Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Čia MEEEEEEEES.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptySk. 12 27, 2009 10:35 pm

Ai,visi žino jog Arė yra geras žmogus,o gal tiksliau,Arei nėr ką veik,taigi ji nusprendė jumis kiek palinksmint kažkokia nesąmone, kuri išėjo iš to ką ji vieną kartą susapnavo xDDDD Nu karoč,skaitykit ir žvenkit,jei išeis xDD Ir nekreipkit dėmesio kad pirma šio pasakojimo dalis parašyta esamuoju laiku o kita būtuoju,čia prie to pačio(??).

2009 metų Gegužė, Mančester Junaited rūbinė, Old Traford stadionas, Mančesteris, Anglija, Europa, Euroazija, Žemės planeta, Visata.

Tevezas ateina į rūbinę y nustemba:
-Kas per...? Norėjau pasakyti WTFĖ?
-??????
-Nu,sakau,kas čia dedas? Ką tos mažvaikės čia veikia?
-Ką mažvaikėm vadini?-atsiliepia visi buvę rūbinėje.
-Čia šeip superinės panos,labai subrendusios ir viska-praneša Parkas.
-Nu,jos tokios moteriškos- pritaria Cristianas Ronaldas
-Nuuuu,MES KRŪŪŪTOS-atsako didysis ketvertas, oj atleiskit,trejetas,ketvirtoji kažkur dingus,bet niekas tuo nesurūpina ir nepastebi.
-Koks tu mielas,Sungai parkaaaai- sušnamžda Casė Parkui į ausį. Jie kartu sėdi vienam rūbinės kampe ir meiliai apsikabinėja ir daro visa kitą...
-Žinau- Parkas patenkintas casės pagyrimu- O tu dar mielesnėėė- pabučiuoja ją į kaklą
-Oh parkaaaai-casė jau miršta-Gaš,kokia aš laimingaaaaa. MYLIU KOREJIEČIUUUUUUUS.
-O kuriuos,pietų ar šiaurės? - susidomi Parkas
-Nu o tu koks? - Casė nesupratus bajerio
-Ką nežinai kuris aš?0 supyksta parkas
-Nuuuu,nene aišku kad žinau. Tai vat aš už tuos koks tu esi - taria Casė
-A,nu o aš už kitus - atsako Parkas
-Nu,o kodėl? Ką tu prieš save?
-Nu,kad ir taip. Nežinau-parkas pats nesupranta ką kalba.
-Nu poooofig,duok kisą- sučiulbėjo Cas
-Davai_parkas išsišiepė ir jo akys sumažėjo,of course.
Kitame kampe,spėkit kas sedėjo. Nežinot?
-Ooooooooooooh, tu toks nuotabus-čiulbėjo vaikinui į ausį Mistė
-Tu nereluuuuuuuus,nerealiai nerealus- į kitą ausį jam čiulbėjo Zefyyyyrė
-Pats nuostabiausias iš visų- kartojo Mistė
-Pats sexoviausias iš visųųųų-tęsė Zefyrė
-Nu žinau,žinau panos- šypsojos Kristianas, patenkintas turėdamas dvi visai nieko panas ant savo kelių
-Koks tu nerealus,eina visi na,viskas,dabar eisiu kur tu eisi- žadėjo Ronaldui Zefyrė
-O aš dėl tavęs portugalų išmosiu- krūtesnį pažadą metė Mistė
-O aš dar ir tau plakatą gražų padarysiu- dar krūčiau varė Zefyrė
-O aš tavo inicialą išsitatviriuosiu- toliau ginčijosi Mistė
-Puikuuuuuuu,panos. Tik,Miste,tatuiruokis CR9 – smailą išmetė Ronaldas
-Kodėl CR9,juk tavo numeris 7-nesuprato Mistė
-Tai kad išeinu iš Maaaančestėrio, dabar 9 būsiu – didžiavosi CR7/9.
-O kur varai?-susidomėjo Zefyriukė- Prisimeni,aš ten kur ir tuuuuuuuu.
-Oh,į Real Madridą,nu žinot-didžiavosi Ronaldas
-Oooooooooooooooo-abidvi jo gerbėjos, net nesuprasdamos kas čia gero
-Jo,krūta,žinau- šypsojos Kristianas
-Nerealu. Bet ko tu dabar nešventi,o jau galvoji apie Realą?- protingą klausimą sugalvojo Zefyrė
-Nu ką aš žinau,atsibodo...-numykė Cristiannas
-Nu jei taip tai naaaaaaa-išvadą padarė Mistė- MADRID REAL DA BEST
-Tai aišku- pritarė Zefyrė
-Liuks,panos,gal duosit bučkį?- prisiminė Ronaldas
-Aiškuuuuuu-abidvi iškart apdovanojo jį bučkiais į žandus.
Tevezas liūdnai žiūrėjo į abu kampus, jau vos neverkė, ir jis norėjo kokios nors panos.
Kur buvus kur nebuvus į kambarį įbėgo dar viena pana:
-nu naaaaaaaa,štai kur jūs! Aš jūsų po visą šitą vietą ieškojau,bėja kaip ji vadinas?
-OLD TRAFORDAS-su viltim į merginą pažiūrėjo Carlos Tevez
-Nu ok,px. Panos, ką jūs čia su šitais seniais veikiat?
-Ką tu čia seniu pavadinai?- iš po drabužių pagaliau išsikapstė Giggsas
-Tu tai iš vis lavoninėj jau turėtum būt – nustatė faktą mergina
-Nu naaaaaaa,buble, a tu gali užsikišt,nematai kad mum maišai???- užrėkė Mistė ir toliau burkavo su Ronaldu
-Jo,net labiau nei MIstė maišo man- tarė zefyrė ir labiau prisitraukė prie Kristiano o Mistę nuo jo atitraukė
-Ei,panos, jūs man abi patinkat, abi nemaišot – išsišiepė Ronaldas
-Nuuu,buble ir tu ką nors čia susirask- sugalvojo Casė – matai kaip mum čia faina? – davė Parkui bučkį
-Jo...-nutęsė Tevezas viltingai žiūrėdamas į Buble
-Ko čia spoksai,seni? – atsisuko į jį BUblė- Nu nafig,kas tau yra? – nesuprato- Aaaaaaaaaaaaai, ok aš čia būsiu su jumis.
Bublė nuėjo ir atsisėdo ant suolo, Tevezas sekė iš paskos ir atsisėdo šalia jos.
-Ko čia mane seki? Man šizofrenija įvarysi,seni tu, traukis greičiau!!!!!- sucypė BUblė ir pradėjo bėgiot po visą kambarį
-Nu nafig, ar tave iš kambario reiks ištempt?- šį kart nesusitvardė Ronaldas- Nematai kad mums trukdai????- toliau įsijautė ir burkavimą su zefyre ir Miste
-Nu iš vis,ką čia veiki tu,koks ten tavo vardas,cyple....- prisidėjo Parkas
-Einu ramiau,ji gi mūsų draugė- atšovė šventasis trejetas
-Vo taip- iškėlė galvą BUblė
-Bet galėtum ir necypaut- pritarė kitos trys
-Nu ok- bublė pasiziurėjo į Tevezą- Nagif,kad ir senas,bet nuu,nu pažiūrėsim ar moki piešti,chaaaa. – bublė atsisėdo prie Tevepo ir pradėjo galvoti jam išbandymų
Visi laimingi kažkuo užsiiminėjo tik kur buvęs kur nebuvęs pasigirdo Giggso balsas:
-Tai pala,o kur kiti? Ką jau medalius ir taurę atsiiminėja o jūs čia laižotės lyg niekur nieko...
-O man tai poooofig,vis tiek išeinu0 tarė Ronaldas
-Man juolabiau,aš jau seniai nusprendžiau išeit- atmetė Tevezas
-Nu,aš tai seniai tokių blondinių nemačiau- pasiteisini Parkas ir gavo bučkį nuo Casės
-Ką jau padarysi...- nuliūdo Giggsas, vis dėl to aš kapitonas- užsimovė juodus akinius ir nužingsniavo krūta eisena lauk.

Kas vyks toliau? Ar giggsas vienas pasiglemš visą šlovę? Ar kiti vis dėl to išeis medalių? O jei ir išeis tai ar su panom? O jei su panom tai ar jos gaus medalių? O už ką? Ar tikrai Tevezas ir Ronaldas išeina ir jiem niekas nerūpi? Ar tikrai Giggsas kapitonas? Ar tikrai Parkas savo gyvenime nematė blondinės? Ar tikrai jie visi yra seniai? Tai ir dar daugiau sužinosite jau GREITAI.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 1:05 am

zjbs, bent pažvengiau ;DD
noriu dar dar dar ;D

p.s. nesąmonė dalintis, aš nepratus xD ronaldo tik mano xD
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 11:40 am

Eikt tu sau, Case Cool Čia tai sumąstei ;]]
Zefyriukau, pasiimk tu tą savo Ronaldą, dovanoju. silent

Pažiūrėkit, jei dar nematėt:

Spoiler:

Kokia gražuolė!!!


O šiaip ir aš noriu DAR ;]
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 12:27 pm

pz, lūžau iš to,bet spėk Misčiau,kodėl tau Ronaldą duodu? jojojo B)
Pažiesim kaip čia vyyyks dalybos,o šeip db biški nuobodžiauju tai gal dar ir parašysiu xDD
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 12:32 pm

Tai aš puikiai žinau, kodėl tu jį man duodi. Kad mane panervintum. Bet neišdegs ;]]
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 12:45 pm

dar čia nepatenkina, jis vertas būt MISS PASAULIS 2010! ;DDD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 12:48 pm

Mistęęęęę, jau išdegė ;}
Zefyrė - of course, jis dar ne to vertas xDDD
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 1:12 pm

Aha, jis vertas būti būtent MISS. Jam kaip tik, galėtų reklamuot dantų pastą ir vaidinti, kad padeda skurstantiems ;]
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 1:13 pm

Jis ir taip daug k1 reklamuoja,užteks jam jau xDD
O šeip,ta idėja dėl vaikų,visai nieko(??).
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 1:48 pm

Nu ok,kadangi aš per daug gera esu,tai parašiau tęsinį ir iškart jį įdedu,šeip nieko gero,bet px xDD

Ir vis dėl to,toliau veiksmas vis tiek vyko Mančestėr Junaitėd rūbinėje. Casė Toliau burkavo ir darė visą kitą su Ju Sung Parku,Tai mistė.tai zefyrė laižėsi su Ronaldu, o Bublė pagaliau nusprendė kad verta prasidėti su Tevezu. Visi patenkinti,tik staiga pasigirdo baisūs o gal ir visai nebaisūs garsai. Į rūbinę įėjo kiti Mančestėr Junaitėd žaidėjai.
-A nu naaaaaaaaa, debilai jūs trys, va ką jie veikė,kol mes baiginėjom atsilaikyt prieš Arsenalą, žinokit Fergis supyks jei ateis čia ir jus taip pamatys,jis gi galvoja kad sunegalavot po pirmo kėlinio- Išdėstė situacija Vidičius.
-Nu kooooooooks man skirtumas- atsakė Ronaldo bučiuodamas zefyrę- vis tiek visada jį nusodindavau,dabar vėr pasiūsiu sportbatį į galvą ir viskas bus okey- išsišiepė dabar jau bučiuodamas mistę
-O man tai a taip a taip žaist nedavė,tai ko man ten būt ir žiūrėt į jų apgailėtiną komandą,su visai apgailėtinu jo snukiu?- teisinosi Tevezas piešdamas bublės portretą
-O aš tai blondinių nematęęęęs-kartojo Parkas
-ne nu,kas jum atsitiko aš nebesuprantu- susinervino Giggsas ir atsisėdo ant suolo
-Tos debilikės turbūt joms galvas apsuko-spėjo Carrickas
-Meilės eleksyro prigirdė – tikino Van der Saras
-Kokio dar meilės eleksyro,nx?- nesuprato Ferdinandas
-Nu,mačiau kartą filmą,apie tokius sportininkus, ten nu,krepšininkai buvo,tai ten kažkokio eleksyro prisigirdė ir tapo krepšininkais,nu zuikiai krepšininkais tapo ir pavarė – miglotai pasakojo Van der Saras
-Nx,a tu prisigėrei visai?- susinervavo Vidičius
-Nu,krepšinikai? Pz,čia nelygis...- nutęsė Ferdinandas
-Dar kart palyginsi mus su krepšinikais,tai kai dėsiu- pirmą kart atsiliepė Owenas
-Nu ok,ramiau,ramiau aš iš vis čia...-Van der Saras-bet man patiko tas filmas,bugs banny rulezzzz- sužnebždėjo Van der Saras
-Nu karoče,nesigilinam,pažiek ką tie tyrs debilai daro- Vidičius parodė pirštu į parką kuris linksmai kedeno Casės plaukus, į Ronalda kuris dabar bučiavo tai Mistęi tai zefyrei į žandus, į Teveza kuris grožėjosi savo nupieštu „nerealiai gražiu“ bublės portretu.
-Visi buvę rūbinėje sužiuro į tuos laiminguosius ir susmąsstė. Mąstė,mąstė,tik staiga pasigirdo tikrai baisus balsas:
-GAAAAAAAYZ, MAAAAAAAAAANS, varom medalių,kur jūs visi pasidėjooot- pro vyrų gaują mėgino prasigrūsti kažkoks diedas, o gal ir visai ne kažkoks diedas,tik jūs dar nežinot koks tai buvo diedas
-Wtf? – visi iškart sužiuro.
Diedas pagaliau prasigrūdo pro visus, ir pasirodė visiems kad taip nebuvo toks jau ir diedas
-Barbaaaaaaatovai,tu kaip visada,sugebi išgąsdint visus- supyko Ronaldas ir toliau bučiavosi su jo dviem panom
-NU,netikeli tu, nutraukei mano seksualines fantazijas- pasipiktino Ferdinandas
-Ir iš vis,Berba, būtinai reikėjo ateit kaip tik dabar,kai mes tokį vaizdelį stebėjom- parodė Vidičius į Tevezą verkiantį
-Ko tas žliumba?_nesuprato berbatovas
-Tu pažiūūūūūūrėk!!!!!!!!- užrėkė bubblė- Tu pažiūrėk kokią jis mane nupiešė, naxui,Carlosai,ar tu kadanors bent dailės pamokose esi buvęs,a? Naxui,tu pažiūrėk kas čia per piešinys- isterikavo Bubblė ir ištiesė lapą su Tevezo šedevru visiems fūlininkams prieš akis
Visi įdėmiai sužiuro į super paveikslą.
-Nu,kas čia blogai?- apžiūrinėjo Berbatovas paveikslą
-Nu,viskas kaip ir normalei-tęsė Owenas-.
-Nu,galva yra,kojos yra,liemuo yra...- dėstė Vidičius
-Krūtys yra...- šypsojos Ferdinandas
-Ne nu naa,su kokiais aš diedais ir dar debilais susidėjau-pyko bubblė- naxui,kas čia per debilizmas,nesveiki seniai kažkokie futbolistai,ką aš čia po galais veikiu???
-Ir aš tą norėčiau sužinoti- pagaliau pro futbolininkų minią prasigrūdo Seras Alexas Fergiusonas
Visi sužiuro į jį ir suklykė:
-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Kas vyks toliau? Kodėl visi taip išsigando Fergio? Ar jis jiems ką nors padarys? O ką jis darys pamatęs juos? Ar jam patiks panos? Ar visų fūlinikų išmanymas apie dailę pasikeis su burblės pagalba? Ar Ferdinandas ir toliau vystys savo sexualines fantazijas? Ar Van der sarui ir toliau patiks Bugs Bunnis? Ar Parkas ir tolaiu džiaugsis sutikęs blondinę? Ar Ronaldui ir toliau užteks TIK dviejų panų? Visa tai ir dar daugiau,jau GREITAI.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 1:55 pm

Man Bubblė čia pokolkas labiausiai patinka, siunčia visus toli toli, maladiec ;]
O šiaip tai man įdomu kokio bieso tu dar ten esi prigalvojus XD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 2:06 pm

xDD Šįkart bubblė super krūta xDDDD
Šeip nžnau,visko po biški xDD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 2:20 pm

Pavarei ;D
žodžiu, man trūksta žodžių išsireikšt xD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. EmptyPir. 12 28, 2009 2:21 pm

Nesąąąąąąąąąmonė,tikrai galėtum išsireikšt geriau xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Čia MEEEEEEEES. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čia MEEEEEEEES.   Čia MEEEEEEEES. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Čia MEEEEEEEES.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: