Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kaipnors išgyvensiu

Go down 
+2
future
Cas
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyAntr. 09 09, 2008 3:46 pm

Ačiū Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyAntr. 09 09, 2008 6:39 pm

Čia jau gaunas N-14,bet kadangi pati esu 13 tai leidžiu skaityti ir tokiems asmenims Laughing
O šeip gal ir per anksti pradėjau šią temą,beeet viskas jūsų komentaruose Laughing

10 dalis

-Labas rytas-pravėriau persirengimo kambario duris su chalatu ir puodeliu kavos.
Ten Eugė su Lala jau apiev kažką karštai diskutavo...
-Ei panos,apie ką kalbat?-prisėdau prie jų
-Candeeee-Eugė atsisuko į mane
-Kąą?-nusijuokiau
-Ar tiesa,kad jūs su Točiu...pora?-paklausė
-Taaaaaip-pradėjau juoktis-O tas greitas.
-A kaip mieela Can,sveikinu-Lali mane apkabino
-Tikrai,labai faina tau-prisidėjo Eugė
Po stipraus apsikabinimo mes atsisėdom ir pradėjom plepėt.
-Na,tai kaip jums vakar?-užklausiau
-Nereaaaaaliai-nusišypsojo Eu
-Pasakok.-nusijuokiau
-Pablas tesiog nuostabus,beeet gaila,kad nieko neivyko...
-Kaip suprast?-buvau sudominta
-Na norėjau kažko daugiau nei bučinio...
-Bučinio?-mes abi su Lala
-Taaaip,bet norėjau daugiau...
-O Euge,jūs tesiog buvot nusigėrę,būtumet gailėjęsi jei kas būtų daugiau įvykę-paaiškinau
-Na aš nesigailėčiau-sumirksėjo Eugenia
-O jis?-tarė Lali
-Nežinau-Eu atrodė kiek nuliūdinta
-Na O tau Lali,kaip sekės?-nukreipiau temą
-Žiauriai.Pittas įkalė ir prie manęs lindo.Sunervino-Lali atrodė nerūpestinga,bet žinau,kad tokia tikrai nesijautė
-Kvailys.Jis visad toks,kai įkala-tariau
-Taaaaaip-pritarė Eugė
-Merginos,filmuot-įėjo filmavimų direktorius
-Varom-tariau-Mergos man dar reik apsirengt-tariau pažiūrėjusi į save veidrody.
O jos abi nusijuokė.
Visa filmavimų diena praėjo kaip ir visad,linksmai.Visi buvo geros nuotaikos išskyrus Dalmau...
Vakarop vėl visi ruošė kažkokį vakarėlį,bet mes su Točiu norėjau pabūti vieni.Todėl tesiog išėjom pasivaiksčioti link jūros,vaiksčiojom kol sutemo.Buvom jau nuėję toli nuo studijų,kad vos matėsi pirmasis namelis...
-Can,nenori išsimaudyt?-pasiūlė Totis.
-Dabar?-nusijuokiau-Na galim...
-Tai davai varom-Totis jau rengėsi bėgti į vandeny...
-Ei palauk,tu ką su rūbais žadi maudytis?
-O tai ką siūlai,nuogam maudytis?
-Taip-linktelėjau
-Nu tai varom-Totis nusirengė iki apatinių ir nubėgo į vandeny
-Ei,ei o apatinę dalį-juokiausi
-Negi norėjai,kad prieš tave nusirengčiau?-jis iškėlė ranką su savo apatiniais ir sviedė juos ant kranto
-Ne-dar labiau juokiausi-Na gerai,aš atlekiu-nusirengiau iki apatinio trikotažo ir nulėkiau į vandenį.
Vandeny visiškai nusirengiau ir taip pat išmečiau savo drabužius į krantą.
Mes plaukiojom,nardėm,juokiamės,kalbėjom,o ant galo tesiog susiglaudę pliūduriavom vandeny...
Su Točiu jaučiausi puikiai,jis visą laik mielas,švelnus ir linksmas.Tai tesiog tai ko man reikia.Su juo jaučiuosi puikiai.Tikrai manau nesuklydau vakar pasarinkusi jį,praėjo tik viena diena,o aš jau jaučiuosi laaabai mylima ir laiminga.
-Klausyk,mes čia dabar taaaip,ar tu negalvoji apie...?-kalbėjau su užuolankomis jo gleby.
-Ne,Cande.Ką tu apie mane galvoji?Aš gi tavęs nieko neverčiu ir dar pirmą dieną...-jis puikiai suprato apie ką aš šneku
-Bet jeigu aš noriu?
-Can-jis pažvelgė į mane kiek keistomis akimis-Ar tikrai?
-Tikrai-dar labiau prisiglaudžiau prie jo ir pabučiavau jį...
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyAntr. 09 09, 2008 6:53 pm

oho, o čia tai netikėtai viskas Laughing
laukiu kitos dalies Wink Wink
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyAntr. 09 09, 2008 6:57 pm

Jo,staigmenaaaa Laughing
Na nžnau kada aš čia parašysiu... Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyAntr. 09 09, 2008 7:34 pm

OMG!!! Shocked Čia tai gera... Tiesiog nuostabu! Gera, geras ir dar kartą geras! Ir jei aš dar kažkada sakiau, kad viskas per daug nuspėjama tai aš atsiemu savo žodžius. Nors aš vistiek manau, kad ji liks su Gastu. Laughing
O tesinio tai tikrai lauksiu. Bet dar ir kito dalyko nepamiršk parašyt...
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyTr. 09 10, 2008 4:32 pm

Nu jooo Laughing
Nesistikėjau, kad viskas netgi TAIP pakryps.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyTr. 09 10, 2008 5:06 pm

Lina- Laughing Jo čia tai geeras Laughing Geras komentaras Laughing O šeip su kuo ji liks tai žinotk,tu net nenumanai Laughing (O gal ir su Gasta Laughing )
Miste- Laughing Tikiu,kad nesitikėjai Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyPen. 09 12, 2008 7:29 pm

Aš kaip ir tęsinio laukiu Rolling Eyes
Laukiu, vis dar laukiu, aš laukiu Cool
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyPen. 09 12, 2008 7:50 pm

;DD Žadėjau tik ryt įdėt,bet matau ka teks šian įdėt ;DD
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyPen. 09 12, 2008 8:02 pm

Tai dėk, dėk! :)
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyŠt. 09 13, 2008 1:49 pm

Prasisukau Laughing Šian dedu Cool

11 dalis

Jau aušo.Mes gulėjom ant smėlio,susiglaudę,apsikabinę,užsikloję kažkokiu apklotu.Žiūrėjau tai į jūrą,tai į dangų,tai į Toti...Kilo seni,gal dar neužmiršti,bet likę prisiminimai.Baisūs prisiminimai,net pati nepastebėjau kaip pradėjau verkt.
-Ei,Can kas yra?-Totis pažvelgė į mane.
-Prisiminiau-verkiau-Prisiminiau baisų dalyką-prisiglaudžiau prie jo kiek tik galėjau.
-Kas,kodėl?-Totis atrodė visai sumišęs,bet prispaudė mane prie savęs
-Tai buvo baisu...-negalėjau nustot verkusi.
-Kas buvo?Papasakok.
-To dar niekam nepasakojau...-kūkčiojau
-Na jei manimi pasitiki,pasakok.
-Prisiminiau...-negalėjau to ištart-Prisiminiau savo pirmą kartą-dar labiau pradėjau verkt
-Negi tai buvo taip baisu?-Totis žvelgė į mane labai mielomis akimis.
-Taip-kiek nusivaliau ašaras ir stengiausi nebeverkt,kad galėčiau visą ramiai papasakot-Tada man buvo keturiolika...Buvo vienas mano „draugo“ vakarėlis.Aš ten buvau...Vos atėjusi jaučausi nejaukiai,pilna nepažįstamų,žadėjau išeiti.Bet tada pasirodė tas mano „draugas“ Jis man padavė stiklinę su kažkokiu gėrimu ir liepė išgerti.Tada ir sužinojau,kas yra alchogolis...
Per vakarėlį susipažinau su kažkokiu vaikinu,aš gėriau visas stiklines iš eilės kur tik rasdavo „to“ gėrimo.Pagaliau buvau ant tiek prisigėrus,kad nė nesuvokiau nei kur esu,nei su kuo,nei kas čia vyksta....Mano „draugas“ su tuo vaikinu mane parsivežė į kažkokį butą,ten man davė dar to gėrimo ir paguldė ant sofos-nebegalėjau daugiau,pradėjau baisiai verkt-Jie pradėjo mane nurenginėt.... Aš nesupratau kas vyksta,todėl tesiog ramiai gulėjau.Vėliau jie mane tikrąją to žodžio prasme „išpiso“-negalėjau tvardytis-Kitą rytą,prasiblaiviau ir supratau viską kas čia įvyko.Jie abu ramiai miegojo,taigi aš susirinkau drabužius ir nulėkiau namo.Namie įlėkiau į dušą ir verkdama kokias dvi valandas ten maudžiausi.Jaučiausi klaikiai...Tai buvo tesiog baisiausia kas tik galėjo atsitikt...-kūkčiojau-Po to nebebendravau su tuo „draugu“.Bet visi jo pažįstami žinojo apie jo darbelį,ir menkino mane...Vėliau bijojau rimtai draugauti su kuom nors,nes jausmas buvo baisus...Bet po kiek laiko viską pasistengiau pamiršt,ir tesiog mėginau gyventi toliau...
O dabar,kai pagalvoju...Lietuvoje nei vienas vaikinas nežiūrėjo į mane taip kaip tu,nei vienas man nebuvo toks švelnus ir supratingas,nei vienas nebuvo toks,toks....Toks kaip tu.Dieve gerai,kad aš nepadariau dar vienos klaidos-kalbėjau apie Gastoną-Gerai,kad dabar esu čia su tavim.
-Dieve Cande,tu tesiog nuostabi-nesupratau kodėl jis tai pasakė?
-Kodėl?
-Todėl,kad tokia esi,viską iškentėjai ir dabar esi tokia.Tai tesiog nerealu Can.-jis mane stipriai,stipriai apkabino
-Ach Toti,tikrai myliu tave-dabar kalbėjau laaaabai užtikrintai
-Patikėk,aš daug labiau.-nusišypsojo jis.
-Žinai tai tu nuostabus-nusijuokiau per ašaras-Kad ir esu tokia,bet tu vis tiek mane myli...
-Būtent todėl...Būtent todėl Can ir tave myliu,nes esi tokia.
Garsai nusijuokiau.Dieve,nuostabesnio vaikino dar nebuvau sutikus...
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyŠt. 09 13, 2008 2:15 pm

Kaip geras! Šitas ff tiesiog nerealus, stebūklingas, nepakartojamas... Čia yra ir džiaugsmo, ir skausmo ir visko... Ach, myliu, myliu! I love you I love you I love you
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyŠt. 09 13, 2008 4:18 pm

Oj ačiūūū,kaip tu čia mane išgyrei :oops: Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyŠt. 09 13, 2008 5:33 pm

O kaip faina :)
Patiko man I love you
Atgal į viršų Go down
ikyrele
Pamatai Candelą,per CA.
ikyrele


Pranešimų skaičius : 18
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyTr. 09 17, 2008 6:46 pm

nerialus ff :) tiesiog tobulas... cheers
butu malonu suzinot kada tesinukas? confused
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyKv. 09 18, 2008 7:25 pm

Laaaaabai ačiū jum,o štai tęsinys,neperilgiausias bet vis tiek kai kas ;D

12 dalis

Jau buvo kokia dešimta ryto...Aš vos gaudydama orą,atlėkiau į persirengimų kambarį,kur Lali ir Eugė,kaip ir kiekvieną rytą,jau seniai buvo pasiruošusios ir diskutavo apie kažką...Prilėkiau prie kabyklos,kur kabėjo mano drabužiai,persirengiau ir atsisėdau prie jų.
-Sveikos-tik dabar pasisveikinau.
-Laba-abi tarė,net neatsisukusios
Supratau-kažkas ne taip.
-Ei,panos,kas yra?
-Ne,nieko...-Lali žodžiai
-Tik,kad tu vakar nenekvojai kambary...
-Euge aš...-oi oi,pakliuvau...-Aš ne...
-Nesirūpink,niekam nieko nesakėm....-Lali net šyptelėjo
-Na,mergos aš tesiog....-nenorėjau nieko sakyt,bet nežinojau ką kitą sakyt.
-Can,jei nenori nieko sakyt,mes tavęs netardom...-Eu akys man pasirodė kažkokios keistos-Mes tesiog dėl tavęs susirūpinusios...Nebuvai čia visą naktį,ką gali žinoti kas tau galėjo atsitikt...
-Ne Euge-garsiai nusijuokiau-Ta naktis buvo puikiausia,nuostabiausia ir nerealiausi mano gyvenime,man buvo labai gera,buvau laaabai laiminga.Man niekas negresė.
Atrodė pamačiusios mano plačią šypseną,merginos nurimo.
-Dieve,tu buvai su Točiu?-kodėl Lala yra gryna telepatikė?
-Na,taip-dar plačiau nusišypsojau
-Dieeeve,kaip mieeela-Eugė net pašoko sucypdama
-Taip,taip-nusijuokiau.
-Na manau,jum tikrai buvo gerai ir bus-Lali nemažiau džiaugėsi nei Eugė
-Taip,aš esu laaaaaaabai laiminga-nusijuokiau netgi.
-Laly,Euge filmuot-įėjo filmavimų direktorius-Tu Cande,biški pasilieki čia,tavęs po 30 min ateisiu,gali pailsėt.
-Okai-tariau
-Na iki vėliau-nusijuokė Eu žengdama pro duris
-Iki-nusijuokiau
Vos jom išėjus,išsitraukiau savo ipodą atsirėmiau į grimo stalą ir kiek atsipalaidavau,bet vos praėjo pora minučių,tuoj pat išgirdau durų treksmą.Atsimerkiau.Prieš mane stovėjo Gastonas,rimta mina.
-Ko nori?-išsitraukiau ausinukus iš ausių,ir kalbėjau tiesiai šviesiai
-Pasikalbėt-te pratarė jis ir prisėdo greta manęs.
O dieve,net trumpam atsipalaiduot negaliu ir štai jau tas nori su manimi pasikalbėti.Baisu.

Gero skaityyymo ;DD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyKv. 09 18, 2008 7:34 pm

Šiaip labai trumpas tęsinys ir nieko įdomaus nebuvo ;D
Bet pabaiga baisiai suintrigavo Wink
Laukiu tęsinio Suspect
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyKv. 09 18, 2008 8:44 pm

Na trumpokas, bet po to ano BUM nebebuvo labai ir kažko prašyti nerealaus. Laukiu tesinio. Wink
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyPen. 09 19, 2008 6:18 pm

Laughing Ačiū Laughing
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 32
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyŠt. 09 20, 2008 12:05 am

Kaip atsilikusi buvau nuo šito ff, bet va perskaičiau visą.
Ne kiek apie grinai ff norėjau pasakyti, o apie tave, kad esi labai drasi, nes taip atvirai rašyti ne kiekvienas gali.
Bet kaip man patiko skaityti, sukėlė įvairiausių emocijų.
Jėga, nesustok rašyti šito ff I love you
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyŠt. 09 20, 2008 5:36 pm

Oj ačiū Migle Laughing
Ne nu rimtai,gėdini tokiom kalbom :oops: I love you
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyŠt. 09 20, 2008 5:44 pm

Kodėl aš dar buvau neperskaičius šių dviejų tęsinių a? Laughing
Žinai ką? Aš myliu šitą FF, ir dabar nežmoniškai laukiu tęsinio, aišku? :!:
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyŠt. 09 20, 2008 5:54 pm

Laughing Ne nu man jau tuoj žvengulio priepolis bus,jūūūs taaaaaaip mane giriat,kad net nžnau kaip atsidėkot Laughing I love you
Tikrai laaabai ačiū.
Miste,man viskas aišku Laughing Ir labai ačiū ;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyPir. 09 22, 2008 6:46 pm

NU karoče kartosit komentarus Laughing nu ir naujų turės būt,nes dar vienas tesinys jau čiaa

13 dalis
-Nu,tai rėžk- tariau kuo abejingiau
-Cande,tu vakar nenakvojai čia?-nesupratau ar jis manęs klausia,ar man pasako faktą.
-Iš kur čia pasižymi tokiom žiniom?-sugalvojau atsakyti taip,kad suprasčiau ar jis klausė ar faktą pasakė
-Lala pasakė,kai tik išėjo iš čia su Euge-Lala?Kaip ji galėjo?Pala,pala nereikia pradėti ant jos varyti...Lala ne tokia...Žinoma,pažįstu Gasta....Ot Melagis.
-Meluoji-kuo ramiausiai tariau,jis prisipažins...
-Na taip-atrodė,kad jis kiek susigėdo-Vakar vakare,buvau prasmukęs į tavo kambarį,norėjau pasikalbėt.Bet tavęs ten nebuvo...
-Na,dabar turi puikią progą pasakyt ką norėjai pasakyt vakar-o man jau darėsi smalsu.
-Cande,kur vakar buvai?-jis manęs užklausė,lyg būtų nepasitenkinęs mano vyras.
-Atsiprašau?Kokią tu teisę turi manęs,to klausti?-taip,teisingai Cande.Varyyyk.
-Aš tavim rūpinuosi Can.
-Jau turiu kas manim rūpinasi,žinojai?Man tavęs nereikia.Turiu Totį ir man gerai,žinok jis manim puikiai pasirūpina.Manau daug geriau nei galėtum tu pasirūpinti-manau man pačiai šie žodžiai buvo skaudesni,nei Gastonui.Nežinau kodėl tai pasakiau,tesiog pasakiau.Bet suvokiau,kad pasakiau netiesą.Tai pasakiau iš pykčio,bet tai buvo grynas melas.Aš puikiai supratau,kad aš kaip reikiant įklimpusi.Nors ir vakar viskas buvo puiku su Točiu,negalvojau apie Gasta.Dabar suvokiau,skaudžią realybę...Aš neatsikratysiu šito jausmo,kad ir kaip norėčiau...Aš myliu šitą žmogu kuris sėdi prieš mane,krio akys dabar atrodo man pasakys,kad nusišneku.Žinau,aš skaudinu save,aš skaudinu Gastoną,greit įskaudinsiu ir Totį,bet kitaip negaliu.Negaliu būti su Gastonu,tesiog negaliu...Myliu jį,bet negaliu būti su juo...Nežinau,kodėl,bet negaliu.Dieve,atrodo viskas taip paprasta,bet toli gražu...Viskas taaaaip sudėtinga.
-Na,gerai.Tada aš manau eisiu-kitokio atsakymo ir nesitikėjau iš Gastono.Nežinau,jei jis būtų dabar su manim šiurkštus,paimtų priklaustų prie savęs ir pabučiuotu,jaučiu,kad būčiau pasidavusi viskam,mesčiau Totį ir būčiau su juo,bet ne...Gastonas ne toks...Ir aš ne tokia...O gal?Nežinau,viskas taip sudėtinga.
-Eik-tetariau.Ir palydėjau jį žvilgsniu,kai jis lėtai išėjo iš persirengimo kabinos.Jaučiau,kad jis norėjo man kažką kitą pasakyt,neveltui vakar prasibrovė į mano kambarį...Bet dabar,iš baimės jis to nepasakė...Ir nežinau,ką reiks daryt toliau...Dieve jaučiuosi,tokia apgailėtina...

14 dalis

-Yra-vos išgirdusi šiuos filmavimų direktoriaus žodžius nulėkiau į persirengimų kambarį.
Jau baigėsi šios dienos filmavimai,o šiandien buvo tikrai sunki diena.Mano nuotaika buvo žiaaauriai bloga,aišku,dėl Gastono.Taigi,dabar aš tesiog norėjau kriti į lovą ir gulėti joje visą vakarą.
-Ei Candeee-produris linksmos kaip niekad įėjo Lala su Euge
-Kas?-suburbiau
-Šiandien tik mes vieeeenos-nusijuokė Eu
-Kaip suprast?
-Na,šiandien vaikinai ir merginos leidžia vakarą atskirai,taigi pasiruošk pašėlt-Lala buvo ne mažiau pašėlusi nei Eugė
-Oi,ne mergos.Man nėr nuotaikos...
-Nūūū.Cande kas čia per kaprizai?-Eu pažiūrėjo į mane kaip į debilę-Davai persirengi ir mes varom pašėlti,jėėėė huuuu
-Na gerai-man teliko pasiduoti.
Persirengiau ir mes išėjom laukan.Jau buvo vakaras.Nuėjom link jūros,prie palmių...Pasišvietėm,ir pradėjom kalbėti....š pradžių man buvo nuobodu,bet vėliau mes kaip reikiant pašėlom...Pradėjom fotografuotis,jautėmės kaip beprotės,bet laaaabai linksmo beprotės.Kai jau visiškai buvo tamsu,sumąstėm išeiti iš sudijų ribų ir nuėjom į klubą kuris buvo netoliese.Klube sutikom gerą Eugės draugą,Diegą.Tada Eu su Lala gerai „įkalė“.Aš irgi šiek tiek pagėriau,bet ne tiek kiek jos.Klube šokom,gėrėm,fotografavomės su Diegu maždaug iki trijų nakties.Vėliau grįžom į studijas,į tą pačią vietą kur buvom prieš einant į klubą.O ten...Vaikinai sau ramiausiai sėdėjo užsikūrę laužą.Pamatę mus,net nustėro.
-Sveiki-Lala su Euge svyravo į visas puses ir pagaliau nukrito už Pitto ir Pablo nugarų,nusijuokiau...
-Cande,ar tu dar ne ant tiek girta?-priėjo prie manęs Totis
-Ne-nusijuokiau-Tik biški įkaliau.
-Tai gerai...
-Blyn panos,čia mes turėtumėm būt tokie apgirtę,o jūs čia sedėt prie laužo-pasireiškė Pittas
-Kur jau neeeee-Lala buvo jau viiisai be proto.
-Nū jei mes čia jau susitikom,tai gal padarom bendrą fotkę?-Gimė man mintis
-Davai-bernai sutiko
Visi atsistojom,pakėlėm Lalą su Euge.Gasta fotkino,o kiti sustoję fotkinosi,na ir aš.Buvo laaaaabai linksmą.Likusią nakties daly taip ir praleidom visi kartu,daug juokėmės,buvo tikrai nuostabu.Žaidėm butelį,išsibučiavau su visais vaikinais,ir su Gasta ir tai dariau ant bajerio.Mum tesiog buvo linksma,visi buvo linksmi.Naktis buvo puiki.
O štai rytas ne koks.Mum buvo laisva diena nuo filavimų,taigi visi miegojo.Aš vos atsibudus,sugalvojau nueit pažiūrėt,kaip Lala su Euge jaučiasi.
-Laba ryta-įėjau į jų kambarį
-Kam laba,kam ne-pratarė Lali
-Padauginot vakar-nusijuokiau
-Taaaaip,todėl duok pamėgot,nejaučiu savo galvos-sučirskėjo Eugė
-Ok,dingstu-nusijuokiau
Išėjusi nusprendžiau nueiti pas Totį.Vis tiek nėr ką veikt.
Atlėkiau į Točio kambarį.Jame dar miegojo Pablas su Gasta,todėl turėjau būti tyli.Priėjau prie Točio lovos ir užšokau ant jo.Nuėmiau vieną anklodės daly ir pabučiavau į kaklą
-Labas rytas-nusijuokiau tyliai
Tada pagstelėjau jam į betį ir pajutau,kaip jo ranka mane pritraukė prie veido ir pabučiavau.Po bučkio atsitraukiau ir nustėrau.
-Gasta?Ką tu čia veiki?-Taip teisingai vietoj Točio ten buvo Gastonas.
-Vakar apsikeitėm lovom-jis buvo grynai užsimiegojęs
-O dieve-pašokau nuo lovos-Atsiprašau,maniau,kad tu Totis...Tik jam nieko nesakyk,ok?
-Ok,dabar dink greičiau iš čia kol kas neprabudo
Linktelėjau ir išbėgau.Dieve kodėl Gasta?Būtų koks Martinezas,būtumėm pažvengę,bet kodėl Gasta?
Aš tikra nesėkmių puodynė...

O čia ka geriau veiktu fantazija,ir prisimintumet gerus laikus...
http://www.candela.puslapiai.lt/gallery/albums/userpics/normal_6u99vew.jpg
http://www.candela.puslapiai.lt/gallery/albums/userpics/normal_21aitc8.jpg
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 EmptyPir. 09 22, 2008 6:55 pm

Nuu žinai Cool
Kuo toliau, tuo labiau man čia viskas patinka, todėl noriu sekančio tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaipnors išgyvensiu
Atgal į viršų 
Puslapis 415Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: