Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kaipnors išgyvensiu

Go down 
+2
future
Cas
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPir. 09 01, 2008 7:58 pm

Vat sekančiose dalyse viskas išaiškės Laughing
;D Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyAntr. 09 02, 2008 1:36 pm

M... Man labai patiko! cheers
Aš tai žinau, kad Cande bus su Gasta. Na gal nežinau, bet 90%. Taip visada būna. Laughing Nors šiaip nežinau... Bet man taip atrodo.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyAntr. 09 02, 2008 2:27 pm

Na ateity pamatysi kaip bus ;d
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyAntr. 09 02, 2008 2:44 pm

O, man patiko. Įdomu kaip ten viskas bus toliau.
Be to beskaitydama tą pastraipą kur pasakojai apie Candės atostogas, vel užsimaniau vasaros.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyAntr. 09 02, 2008 2:46 pm

Laughing Kankinsiu aš tave Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyAntr. 09 02, 2008 2:49 pm

Kokia tu negera :evil:
Ir dar pamiršau pridurti, kad laukiu tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyAntr. 09 02, 2008 2:57 pm

Laughing Lauk Laughing
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 32
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyTr. 09 03, 2008 10:26 am

As irgi jau laukiu Laughing
O apie sita daly tai nezinau truko intrigos, be to as jau numanau kas ta naujoke ;D
Bet gal ir Cande ka susiras, manau kita dalis turetu buti laaabai idomi ;D
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyTr. 09 03, 2008 1:22 pm

Laughing Laughing Laughing
Panaikinsiu intriga ir pasakysiu,kad tos "naujokės" su kuria Gasta kalbėjo ff nebus Laughing Ji čia šeip... Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyKv. 09 04, 2008 6:33 pm

Ej na, kur kita dalis?
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyKv. 09 04, 2008 7:02 pm

Čia Laughing

8 dalis

-Nežinau,Tefi,reik ką nors sugalvot...-kalbėjo Augustinas-Nachas
-Taaaaip,bet ką-tariau Tefi balseliu-Ach jau sugalvojau,ir nuo to teensams bus pyzda-tik po penkių sekundžių supratau ką pasakiau ir pradėjau juoktis
-O taip neabejok Cande,teensams jau pyzdiec-žvengė Agus.
-Atsiprašau-pažvelgiau į filmavimų direktorių-Išspūro
-Jo Candei visad išsprūsta koks keiskmažodėlis-negalėjo nesijuokt Agus
-Na jau..Davai filmuojam-pasigirdo filmavimų direktoriaus balsas.
-Gerai viskas,filmuojam.-sutikau
-Ach jau sugalvojau,ir nuo to teensai liks negyvi-nusijuokiau Tefės juoku
-Nufilmuota-sušuko filmavimų direktorius-susitiksim vakare.
Linktelėjau ir nulėkiau į persirangimų kambarį.Jau buvo trečia diena pampose.Dabar jaučiausi puikiai.Smagiai leidau laiką,ypač vakarais.Kai susirinkdavom visi ir pradėdavom dūkt.O filmavimai būdavo smagūs.Puikiai susibendravau su visais naujokais,su Točiu labiausiai.Visiškai įgnoruoju Gastoną,lyg jis man neegzistuotu ir gerai,kiek palindęs jis tesiog atsikniso.Ir puiku,dabar reikia man kurti savo gyvenimą be jo.
Persirengimų kambary sutikau Eugę su Lalą.
-Laba,tai ką šiam vakarui planuojam?-iškart užklausiau
-O šiandien teminis vakarėlis-paslaptingai šypsodamasi tarė Eugė
-Koks?-susidomėjau
-Porų-tarė Lala-merginos išsitrauks vaikino vardą su kuriuo šian praleis laiką....
-Iš pradžių bus mūsų visų bendra diskė,o vėliau patys susigalvosit ką veikt-pratesė Lalos mintį Eugė
-Nesuprantu,kam tokia nesąmonė?-tai pasakiau dėl Gastono.
-Na juk bus linksma,tesiog pavaizduosim poras.Gerai praleisim laiką su vaikinais ir viskas-nusijuokė Eu
-Nu ir kada tas vardų traukimas?-nepatenkintas mano balsas
-Maždaug...-Lalos balsas.ir kažkas atidarė duris-Dabar-nusijuokė Lali
-Na merginos traukiam-su klastinga šypsena atžingsniavo Alanas.
Lali įkišo raną į stiklainį su poperėliais ir ištraukė vieną.
-Ach negaliu patikėti...-nusijuokė ji-Ir vėėėl.
Eugė kiek pasikrapštė tame stiklainyje,bet išsirinko jai tinkantį lapelį ir ištraukė.
-Yeeeeeees-sušuko ji-Jo ir norėjau.
-Na Can tavo eilė-Alanas priėjo prie manęs.
Įkišau ranką ir vienu judesiu ištraukiau kiek applyšusį lapelį.Lapelyje perskaičiau Gastono vardą.Nesuprantu,kodėl man taip nesiseka...
-Neeeeee,kodėėėėėl?-sušukau
-Cande,kas tau?-nusistebėjo visi trys
-Nieko,viskas puiku-apgaulingai šyptelėjau ir išėjau iš kambario.
Iki vakaro dar buvo likę daug laiko.Bet aš tesiog norėjau kur nors pradingt ir neateit.Visiškai nenorėjau bendraut su Gastonu ir dar poroj.Kažkoks apsurdas.Nesuprantu kam visa tai...Kodėl nega;ėjau ištraukt kokio Točio?Su juo būčiau puikiai pasilinksminusi.Kodėl Lalai ir Eugei taip sekas?Iš jų mimikų buvo aiškų,kad Lala ištraukė Pittą,o Eugė- Pablą.Kodėl man turi nesisekt?Nesuprantu...

Gero skaitymo.Ir laukiu išsamių komentarų Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyKv. 09 04, 2008 9:09 pm

Oj, kaip įdomu! Šiaip labai faina mintis - porų vakarėlis. Bet aš manau, kad galėjo ne Gastą ištraukt. Laughing Šiaip nežinau, arba kada nors viskas pasikeis, arba viskas per daug nuspėjama. Na kai pimą dieną į paplūdimį atėjo Gastas ir kažkaip nebuvo kitų vaikinų... Rolling Eyes Bet šiaip man patiko! cheers
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 10:33 am

Pagaliau tęsinys.
Šiaip kažkiek numanau kas tame vakarėly dėsis, bet tikiuosi tu sukursi kitaip nei aš dabar galvoju, kad būtų įdomiau Laughing
Ir dabar galiu pasakyt, kad greitu metu tikiuosi sulaukt tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 2:34 pm

Trumpas tęsinys Mad ;DD
Šiaip tikėjausi, kad neištrauks ji Gastono, galėjai padaryt intrigą Rolling Eyes ;D
Na bet laukiu tęsinio Wink
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 2:41 pm

Lina-nesupratau bišky apie tą papludimy Laughing O šeip tai čia kaip kas nuspėja ;DD o ištraukė ji Gastoną dėl to,kad aš jau buvau suplanavus kaip viskas vyks ir nesugalvojau vieno cinkelio ;DD.Tai tas cinkelis dabar ir yra,kad ji ištrauks Gastoną Laughing
O šeip ačiū ;DD
Miste-Nu aš nežinau ką tu numanai,bet aš jau maždaug esu suplanavus kas ten dėsis ;DD
Spalvota.-Kaip ir sakiau Linai,man reikėjo cinkelio Laughing o trumpas todėl,kad nenorėjau viską ką buvau planavus į vieną dalį sukišt Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 6:39 pm

Laughing Laughing Laughing Nekreipkit dėmesio jei bus nelogiška Laughing Laughing Laughing

9 dalis

-Ei Cande,ką čia veiki?-pribėgo prie manęs Totis-Jau visi pasiruošę,tavęs tik trūksta.
-Ar jau?-nustebau-Aš čia visą laik prie jūros buvau,tai net nepastebėjau kaip laikas prabėgo-nusijuokiau
-Nagi,eime Can.Juk nepriversi visų laukt,visi labai susijaudinę-nusijuokė Totis
-Nenoriu Toti-tariau-Tikrai nenoriu ten eiti.
-Bet kodėl?Juk bus linksma-jis buvo tesiog sukrėstas
-Nemanau,kad man bus linksma.
-Na jau,Candela.Ką čia šneki?Einam.-jis moka įkalbinėt.Nors ir nieko ypatingo jis nepasakė,jis mane įkalbėjo.
-Na gerai,einam.
Greit nulėkiau į mūsų filmavimų vietas,kur viename iš pastatų ir vyks ta diskoteka.
Įėjus jau pamačiau visus porelėse,niekas manęs nelaukė...Nusijuokiau.Totis...Taip jis viską gali...Mačiau kaip Gasta sėdėjo prie baro ir kliaubė alų.Pastebėjęs mane,padėjo alų ant baro ir priėjo prie manęs.
-Sveika-tarė
-Labas-abejingai tariau
-Tai taip supratau,tu mane ištraukei-ėjo tiesiai prie reikalo
-Taip.
-Na,tai nežinau...-susimąstė-Galėtumėm ką nors nuveikti,nemanai?
-Gal.
-Na tai...
-Ei,dėmesio,dėmesio-pasigirso Eugės balsas per mikrofoną.Tada abu sutelkėme dėmesį į ją.-Na tai daba buvo neperilgiausia diskoteka,bet mes nusprendėm,kad dabar jau išsiskirstom,porom-supratau,kad ji jau neblogai įkalus
-Na tai gal eikim prie jūros?-po Eugės kalbos,tarė Gasta
-Okei-sutikau,ach kad tik tai viskas greičiau baigtusi.
Mes išėjom laukan,buvo jau gilokas vakaras.Labai greit sutemo.Be žodžių nuėjom prie jūros,ir jis prabilo...
-Cande,galiu paklaust vieno dalyko?
-Klausk...
-Kodėl tu taip su manim elgiesi?-jo veido mimikos buvo kaip varkšo šunyčio
Nusisukau.Nenorėjau atsakyti.Bet jis pagriebė mano ranką ir jėga atsuko į save.
-Atsakyk,aš tesiog noriu sužinoti.
-Nori sužinoti?Gerai.Manau,kad geriau bus jei mes tesiog nebendrausim,nei kaip draugai nei kaip niekas...
-Cande,juk tu žinai-atrodė,kad jis būtų padaręs nusikaltimą ir dabar teisinasi policininkui
-Ką aš žinau?-nustebau.Ką jis man pasakys?Kad susitikinėja kažkokia...
-Ach-matėsi,kad žada pasakyt kažką svarbaus-Taip,tu teisi.Aš tau to nesakiau...
-Ko?-jis tikrai žada pasakyt,kad susitikinėja su kita.O taip aš jam jau paruošiau atsakymą...
-Cande,tu man labai brangi.Manau...Aš tave myliu.
-Nu ir?-oasakiau nepastebėjusi ką jis pasakė.
-Kaip tai nu ir?Aš tau pasakau,kad tave myliu,o tu sakai nu ir?-jis atrodė sumišęs
-Pala,pala.Ką tu pasakei?-dabar ir aš nesusigaudžiau
-Kad tave myliu Cande-viskas pasidarė net neromantiška,o tesiog kvaila.
-A tai ko dabar iš manęs tikiesi,kad pulsiu tau ant kaklo iš bučiuosiu ir pasakysiu,kad taip pat tave myliu?-tariau ironingai
-Cande,gal tesiog gali pasakyt tiesiai šviesiai.Ar jauti tą patį?-jis atrodė labai nuoširdžiai
-Na...-nežinojau,ką sakyti.Tikrai,nežinojau kaip elgtis.Tiesa,aš jį myliu,bet...Bet nežinau,kažkas ne taip.Staiga pamačiau Toti tolyje-Ne-tariau užtikrintai-Manau aš myliu Toti-nežinau,kodėl taip pasielgiau,bent tada maniau,kad taip bus geriau...
Gasta atsisuko ir skaudžiai tarė:
-Na štai jis.Eik ir jam tai pasakyk
-Taip ir padarysiu-linktelėjau ir nubėgau link Točio.
-O Can,sveika-tarė Totis pamatęs mane
-Toti,klausyk turiu tau pasakyti svarbų dalyką-tariau rimtai.Manau nesuvokiau tada,ką aš darau.
-Na sakyk-tarė jis su šypsena
-Toti..-pažvelgiau į Gasta.Mačiau,kad jis žiūri į mus.Tada pažiūrėjau į Toti-Aš tave myliu-pabučiavau jį.
Taip nebučiau elgusis jei nebūčiau jautusi Točiui bent ko nors...O simpatija buvo.Bet supratau,kad aš myliu tą Gastoną.Ir nežinau kodėl aš taip elgiausi,nežinau kam aš pasakiau visišką netiesą Točiui.Nežinau kam man to reikėjo.Mačiau,kad Gasta mus nužvelgė liūdnu žvilgsniu ir nuėjo palei pajūrį...Jei būčiau mąsčiusi kitaip,būčiau nubėgus paskui jį ir pasakius,kad viskas netiesa ir kad myliu tik jį...Bet aš to nepdariau.Tik likau sovėti su Točiu dirbtinai šypsodamasi...
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 6:49 pm

Oho, čia tai geras! Gal įdomiausia dalis iš visų! Šiaip net nežinau ką pasakyti... Man labai patiko, kad ji nešoko Gastui ant kaklo. Laughing Ir dar patiko, kad pasakė nu ir ir viskas buvo nebe romantiška, o juokinga. Laughing Laughing Šiaip nuostabu! I love you
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 6:56 pm

O labai ačiūūū Laughing
I love you
Jo čia man net pačiai patiko ;DD
O tu nuspėjai,kad taip bus? Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 7:05 pm

Tai aišku, kad ne. O kai ji dar prie Točio priėjo ir pabučiavo jį tai išvis ohoho. Shocked Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 7:21 pm

LaughingLaughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 7:46 pm

o čia tai dalis ;D
nesitikėjau Laughing
TĘSINIO :!:
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPen. 09 05, 2008 7:48 pm

Laughing Matot,nustebinau Laughing
Ryt gal o gal vėliau Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyPir. 09 08, 2008 7:54 pm

Tesinio, tesinio!!!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyAntr. 09 09, 2008 10:02 am

Šiandien bus Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 EmptyAntr. 09 09, 2008 11:53 am

Geriausias tęsinys iš visų buvusių Cool
Nu tobula.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaipnors išgyvensiu
Atgal į viršų 
Puslapis 315Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: