,tų žingsnių savininkai vis dėl to buvo ten,ir klausės viso to bujerio,ir kikeno, pagaliau,neištvėrę jie iššoko. Visi sužiuro į juos. Jie buvo su riterių kostiumais. Ir tai buvo Torresas su Navasu.
-Jūs mumis nuvylėt,bernai... Mes va,apsipuošėm,kalavijus turėjom,įveikėm jūras,marias, slibinus nužudėm ir taip toliau,kad jumis išgelbėt, o jūs!!! – baisėjosi Navakas prisimindamas pasakų siužetą.
Niekas neatsilėpė,niekam neįdomu čia buvo,na išskyrus Torres.
-TORRESAAAAAAAI! – ji pribėgo prie jo ir užšoko jam ant rankų.
-Kas čia dabar? – nustebo jis
-Nu,aš! – atsakė Torres.
-Nu ok. – sutiko Fernandas.
Na,visi užsiėmė savo reikalais,ir jūs turbūt jau supratot kokie tie reikalai buvo,jie buvo pasiilgę moterų, toks jau tas gyvenimas. Na,išskyrus Navas ir Torresą,jie juk didieji didvyriai-gelbėtojai.

O tuo tarpu kitame pasaulio gale.
-Nuuuuuu,nx,ką tu padarei,gaidy!!! – nervinosi Kellanas ant Patysono.
-Nu taip,AŠ KALTAS<AŠ KALTAS! Dieve pasigailėk– ant kelių atsiklaupė Patysonas
-Tas sumautas dangus tau nepadės čia db – Jacksonas.
-Nu bet rimtai,galėjai taip ir nedaryt,dabar tie proto bokštai pabus ir lakstys po visą pasaulį,o mes jų užmušt taigi negalėsim – analizavo situaciją Peteris
-muahahahaaaaaaaa,dabar jum galas! – sušuko BALSAS.
Visi vampyrai ir vilkolakis atsisuko,jie labai išsigando pamatę tą vaizdelį...

Kas gi atsitiks toliau? Ką pamatė Vampyrai? Ar panos galės išvest fūlininkus lauk? Ar jų niekas netrukdys? Kaip jaučiasi fūlininkai pagaliau išgyvenę toj skylėj? Ką ten veikia Ronaldinho,juk jis ne į temą???Visa tai jum papasakoks Spalvė ar Mistė :DDDD
Atgal į viršų Go down
Torreslando
Jaime tave įleidžia į Backstage
Torreslando


Pranešimų skaičius : 332
Registration date : 2008-07-24

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 5:39 pm

Citata :
-Nu,kad ne... – spalvė nepamatė,kad bubblė išėjo ir šnekėjo toliau – Aš kažkada žurnale skaičiau apie tokį vieną... V...V...Vilija???? Jo,Vilija, tai va,aš to noriu. – Spalvė apsidairė,pamatė,kad niekas jos nesiklauso,bet toliau kalbėjo – Nu tai chebra,kuris iš jūsų Vilija?
Visi sužiuro į spalvę.
-Kas čia toks galėtų būti? – susimąstė Fabregaaaaasas.

Citata :
-Mažiau tu mano,vargšelis tu mano – Casė su Ikeru kalbėjo,labai gailėjo jo, bet ne vien todėl bučiavos su juo,juk tai buvo jos svajonė,nuo tada kai neseniai pamatė jį per tv.
-Aš žinau,žinau-Casillasas pradėjo verkti,tai buvo natūralu,jis labai dažnai verkdavo.

tu vsiada sugebi prajuokinti:DDD
dabar specialiai del Spalves neitraukei Villos, sikne:D
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 5:47 pm

Citata :
-Nene,vyrukai,kaip čia žiauru – sudejavo Bubblė – Pique,graibyk mane kiek nori,aš tave suprantu!!!

nu nafik ;DDD

Citata :
-Tai nafig,kokia čia nesąmonė – įsivėlė Spalvė- Nu ką,tada ir aš pasiaukosiu – Spalvė niekinamai nužvelgė Fabregasą ir Ramoną,jie abu buvo tooooookie sexai,bet gi reikėjo juos niekinamai nužvelgt. Ji priėjo prie jų ir pasidavė aistrai,t.y. trenkė jiem abiem į sniukus,ji mėgo trankyti į snukius.

pasidavė aistrai xDDD

Citata :
-Kas čia dabar? – nustebo jis
-Nu,aš! – atsakė Torres.
-Nu ok. – sutiko Fernandas.

Tieeeeek daug juoko, reikia atsigaut ;DD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 5:59 pm

Atrodo jum patiko,tai yra gerai :DDD
Spalve,db tu gali rašyt :DDD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 6:00 pm

Nežinau, nėėr laiko, nėėr ;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 6:02 pm

Nu jei ryt laiko bus tada :DD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 6:13 pm

nebus, niekaip ;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 6:59 pm

Nenervink čia manęs :DD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 8:14 pm

Nu karoč, tokios pievos dar nebuvau parašius, gyvenime Laughing

-Fakof, dinkit nuo panų. - taip isterikavo Spalvė
-Yo, dinkit. - Torres aiškiai įsižeidus buvo, nes Torresas jai nerodė dėmesio.
-Jie dar net nepradėjo! - protestavo Casė
-Ne, ji teisi, baikit. - protingai kalbėjo Mistė
-Kodėl? - vaikinai graudžiai paklausė, tik Torresas su Navasu tylėjo, mat anie apžiūrinėjo vienas kito kardus.
-Mes turim svarbesnių reikalų. - palinksėjo Mistė su Spalve galvom, vienu metu, repeticijų rezultatas
-ALe kokių? - Casė vis dar depresavo
-Tu tai rimtai daužta. - Bubblė įpyko - Nevaryk futbolo į krepšinio aikštę, mums reikia dingt iš čia.
-Mums reikia kopėčių. - tarė Torres, žiūrėdama į Torresą ir jo kardą, ir jo kardus..
-No no no. - pasakė spalvė. - Visi apsikabinam kaip per teletabius, greitai, tai yra mikliai.
Visi apsikabino, net Torresas su Navasu.
-Ir dabar užsimerkit. - liepė Bubblė
-Ok, gana tų debilizmū nu. - burbuliavo Casė
-Į dangų į dangų! - užrėkė Bubblė ir visa chebra atsirado saugiai ant žemės
-Jau galit atsimerkt. - leido visiems Bubblė
-Blem, kai iš vampro dienoraščio. - pasakė Spalvė
-Kai Stepukas Bonną iš kapo traukė. - pridūrė Mistė
-Mhm. - tai buvo Casė, kuri jau lipo ant savojo Casillas'o, ir brido niekas jai svarbu nebuvo, netgi tai, kad jis verkia daugiau už ją. Po tokio Casės žygdarbio, visos mergos šoko ant saviškių, tik va, Torres ir Spalvei nenuskilo, mat Torresas matavosi Navaso batus, jis neturėjo laiko Torres....
Visos piktos, kaip raganos, taip Spalvė ir Torres, jos susikibo už rankų ir kaip per vampyro dienoraštį ėmė murmėti neaiškius sakinius.
-Anos aiškiai girtos. - tai pasakė Fabregaso ir Ronaldinho, jie parodė į Torres ir Spalvė.
-Nestumkit ant mūsų chebros. Kaniešna? - Mistės nervai neatlaikė, supyko, kad pravardžiuoja jos drauges raganas
-Ką jos daro? - Casė spėjo viską, ji ir bučiavosi ir žiūrėjo ir grabinėjosi ir dar kalbėt sugebėjo, universali.
-Buria. - mįslingai pasakė Bubblė
-Jos ką, Saliamo raganos? - pašaipiai pasakė Ramosa, kuris užsitarnavo smūgį nuo Mistės..
-Nu rimts, ką ten darot? - susidomėjo ir Torresas
-Pavyko! - suriko Torres. - Jis mane myli. - ir ten ji visaip šoko, pradėjo techtonika, o baigė tautiniu breiku.
-Nepavyko. - liūdnai palingavo Spalvė.
-Nieko nesuprantu ir kiti nesupranta. - Casė sukryžiavo rankas ir jautėsi šustra
-Villos nėr, jis neateina. - Spalvė puolė į depresiją
Visiems ale pagailo Spalvės, bet tik kokią sekundę, visi tęsė ką ir buvo pradėję, ta prasme, krūmų ieškojo, kas ten meile užsiiminėt norėjo, o ką šiaip gamta šaukė.
-Imk. - kažkas ištiesė redbulio skarbonkę. - Tai tau padės nusiraminti, aš tai žinau. - pasakė paslaptingas balsas
Tas balsas buvo toks kažkoks gražiai gražus, kad net Casė su Miste iš krūmų be kelnių iššoko.
-TUuuuu?
visi iš krūmų iššoko, visiems įdomu buvo, ale jie nežinojo, kad smalsumas pražudė futbolą, nežinojo...

Ten kažkur pasaulio krašte.
Tas balsas buvo to žmogaus, kuris buvo labai fainas.
-David????????? - Papersonas arba svetimiems žinomas, kaip Pattinsonas klaupėsi ant kelių.
-O futbolo dieve. - kniūpščias krito Peter
-Prašyčiau, vadinkit mane tiesiog Villa, karalium ir visa ko valdovu, Villa. - taip tai buvo David Villa.
Atgal į viršų Go down
Torreslando
Jaime tave įleidžia į Backstage
Torreslando


Pranešimų skaičius : 332
Registration date : 2008-07-24

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 8:33 pm

Citata :
-Ką jos daro? - Casė spėjo viską, ji ir bučiavosi ir žiūrėjo ir grabinėjosi ir dar kalbėt sugebėjo, universali.

Citata :
Visiems ale pagailo Spalvės, bet tik kokią sekundę, visi tęsė ką ir buvo pradėję, ta prasme, krūmų ieškojo, kas ten meile užsiiminėt norėjo, o ką šiaip gamta šaukė.

alia greitos jus kokios:DD
nors ir neilgas, bet man patiko:D
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 8:34 pm

Kaip tai neilgas? ;D notepad tiek buvo prirašyta ;D
Atgal į viršų Go down
Torreslando
Jaime tave įleidžia į Backstage
Torreslando


Pranešimų skaičius : 332
Registration date : 2008-07-24

Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 EmptyTr. 07 14, 2010 8:38 pm

nuu tai notepade:DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mes čia! - Page 19 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mes čia!   Mes čia! - Page 19 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mes čia!
Atgal į viršų 
Puslapis 1921Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: