Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kaipnors išgyvensiu

Go down 
+2
future
Cas
6 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptySk. 08 10, 2008 7:13 pm

Iškart atsiprašau už nevykusį pavadinimą ir tikiuosi ff nebus toooks jau nevykęs.
Kadangi niekas nesiruošia čia dėt savo rašomosios kurybos,tai man reik ką nors padaryt.
Taigi skelbiu FF skiltį atidarytą su mano ff "Kaipnors išgyvensiu" o dabar galit skaityt ;DDD

1 dalis

-Aš žinau,kad kalbu su akcentu.Žinau,kad nevisus žodžius perskaitau teisingai.Žinau,kad vaidinu nepergeriausiai.Bet aš nooooriu vaidinti Teen Angels-zyziau kaip penkių metukų mergytė.
-Casi Angeles,mergyt-patikslino Morena
-Na gerai koks skirtumas,aš tesiog labai noriu.-net nesupratau,kam taip zyziau juk Cris tikrai pamanys,kad aš tikrai koks mažas vaikas ir tada viskas man galas.
-Klausyk V...-Morena pažvelgė į mano biografiją ir tuojau pat atrado mano pavardę-Vetrano,taip?Tu esi pakenčemiausia iš visų šimto kurie šiandien čia jau lankėsi.Iš kur tu ten sake esi?
-Iš Lietuvos-taaaip.Juk dabar nepradėsiu jai pasakoti,kad mano tėvas ispanas,dėl to tokia mano pavardė.Dieve iš vis nesuprantu,ar tie argentiniečiai iš vis žino kas ta Lietuva?Net jei mano tėvas nežino kur aš gyvenu,kadangi su mama jau senokai išsiskyrė.
-A tai vat ta Litva-nesuprantu kas tai Morenai daros,jai su kalba blogai,ar su klausa?
-LIETUVA-surikau,gal išgirs?
-Gerai Lietuva,jokio skirtumo-Cris atsiduso-Karoče tu priimta,nebenoriu aš čia daugiau vargt.Jau nusibodo.
-Am..-tik tiek te spėjau pratart,nes Cris ir vėl užsidėgė
-Beeeet,tu nevaidinsi pirmajame sezone kažkokios Estefy kurią buvau sugalvojus duot šitam kastinge.Tu pasirodysi antrame sezone ir ten pavarysi.
-Tik Antram sezone?Bet kaip aš gyvensiu,iš kur pinigų gausiu?-ne nu ar man čia vienai atrodo,kad Cris protas pasimaišė.Aš į Argentiną atvažiavau vienui viena.Nors ir man dar tik 16.Bet ką padarysi,kad turiu tookius puikius tėvus.Motina net kelti kojos iš savo daržo nenori,o tėvas dailininkas per daug pasinėręs į piešimą,kad kur su manim nuvyktų,tik man davė pinigų ir hasta la vista.Blet,ką daryt man reiks?Oj ir vėl mintyse nusikeikiau.Blogai Candela,blogai.Nusprendžiau atsikratyt keiksmažodžių,bet,kad nelabai pavyksta.
-Gyvensi tu pas savo tėvelius-atrodo,kad Cris prieš kelias sekundes buvo ne su manim,o su ateiviais-Beeeet.Visą laik būsi čia,nes mokysies tavo vaidymą reikia tobulinti.Taigi mokysės iš Marianitos ir Eugenitos.
-Kas tos dvi?-Gal jos kokios blondinės,o gal moksliukės,o gal kokios pasikėlusios nevisprotės,o gal fyfos?Kas per Mariansita ir Eugenita?
-Nežinai Suarez ir Esposito?-Cris veidas tesiog ištyso
-Ne.-O kaip aš galėčiau žinoti.jei net nesidomėjau jokiais serialais,o tuo labiau aktoriais.Kai skridau čia ieškoti savo laimės kalbėjau telefonu su tėvu.Paklausiau jo kokia profesija man tiktų,o tas sučiulbėjo „O Candelita,tu būtum puiki aktorė“.Šeip jei mano tėvas būtų koks gaidys tai visiškai netikėčiau,bet kadangi mano tėvas visada sako tiesą ir visada,ką jis pasako tampa tiesa,tai nusprendžiau jo paklausyti.Kai išlipau iš lėktuvo ant žemės radau kažkokį sumindžiotą lapą kuriame buvo parašytą apie šį kastingą,kagi dabar esu čia.Mane priėmė.Sakyčiau visai neblogai.Bet aš netikiu,kad tapsiu puiki aktorė,greičiau nepuiki.
-Na nesvarbu,karoč ryt ateini čia devintą ryto susipažinsi su visais.-Cris tikrai išsiblaškiusi-O kiek laiko?-Morena net neleido man į laikrody pasižiūrėt,kai pati jau ir atsakė į savo klausimą-ooj jau vėlu,turiu bėgti.O tu eik lauk,lauk,lauk.Ryt čia devintą ateisi,o dabar eik pas draugus,pas tėvelius.Pranešk džiugią žinią,juk tikrai svajojai čia vaidinti,o dabar tau pavyko.Taigi eik švesti.-ar ji tikrai tokia kvaila,ar tik tokia apsimeta?
-Gerai-aš net pati nespėjau išeiti iš kabineto,kai Cris mane iš jo išstūmė,pati išėjo ir užrakino duris.
-Nestovėk čia kaip statula,eik-sušuko ji eidama kolidoriumi.
Kagi dabar man reikia susirast kokią nors vietą kur galėčiau praleisti šią nelemtą nakty.Tikiuosi tos Eugenita ir Marianita bus pakenčiamos,nes jei ne tai aš atsisakysiu šitos kančios.O dieve,kaip dabar norisi,kad čia būtų mano draugai.Tie patys draugai kurie kažkiek tyčiojosi iš mano vardo ir vadino mane Kandimi(Na juk toks skraidantis vabalas yra Kandis).Bet vis dėl to aš juos myliu ir ilgiuosi.Net abejoju ar su jais dar kada susisieksiu,bet juk pati tai pasirinkau.Gal nesitikėjau,kad bus taip sunku,bet pati pasirinkau tokį gyvenimą.Taigi aš čia atėjau ir su visu lagaminu.Dabar pasiėmiau lagaminą išsitraukiau rankenėlę ir nutipenau kurnors.Išgyvensiu kurnors,kaipnors...


Trumputė pirma dalis.Na lauksiu nuomonių ;DD
___________________________________________________________________________________________________________________

[b]FF GARBĖ[/b]

[img]https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/qs47xh.png[/img]
[img]https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/30bhch0.jpg[/img]


Paskutinį kartą redagavo Casuny, Tr. 02 04, 2009 3:54 pm. Redaguota 2 kartus(ų) (Reason for editing : ff garbė)
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptySk. 08 10, 2008 7:28 pm

Karoče, man patiko Laughing
Labai nerealu, kad Cande pagrindine ff pasirinkai ;D
Zinai? As zinau, kad esi 4 dalis parasiusi tai labai lauksiu sekansios Laughing
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptySk. 08 10, 2008 7:36 pm

Laughing Cool Laughing Cool
Na man tesiog norėjos taip.Net nežinau kodėl man norėjos,kad Candė būtų pagrindinė tam ff ir būtų jo pasakotoja ;DD
Jo tą žinau,kitą dalį gausi rytoj ;DDD
Chė Chė Cool
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyPir. 08 11, 2008 3:20 pm

Ou jes Cool
Man tikrai patiko, lengvai skaitosi. Ir davai tik greičiau dedi kitą dalį, supratai? Twisted Evil
Be to ir man labai patinka, kad čia pagrindinė Candė.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyPir. 08 11, 2008 4:51 pm

Ačiū,ok ok jau dedu Cool

2 dalis

Prabudau su sakykim visai neblogais nugaros skausmais.Nors ir miegojau ant pakankamai tvirto pagrindo-smėlio,vis tiek jaučiausi lyg ką tik būčiau iškreipusi stuburą savom rankom.Bet vis dėl to jau buvo 7. O Man dar reikėjo ir persirengt,susišukuot,pasidažyt,galų gale nusipraust.Ir kur aš tai darysiu?Jūros vandeny?Nebloga vieta.Ką gi vis tiek kito pasirinkimo neturiu.Nuo šiol aš gyvensiu prie jūros.O dieve ką man reiks daryt.Aš kaip kokia benamė,čia gyvensiu.Baisu.Žiaurus tas mano gyvenimas.
Ką gi,nusprendžiau išsimaudyti jūroje.Tai padariusi su savo miegamaisiais drabužiais,pagriabiau rankšluosty ir apsišluosčiau.Jūra buvo itin šilta,palyginus su Baltijos jūra,čia man tikras rojus.Bet tikrai neįsivaizdavau savęs prausiantis Atlanto vandenyne.Na taip koks skirtumas vandenynas ar jūra,tas pats vanduo.
Vėliau nuėjau persirengti.Vienintelė vieta kur tai galėjau padaryt buvo persirengimų kabinos.Ten išsiskleidžiau kosmetinę,pasikabinau drabužius.Ir maždaug po valandos jau buvau pasiruošus.Išėjusi iš budelės nutipenau reikiamos vietos link.
Jau buvau visai prie studijos.Bet niekaip nedrįsau įeiti.Bijojau kažko.Gal dėl tų merginų.Per daug bijojaukad teks pakęst kažkokias kvaišas.Bet vis dėl to,dėl savęs turėjau išdrįst.Todėl žengiau vidun,su jauduliu nužingsniavau koridoriumi ir pakankamai drąsiai atidariau reikiamo kabineto duris.

Įėjus pamačiau dvi merginas.Jos sedėjo prie Cris stalo,iš pradžių kalbėjosi.Bet netrukus mane pastebėjusios nusuko žvilgsnius į mane.Viena buvo grynai dažyta blondinė,rudom akim,puikia figūra,įspudingu veidu,maždaug mano metų ir mano ūgio.Kita buvo tamsiais juodais-rudais plaukais(tiksliai spalvos nepasakyčiau,nes itin neįsižiūrėjau),didelėm gražiom tamsiom akim,pakankamai mažo ūgio,taip pat maždaug mano metų ir normalia figūra.Dieve jos abi atrodė tokios,tokios nuostabios.Nei vieno spuogo ant veido,nei vieno trūkumo nesimatė.Kur man,tokiai grynai anoreksikės figūros,rudų plaukų,rudų akių,neaiškios šukuosenos,pakenčiamo ūgio,visai baisiaus veido,kur man lygintis su jomis.Dieve kaip dabar norėčiau pradingt iš čia ir vėl grįžt į Lietuvą.
-O Caterinita tu jau čia-į kabinetą įžengė Cris.
-Aš Candela-susiraukusi patikslinau
-Na taip Candelita,atleisk.Taigi susipažink.Tai Eugenita-parodė į blondinę-O čia Marianita-parodė į tamsią plaukę-Arba kitaip Eugė ir Lali.
Cris kiek patylėjo,pažiūrėjo tai į jas tai į mane ir vėl prakalbo:
-Na puiku,dabar aš turiu daug daug darbo,taigi jūs mergaitės eikit.Eugenita ir Mariansita žino kur.Eikit pamokykit Candelitą aktorystės,susipažinkit,pabendraukit.Eikit!-ji grynai mus varė iš kabineto.Dieve kaip negražu,aš net nespėjau atsisėst,o jau reik išeit.
Tos dvi atsistojo ir išėjo iš kabineto,aš nusekiau paskui.
Visą kelią jos tylėjo,tik žvalgėsi.Galima sakyti,kalbėjo žvilgsniais.Pagaliau mes atėjom į kažkokią didelę salę.Tikrai skirta šokti ar sportuoti.Jos atsitempė sau čiužinį ir atsisėdo.Aš nusprendžiau padaryt tą patį.
-Na puiku dabar galim normaliai susipažinti-blondinė Eugenita nusišypsojo.
-Taip,nes supranti Cris yra toks skubantis žmogus ir šeip.Dabar mes galėsim normaliai pakalbėti ir susipažinti ir...-matėsi,kad tamsiaplaukė Mariansita mėgsta pakalbėti.
-Lali,jau užsivarei-subarė ją Eugenita-Taigi aš oficialiai esu Maria Eugenia Suarez Riveiro.Draugai mane vadina Euge,Eu ir panašiai-Eugenia tikrai pasirodė maloni.
-O aš esu Mariana Elizabeth Esposito Herrera.Mane vadina tesiog Lali arba Lala-o Mariana man pasirodė miela.
-Na o aš pagal idėją turėčiau būti Maria Candela Vetrano Vega,bet Lietuvoj tai turiu tik du vardus ir pavardę,nes dviejų pavardžių negalime turėti.
-Kaip,kaip.Tu iš Lietuvos?-susidomėjo Eugė
-Na taip.Mano pavardė yra tokie todėl,kad mano tėvas ispanas,na ir vardas-paaiškinau.
-Įdomu...-pratarė Lala-O kur ta Lietuva?
-Niekas nežino apie Lietuvą-nusivyliau-Nejaugi per geografiją nemokina jūsų?Lietuva yra Europoj.Prie Rusijos.
-Aaaaaaaaa-Eugė ir Lali vienu metu.Bet matėsi,kad jos nieko nesuprato.
-Nu kur Baltojos jūra yra,nu prie Lenkijos-mėginau paaiškint
-Lenkija?-matėsi,kad abidvi ne per geriausių geografinių žinių.
-O ką Anglija yra Škotijoj?-mėginau patikrint ar jos durnos.
Jos susižvalgė ir vienbalsiai ištarė.
-Neeeeeeee.
-Aišku-nusijuokiau.
-Na gal geriau nekalbėkim apie geografiją,nes ir tai mes mokslams neturim daug laiko,kai pastoviai filmuojamės-paaškino Eu
-Geriau pradėkim „pamoką“.Nes jei nieko nepadarysim,Cris mumis užmuš-Lali nusijuokė.
-Na gerai,pradėkim-pritariau.
Iš tiesų jos man pasirodė,tikrai mielos ir nepasikėlusios merginos.Atrodė,kad jos yra paprastos merginos.Tikrai visiškai paprastos merginos.
Ta vadinama pamoka,net nenešė į pamoką.Mes daugiau kalbėjom,juokiamės,nei ko nors mokėmės.Na tiksliau nei jos mane ko nors mokė.
Aš apie jas sužinojau daugiau,jos apie mane.Galima sakyti,kad mes tesiog kalbėjom,mėgindamos vaidinti.Tik pradėdavom,tuoj pat buvo numestas koks Eu ar Lali komentaras ir iš kart atsiranda prisiminimai,ilgi pasakojimai ir juokas.Iš šalies jei būčiau žiūrėjusi į mus,būčiau pasakiusi,kad mes esam draugės nesimačiusios porą metų.
-O tu Can,kur gyveni?-tai man buvo visiškai netikėtas klausimas,kai kalbėjom apie gyvenamasiąs vietas ir kai jos pasakojo pilna savo kasdienių nuotykių,tokio klausimo iš Eu tikrai nesitikėjau.
-Aš,aš,aš.Prie jūros-nieko negalėjau įdomesnio sugalvot.
-Kaip,viloj?-Lala atrodė sužavėta.
-Neeeeee,viežbuty-pagaliau sumąsčiau.
-A-Eu pažvelgė į laikrodį-O dieve,jau veluoju.Jau seniai turėjau būt namie,gi svečiai šian pas mus
-Pas tave svečiai kiekvieną dieną-Lala nusijuokė
-Taip,taip.O tu bėja žadėjai mane lydėt namo-papriekaištavo jai Eu
-A visai pamiršau.Na kagi Can,mes čia jau susiplanavusios-Lali nusijuokė
-Manau tu pas mane šian liksi namie miegot-Eu nusijuokė taip pat
-Taip,ir man taip atrodė-dar didesnis Lalos juokas-Na kagi ryt susimatysim čia vėl-ji priėjo prie manęs ir pagstelėjo į žandą.
-Na aš taip pat manau nepradingsiu-Eu nusijuokė ir taip pat su manim atsisveikino.
-Na aš gi čia miegot neliksiu-juokdamasi išlemenau kai jos jau nusisuko ir žadėjo mane čia palikt.
-Taaaaaip-abi nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyPir. 08 11, 2008 5:45 pm

Ir sulaukeme ;D
Labai patiko, bet gaila man jos, greisiau susirastu kur gyventi ;D
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyPir. 08 11, 2008 7:36 pm

Greit susiras nebijok.
Na tikiuosi ir toliau patiks ;DD
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 13, 2008 8:56 am

Gerai, kad tęsiniai tokie ilgi Laughing
Man taip pat patiko ir kadangi Candy. sakė, kad esi sukūrus biški daugiau tai mestelk dar vieną tęsinį :)
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 13, 2008 9:37 am

Taip, taip 4 dalis man rodos turi, laukiam teeeesinio, mesk greit ;D
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 13, 2008 12:40 pm

Džiaukitės,kol galit ;DD
Nu ok dedu šią dalį,jei galit išsamiai komentuokit,kas patiko kas ne,kad galėčiau patobulėti kaip sakant ;DD

3 dalis

Dabar netgi esu patenkinta savo padėtim,ir nežinau kodėl.Dabar aš sėdžiu prie jūros,užkūrus laužą(aišku žinau,kad viešose vietose,o ypač prie jūros laužų negalima kurt,bet kaip aš kitaip sušilsiu?)derinu gitarą,kurią nusipirkau už pinigus skirtus viežbučiui(aišku turėjau pinigų viešbučiai vienai nakčiai,daugiau nebūčiau ten išgyvenus,todėl pamaniau,kad net neapsimoka,geriau jau gitarą nusipirkt).
Ir tikrai,esu patenkinta.Žiūriu į dangų,žvaigždes.Į smėlį,jūrą.Dabar jau gitarą suderinau,todėl imsiuos improvizacijos.Taip,visada kai turiu kokį inctrumenta po ranka kuriuo moku groti(pianininą arba gitarą) visada užgroju ką nors ir pradedu kurt kokią nereikšmingą dainą.
Dabar pabarškinau porą akordų,ir pradėjau...
-Ar kada mėginai suskaičiuot,kiek papludimy yr smėlio?
Ar kada nors mėginai suskaičiuoti,debesis danguje?
Ar kada mėginai sužinot,kiek jūroj druskos yra?
Ar kada nors mėginai,suskaičiuoti žvaigždes?

Ar kada nors mėginai,padėti kaimynui?
Ar kada nors norėjai,išbandyti save?
Ar kada nors rizikavai,kuom nors dėl kito?
Ar kada nors,nebuvai egoistu?

Ar kada mėginai,išgyvent be elektros?
Ar kada nors norėjai, parduoti save?
Ar kada mėginai,negailėt savęs?
Ar kada norėjos,tapt geresniu?

Ar kada mėginai,prašyt atleidimo?
Ar kada nors norėjai,kvailiot be priežasties?
Ar kada tikėjai,kad tapsi laimingas?
Ar kada nors,mylėjai ką nors taip kaip aš?
Ar kada mylėjai ką nors taip kaip aš?
-Na į tavo klausimus man būtų atsakyt sunku-išgirdau vaikino balsą.
Apsisukau,man už nugaros stovėjo vaikino siluetas.Negalėjau įžiūrėt veido,nes buvo tamsu.Bet tikrai matėsi,kad ten tikrai vaikinas.
-Aš ir pati vargu ar atsakyčiau į tuos klausimus-nusijuokiau.
Jis prisėdo prie laužo,ir pamačiau aš jį visu gražumu.Plaukai nei ilgi,nei trumpi.Kiek blondiniški,bet ir rudų atspalvių yra.Akys spilduliuoja.Jos žalios,bet geriau įsižiūrėjus matosi ir mėlynų atspalvių.Jo lūpos atrodo tokios,kokias tik ir svajotų kiekviena mergina bučiuoti.Matosi,kad jis už mane vyresnis jam gal 20,gal 19.Jis apsirenges rožinius marškinius ir geltonus šortus(puikus derinys),bei basutes.Na stiliaus klausimu jis ne idealus.Bet visa kita...Dieve jis idealus vaikinas.Kad man tokį.
-Aš Gastonas,Dalmau-prisistatė jis ir ištiesė man ranką.
-O aš Candela Vetrano-paspaudžiau jam ranką
-Tu nevietinė, tiesa?-Gastonas nusišypsojo.Dieve,kokia jo dieviška šypsena.
-Ar taip matosi?-nusijuokiau
-Ne.Ne dėl to,tesiog...-jis nutilo.Neužbaigė savo minties.Tikrai atrodė,kad kažką įdomaus žadėjo pasakyti.
-Tesiog...-viltingai nutesiau
-Ai nesvarbu-nusprandė jis kažko nesakyt.Įdomu...
-Na gerai-sugalvojau,kad nereikia jam kvaršinti galvos išpešinėjant ką jis ten norėjo pasakyt.Norės,pats vėliau pasakys.-Taigi aš neseniai dainavau,tai gal tu dabar pamaloninsi mane,ir padainuosi.
-Na improvizuoti aš nemoku,todėl sudainuosiu tokio atlikėjo Reik dainą Que vida la mia.
Gastonas pasiėmė gitarą ir užgrojo.Neilgai trukus pasirodė ir pirmieji žodžiai,ir jo nuostabus balsas.
-Me despierto en la mañana, para verte pasar,
y tenerte en mi mente por el resto del dia...
Que vida, la mia...
Aun no se tu nombre y ya eres dueña de mi,
y me paso todo el dia imaginando tu risa...
Que vida, la mia...
Nose que hacer, para ser el aire que va a tu alrededor,
y acaricia tu piel...
Solo quiero conversar, solo quiero conocerte,
dame un poco de tu tiempo para convencerte,
Yo solo quiero ser tu amigo, y me muero por salir contigo,
dame una señal, solo dame una mirada,
si tu estas a mi lado, a mi no me importa nada,
ya quiero estar entre tus brazos, y me muero por
probar tus labios, rojos, llenos de ti...
Solo dime que si...
Me desvelo en las noches para pensar en ti,
y si duermo solo sueño con tener tus caricias,
Que vida, la mia...
Tengo todo este amor y solo es para ti,
y yo solo me conformo con mirarte otro dia,
Que vida, la mia...
No se que hacer para ser el aire que va a tu alrededor,
que acaricia tu piel...

Solo quiero conversar, solo quiero conocerte,
dame un poco de tu tiempo para convencerte,
Yo solo quiero ser tu amigo, y me muero por salir contigo,
dame una señal, solo dame una mirada,
si tu estas a mi lado, a mi no me importa nada,
ya quiero estar entre tus brazos, y me muero por
probar tus labios, rojos, llenos de ti...
Solo dime que si...

Solo quiero conversar, solo quiero conocerte,
dame un poco de tu tiempo para convencerte,
Yo solo quiero ser tu amigo, y me muero por salir contigo,
dame una señal, solo dame una mirada,
si tu estas a mi lado, a mi no me importa nada,
ya quiero estar entre tus brazos, y me muero por
probar tus labios, rojos, llenos de ti...
Solo dime que si...
Nors ir nežinojau,nei dainos,nei dainininko,daina skambėjo itin gražiai.Jis dainavo tesiog puikiai,ir pati daina graži.
-Wow,nerealu-teištariau jam baigus dainuot.
-Ačiū-vėl jis nusišypsojo savo dieviška šypsena
-Jei pamatyčiau tave kokiam bare tai dainuojant pasakyčiau,kad tu dainininkas ir net to reik nereikėtų-nusijuokiau
-Na ką gali žinot,gal aš iš dalies esu ir dainininkas-nusijuokė jis
Visą naktį mes praleidome kartu.Gulėjom,žiūrėjom į žvaigždes ir kalbėjom.Kalbėjom apie viską.Sužinojau daug apie jį,o jis nemažai apie mane.Sužinojau,kad jam iš tikrųjų 24(ką galiu pasakyti,jis tikrai atrodo gerokai jaunesnis).Dar sužinojau,kad jis neturi merginos(o tai jau didelis pliusas) Na ir kas,kad jis už mane gerokai vyresnis,man jis vis tiek patinka.Nu ir sužinojau daug visokių ten nelabai reikšmingų dalykų,kaip jis ten leidžia laisvalaikį,jo pomėgius,mėgstamiausius gėrimus ir panašiai(šeip nepasakyčiau,kad čia yra nereikšminga,bet vis dėl to man tai dabar ne itin rūpi).Tik kai paklausiau jo apie darbą,jis nenorėjo atsakyt.(keista...).Na o aš jam galima sakyt papasakojau visą savo gyvenimo istoriją.Jis sužinojo,kad man dar tik 16(na taip pat žino,kad jau kitą mėnesį bus 17).Taip pat papasakojau jam ko čia atvykau.O jis labai susidomėjo.Pasakiau jam,kad vaidinsiu kažkokios Morenos serialo „Teen Angels“ antrajame sezone,o jis nusijuokė ir mane pataisė“Casi Angeles“.
Mes kalbėjom iki 7 ryto.Kada man jau reikėjo pradėt ruoštis į studiją.Abu nusprendėme nusimaudyti jūroje su drabužiais,o po to jis nuspredė grįžti namo.Aišku jam reikėjo persirengti,ir važiuoti į darbą.Kažkodėl jis man nedavė savo telefono numerio,nes sakė turįs nuojautą,kad šiandien dar susitiksim.Maniau,kad jis vėl žada naktį ateiti čia,todėl ir nereikalavau telefono numerio.
Jam išvažiavus aš nuėjau persirengti,pasidažyti ir susišukuoti.Pasiruošusi tesiog lėkte nulėkiau į studiją,nes jau vos ne vėlavau.
Įėjusi į salę,pamačiau ten pilną žmonių.Didelį šurmulį.Įžengusi ten jaučiausi labai nedrąsiai.Visi buvo nepažįstami man.Staiga prie manęs atlėkė Eugė su Lala.
-O Cande,tu jau čia.Greičiau,kol dar nepradėjom.Supažindinsim tave su visais-matėsi,kad Eugė tikrai skubėjo mane supažindinti su kokiu šimtu penkiasdešimt žmonių.
Bet vis dėl to per pusvalandį susipažinau su visais.Ir netgi prisiminiau kai kurių vardus.
-Ach dar vienas vieluoja,ir kaip tyčia mūsų grupės narys-pranešė man Eu.
-O Gastoncitai,ir tu jau pagaliau čia-išgirdau Lali balsą kuris girdėjosi man už nugaros.
Atsisukau ir negalėjau patikėti savo akimis.Ten stovėjo jis.Tas pats Gastonas Dalmau.Tas pats su kuriuo kalbėjau visą naktį,tas pats mano išsvajotasis.
Priėjau prie jo ir tepratariau:
-Dabar suprantu,kodėl tu taip greit suprantai,kad aš ne vietinė.Juk aš tevęs neatpažinau-nusijuokiau su ironija.
-Jūs pažįstami?-nustebo Eu.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 13, 2008 1:33 pm

Gerai, pakomentuosiu Laughing
Tęsinys įdomus, bet...kaip supratau, tai Candė su Gastonu bus poroje (na galbūt aš klystu, bet bent jau iš tęsinio taip supratau) ir jei atvirai man, tai nelabai patinka.
Nežinau, mano akimis žiūrint jie ne itin tinka vienas kitam. Žinau, kad čia fan fiction'as ir čia viskas kitaip, bet mano galvoje tai nesueina ir tiek Laughing
Na, bet jeigu jau taip bus tai priprasiu.
Ir dar šiek tiek keista, tai kad Candės tame papludimyje niekas nematė, o jeigu ir matė tai neišvarė ar dar ko nors panašaus nepadarė. Na bet čia jau nesvarbu.

Dabar labai laukiu sekančios dalies, nes įdomu kaip įvykiai klostysis toliau.

EDIT: o ta dainelė, tai man visai patiko. Kaip suprantu pati kūrei?
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 13, 2008 3:32 pm

As irgi norejau klausti apie daina :P
O seip man labai patiko, jokiu priekaistu, su Gastonu.. I love you
Kaip man jie abu nerealiai tinka, abu vienas kitam, nerealus man jie abu...
AAAaaaa... kaip nerealiai I love you
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 13, 2008 4:41 pm

Laughing Laughing Laughing
Miste-Na pasakysiu,tik tiek,kad iš dalies spėji teisingai.O dėl to,kad jos neišvarė tai aš pati nesusimąsčiau kaip čia galėjo būt ;DDD
O dėl tos dainos,tai jo.Mano sukurta nakty.
Ač.
Candy.-Ačiūūūū
Greit bus kita dalis ;DDD
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 20, 2008 1:00 pm

Sakau gal pagaliau tesinuka idesi? Laughing
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 20, 2008 6:44 pm

Sakau,gal ir įdėsiu ;DD
Bet gal ir ryt ;DD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyŠt. 08 23, 2008 3:53 pm

Kadangi matau,kad Mistė nuobodžiauja ir šeip neturi ką veikti.Tai pamaloninsiu ją tęsinu.Bent porai minučių užimsiu ;DDD
P.S. Prašom su tokiais pat išsamiais komentarais kaip aną kart ;D

4 dalis

-Mar,nenorėtum Fantos?
-Ko,tų sulčių?Neeee
-Lala sulčių?-prapliupau juoktis-Nuo kada Fanta sultys?
-Ai man jau galva maišos-Lala mane apsikabino ir juokėsi su manim
-Fanta sultys,apelsinų tikriausiai-juokiausi nesveikai
-Turbūt-Lala taip pat nesitvardė
Juokas taip pat girdėjos ir iš visos filmavimo grupės.Jie tikrai nuoširdžiai juokėsi,kaip ir mes.
-Na gerai,Lali,Cande greit dabar normaliai nufilmuojam ir būsit šiandienai laisvos,tik iškart sakau,nepamirškit:Ryt filmuojam finalą.
-Gerai-pratariau dar juokdamasi.
Bet po penkių minučių,mes jau sugebėjom susikaupt.Greit suvaidinom paskutiniąją sceną ir nulėkėm savo keliais.
Vos baigus lėkte nulėkiau į persirengimo kambarį.
Praėjo du mėnesiai.Praėjo jau du mėnesiai po susipažinimo su Gastonu.Praėjo lygiai du mėniasiai nuo tos dienos kai sužinojau,kad aš dirbsiu su juo.Ir iš ties.Daug kas pasikeitė.
Dar tą pačią dieną,kai susipažinau su visais Cris pakeitė savo nuomonę ir pranešė,kad vis dėl to aš vaidinsiu tą Tefi,dėl kurios ji darė kastingą.Iš pradžių man sekėsi vaidint sunkiai,bet vėliau su Eugės ir Lalos pagalbą aš supratau visa bajerį vapie vaidybą ir dabar galiu pasakyt,kad vaidinu gerai.
Dar atradau tokį žmogų kaip Colo.Dabar ji mano geriausia draugė.Susipažinau su ja kai Lala,pasiūlė man su ja ir dar dviem jos draugėm nueit apsipirkt-sutikau.Tada susipažinau su Colo ir su Mariu.Su abiem susidraugavau,bet su Colo labiau.Taip per mėnesį mes su Colo tapom geriausiom draugėm.Ir labai džiaugiuosi tuo.Tikrai.
Na,bet pažintys tuom nesibaigė.Dabar Argentinoj turiu tikrai daug draugų.Colo mane supažindino su savo draugais,su kuriais sutariu puikiai.Taip pat Lala,Eugė,Mariu mane supažindino su savaisiais.Ir galiu pasakyt,kad dabar turiu šūsnį draugų čia.Aš net stebiuosi,kad čia visi tokie draugiški.
Dabar jau seniai nebegyvenu prie jūros.Vos gavusi pirmą atlyginimą,išsinuomavau gražų butuką geram Buenos Airių rajone,ir esu labai tuo patenkinta.Turiu ir būsta,kuris atrodo tikrai meiliai.Kai dar pripirkau jam visokių daiktų.Juk tai mano butukas,nors ir nuomuojos jį.
Dar atradau tokį dalyką kaip fanai.Tikrai,tai nerealu.Vos per televizorių parodė porą serijų su manim,iškart atsirado merginų kurios prašo manęs parašo išeinant iš fimavimų studijos.Kurios nori su manim nusifotografuoti,ir nufilmuoti mane linkinčia joms gerai praleisti laiką ir diekojančią joms.Turėti fanų yra tikrai nerealus jausmas.Pirmosios manęs paprašiusios autografo man labiausiai įsiminė.Jos atėjo ir viena mergina tarė“Candela,tu žvaigždė.Tu tikrai nuostabi“O aš atsakiau“Ne mergyt aš ne žvaigždė,man tik pasisekė.Kiekvienas galėtų būti mano vietoje,tik reikia truputėlio sekmės.Aš ne žvaigždė,man tesiog sekasi“ Po šitokių mano žodžių abi merginos pasižiūrėjo į mane dar labiau susižavėjusiais žvilgsniais,o aš vos nenusijuokiau.Juk aš tik paprasta mergina,niekuom neįpatinga.Negeresnė nei jos.
Taip pat kai turiu laiko užeinu į internetą(tai dažniausiai būna naktį) ir pažiūriu kiek yra fotologų skirtų man.Visuose yra rašoma,kokia aš nuostabi ir panašiai.Dieve,koks nerealus jausmas kai tave taip gerbia ir myli.Taip pat kartais paskambinu tėvams,ir draugams iš Lietuvos.
Tėvui negalėjau nepadėkoti už tai,ką jis pasakė.O jis tik nusijuokė ir tarė“aš visada teisus“.Motina yra itin susijaudinusi ir sako,kad manim didžiuojasi.Draugai mane palaiko,ir sako,kad reiks jiem pradėt žiūrėt tą telenovelę dėl manęs.
Na o mano santykiai su Gastonu yra tik draugiški,mes puikūs draugai.Nors jis man patinka,bet nieko daugiau iš jo nenoriu.Jis tik draugas.Na nebent jis norėtų...Na tai yra,tesiog nenoriu prie jo lyst,kaip kokia nesveikuojanti fanė.Esu jo draugė ir gerai,nenoriu jo prarast bent kaip draugo.
Ir dar vienas svarbus dalykas.Rytoj mano gimtadienis.Taip ir pati negaliu patikėti,bet rytoj bus mano 17-asis gimtadienis.Kažkaip įpatingai nešvęsiu,tik pasikviesiu geriausius draugus ir viskas.Pas mane namie kiek pašvęsim ir viskas.Nieko įpatingo.
O šeip galiu pasakyti,kad esu laiminga.Tikrai.Aš esu savimi patenkinta,laiminga mergina.Dabar man nieko netrūksta.Jaučiuosi puikiai.Tikrai dabar suprantu,kad neveltui aš čia esu.Čia mano vieta.Argentinoj.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyŠt. 08 23, 2008 4:05 pm

Och kaip tu mane nudžiuginai įdėdama šį tęsinį. Reiks man dažniau nuobodžiaut ir neturėt ką veikt Laughing
O dabar apie tęsinį.
Jis man ištiesų labai patiko. Patiko, tai kad jau praėjo du mėnesiai, patiko Candės apmąstymai. Skaitydama dar kažką norėjau pasakyti, bet dabar neatsimenu Laughing
Šiaip tikrai puikus tęsinys.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyŠt. 08 23, 2008 4:37 pm

Laughing Laughing Laughing
Čia tik dėl to,kad jau buvau jį parašius ;DD
O šeip ačiū.Na gal dar prisiminsi ;D
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 27, 2008 10:33 am

Sita dalis man primena kazkaip pabaiga, viskas taip greit nutiko, manau biski per griet, kad jau 4 dalyje..
Na bet linksma, kad taip sauniai jai viskas, dabar visvien kazkas turetu nutiki pagal ideja ;D
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 27, 2008 5:53 pm

Neeeeee patikėk,čia tik pradžia.O viskas taip greit todėl,kad viskas įsibegėtų.O patikėk tikrai daug kas įvyks ;D
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 27, 2008 8:15 pm

Tai gal idek tesinuka, ka?
Nes butu visai idomu suzinoti kas toliau vyks ;D
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 27, 2008 8:58 pm

Nu ok įdėsiu ;D

5 dalis

„Candelitaaaaaa,kelkis.Naujas rytas,nauja diena.Pamačiau,atėjau,nugalėjau.Kelkis ir varyk į savo darbąąąą.Cande,gi sakiau keltis!
Candela Vetrano,tučtuojau kelkis ir eik į savo darbą,kitaip negalėsi užsimokėti nuomos,vėl gyvensi prie jūros ir liksi iki gyvenimo galo traumuotos psichikos bomže!!!!!“.
Iškart pašokau iš lovos.Tai mano žadintuvas.Įrašytas mano balsas.Tikrai stulbinamai veikia.Ypač paskutinis sakinys.
Greitu žingsniu nuvariau į vonią,palindau po dušu.Apsirengiau,pasidažiau ir nulėkiau į autobusų stotelę.Šį kart nevėlavau į autobusą,šiandien svarbi diena filmuojam finalą.Jau sedėjau autobuse,kaip visad užsidėjusi akinius nuo saulės(nors čia dabar žiema)ir su skara ant galvos,kad manęs neatpažintų.Pamačiau kaip kelios kiek jaunesnės už mane merginos žvilgčioja į mane.Aišku neišdegė,jos mane atpažino.Ir tik dabar aš prisiminiau,tik pamačiusi vienos iš merginų šypseną ir akių kalbą lyg ji man sakytų tai tiesiai šviesiai.Prisiminiau,kad šiandien mano gimtadienis.Kas galėjo pamanyti,kad aš pamiršiu,vos atsikėlusi neprisiminsiu,kad šiandien ta diena.Dieve...
Jau buvo mano stotelė.Išlipau,paėjau porą žingsnių ir atsisukau.Ta mergina stovėjo prie autobuso durų ir tikrai sušuko“Su Gimtadieniu Mcvv“Dieve,,ta akimirka.Ji tesiog tapo kažkokia įpatinga.Nežinau.Nežinau,kas atsitiko,bet žinau,kad tikrai kažką pajaučiau.Kažką gero.
Aš nusišypsojau ir sušnybždėjau“Ačiū“,o ji linktelėjo supratusi ką norėjau pasakyti.Tą akimirką autobuso durys užsidarė ir jis nuvažiavo...
Kai buvau studijoj,buvo keista tyla.gal todėl,kad nepavėlavau?Bet juk visi čia turėjo būti.Nusprendžiau nueiti į namą(na tą kur per serialą Inchalti namas) ir ten kiek apsidairyti,nors ten turėjo būti tik Emi,Nicas,Julia ir mažieji.Atidariusi duris,pamačiau įdomų vaizdą.Svetainė buvo iškabinta dekoracijomis,o per vidurį stovėjo visi.Lala,Eugė,Gasta,Nicas V,Nicas R,Pittas,Emi,Agus,Tomis,Flor,Guada,Nanas ir Yeyis(stefanas).Visi buvo apsirengę kažkokias gyvūnų kostiumais.Man Pittas su Agus atnešė garbingą musės kostiumą,apsirengiau ir pradėjom šėlti.Dėja mūsų „vakarėlis“ truko kokį pusvalandį,kadangi tikrai teko filmuoti finalą.Filmavom Costos parke.Ten buvo TA koncertas,mes su Agus sedėjom ir juos palaikėm.Mum nereikėjo daug pasirodyt kadre,tik bišky,o vėliau galėjom elgtis nuoširdžiai.Palaikėm visus.Pastebėjau,kad jie visi labai laimingi.Mačiau,kad Gasta ne kartą atsukdavo žvilgsnį į mane,bet juk tai nieko nereiškia...Jie visi penki,atrodė tikrai stulbinančiai.
Kai grįžau namo buvo jau keturios.O visi pas mane ateina šeštą,turėjau dar daug ką nuveikti.Reikėjo pasiruošti,išdelioti pirkinius(taip dar spėjau ir į parduotuvę užlėkt) ir šeip aptvarkyt butą.Turėjau daug darbų,taigi nieko nelaukusi puoliau viko daryt.
Sutvarkiau butą,išdėliojau ką reikia kur reikia.Ir jau pasiliko tik valanda savęs paruošimui.Nulėkiau į dušą,išsimaudžiau,išsiploviau galvą.Apsirengiau juodą trumputę suknelę kuri išryškina mano anoreksinę figūrą,bet tikrai puikiai ant manęs atrodo.Apsiaviau juodus auštakulnius.Plaukus pasileidau,gerai iššukavau juos.Pasidažiau ne per daug,kiek reikia.Ir jau buvau pasiruošus.
Be penkių šešios,aš sėdžiu ant fotelio ir trinu rankas.Pasigirdo skambutis,prilėkiau prie durų,atvėriau jas,ir pamačiau Colo,Agus(merginą) ir Matią.Visus apkabinau ir Colo man įteikė dovaną nuo jų.Jie įėjo,o aš padėjau dovaną prie stalo.Iš iškart vėl pasigirdo skambutis.Atvėrusi duris išvydau Lalą,Eugę,Gastą ir Nicą(Riera jei ką).Merginos mane apkabino ir iteikė savo dovanėles.
-Cande,tik žiūrėk tu man,nepasirepink-vieną iš bajerių priminė man Nicas įteikdamas dovaną.
Aš nusijuokiau ir apkabinau jį:
-Tikrai,nepersirepinsiu repriau.
-Na su gimtadieniu Cande-žinojau,kad Gasta tikrai neperpuikiausiai moka sveikinti.
-taip,taip ačiū-aš jau spinduliavau gera nuotaika.
Padėjusi jų dovanas pasigirdo dar vienas skambutis.Už durų pasirodė Pittas su Agus(Sierra,vaikinas)
-Hei,hei Candy-Abu mane pasveikino ir ištiese rankas su dovanom.
-Hey,hey-nusijuokiau.
Jie man visai netikėtai,mane pakėlė ant rankų ir uždainavo:
-Su gimimo diena,si gimimo diena,su gimimo diena CanChetėte su gimimo dienaaaaaa.
Žinojau,kad iš jų galima laukti visko,todėl nenustebau.Jau žinojau,kad jie prieš čia ateidami išlenkė porą skardinių sidriuko,kad iškart ateit su nuotaiką,kaip reikiant.
Šaip ne taip jie mane nuleido ir griuvo ant sofos prie kitų.
Trypčiojau vietoj,dar truko poros žmonių.
Bet vis dėl to pasigirdo skambutis.Atvėriau duris ir nusišypsojau,ten stovėjo Mariu,Salazaritha(Cami Salazar),Santis(Talledas) ir Gasta(soffitis).Su jais susipažinau atsitiktinai,visi jie išskyrus Mariu yra kaip ir mūsų konkurentai,vaidina seriale „Patito Feo“ bet su jais aš puikiai sutariu ir džiaugiuosi mūsų pažintim.
Jiems įteikus dovanas ir įėjus,atsipūčiau.Dabar jau visi yra.
Taigi prasidėjo linksmybės,mes tesiog linksminomės.Kažkiek gėrėm(taaaaip,kai gi mano gimtadienis be alchogolio),žaidėm žaidimus(na ne slėpynes,kiek labiau skirtus suaugusiems,na kots ir butelį,buvo ir tiesos drąsos žaidimas ir dar visokių.Netgi gaudynės,bet kiek kitokios...)taip pat valgėm,dainavom,šokom,daaaaaug juokiamės ir žinoma šventėm mano gimtadienį.
Viskas pasibaigė jau auštant,aš buvau kaip reikiant įkalusi.Nicas išvežiojo visus po namus,kadangi jo mašina tikrai didelė visi sutilpo taigi tai buvo puiki išeitis.Nors ir Pittas su Agus buvo jau visai nusikalę,ir šnekėjo nesąmonesvis dėl to jie sugebėjo neatsigult ir neužimt daug vietos.O Gasta buvo paliktas manęs prižiūrėti.Kaip bebutų keistą jis šiandien daug negėrė.
-Žinai sakoma,kad girti žmonės visada sako tiesą-pratariau kai likom vieni ir sedėjom ant mano sofos.
-Na nežinau,gali būti-atsakė jis.
-Dabar aš tau pasakysiu visą tiesą0iš girtumo pradėjau tai ko nereikėjo pradėti.
-Ir kokią gi?-Gas nusijuokė
-Kad tu man žiauriai patinki-kodėėėl???Man tada tikrai neužteko proto.Nes aš prisislinkau prie jo ir pabučiavau jį.
-Na Can,taip negalima-o jis buvo tikrai likęs sveiko proto.
-Kodėl?-Atsislinkau nuo jo,ir be jokios sąžinės graužaties atsiguliau jam ant kelių.-Aš tau nepatinku?
-Ne,tame ir yra esmė,kad patinki.Patinki...-ne negalėjau patikėti,kad jis tą pasakė.Bet išlikau visiškai tokioj pat būsenoj.
-Tai,kas tada?-pagriebiau jį už marškinių ir tesiog prisitraukusi prie savęs jį vėl pabučiavau.
-Ne Cande,tau 17,man 24.Nemanai,kad tau aš kiek per senas?-mačiau,kad jis ieško priežasties,kad kažkas jam neduoda ramybės.
-Žinai,geriau aš eisiu jau miegoti-staigiai atsistojau.Neaišku kaip atgavau sveiką protą.
Nuėjau į savo miegamąjį ir griuvau į lovą.Kiek apmąsčiau sitaciją.Katik Gastonas man pasakė,kad aš jam patinku ir aš su juo du kartus pasibučiavau.Kaip gimtadienio dovana,tikrai man gera.


Gero skaitymo ;D
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyTr. 08 27, 2008 9:21 pm

Tu nerealiausia kada mano sutikta ff kureja ;D
Sakes, sakes, kas bus toooliau? isijauciau labai..
Kaip mielai ten viskas, koks Gasta keistas buvo cia, na ziuresim kaip ten bus toliau ;D
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyKv. 08 28, 2008 9:51 am

;DDDD
Ačiūūūūū.
Na kitoj dalį viskas išaiškės ;D
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 31
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu EmptyKv. 08 28, 2008 7:57 pm

Greiciau dek tada ;D
Man labai patinka ;D
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Sponsored content





Kaipnors išgyvensiu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaipnors išgyvensiu
Atgal į viršų 
Puslapis 115Pereiti prie : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: