Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Milė. Jos požiūris.

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyŠt. 04 11, 2009 12:55 pm

ou jėėėėėėės xD
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 30
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptySk. 04 12, 2009 8:11 pm

Looove Looove Looove
Kaip man viskas čia patinka. Jau Tomas koks... Kaip noriu dar!
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyKv. 05 28, 2009 7:46 pm

Ačiū ;}

Tęsinuks ;D

Sveikas dienorašti,

Nerašiau jau visą amžinybę. Taip praėjo du mėnesiai, jau pavasaris, na jau jo pabaiga beveik. Kvepia vasara. Nieko gero.
Taigi, dabar su niekuo nedraugauju, ta prasme su Kajum viskas baigtas, o su Tomu. Hmm.. kaip čia ir išsireiškus geriau, kai man jo reikia jis būna šalia manęs, taip pat, kai jam reikia manęs. Taip ir gyvenam.
Dabar išgyvenu paauglišką krizę, prarandu draugę. Ji pasidarė tokia kalė, kad negaliu. Manęs nebemato, mat su kita labai sutaria. Erzina. Manim naudojasi ir tiek,o dar pasakyk ką jai tai išvis, bandys akis išplėšt. Fui, kaip bjauru. Kas juokingiausia, tai mano geriausioji, Aurėja. Dar nieko, kad mane ignoruoja ir panašiai, bet ji kariasi mano broliui ant kaklo! Nu čia jau viršūnė, aš juos išskirsiu.. Na kiek žinau, tai ji Tadui ir nepatinka, bet kas supras tuos vaikinus? Retorika čia, retorika.
O mokykloj man sekasi gerai, mažai beliko man mokytis.. Susiplanavau jau vasarą, lėksiu į užsienį. Kadangi trūksta man adrenalino, tai bandysiu tranzuot. Aišku, tėvam primeluosiu, kad varau vasarai pas giminaičius į užsienį, taip ir darysiu, tik vyksiu kitaip, nei jie mano. (devil)
Šiuo metu man patinka rizikuoti savo gyvybe, rimtai. Kažkokia bebaimė pasidariau. Man kažko trūksta tikriausiai.
Savo planų niekam nepasakojau, tad tu irgi niekam nesakyk ;]
Pasidariau namisėda.
Nesinori niekur eit, bet ir namie sėdėt nenoriu.
Dar tėvai erzina, barasi dėl visko. Veikia juos mėnulio fazės.
Oooo... brolis paklydėlis grįžo, einu pasikalbėt

Ikiukas ;}*

Aurėja tikra k***ė, iš didžiosios raidės. Vos ne siūlėsi Tadui, vargšas, psichologinę traumą patyrė. Visgi, nuo mažens jis ją pažįsta, kartu žaidė. Bet kuris kitas devyniolikmetis būtų jau ją taip liaudiškai sakant užvertę, bet broliukas turi principus! Okas, rašau kaip kalė kažkokia ir nieko čia gero, vis dėl to ji buvo mano draugė, reikia šiek tiek ją gerbt. Minimaliai taip.
Neturiu jau ką ir rašyt, nuobodžiai gyvenu. Ai, savaitgalį varau į plotą pas kažkokį bachūrą, susipažinom laukdami mikriuko, simpatiškas toks. Šiek tiek neramu ten vienai eit, bet ką jau, pažadėjau. Gal nenuskriaus (xe)

Okiukas, labanakt, einu paskaitysiu kažkokią knygą.

Myliakas ;*
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyŠt. 05 30, 2009 1:56 pm

Ble negaliu, dievinu šitą ff,jis nerealus kietiaaaakas xDD
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyŠt. 05 30, 2009 3:32 pm

Perskaičiau greičiau ne per minutę ;DD
Bet tu ir prigalvoji čia visokių intrigų, todėl dabar pati kalta, kad aš dar prašau ;DD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyŠt. 05 30, 2009 3:37 pm

Ačiū ;D
O ką daryt, gyvent tai reikia, tai ir intrigų biškę reikia ;DD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyPir. 06 15, 2009 6:58 pm

Mini toks ;D

Labas.
Tie susitikimai su nepažįstamaisiais, žinok nieko gero.
Susitikau su tuo vaikinuku, paplepsėjom ir nuvarėm ten pas jį. Jaunimo buvo tikrai daug. Iš pradžių linksma buvo, tikrai. Truputį išgėrėm, pašokom, pažiūrėjom filmą ir tada vėl visi ėjo gert. Aš likau prie televizoriaus, nenorėjau gert. Su manimi liko Vilius (tas vaikinas, su kuriuo susitikau). Pasėdėjom, pakalbėjom. Jis galvojo, kad aš girta. (naivuolis). Po pusvalandžio pokalbio, jis įsisiurbė man į lūpas. Neatstūmiau jo. Kodėl? Vat ir pati nežinau. Neišėjo. Nenorėjau. Man patiko.
Tik, kad vėliau vaikinukas įsidrąsino. Jau ir drabužius bandė nuo manęs plėšt. Žodžiu, vos neišprievartavo. Laiku spėjau pabėgt. Na, kaip ten ir pabėgt, atsistojau ir trenkiau jam per veidą. Aišku, gavau visokių „meilių“ žodelių, bet nekreipiau dėmesio.
Taigi, sakau NE pasimatymams su nepažįstamaisiais. Kažkaip pirmąjį kartą įsivaizduoju visai kitaip.
Aš juk padori mergina.
;}

Aurėja ir toliau meilikauja Tadui. Juokinga. Tadas pradėjo su ja flirtuot. Tikiuosi jie nepradės draugaut. To neištverčiau. Nuosavo brolio išdavystė. Žiauru.

Aš tokia pavargus. Miegelis beldžias pas mane.

Labanaktis.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyPir. 06 15, 2009 7:01 pm

Koks trumpas, bet labai jau geras ;DD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyPir. 06 15, 2009 8:23 pm

trumpas bet krūtas xDD
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 30
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyPir. 06 15, 2009 8:38 pm

Gerai, kad buvau vieno neskaičius, tai man ilgesnis gavos. Laughing Šiaip šaunuolė, kad vėl rašai ff. Labai laukiu dar, fainai čia viskas.;D
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyPir. 06 15, 2009 8:58 pm

Ačiū ;D
Jaučiuosi šustra, kad jum patinka ;D
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 4:47 pm

Jooo, mini tęsinys xDD

Ima taip ir atsitinka, dienoraštis netenka savo prasmės. Tada sėdi ir galvoji, ilgai galvoji, bet nieko nesugalvoji. Nes neišeina.

Per pastarąsias dienas prisidirbau, daug. Tėvai kažkaip sužinojo apie tą vakarėlį ir žinoma Vilių, tik jei viską žino kitaip, jų manymu mes permiegojom. Žinau, baisu. Turiu įtarimų, kad jiems visko prišnekėjo Aurelija. Aš asmeniškai jai nieko nepasakojau, aš ja nebe pasitikiu. Taigi, dabar įtariu savo drauges. Jos sugadino mano gyvenimą!

Negana to, kad teko išklausyt jų valandos (gal ir ilgesnį) trukmės moralą, jie dar sugalvojo mane į internatą uždaryt! Aš labai nuoširdžiai tikiuosi, kad čia pasireiškė jų prastas humoro jausmas. Taip, žinau ką pagalvojai, Lietuvoje nėra jokio padaromus internato, betgi pameni, kai minėjau, kelionę ar ką ten? Tėvai sugalvojo, kad užsienyje jiems atsivers puikios darbo galimybės, na o man mokslo. Naivuolei! Nežinau, kurpiu planą chuliganą, kurio pavadinimas „Pabėgimas“. Mano nuojauta sako, kad šį kartą nieko nebus. Nejaugi pabaiga?
Negali būt, nenoriu žudytis. Man to nereikia. Išsikraustymas skamba puikiai, bet internatas? NE. Kažkas sveiku protu nesuvokiama ir žeminančiai skamba. Niekur aš nenoriu.

Turiu bėgt, policijos namų viršininkai kviečia.


Po savaitės.

Sėk ką? Aha, bye bye Lietuva, sveika UK. Suknistas reikalas. Bėgu, pirma diena kalėjime. Palinkėk man sėkmės.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 6:00 pm

Nu tooooooooks krūtiakas,ir kaip tik savo gymšo proga idėjai,veryvery gud B) kažkaip labai ironiška,nes čia labai panašėja į kaiką Laughing Krč,gal pasakysiu artimiausiu metu xDD
Myliu šį ff ir taveee labai B)
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 7:01 pm

į ką panašu? ;DDD
aš manau žinau į ką tau panašu, bet gal klystu xD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 7:12 pm

Parašyk per sms į ką tau panašu xDDD Gaš,kokia paslaptiiiiiis(iš esmės taip ir yra xDD), nu karoč,parašysiu tau vėliau XDD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 7:27 pm

Nerašysiu, garantuoju, kad apsiteršiu xD parašyk į ką, nuu ;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 7:28 pm

NU rašyyyyyyyk,man įdomu ką tu galvoji xDD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 7:49 pm

Nerašysiu ;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 7:59 pm

Nu davaaaaaaaaaaaaai.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 8:10 pm

Ne, tu pirma pasakyk ;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 EmptyTr. 01 27, 2010 8:22 pm

Nu susiesamesinsim tuoj xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Milė. Jos požiūris.   Milė. Jos požiūris. - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Milė. Jos požiūris.
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: