Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Širdies balsu

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Širdies balsu   Širdies balsu EmptySk. 08 31, 2008 7:32 pm

Na nusprendžiau ir aš įdėti savo knygutę. Bet šiaip aš vis neprisiruošiu jos pabaigt. Laughing Ir šiaip, reiks čia gal personažus keist ar dar ką padaryt... Gal kada reiks įgyvendint seną įdėją ir įdėt klasės foto. Gal reiks pakeist pavadinimą. Prailgint skyrius... Rolling Eyes Na dedu pirmą dalį, o paskui pagalvosiu ką daryt. Šiaip pavadinimas tai nuo"Rebelde Way", gal žiūrėjot, tai įsivaizduokit mokyklą. Ir veikėjai kaikuriu iš CA, kaikurie kiti aktoriai...




Taigi, visi šie moksleiviai mokosi "Elite Way School"("Rebelde Way"). Mokosi 1 klasėje(jiems 14-15 metų, pagal LT tai 8 klasė).

Jos nieko gero neradau, tai tikiuosi, kad žinot kaip atrodo Natalia Melcolm.
Širdies balsu 01zh5 Širdies balsu 02kg1 Širdies balsu 04jp6 Širdies balsu Natymh7 - Natalia

Širdies balsu 36835113hk3 - Mariana
Širdies balsu 16wb7 - Candela
Širdies balsu 77354722zb8 - Ramiras
Širdies balsu 14tf3 - Nicolas
Širdies balsu 77075457zb6 - Andresas
Širdies balsu 32282305bm9 - Eugenia
Širdies balsu 29188044zw8 - Maria
Širdies balsu 13gt8 - Simonas
Širdies balsu 18gk3 - Valeria
Širdies balsu 51972613sl7 - Dženifer
Širdies balsu 25476210wj8 - Brenda
Širdies balsu 55423797rc1 - Alanas
Širdies balsu 17rr6 - Eva
Širdies balsu 10gn3 - Augustinas
Širdies balsu 11vx5 - Katerina
Širdies balsu 12km6 - Nikolė
Širdies balsu 15fq4 - Thiago
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Širdies balsu 48746287zo5 - Viktoras(Jis ne iš mokyklos)






1 skyrius

Negaliu patikėti, kad tai vyksta.Aš darau tai, ko nenoriu. Tėvai uždaro mane į internatą.tam, kad sutramdytų mane.na jau ne! Jų planas nepavyks. Mat šį kartą istorija nesikartos. Nesikartos užsispyrėlės sutramdymo istorija. Nieks nesuvaldys manęs. Tėvai namo persitems su dar didesniais ragiukais ir hiperaktyvumu.. Grieščiausi mokytojai? Oj ne, jie dar labiau pažabos manyje slypintį ugnies kamuoliuką. Kultūringi moksleiviai? Man rodos čia aš, o ne jie, palenksiu įvikius ir bendramokslius į savo pusę. Taigi, brangieji tėveliai, laukite gražių mokslo metų. Man jūsų nereikės lankyti, mat jūs taip dažnai vykstie į licėjų dėl blogo dukters elgesio, kad... Aš nepamiršiu jūsų veidų! Mmm... Argi gražu išauginti tokią dukterį?
-Na ką, gal dar apsikabinkim, pasibučiuokim ir apsiverkim? Jug tai graudi akimirka...
-Natalia, prašau. Mes jūg rimti žmonės.
-Na žinoma, paskutinė mano diena po atviru dangumi, o viską baigsime taip oficialiai?..
-Nedramatizuok, dukrele...
-Žinoma, tėveli. Gali uždėti man šią uniformą, įkalinti šiame pastate, bet manęs napakeisi. Patikėk!
-Paskubėkime, prašau. Vėluoju į darbą – tarė mama.
Tali atsiduso. Visuomet taip elgiais po šių žodžių. O kas jai belieka? Darbas, darbas, darbas... Jiems tai svarbiau už dukterį. Savąją dukrą.
Užsukome į direktoriaus kabinetą. Tik šiaip. Vos persimetę keliais žodžiais tėvai išėjo. Jug ji skuba. Aš gavau savo uniformą ir kamario raktą.
Tėtis patapšnojo man per petį:
Jug žinau, kad viską tu ištversi. Mano aukseli! Tu – didvyrė! Istorijos žmogus. Ir šis istorijos lapas tau nepakenks.
-Taip, taip, kaip visada - mano aukseli, tu – didvyrė... O vėliau?! Uždarote čia! Kodėl į psichiatrinę neuždarėte?
Ašaros sublizgėjo mano akyse... Jaučiau tai!
Staiga atsivėrė automobilio burys:
-Tadai, greičiau, aš vėluoju į darbą!
Aš mečiau į ją savo repliką:
-Nutilk tu, mes praradome graužią akimirką!
Tėtis šyptelėjo.
-Myliu tave, brangute.
Jis pašiašė mano plaukus ir nuėjo. Na ką, naujas istorijos lapas?
Laughing


Paskutinį kartą redagavo Bubble_Fun, Antr. 09 02, 2008 4:21 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptySk. 08 31, 2008 7:47 pm

Jėė kai faina ne viena aš ff rašau Laughing bus ką skaityt Laughing
O šeip man patiko,Tali įsivaizdavau tą Natalia Melcom(jei teisingai pasakiau ;DD) O šeip įdomu,lauksiu ca aktorių pasirodymų ka mano fantazija geriau vektu man praverstu tų žmonių išvaizdos aprašymai,jei tau nesunku Laughing
Ne o šeip man tikrai patiko,daaaar Cool
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptySk. 08 31, 2008 7:48 pm

Oj, kaip smagu, kad jau kažkas perskaitė!

Na pasistengsiu padaryt nuotraukas.
O Tali tai teisingai įsivaizdavai. Wink Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptySk. 08 31, 2008 7:50 pm

O fotkės,da geriau Laughing
Oj jau noriu kitos dalies ;DD
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptySk. 08 31, 2008 8:42 pm

Tai man dar reikia pagalvot, kaip visi atrodo. Reikia vieną iš pagrindinių sugalvot dar...
O kitos dalies tai bent kiek kantrybės turėk. Bet labai gera žinot, kad kažkas laukia. I love you Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyPir. 09 01, 2008 12:02 pm

Laughing Tik rašyk,o tegu kitas pagrindinis būna koks iš ca Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyPir. 09 01, 2008 2:18 pm

Na jau turbūt sugalvojau kas antras pagrindinis bus. Šiaip man jis nepatinka, bet nieko geriau nėra. Laughing Ir nutariau pakeist knygos pavadinimą, nes paskui nebetiks šis. Laughing


2 skyrius

Įėjau į kambarį. Tikėjausi ten rasti gerų žmonių.ne, iš tiesų nesitikėjau. Na, kad bent būtų įmanoma kartu gyventi. Nebūtina sutarti, bendrauti... Tiesiog – gyventi!
Pravėriau kambario duris. Kažkas ten jau buvo. Pamačiau žmogaus siluetą.
-Sveika! Aš Mariana. Kuo tu vardu? – tarė mano kambariokė.
-Mmm... Natalia! Kuri tavo lova?
Žinau, kad nesu mandagi. Žinau, kad šitaip elgtis negalima, bet aš kogero jau taip sutverta.
-Ei, kodėl ji tavo?! Ji labiausiai man patinka! Kodėl ji tavo? – supykau aš.
-Na gerai. Imk šią. Man jokio skirtumo. Mano daigtai... Na niekis, persinešiu.
Ji vienu mostu numetė drabužius ant žemės.
Nustebusi nusčiuvau ir susigriebiau už burnos.
-Atsiprašau! Labai prašau, atleisk man!
Aš kritau prie jos rūbų ir pradėjau juos rinkti.
-Nieko tokio. Aš persinešiu.
-Ne tikrai! Gali likti čia. Aš tiesiog esu labai impolsyvi ir tiesmukiška. Man jug visai nesvarbu. – atsakiau sumišusi.
-Na taip, pastebėjau. – nusijuokė ji.
Sukroviau jos drabužius ant lovos.
-Tikrai, atsiprašau.
-Žinoma, nieko to...
Atsivėrė kambario durys. O ten... Įžengė mergina. Ji vilkėjo trumpą(labai trumpą) juodą suknelę, avėjo baltus aukštakulnius, kurių kulnų ilgis kogero buvo ne mažesnis nei 10cm., veidą dengė dideli juodi akiniai nuo saulės, o tamsiuose plaukuose buvo įsekta didelė balta sagė. Šalia jos žengė vyras. Jis nešė tris didžiulius rožinius lagaminus.
-Sveika aš Ma...
-Cha! Manau aš su jumis sveikinsiuosi? Cha! Prasčiokės!..
Ji nustūmė visus Mar drabužius, prigulė ant lovos ir pašokinėjo.
-Na ką, šita visai tiks!.. – tarė ji -Batilijau, nešk čia lagaminus.
Mes su Mar susižvalgėme.
-Na ką, rodos savo lovos vistiek neturėsi...
-Na jau ne! – tarė Mar.
Ji sugriebė “bevardę“ už rankos ir tarė:
-Tai mano lova! Mano! Ir ji netaps tavo lova!
-Cha! Ką? Gal nežinai, kad aš – Candela Vetrano!
-O aš Ma...
-Man nesvaru! – tarė Cande.
-Dink nuo lovos!
Mar dar smarkiau sugreibė jos ranką ir nuvertė Cande nuo lovos.
Ji pažvelgė į Marianą, nusivaipė ir atsistojo ant kojų.
-Kokia laukinė.
Candela prisėdo ant mano lovos.
Aš tariau:
-Ir ne ši!
Ji giliai atsiduso ir nuėjo link laisvos lovos.
-Štai ir mūsų ateitis:) – tyliai tariau Mar.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyPir. 09 01, 2008 4:47 pm

Oooo va čia man patiko Lala kai pvisad Laughing Cool Įkūnija Marianellos vaidmenį Cool O Candė man patiko ;D Tokia krūta,bet pažiūrėsim kas čia toliau bus...Jaučiu Tali su Mar taip pavarys,ka Candė visą gyvenima neužmirš Laughing
Olė,aš noriu bernųųųų Laughing Ne nu rimtai,kitoj dalį ka man atsirastu bernų Cool Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyPir. 09 01, 2008 5:08 pm

Įdomu Cool
Man patinka, kad Candė ne šilkinė mergaitė Laughing
Laukiu tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyPir. 09 01, 2008 5:11 pm

Visai įdomu.
Laukiam tęsinio :)
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 12:56 pm

O kaip smagu, kad ir daugiau skaito. :)

Casuny - tai kad jų išviso pradžioj nebus. Laughing Kam tie bernai ir be jų gerai. Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 1:08 pm

Nūūū nesąžiningai,o aš taip tikėjausi Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 1:27 pm

Na šiaip kitoj jau truputį bus, dar kitoj jau labai bus. Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 2:31 pm

Jeeeeeees Twisted Evil Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 4:18 pm

Na vat - į pirmą pranešimą sudėjau visų foto. Šiaip raųysiu ne apie visus(o tik apie kokius 6 Laughing ), bet sudėjau, kad klasės vaizdas nūtų. Bandžiau sulietuvint vardus... Thiago nepavyko. O kaikurie irgi geri - tarkim Viktoras. lol!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 7:03 pm

oooo ne,kad tik Thiagas būtų durnas Laughing
Ne o šeip visi personažai man patink ;D
Viktoras Laughing Laughing Laughing Man tikrai labiau patinka Viktorijus Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 7:37 pm

Aš žadu arba apie Thiagą išvis nerašyt, arba jau tokį... Aj, nesakysiu. Laughing Man tai labai juokingas Viktoras. lol!


3 skyrius

Šiandien vyko pirmoji pamoka.
Trrr...!!!
Visi suėjo į klases. Dabar pirmąjį kartą pamačiau visų bendraklasių veidus. Jie buvo keisti. Visi tokie... tokie... Skirtingi! Vieni atrodė suagę ir protingi, kiti jaunatviški ir šmaikštūs, treti, pasipūtę puošeivos, o dar kiti... Paprasti žmonės!
Prisėdau prie Marianos. Buvo smagiau sėdėti šalia pažįstamo žmogaus. Nesakau, kad ji man draugė ar panašiai, bet nenoriu prisėsti prie tokio žmogaus kaip Candela.
Mokytoja atsistojo priešais klasę. Pasitaisė užkritusią plaukų sruogą, ištiesė galvą ir tarė:
-Na ką mokiniai, susipažinsime? Aš Karolina Himgreina. Galite vadinti mane tiesiog mokytoja! Na dabar jūs. Stojatės po vieną, prisistatote ir pasakote, ko čia atėjote.
-Na ką, prasideda. Na ir dung, dung ta mokytoja! Iš tolo užuosti. – tariau aš sau. Bet rodos išgirdau ne tik aš. Mokytoja plykstėlėjo mane žvilgsniu.
-Tai kas pradės?
Visi kaip pėlytės sulindome po suolais. TYLA... ilga pauzė.
-Na ko jūs tokie? Čia jug ne egzaminai dar! Aš pradėsiu – tarė Mar.
Aš nusčiuvau ir žvelgiau į ją milžiniškomis akimis.
Maniau, kad ji ne tokia. Maniau tyli, baili... O čia pasirodo atvirkščiai! Nors kai kambarį su Cande taip pasielgė. Kodėl mano išankstinė nuomonė niekada nepasitvirtina?
-Aš Marina Esposito.
-Šaunuolė! Matote, tai nesunku. – tarė mokytoja.
-Atėjau čia nes noriu kažko pasiekti šiame pasaulyje. Be to, noriu parodyti, kad gyvenime ne visi vienodi ir aš galiu kažko pasiekti.
Pastebėjau, kaip į ją žvelgė vienas vaikinas. Jo akyse vyzdžių vietoje pastebėjau dvi širdeles. Ką? Na taip, aš truputį perdedu, ne širdelės ten buvo galbūt. Meilė pirmąją dieną? Cha! Juokinga... Na ką, už grąsą visi apdovanojami!
Aš tylomis nusijuokiau.
-Tau juokinga?- tarė Mar žvelgdama nusivylimo žvilgsniu..
-Ne, tikrai Mar...
-Gerai,gerai...- tarė ji sėsdama į suolą.
Bandžiau jai viską paaiškinti, bet nesėkmingai...
Toliau visi prisistatinėjo. Vienus privertė tėvai. Kiti nori pasiekti aukštumų. Buvo ir keistų atsakymų. Pavyzdžiui: Ramiras(tas, kuris spoksojo į Mar), trokšte toško pakelti aukščiau savo pavardės kartelę, o Eugenia norėjo pabėgti iš mėšlo kuriame gyveno. Candela norėjo būti madinga. Bet vėliau tarė, kad nori studijuoti kažką apie madą. Šis atsakymas mane nustebino.
Atėjo eilė ir man. Aš atsistojau. Nesumaniau ką sakyti. Nebenoriu banalaus atsakymo...
-Taigi. Aš...
Klasėje pasigirdo garsus keisto vyro balsas. Jis staugė keistą melodiją. Kažkokią iš operos ar panašiai. Visi sužiuro į mane.
-Ne, tai ne...
Mar ištiesė man mobilų.
-Ką?
Pakėliau telefono dangtelį. Iš jo išgirdau šaižų mamos balselį.
-Patiko mano išrinkta skambučio muzikėlė, meilute?
Visa klasė spoksojo į mane. Aš jiems matant atrėžiau:
-Jei labiau domėtumeisi savo vienturte žinotum, kad man pamokos!-surikau aš ir numečiau telefoną. Mėlinas jo dangtelis skilo per pusę ir visos telefono dalys pabiro ant grindų.
-Taigi esu Natalia Melcolm. Atėjau čia parodyti savo teisyklių. Parodyti savo kelią. Kitokį požiūrį į pasaulį. Parodyti žmonėms, kad pasaulis yra ne toks dailus kaip jiems atrodo. Kad elitas nėra graži uniforma ir aukštasis išsilavinimas. Elitui reikia daugiau. Daug daugiau!..
-Ir kaip tu to pasieksi, maištingumu? – paklausė Karolina Himgreina.
Pažvelgiau į ją jau ramiu ir užtikrintu žvilgsniu:
-Galbūt. Kai nėra kitos išeities.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 7:49 pm

Vau, sudominai. Laukiu sekančios dalies.
Įdomu koks personažas teks Viktorui Laughing Man vardas Viktoras sukelia juoką, bet gal taip ir įdomiau Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 8:05 pm

O man patiko čia.
Kad tik Ramita su Maaar būtų Laughing
O šeip man tikrai patinka Tali užsispyrimas,o šeip Candė pavaro Laughing
Noriu daar.
Jo dėl Viktoro įdomu Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyAntr. 09 02, 2008 8:24 pm

Ačiū, ačiū. :)
O dėl Viktoro(koks juokingas vardas Laughing Laughing Laughing ) tai laukit, bet dar negreit. Laughing
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyTr. 09 03, 2008 10:45 am

Sita ff jau skaiciau ca fore ir kaip jau sakiau man jis nerealiai patinka, bet visvien skaitau cia kiekviena daly. Labai fainas I love you
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyTr. 09 03, 2008 1:50 pm

Dėkui! Žinau, kad skiatei ir man tokių mielų žodžių pasakei, nuo tavęs man ir įkvėpimas atėjo. I love you
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyKv. 09 04, 2008 2:57 pm

Nu,tai kur tęsinys? Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyKv. 09 04, 2008 6:32 pm

Galvojau jau niekas nebeskaito... Laughing


Trrr...!!! Aš iškarto šokau prie Mar.
-Leisk viską paaiškinti. Aš tikrai juokiausi ne iš tavęs!
-Tai gal tuomet pasakytumei iš ko?
-Na... Jug negalima išduoti žmonių.
Mes nuėjome prie spintelių pasiimti knygų.
-Prašau! Jei ne, nepatikėsiu.
-Bet Mariana...-aš nuslinkau palei spintelę ir prisėdau ant žemės.
-Ačiū, man viskas aišku Natalia!..-tarė ji trenkdama spintelės durimis ir nueidama.
Aš greitai šokau nuo žemės ir sugriebiau jos ranką.
-Na gerai, pasakysiu!
-Na...
-Supranti... Mmm... Vienas bendrakursis, kai tu kalbėjai į tave taaaip spoksojo!..
-Kaip?
-Na taip... Su meile!
-Ką?!
-Taip! Ir man pasidarė juokinga. Pamaniau – už drąsą visi apdovanojami!:)
-Aš netikiu! Nesugalvojai konors kito?
-Na tikrai!!!
-Patikėsiu tik tuomet, kai pasakysi kuris ir kai jis patvirtins tavo žodžius.
Pro šalį kaip tik ėjo Nikolas ir Ramirass. Išgirdau iš Ramos lūpų sklindant man palankius žodžius.
-Kokia ji drąsi!.. Tikrai ne visi taip išdrįstų!..
Aš griebiau jo petį ir atsukau jį į mus.
-Ar tik ne apie Marianą kalbi?-paklausiau aš Ramos.
-Jis-tariau atsisukusi į Mar. Ji sumišo.
-Ką aš?-paklausė Rama.
-Tu žiūrėjai į Mar su meile kai ji buvo toookia drąsi. Ar pasakysi, kad tai ne tiesa?
-Na, na...- Rama buvo labai pasimetęs ir susigėdęs.
Mariana apsisuko ir nubėgo. Ji galbūt norėjo išsivaduoti iš to nejaukuno ir išvaduoti Ramą. Tik man ir Nikolui atrodo buvo kaip niekada ramu. Mes abu juokėmės iš jų.
-Rama, tu bloogas, visi nuo tavęs bėga!..-tarė Nikolas.
-Užsičiaupk!-atrėžė Rama.
Aš dar kartą nusijuokiau ir nubėgau paskui Mar. Pasivijau ją.
-Jug sakiau, kad nemeluoju.
-Taip. Dabar tikiu. Bet ar buvo būtina mus pastatyti į tokią nemalonią situaciją?
-Na atleisk... Bet kam tiek streso? Atsipalaiduok ir gyvenk linksmiau!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu EmptyKv. 09 04, 2008 7:00 pm

Oooo primi žingsniai su Mar ir Ramita flower
Lauksiu tęsinuko Cool
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Širdies balsu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu Empty

Atgal į viršų Go down
 
Širdies balsu
Atgal į viršų 
Puslapis 19Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: