Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jos gyvenimas

Go down 
+2
Cas
Zefyriukas.
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 10 26, 2008 6:48 pm

Pagaliau tęsinys Laughing
Šeip man db toks jausmas,kad Candė pateks,o Mar ne Laughing
Šeip visai toks nieko tęsinys Dance
P dabar laabai nekantraujuuu,todėl laaaabai noriu tęsinio Angel
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 10 26, 2008 7:00 pm

Net pamiršau apie ką čia rašė, reikėjo pirmas dalis pasiskaityt. Laughing
Jo, man atrodo taip pat kaip Arei. Nors gal čia CA bus, tai tada jų abiejų reikia... Nalaukiu kitos dalies!
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyPir. 10 27, 2008 7:21 pm

Ačiū už nuomones :)

Dar viena nesąmonė Gelbėkit

Po dviejų valandų laukimo, atrankos organizatoriai pasikvietė Mar ir Candę į savo kabinetą. Abi, išgirdusios savo pavardes labai nustebo, tad abi apstulbusios nuėjo į kabinetą.
-Ką gi, mergaitės, abi pasirodėte puikiai. – tarė organizatorė. – Tačiau, tik viena iš jūsų gaus vieną iš pagrindinių vaidmenų. –nusišypso. – Taigi, Mariana tu gauni vieną iš pagrindinių vaidmenų.
Žinoma Mar apsidžiaugė, ji buvo laiminga. Candela, žinoma nuliūdo, tačiau ji ėjo palaikyti tik Mar, todėl per daug neliūdėjo.
-O, kaip šaunu Ačiū, kad pasirinkote mane. – tarė Mariana. – O kaip bus su Candela? Nejaugi ji nepateko? Juk ji taip pat labai gerai vaidina.. – susirūpino Mar.
-Na, taip, žinoma. Tu Veterano pasirodei taipogi gerai, tačiau tu negausi pagrindinio vaidmens. Kadangi tu neturi patirties, vaidinsi pirmą kartą, todėl gauni antraplanį vaidmenį. – nusišypso blondinė.
-Aš gaunu vaidmenį?-apsidžiaugia. – Ačiū, aš labai nustebusi. – tarė Candela.
-Man džiugu, kad jums džiugu. Taigi, rytoj 11:30h ateikit čia, susipažinsit su kitais aktoriais, apžvelgsim scenarijų. O dabar galit eiti. – nusprendė organizatorė.
-Geria, ačiū, ateisim, viso gero. – choru tarė merginos.
Iš kabineto jos tiesiog išskirdo, abi buvo laimingos. Candela ypač. Pirmą kartą gyvenime ji kažkur patenka. Smagu. Pagaliau jos gyvenimas nenuobodus. Įsižiebia viltis.
-Kaip matau jums pasisekė ten, abi tiesiog švytit. – apsidžiaugė Colo.
- O taip, mes tokios laimingos. – pasakė Mari.
- Taigi turim progą švęsti! – suklykė Colo. – Viskas, lekiam dabar į ledainę, o vakare užsuksim į kokį bariuką. – valiūkiškai nusišypso Colo.
-Lekiam. – tarė merginos.
Po keliolikos minučių jos pasiekė ledainę.
-O ar ten tik ne Ruiz? – Susidomėjo Mariana.
- O ten jis. – pritarė Colo.
- Kas toks? Kur? – Candela nieko nesuprato.
-Aš einu, atsivesiu jį čia. – tai pasakiusi Mariana nubėgo.
- Ką ji čia žada atsivesti? – nustebo Can.
-Jį. – kuo ramiausiai pasakė Colo.
Candela nieko nesuprato. Tiesiog laukė. Praėjo penkios, dešimt, vienuolika minučių ir ji pamatė Mariana su vaikinu, dėja neįžiūrėjo jo veido.
-Taigi, atsivedžiau ir Ruiz. – pasidžiuodamai tarė Mariana.-Ruiz, susipažink, čia Candela. – pažindino Mar.
-TU?!! – mergina ir vaikinas nustebo..
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyPir. 10 27, 2008 7:33 pm

Šiaip man patiko, bet man kartais patinka pakritikuot. Tai vat... Jų tas džiaugsmas man per daug toks... Na nežinau koks pasirodė. Tiesiog taip, smagu. Bet nepajaučiau to. O šiaip viskas tikrai faina.;]
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyPir. 10 27, 2008 7:58 pm

Man viskas patiko,intriguoja tesiog... ;D
Lauksiu daaaaaaar
P.S. Trumpas komentaras nes neturiu laiko,bet šeip būčiau suvėlusi daug ilgesnį Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyAntr. 10 28, 2008 11:28 am

Kaip man čia patinka, su kiekvienu tęsiniu darosi vis įdomiau kas bus toliau.
Labai greitai viską perskaičiau, todėl laukiu tęsinio. Cool
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyKv. 10 30, 2008 2:57 pm

Bubble_Fun, jap, man tas džiaugsmas visai nedžiaugsmingas irgi Laughing
Casuny, dėkui ;}
Mistė. , ačiū, tęsinys bus. Kažkada Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyPen. 10 31, 2008 7:04 pm

A tu daunas? A tu daunas? A tu daunas?

-Na aš aš. – pirmasis susizgribo vaikinas.
-Jūs pažįstami? – choru pasakė merginos.
-Atrodo. – atsakė Candė, ir iškart nusišypsojo. Taip, čia jis. Čia tas gražus vaikinas su kuriuo ji praleido nuostabų vakarą drauge.
-Veltui jus pažindinom. – su apsimestiniu nusivylimu tarė Mar. – Ką gi, tikriausiai Can tu žinai, kad ir Lucitas vaidins CA, kaip ir mes. – Linksmai tarė.
-Tu ten vaidinsi? Mmm, kaip gerai. – teištarė Can.
-Klauskit, man čia jūs kažkokios įtartinos. – tarė Lucas. – Kažkaip keistai kalbat, keistai žiūrit, su jumis man nejauku. – Juokdamasis tarė. – O dabar rimtai aš . – vis dar juokdamasis tarė Lucas. – Einam kur nors pavalgyti, nes aš surysiu jus.
-Einam, nes kitaip aš jam padėsiu. – Susijuokė Can.
Visa ketveriukė patraukė picerijos link. Kol jie ėjo, Candė pasakojo apie save Lucui, jis apie save, o Mar su Colo klausė išsižiojusios. Joms buvo keista, kad Lucas taip atvirai kalba su Can apie save, juk Ruiz toks nedrąsus vaikinukas, kai kalba eina apie jį, o dabar kaip. Tikrai keista.
-Aš čia jaučiuosi, kaip šuns penkta koja. – tyliai pasakė Mar, tačiau tai išgirdo ir Lucitas.
-O aš taip ilgai laukiau šių tavo žodžių. – nusišypsojo Lucas. – Ką gi, aš jums padarysiu paslaugą. – didvyriškai nusišypsojo Lucas. – Taigi mes su Cande, einam savo keliais, o jūs su Colo eikit pas Pittą ir Santjagą, o mudu ateisim ten vėliau. – Tai pasakęs Lucas, paėmė Candės ranką ir nusitysė tolyn.
-Nieko nesupratau. – Tepasakė Colo ir pradėjo juoktis.
Candė ėjo su Lucu tylėdami.
-Kodėl taip padarei? – paklausė Can.
-Kaip padariau? Pavogiau tave? Nežinau, tikriausiai todėl, kad jaučiu, jog mums reikia pabūti vieniems ir artimiau susipažinti. Nežinau kaip tu, tačiau aš po to mūsų pasivaikščiojimo visą laiką apie tave galvoju. Nežinau, kas tai, gal meilė, gal susižavėjimas, žinau tik tiek, kad man reikia geriau tave pažinti, ir nesvarbu ar tu to taip pat nori, vis tiek pasieksiu to ko noriu. – išsireiškė Lucas.
-Taigi, kaip suprantu, tau visai nerūpi ko noriu aš. – Supykusi Candė paleido jo ranką ir pasileido bėgti.
-O taip, pirmieji mūsų barniai. – nusijuokė Lucas, ir pradėjo ją vytis.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 02, 2008 5:35 pm

Citata :
-O taip, pirmieji mūsų barniai. – nusijuokė Lucas, ir pradėjo ją vytis.

Šita vieta Laughing Laughing Laughing

Man patinka Candės ir Luco bendravimas.
Nesitikėjau, kad taip greit jis pasakys jog nori ją geriau pažinti, gal ją myli ir blablabla, todėl tai buvo tikrai labai netikėta.
Laukiu tolimesnių ir ilgesnių dalių Wink
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 02, 2008 11:50 pm

Ačiū, kad skaitai Apsikabinkim
Smagu, kad patinka Cool

Nauja. Trumpa dalis, po kurios laukia tikrai ilgas tęsinukas.


Candė bėgo. Ji bėgo ir bėgo. Kokia ji kvaiša. Kodėl ji taip elgiasi? Juk ji jo nepažįsta, gal jis tik juokavo? Ir išvis koks skirtumas, kodėl ji taip pasielgė ? Kodėl pradėjo bėgti, kaip kokia kvaiša? Įžeidė, jos jausmus? Kokius dar jausmus? Jam buvo nusispjaut į jos norus? Tačiau kokie buvo jos norai? – Šios ir dar kitos mintys neapleido Candės.
Candei beinant kažkas griebė jai už rankos. Pasigirdo pavargęs balsas.
-Tu ką, dalyvauji bėgimo varžybose? Olimpinėse gal?
O, taip, čia šmaikštuolis Lucas. O juk, jis buvo toks mielas tą vakarą.
- Žinoma, kad olimpinėse. Nesimato? - suprunkštė Can.
-Matosi matosi. – suniurnėjo vaikinukas. – kas tau ten prie akies? – susirūpinęs paklausė.
-Kur? – išsigando mergina.
-Palauk, nuimsiu.
Lucas priėjo arčiau, ką čia arčiau, prisiplojo tiesiog prie Candės ir žinoma ją pabučiavo. Candė jį atstūmė.
-Tu ką per daug serialų žiūri? – pasipiktino ji.
-Dar pasakyk, kad nepatiko?
- Neįsižeisk, bet nebuvau sutikusi vaikino, taip prastai besibučiuojančio kaip tu.
O taip, dabar ji meluoja. Be juk smagu užgauti kito jausmus?
-Neįsižeisiu. – Nusišypsojo Lucas ir pabučiavo ją dar kartą.
-Ne, bet tu tikrai per daug laiko praleidi prie TV. – padarė išvadą Candė. – Juokinga man čia mūsų situacija..
-Kokia dar situacija? Aš noriu, tu nori, mes abu norim. Nematau čia nieko juokingo.
- Žinai, kas juokinga? Ogi tu. Aną vakarą pasirodei toks mielas, tiesiog svajonė, bet pasirodo esi mergišius. Man tokie nepatinka.
Tai pasakiusi Candela pasitraukė nuo jo ir nuėjo. Ėjo kažkur į priekį. Šį kartą jis jos nesivijo, tikriausiai nebuvo priežasties.
Candė ėjo, vis ėjo ir ėjo. Eidama pagaliau ji suprato, kad nežino kur ji yra. Kas dabar bus?
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyPir. 11 03, 2008 9:52 am

Gaš, kaip man patinka Lucas Looove Looove Jis toks greitas žiūriu Laughing
Ir šiaip man patinka viskas išskyrus trumpi tęsiniai, todėl laukiu to ilgojo.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyPir. 11 03, 2008 9:22 pm

Che ;D kažin ar ilgai patiks Laughing

Ilgasis tęsinukas special for Mistė. ;DD


Candei buvo baisu. Ji nežinojo kur ji esa. Aplink vien nepažįstamos vietos.
-Na ir kodėl aš turėjau taip kvailai elgtis? Aš tokia kvaila, visada įsiveliu į pačias kvailiausias situacijas. – Eidama kalbėjo monologą. – Taip, aš tokia. Ką jau padarysi. Vaikštau čia jau kokią valandą. – Candė sustojo. Susimąstė. – Na žinoma, tik aš ir galėjau pamiršti , kad gyvenu XXIa. ! Po velnių, juk turiu telefoną. – Candė pasiima telefoną ir surenka numerį. Pasigirsta balas: “ Jūsų sąskaitoje nepakanka pinigų. Prašome pildyti sąskaitą ir bandyti dar kartą. „. – O taip. Tik man taip gali nesisekti. Dieve, kodėl aš tokia buka? Kodėl? Ne! Dieve, kodėl mane palikai su Lucu vieną? Kodėl, ką aš tau blogo padariau? Už ką? Kodėl po velnių aš nepažįstu Buenos airių? Ai, tiksliai dar tik kelios dienos kaip aš čia...Man šakės. -mergina pravirko..
-Gal nosinaitę? – pasigirdo malonus balsas.
- Būtų neprošal. – Atsakė mergina.
Vaikinukas padavė jai nosinatę.
-Ačiū.
-Visad prašom. – nusišypso. – Na ir kodėl tokia graži mergina verkia tokią gražią dieną?
- Visad ačiū. – nusišypso. – Nei graži nei ką.. Pasiklydau.. – Pradėjo juoktis ir verkti.
-Kaip matau jau rimta, juokas pro ašaras. – susirūpino vaikinas. – Na jeigu pasakysi savo namų adresą aš tave mielai palydėsiu. – rūpestingai nusišypso.
Candė pasimeta. Išrausta.
-Tai, kad aš nepamenu...
-Na aš suprantu, kad tu dabar pasimetus, bet kaip tu gali išeit viena į gatvę, eiti belenkur ir nežinoti savo adreso?!
-Nešauk čia. Išėjau ne viena, su draugėm. – Po velnių, kodėl aš jam aiškinuosi? – Susimąstė Can.
-Tai kur dabar tavo draugės??
-Palauk, aš tavęs nepažįstu, tu manęs taip pat, todėl aš neprivalau tau aiškintis. – atrėžė mergina.
-Dar ir kaip privalai. – nusišypso. – Aš juk tave išgelbėsiu. – Nusijuokia. – Gerai, aš baigiu tardymą. Pradedam iš naujo, mano vardas Agustinas. – prisistatė vaikinas.
-Gerai.. O aš vardu Candela, bet draugai vadina Cande, Can ir panašiai. – nusišypso.- Tai gal einam jau?
-Malonu susipažinti. Taigi, prie kur gyveni? Apibūdink.
-Na ten netoli jūra, daug gražių namų, pro mano kambario langą matosi jūra. Turbūt nelabai supranti..
-O šalia tavęs daug rožinių namų? – nusijuokia.
-Na daugokai.
-O šalia yra toks žydrai žalias?
-Atrodo.
-Taigi, tu tikriausiai ta nauja mano kaimynė. – nusišypso jis.- Einam.
-Einam.
Šiek tiek paėję jie priėjo naujutėlaitę BMV. Žiauriai graži mašina.
Agustinas atidarė dureles.
-Sėskite. – nusišypsojo.
-Ačiū. – Candė netvardė savo šypsenos. Šis vaikinas toks mielas, geras ir pasakiškai gražus. Ne, stop Candela, gal jis toks pats kaip ir Lucas? Ir vėl merginą užplūdo abejonės.
-Kažkas ne taip?-paklausė vaikinas.
-Ne viskas gerai, tiesiog noriu namo.
-Jūsų norai – man įsakymai.
Po kelių minučių mašina sustojo ties Candės namais.
-Ačiū. – mergina ruošėsi lipti lauk.
-Visad prašom. Bet kaip dabar atsilyginsi už pagalbą? – valiūkiškai nusišypso.
-Ar jūs čia visi tokie? – susinervino.
-Kokie tokie? – pasimetė vaikinas.
-Jokie...
-Viskas, tu man lieki skolinga puodelį arbatos. – nusišypso vaikinas. – AK, taip, vos nepapiršau, imk mano nr, jeigu ką visad rašyk.
-Ačiū. – Tai pasakiusi mergina išlipo iš automobilio ir ėjo namo.
- O taip, ši mergina tikrai keista. – tai pasakęs vaikinas nuvažiavo..

Kas bus toliau?
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyAntr. 11 04, 2008 5:02 pm

Oh okia aš pamaloninta.
Man pradeda patikt ir Agustinas. Nors Lucas labiau Laughing
Ir nežinau, gal man vaidenasi, bet regis mezgasi meilės trikampis. Įdomu kas bus toliau, todėėl nenuostabu, kad aš laukiu tęsinuko.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyTr. 11 05, 2008 9:22 pm

Perskaičiau tris nekaitytus tesinius.
Truputį supykau, kad paskutinis buvo skirtas Mistei....>:[ ;D
Šiaip aš net nepradėjau kažkaip įsijaust, o čia jau vienas vaikinas, bučiniai, jau ir kitas... Per lėta aš tam. Laughing Šiaip Candė ne per greit visais susižavi? Rolling Eyes Laughing Šiaip man labai patinka, rašyk dar! cheers
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyKv. 11 06, 2008 3:13 pm

Mistė, gal ir meilės trikampis, o gal ir ne, kas čia žino? Laughing
Bubble_fun, supykai? ;DDD iš tiesų kiek greitokai aš ten viską susukau, bet kitaip neišeina man ;D
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 09, 2008 5:20 pm

O man visi trys tęsiniai labai patiiiko ;DD
Įdomu kaip čia bus su Cande-Agus-Lucu ;DD
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 09, 2008 6:29 pm

Svarbu tau patiko Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptyŠt. 11 15, 2008 1:26 pm

Tęsinukas, ilgas ir labai nuobodus, bet pažadu po jo bus įdomesnių tęsinukų :)

Rytas. Dešimta valanda. Candela Vetrano ką tik atsikėlė. Atsikėlusi ji netarė nė žodžio, tiesiog nuėjo į dušą, išsimaudė, apsirengė ir nuėjo į virtuvę.
-Labas rytas. Kodėl tokia ankstyva? – pasiteiravo Candelos mama.
-Labas rytas. Šiandien man į filmavimus, dar su merginom noriu susitikti, tai ir atsikėliau ankščiau. – atsakė Candė.
-Ko nori pusryčiams? – su šypsena pasiteiravo mama.
-Nieko. Aš jau eisiu, papusryčiausiu su Colo.
-Na tu ir keista šį rytą. – susirūpino. –Eik pasiimk pinigų. – nusišypsojo.
-Ačiū mama. - Candela taip pat nusišypsojo.
Po kelių minučių mergina išėjo į lauką ir susitiko su kitomis merginomis.
-Labas rytas! – sušuko Colo.
-Labas rytas! – atsakė tuo pačiu Candė.
-Na, eime nusipirksim ledų ir tu man papasakosi viską apie Lucą. – suklykė Colo.
-Nėra ką pasakot apie tą asilą.
-O, kaip matau daug pasakosi. – nudžiugo Colo. –Eime, dar mums su Mar reikia susitikti ir į filmavimus suspėti.
-Klausau, mama. – nusijuokė.
Eidamos iki ledų „kioskelio“ merginos išsikalbėjo. Candela viską išklojo apie Lucą ir Agustiną, o Colo viską apie juodu. Pasirodo, Colo vaikystėje buvo geri draugai su Agustinu, vėliau jis išvyko su tėvais kitur gyventi ir jų draugystė nutrūko. Pasirodo, prieš kelis mėnesius Agustinas grįžo čia, po kelerių metų.
-Koks mažas tas pasaulis. – pratarė Candė. – Tu pažįsti Agustiną ir Lucą. Įdomu.
-Kur jau čia nepažinosi. Agustinas buvo mano „auklė“, kai man buvo 5metukai, jam buvo 8metukai, ir jis mane saugojo. Geras draugas buvo, gaila, kad jis išsikraustė, bet gerai, kad jis sugrįžo, reikės kada jį aplankyti. –Colo nutilo. – be abejonės, tu eisi su manimi. – klastingai nusišypsojo.
-Nejuokauk, brangute. – nusijuokė Candu. – O, ar ten ne Mariana?
-Tikrai, Mariana. – atsakė. – Mariana Esposito! – suriko Colo.
Po kelių sekundžių Mariana jau buvo šalia Candės ir Colo.
-Ką gi, merginos, einam į filmavimus. – nusprendė Mariana.
-Jūs eikit, o aš turiu kitų reikalų. – Atsakė Colo. – Mariana, saugok Candelą, juk ji nepažįstą Buenos Airių, nenoriu, kad ji pasiklystų, kaip vakar. – tai pasakiusi Coloresa atsisveikino su merginom ir nuėjo.
-Ką gi, jaudiniesi Cande? – paklausė Mariana.
-Na žinok tikrai ne. – nusijuokė. – O tu ? Na tu tikriausiai nesijudini, juk ne pirmą kartą eini filmuotis ir panašiai.
-Na ne pirmą, bet visad šiek tiek jaudinuosi. – nusišypso.
Merginos ėjo kalbėdamos iki pat studijos.
-Ną ką, jau atėjom. – Pratarė Mar. – Cande, eik pirmą, aš būsiu džentelmenas. – nusijuokė Mariana.
-Koks jūs malonus. – susijuokė Candė.
Po kelių minučių merginos priėjo kabinetą kuriame buvo susirinkę visi aktoriai.
-Mariana, dabar eik tu pirma. – nusijuokė Candė.
-Gerai. – nusišypsojo.
Mariana pravėrė duris ir pirmą įstūmė Candę.
-Sveiki visi. – pasisveikino Candė.
Įėjo ir Mariana.
-O, sveikučiai. – nusišypsojo. – Atleisk Can. –pašnibždom pasakė Mar.
Po keliolikos minučių laukimo, pasirodė ir Cris Morena. Garsioji režisierė, autorė ir panašiai.
-Sveikas jaunimėli. – pasisveikino. – Kaip matau dar ne visi susirinkot. – pasipiktino. – Ką gi, trūksta tik Gastono ir Agustino, jie kaip visada „punktualūs“.
Iš kažkur pasigirdo vaikino balsas:
-O manęs netrūksta? – pasiteiravo.
-Jau nebe. O tu Lucianai, kaip visada pasirodai netikėtai.
Candela sutriko.
-Mariana, kodėl nesakiai, kad čia ir Lucas vaidins?
-Nežinojau, kad tai svarbu. – pasakė Mar.
Candela buvo pikta. Jei ji būtų žinojusi, kad čia ir Lucas bus, ji nebūtų atėjusi. Na, bet ji atėjo, tad išeit ji nežada. Na ir puiku!
Po kelių akimirkų pasirodė ir Gastonas su Agustinu.
-Sveiki visi. Labas rytas Cris, atsiprašom už pavėlavimą. – abu vaikinai akinamai nusišypsojo.
-Sveiki vaikinai. Smagu, kad pagaliau pasirodėte. – ironizavo Cris. – Taigi, susirinkote jau visi. Noriu jums pristatyti naujoką, kurio dar nė vienas nepažįstate. – trumpa pauzė, kurios metu įeina vaikinas. – Tai Pablo Martinez. – Nusišypsojo Cris.
Įeidama vaikinas netyčia užkabino Candelą, norėdamas atsiprašyti, jis paėmė ją už rankos ir nusitysė paskui save.
-Sveiki visi, kaip ir sakė Cris, aš Pablas. – akinamai nusišypsojo. – Ak, taip, o čia graži panelė, kurią eidamas iki jūsų užkabinau ranka, taigi aš tavęs labai atsiprašau. – Visi sužiuro į Candelą ir Pablo. –Ar man atleisi?
Candela išraudo. Išraudo ne tas žodis, ji buvo raudona kaip burokas. Kodėl šis vaikinas taip pasielgė? Negalėjo tyliai eidamas pasakyti: ATSIPRAŠAU. Kam šito cirko reikėjo?
-Atleisiu, kaip jau čia neatleisi. – nusijuokė Candė ir jau ruošėsi eiti prie Marianos, kai vaikinukas ir vėl ją paėmė už rankos.
-Smagu. Tai einam susipažinsim. – nusijuokė, ir nusitysė Candę į kambario galą. – Na va, mes jau nebe dėmesio centre. – pasakė Pablo.
-Pagaliau. Na, bet tu ir įžulus. Man per tave dabar gėda. – priekaištavo Candė.
-Atsiprašau. – nusišypsojo mėlynakis.
-O tu tik atsiprašinėt ir moki. –pasipiktino Candė.
-Ką gi, rytoj visi susikraukit daiktus ir lygiai 15:00h būkite čia. Visi važiuosim į kurortą kur nufilmuosim kelias serijas, ir visi artimiau susipažinsim. Ten mes būsim dvi savaites, tad pasiimkit daug drabužių. – Paliepė Cris.
O ne, dabar Candei pasidarė bloga.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 16, 2008 2:32 pm

Kažkaip net neatsiminiau apie ką šis ff, tai reikėjo praeitį paskaitinėt. Dažniau rašyk!

Nu dar vienas vaikinas. Ir vėl jaučiu Can susižavės juo. Laughing Man labai patiko! Ypač geri žodžiai 'Sveikas jaunimėli'. Lūžau. Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 16, 2008 2:38 pm

Dabar dažniau dėsiu, nes biškę į priekį parašiau Laughing
Vaikinų manau, dar daug bus ;DDD
Ačiū, kad skaitai Wink
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 16, 2008 2:45 pm

Bet gerai, kad tų vaikinų tiek daug, nes tuomet net neįtari kas bus toliau ir su juo ji liks gale. Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 16, 2008 2:52 pm

Aha, intrigos tipo Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 16, 2008 3:26 pm

lb fainas tęsinys,ir visai nenobodus ;DD
Daug bernaičiu,jau keturkampis Laughing
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 16, 2008 3:39 pm

Ačiū ;D
Pirmais buvo trikampis, dabar keturkampis, įdomu ką paskui rašysi Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 EmptySk. 11 16, 2008 3:43 pm

po to penkiakampis Laughing
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jos gyvenimas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jos gyvenimas   Jos gyvenimas - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Jos gyvenimas
Atgal į viršų 
Puslapis 28Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: