Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kaipnors išgyvensiu

Go down 
+2
future
Cas
6 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutoriusPranešimas
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 7:20 pm

O kada žadi įdėt?
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 7:21 pm

Kadanors ;DD
pvz kai tu įdėsi, arba man užeis gera nuotaika, kaip šian ;D
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 7:22 pm

Tai dėk šiandien dar vieną, naudokis ta gera nuotaika. Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 7:23 pm

Laughing Kai mistė idės, GAAAAal įdėsiu Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 7:29 pm

Mistė jau įdėjo Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 7:35 pm

Laughing tuojau, kai perskaitysiu parašysiu komentarą tada dėsiu ;DD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 7:51 pm

Ilgas, bet žiauriai žiauriai žiauriai lieeeevas tęsinys Laughing

43 dalis

Rytas. Galva kaip sudaužyta,žiaurus jausmas... Vos atsikėlus nulėkiau į dušą ir apsirengiau, šį kart niekur nenorėjau veluot.
-Labas rytas-su puodeliu kavos mane pasitiko Vikas, pirmąjąme aukšte.
-Labas-nusišypsojau ir paėmiau puodelį- Vakar, kad ir nesvyravom, bet vis tiek gerai įkalėm, kad davar jau nekoks jausmas...
-Tavo tiesa...-nusijuokė- Bet mum reik, greit susiruošt ir lėkt repetuot
-Vėl?-aš atsilikus nuo pasaulio, gi šiandien pirmadienis.
-Kadangi šeštadienį nevyko repeticija, tai šiandien už šeštadienį atidirbam- nusijuokė Vikas – Tu atsilikus nuo pasaulio.
-Nebambėk čia dabar – nusižvengiau – Duok man ką nors užvalgyt geriau
-Tuojau, ko norėtumėte Misis? Blynų, omleto, o gal kiaušinienės?
-Aš mieeelai suvalgyčiau kokį omletą-pamirksėjau akelėmis
-Už penkių minučių – nusišypsojo Vikas
-Aš seksiu laiką-pažiūrėjau į telefoną,kad sužinočiau kiek laiko.
Po septynių minučių jau mėgavausi nuostabaus skonio omletu.
-Žinai,tiesa sako, kad vyrai geriausi kulinarai- prakalbėjau valgydama
-Čia komplimentas?
-O kaip tu supranti?
-Na,sakykim kaip komplimentą.
-Tai dar klausimai kyla-vėl pažvelgiau į telefoną ir vos nepaspringau paskutiniu kasneliu-Nu bleee, greičiau varom. Vėl veluosim
-Ramiau, spėsim
-Aš gi rami-tarstelėjau susinervinusi
-Jo, labai. Bet žinai kai nervinga esi, dar geriau atrodai, nei rami- čia keliavo komplimentas mano adresu
-cha cha-prapliupau kvatotis- Bet tu moki nuraminti.
-Aš jau toks- Vikas pasijautė „krūtu“.
-Nu karoč,varom nesėdim- greit atsistojau ir nulėkiau savo tašės.
Maždaug po pusvalandžio jau buvome rex‘e. Teko ištverti rytinius kamsčius, kol pavyko atvykti. Vis dėl to vėlavom...
-Atsiprašau Cris- vos įėjus į salę tariau, ir tik po to supratau,kad visi susirinkę, bet Cris nematyti.
-Jos čia nėra, ir Gastono – tarė Willis
-Kas atsitiko? – susirūpinau
-Nežinom... Nei ji, nei Gastonas nepasirodė. O Cris visad punktuali. Abiejų telefonai išjungti- kažkodėl lėtai raportavo Lali.
-Nesąmonė-debtelėjo Vikas – Kažkas čia ne taip.
-Paskambinsiu Dalmau – tariau ir išsitraukiau telefoną
-Gi pasakė, kad išjungti telefonai – sumetė Vikas
-Gal jau įjungė- tetariau ir nuėjau nuošaliau
Surinkau Dalmau telefoną ir palaukiau. Turbūt skambinau penkis kartus, kai jis atsiliepė:
-Cande?
-Candela tau-tariau ir pamačiau, kaip visi su viltingom mimikom atsistojo ir priėjo prie manęs – Kas yra Dalmau, simuliuoji? –nusijuokiau – Gi repeticija, visi sėdi kaip zombiai laukia tavęs ir Cris. Bėja, žinai kur Cris?
-Kas atsitiko? – jis ir pats susirūpino – Kaip čia suprasti?
-Dalmau, ar tu kvailiu patapai? Gi aiškiai sakau, Cris nėra, tavęs nėra, o dabar turi vykti REPETICIJA. Kur Cris?
-Nežinau.
-Gerai, kur tu?
-Namie.
-Tai naxui, repeticija DABAR. Kodėl po šimts neatvažiuoji?
-Atvažiuosiu nesinervink, Can.
-Candela tau, gi sakau- susinervinau – Gerai, judinkis tik- padėjau ragelį, tada atsisukau į likusius – Jis atvažiuos, ką man vėl Cris skambint?
Visi linktelėjo.
Skambinau Cris kokius dešimt kartų ir ji taip pat pakėlė:
-Taip?
-Cris, ar žadi į repeticiją atvykti, mum gi tavęs reikia...
-Kas,kaip,kur,kada?-suriko Cris
-Repeticija dabar, Cris – jaučiausi kaip kokia kvailė
-Aaaa,taip.Atlekiu – ji padėjo ragelį.
-Kas supras tą Cris...- nužvelgiau visus- Nu sėdam ir laukiam jų.
Visų nuotaika pasitaisė, turbūt sedėjom taip kokias keturiasdešimt minučių, kol beveik vienu metu atvažiavo Cris ir Gastonas.
-Aleliuja- sudejavo Eugė
-Pagaliau Cris, mes čia jau valandą laukėm – net Nicas Riera subambėjo
-Gerai, repetuot-tik suriko Cris.
Repeticija vyko intensyviai bei linksmai, kaip visad. Baigusis repeticijai visi pradėjo skirstytis, kas sau.
-Ei,Can-suriko man Dalmau
-Candela-susinervinau
-Na gerai, Candela. Ačiū, kad paskambinai, būčiau neatėjęs-nusijuokė
-O kas ten tau buvo, vidurius paleido?-susijuokiau
-Ne, tiesiog ilsėjausi...
-A, su degtinės buteliu tada tikriausiai-toliau šaipiausi iš jo.
-Cande,kodėl tu taip su manim elgiesi?- vėl pradėjo senąją temą
-Candela-subambėjau
-Nekeisk temos-jis paėmė mano ranką,lyg norėdamas pasakyti, kad aš kokia beširdė
-Aš nekeičiu temos, kas tau darosi,Dalmau?
-Ei,Gastonai. Ką tu čia?-pasigirdo Viko balsas. Na Gastono padėtis ne kokia, jis paėmęs mano ranką ir atstumas tarp mūsų milimetrinis.
-Ką tu čia,Viktorijau?-suvebleno Dalmau
-Aš klausiu ką tu čia,su mano mergina darai?-patikslino Vikas
-Kalbu,nejaugi uždrausi?-ironizavo Gastonas
-Ne, nebūsiu toks debilas,kaip tu. Aš gerbiu Candę, ir pastikiu ja, bet tavim – ne – ramiausiai kalbėjo Viktorijus
-Kokią teisę mane debilu turi vadinti?-susinervino Dalmau
-Didelę, jei negerbi Can, tai galiu tave visaip išvadinti- toliau kalbėjo Vikas
-Rink žodžius, duxe- surėkė Gastonas
-Ei,nekurčias gi-sušnibždėjo Vikas
-O gal norėtum tokiu tapt?-Gastonas greitai prisiartino prie Viko ir dėjo jam į akį
-Tavo vietoj nebūčiau to daręs.
-Beproti-prilėkiau prie Viko- Naxui. Vikai,viskas gerai?
-Jo,sveikas,einam geriau...
-Ne,aš pasikalbėsiu su tuo-tariau rimtai
-Can...- tai buvo lyg užuomina, kad Gastonas pavojingas
-Susitvarkysiu, palauk manęs mašinoj-tariau Vikui
Vikas linktelėjo ir palydėjęs Gastona žiauriu žvilgsniu išėjo.
Atsisukau į Gastoną:
-Na ką,dabar mes pasikalbėsim...
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 7:59 pm

O, man labai patiko. Šiaip nežinau ką dar pasakyt, tai gal užteks tiek. Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 8:05 pm

Citata :
-Namie.
-Tai naxui, repeticija DABAR. Kodėl po šimts neatvažiuoji?
Lūžau Laughing

Citata :
-Susitvarkysiu, palauk manęs mašinoj-tariau Vikui
Vikas linktelėjo ir palydėjęs Gastona žiauriu žvilgsniu išėjo.
Čia Viktorijus atlieka panos vaidmenį. Lūžau Laughing Laughing

Man patikooo Looove
MORE cheers
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptySk. 12 07, 2008 8:08 pm

Užteks Lina Laughing
spalve- Varkšas Viktorijus Laughing
Patikėk kitam tęsiny žvengsi iš Gastono Laughing
Ačiū jums kitas tęsinys GAL rytoj ;D
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 4:36 pm

Kodėl aš dar buvau neperskaičius šio tęsinio? Rolling Eyes

Nu man kai visada patiko ir trampampam Laughing ten tai geras buvo, kai Candė vis Gastoniu "Candela" Laughing
Ir beje aš jau tikėjausi, kad Gastoną su Cris pagrobė žudikai manijakai, bet galia ne Laughing
Nu tai aš kaip visada norėčiau DAR Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 5:14 pm

Laughing Ką tu žnai, gal Cris su Gasta romaną mezga? Laughing
Oukėj, šia ydėsiu
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 5:15 pm

Jau įsivaizduoju tą romaną Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 6:12 pm

Laughing Jie nebloga pora būtų Cool
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 7:53 pm

Kaip žadėjau taip ir darau ;DD

44 dalis

-Apie ką nori kalbėti? – Gastono mimika nerodė jokio pasitenkinimo.
Aš buvau nusiteikusi rimtai, norėjau pastatytį jį į vietą ir suprasti kas jam atsitiko. Norėjau viską išsiaiškinti čia ir dabar.
-Apie tave-tariau- Gastonai... Kas tau atsitiko? Kodėl taip kvailai elgiesi? Juk anksčiau buvai tikrai šaunus vaikinas, kas tau dabar atsitiko? Kodėl pasikeitei? Tu buvai nuostabus, ir būtent tada tave mylėjau. Na greičiau žavėjausi tavimi, nemanau, kad tai ką tau jaučiau buvo meilė, bet tai jau nesvarbu...
-Man svarbu, Candela. Viską ką dariau, dariau tik dėl tavęs, aš tave myliu Can...
-O ne-nusijuokiau ironiškai- Tu darei tai ne dėl manęs. Viską tu darei dėl savęs, pripažink. Tu tapai egoistu, bet man rūpi sužinoti kodėl?
-Bet...
-Pripažink Gastonai. Pripažink kas esi. Gasta aš tikrai nenoriu, kad tu toks būtum, aš juk matau, kad tau ir pačiam taip nepatinka... Nejaugi tu nenori, kad tau būtų gerai? Nejau laimingas nenori būti?
-Aš noriu Cande, bet toks aš galiu būti tik su tavim...
-Klysti Gastonai. Dieve mano, susitaikyk! Susitaikyk su realybe ir mokėk gyventi, Gas... Aš nenoriu prarasti puikaus draugo, niekas nenori, bet visi mato, kaip po kiekvienos dienos tu daraisi vis kitoks... Gastonai atsibusk kol dar nevėlu- bandžiau atvesti jį į protą
-Negaliu,Can. Negi nesupranti, kad man tavęs reikia? Aš be tavęs jau nebegaliu – jis nutaisė nuskriaust šunyčio miną
-Nedramatizuok. Turi susiimti, nes kitaip prarasi ne tik mane, bet ir visus savo draugus. Negi tau jau niekas neberūpi? Nei grupė, nei CA, nei draugai? Niekas?
-Netiesa.
-Žinai, tu jau visus nuvylei... Tikėkis, kad viskas susitvarkys-pasiėmiau tašę ir jau žadėjau išeiti
-Cande, palauk! Prašau-Gastono balsas virpėjo, atrodė jis tuojau pravirks...
Aš atsisukau, priėjau prie jo. Mačiau jo žiaurią miną, nereikėjo žodžių... Tiesiog apkabinau jį:
-Nejau nori slėpti save? Nejau nori prarasti visus? Juk pats žinai, kad ne. Savo labui, pasistenk...
-Ačiū Cande,ačiū- jis jau verkė mano glėbyje, niekada nemačiau vaikino verkiančio, taigi dabar tai buvo KAŽKOKS jausmas.
-Ei, susiimk Gastonai. Aš noriu atgauti tą draugą, tą nuostabų žmogų kuriuo susižavėjau-atsitraukusi nuo jo pratariau- Visiems tavęs trūksta kaip draugo, su tais savo protingas patarimais ir įstabiais bujeriais. Visiems trūksta tavęs, Dalmau...
-Aš...
-Klausyk-nusišypsojau- Mes suteikiam tau galimybę, dabar. Turi grįžti tas Dalmau, kurį visi dievino. Vardan mūsų visų, susiimk, susitaikyk su Viku, mes su tavim vėl būsim draugai, o tu manau atrasi žmogų kuris tave mylės ir kurį tu tikrai mylėsi, aš ne ta...
-Ačiū,Cande. Ačiū- jis taip pat išspaudė šypseną
-Na, matai kaip paprasta?-nusijuokiau
-Tik tavo dėka,Can. Tu teisi, visiškai teisi. Atleisk man už viską...
-Viskas pamiršta, aš tik noriu sugražinti į gyvųjų pasauly tą Gastoną kurio visiems reikia
-Tu nuostabi-šį kart jis jau plačiai nusišypsojo
-Taip,taip žinau-nusijuokiau ir pagriebiau savo tašę- Lėksiu, Vikas laukia... Tu šiandien pailsėk ir ryt sublizgėk filmavimuose
-Čiau, iki ryt.
Po penkių minučių jau sedėjau Viktorijo automobilyje.
-Viskas gerai?-paklausė susirūpinęs Vikas
-Viskas puiku- plačiai nusišypsojau – Manau, visi atgausim draugą...

ok, db galit tyčiotis iš Gastono Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 8:20 pm

Nu jo, jau Gastonas. Laughing Lūžau, nebegaliu. Išpradžių kaip šunytis pažiūrėjo, paskui net apsiverkė. Laughing Laughing Laughing Nebegaliu, koks jis nevykėlis... Laughing Man pradžioj net buvo kilusi mintis, kad jis dėl jos nusižudys. Laughing
Žodžiu man patiko. Dance
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 8:27 pm

Laughing Laughing Laughing
Nevaryk ant Gastono Laughing
Jis tik jautrus Laughing
Nu ir šeip biški per jautrus Laughing
Šeip ačiū ;D
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 8:55 pm

Nu, bet tu ir padarei iš jo grynąveislį debilą Laughing
O šiaip tai įdomus tęsiys buvo. Man patiko Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 8:57 pm

Pati sakei, kad galim

Citata :
ok, db galit tyčiotis iš Gastono

ir be to pati iš jo juokiesi. Laughing
Bet rimtai mūsų ff truputį sutampa - pas tave Gastonas kažkoks debilas, pas mane irgi(nu kitu personažu, bet žmogus tai tas pats). Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 9:06 pm

Laughing
ač misčiau ;D
okok Lina
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyPir. 12 08, 2008 9:45 pm

Nepatinka man Gastonas, nu visiškai ne vyriškas, bauda jam Laughing
Juokingas toks tęsinukas Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyAntr. 12 09, 2008 8:14 pm

Laughing Kaip jūs nemylit Gastos, niekas jo negina Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyAntr. 12 09, 2008 8:39 pm

Kadangi lb trumpas tęsinukas, tai dedu:

45 dalis

Praėjo du mėnesiai. Ir ne itin daug kas pasikeitė, bet jei ir pasikeitė tai tik į gerą.
Jau kitą dieną Gastonas pasitaisė, po biškelį, visi suprato, kad atgauną „senąjį“ Gastoną. Gasta aišku, dėl to dėkojo tik man, jaučiausi kvailai, bet po kiek laiko, įtikino Gas baigti padėkojimo seansus. Gastonas susidraugavo su Viktorijumi. Jie dabar tikrai geri draugai. Gastonas sugebėjo susitaikyti su tuo, kad mes draugai ir mūsų santykiai žymiai pagerėjo. Tiesa, Vikas kiek pavydėjo, matydamas mus kartu, kaip draugus, bet tai mane tik dar labiau įkvėpė gerai elgtis su Gastonu. Gasta vis dėl to atrado mylimą žmogų, ne ką kitą kaip tik Daky. Taip, iš pradžių jie mėgino slėpti savo santykius, bet vėliau, aišku Agustino dėka, viskas išaiškėjo. Taigi dabar jau turime keturias poreles, tiesa Mery su Nicu, taip pat jau į porinimosi procesą įžengė, Eugė juokavo, kad jai su Agus teks „poruotis“.
Su Viktorijumi mano santykiai nuostabūs. Per tuos du mėnesius mes geriau pažinome vienas kitą ir dar labiau įsimylėjome. Miela, taip... Aš persikrausčiau gyventi į Viko erdvų namą, bet iki šiol mes nieko nedarėme. Ta prasme, jūs turbūt supratote... Bet man ir to nereikia, bent jau kolkas... Nuostabūs vakarai balkone ar žiūrint filmus viską atstoją. Vikas pažadėjo, kad kai gausime porą laisvadienių t.y. pora dienų po ir prieš naujuosius metus, nusiveš mane į Barilochę. Manau bus nuostabu...
O štai šiandien buvo pirmasis pasirodymas Gran rexe. Visi aktoriai ant galo verkė. Buvo tikrai nerealu. Visi fanų rėkimai, visas palaikymas... Tiesiog nuostabus jausmas, ir dar vaidinti gyvai, dainuoti, šokti – tikrai nuostabus jausmas.
Taip pat per tuos du mėnesisu pagaliau atradau laiko susitikti su visais draugais. Puikiai praleidau laiką ir net neįsivaizdavau, kaip aš visų pasiilgau.
Po pirmojo pasirodymo rexe visi ilsėjomės, kai mūsų ramybę sutrukdė Jaimė:
-Helooou, tuoj teemsus filmuosim, visi pasiruoškit apie savo vaikystę kalbėt. Pasirepetuokit- iškert pranešė
-Giarai Jaimiuk, Pyteris galės pašnekėt, apie savo „nuostabius“ gimtadienius- pastaruoju mertu Eugė labai mėgo tyčiotis iš Pitto, na nemažiau nei aš... Jis juokingas ir nelabai ką ima į širdį, todėl mum linksma...
-cha cha chaaa, čia Eugėlongas pavarė- sužvengė Agus, pastaruoju metu jis labai pataikauja Eugeniai
-Jei nori bučkio taip ir pasakyk-konstatavo Eugė
-Labai žinok noriu- Agus juokais atsistojo ir nužingsniavo link Eu.
-Norėti nedraudžiama- nusijuokė Suarez.
-Tai žinau-susijuokė Agustinas, jis jau žadėjo eiti atgal sėstis, bet Eu jį sustabdė ir apdovanojo jį įstabiu bučiniu. Visi plojo, skaičiavo, kai Jaimė staiga pradėjo žiauriai juoktis, ir atsisukęs į kamerą tarė:
-Štai kaip savo vaikystę prisimena Agus ir Eugė.
Tada visi mes pradėjome nerealiai žvengti, pasirodo viską filmavo kamera, bet Agus pavyko išreikalauti, kad nerodytų to per teemsus, atseit čia asmeninio gyvenimo teisės pažeidimas, pieva... Bet užtat vaizdelis buvo nerealus...
Mūsų juoką nutraukė Willis:
-Užteks žvengt, varom ruoštis antrai rexo pamainai.
Kiekvieną dieną mes turėsime dvi pamainas rexe, ir taip dvi savaites... Nuostabu , ar ne?
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyAntr. 12 09, 2008 8:59 pm

Tęsinys Dance
Man patiko, toks linksmas, tikrai toks nerealus Flirty
Tik trumpas Tadaaaa
Darr Love
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 EmptyAntr. 12 09, 2008 9:07 pm

Rytoj ;D
Ač ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 13 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaipnors išgyvensiu
Atgal į viršų 
Puslapis 1315Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: