Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kaipnors išgyvensiu

Go down 
+2
future
Cas
6 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptySk. 10 19, 2008 7:55 pm

Jau senokai dėjau,tai pradžiuginsiu įdėdama ;DD

23 dalis

-Nufilmuota-sušuko filmavimų direktorius,ir visi iškart apsidžiaugė,pagaliau jie laisvi,galės eiti atšvęsti linksmos pradžios.
Išties filmavimai praėjo puikiai,kadangi itin daug scenų su Gastonu man nebuvo,jaučiausi gerai.Taip pat susibendravau su visais naujokais,merginos buvo itin linksmos ir malonios,bei mielos.Jau primą dieną puikiai susibendravau su Daky,Rochi ir Mery,na Vikas jau kita kalba... Išties filmavimai buvo puikūs,ir visa diena puiki.
-O Can,mes čia susiorganizavom eit švęst sėkmingos filmavimo dienos į bariuką,prisijungsi?-Lali paklausė,kai sedėjom grimo kambary ir persirenginėjom
-Žinoma-nusijuokiau-O kas eis?
-Na aišku teensai,po to visi šių metų naujokėliai,Agustinas ir nū karoče vis chebra-nusijuokė
-O puiku-greičiau nieko gero...Gaaaaastonas,o dieve... Na bent jau Agus su Pittu bus,be jų- niekaip.
-Na gerai,tada paskubėk,nes visi čiuju jau mūsų laukia-Lali šyptelėjo dažydamasi lūpas
-Okey,aš jau-nusijuokiau,baigusi dažytis akis tušu.
-Ir aš-Lala atsakė juoku.
Mes nužingsniavom laukan,jau buvo pakankamai tamsu,visi jau mūsų laukė,kaip Lala ir sakė.
-Pagaliaaaaau-sušnairavo Riera.
-Nu tai mūsų čia daugoka-visus apžiūrėjo Eugė-Kas su mašinom?
-Aš-vienu metu sušuko Pablas,Nicas,Vikas ir Gasta.
-Okey,tai pasiskirstom,kas pas ką-suriko Lala
-Aš pas Pablą-iškart prisiciklino Eugė-Davai Lalita varyk su manim
-Ne,aš su Pittu,o mes su Pyteriu,pas Nicą-Lali nusišypsojo
-Aš tada varau pas Gastą,kas su manim?-užklausė Agus
Jau norėjau prasižioti,kai Daky suriko:
-Aš aš aaaaaš.
-Nu man lieka Viktorijus-prasižiojau-kas nors su....
-Klausykit,dar pas mus yra vietos-sušuko Pablas besėsdamas į mašiną-Kas dar varo su mumis?
-Davai aš-Rochi prisijungė prie jų
-Okey aš tada su Gastonu-Mery įlipo pas Gas į mašiną
-Tai...-nesupratau aš bajerio.Nejaugi ir vėl aš viena su Viktorijum?
-Tai lipam visi į mašinas ir viskas-nusprendė Riera.
Visi greit pradėjo grūstis į mašinas,o aš vėl atsisėdau į tą raudoną Viko BMW.
-Ir vėl mane paveši?-nusijuokiau jam įsėdus
-Tai jau tikrai-jis irgi nesulaikė juoko
-O bent žinai kur ta kavinė?
-Tai aaaaišku.
-Tai varom-prisisegiau saugos diržą.
-O dabar tikrai varysim-jis paspaudinėj gazą ir pradėjo lėkti.
-Na,tai dabar tipo galim bendrauti normaliai?-nusijuokiau
-Jo galim,o bėja kas tave sieja su tuo Gastonu,ryte jo žvilgsnis į mus bvo jau tooooks-Kokią jis teisę turi to klausti???
-Su Dalmau?Neeeeee,mūsų niekas nesieja.Dalmau yra paskutinis debilas,o aš irgi kartais pasidarau debile,tik tai mus sieja-ką aš čia kalbu???
-O,aš jau galvojau,kad jūs pora ar dar kas-nusijuokė
-Neeeeee,nesąmonė.Aš su tuo Dalmau?Niekada-nesuprantu visiškai savęs,ką aš čia pezu po galais???
-Na tai gerai-nusijuokė-Nes tu tokia visai nieko-šyptelėjo.Nesupratau bajerio,pričiom jis čia man komplimentą pasakė,aš čia turėčiau jaustis laiminga ar ką?
-O ar mes kartais jau neatvažiavom?-tariau pamačiusi pažįstamą kavinę.
-O taip,čia ta-nusijuokė,sustojo ir išlipo.-Prašome išeiti-atidarė man mašinos dureles,kai ptikras džentelmenas
-O ačiū-nusijuokiau ir išlipau.
Na ką šiandien pasilinksminsim...Dar Gastonas pamatys,kad yra Candela Vetrano...
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyPir. 10 20, 2008 2:29 pm

Tikrai nudžiuginai. Ir aš pasistengsiu vieną dieną nudžiugint Laughing
O klabant apie tęsinį, tai man patiko. Toks lengvas, greit persiskaitė. Ir tikiuosi, kad tame bare ar kur ten jie, įvyks kažkas įdomaus.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyPir. 10 20, 2008 3:16 pm

ne kažkada,o šią savaitę piktas
O šeip turėtų būti visai ydomu pagal mane žvengulys
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyPir. 10 20, 2008 5:20 pm

Geras, man patiko. Nors šiaip durniai kažkokie, į kitų mašinas grūdas o tie tik du. Laughing Ir dar tas sakinys - Nesupratau bajerio,pričiom jis čia man komplimentą pasakė,aš čia turėčiau jaustis laiminga ar ką? buvo nerealus Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyPir. 10 20, 2008 5:26 pm

Ačiūūū Linaaaa ;DDD
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyAntr. 10 21, 2008 4:28 pm

Ir toliau jus džiuginu tęsiniais. Bei tikiuosi,kad Mistė mane irgi nudžiugind jais

24 dalis

-Ateikit,ateikit,prisėskit-taip man su Viku įėjus į kaviną mus pasveikino Riera.Visi jau senokai buvo susėdę,taigi mes atžingsniavom paskutiniai.Vietos buvo jau likę mažai,taigi teko „pasivogti“ kėdes nuo kitų stalų. Atsiėdau prie Viko tiesiai priešais Gastoną,puiku...Vat dabar bus puiku...
-Nu tai jei jau susirinkom tai atšvęskim,susipažinokim ir taip toooliau-pradėjo kalbą Riera.
-Gerai,gerai.Užsisakom gėrimų-iškart suriko Pittas
-Tai aiškuuu-pritarė jam Lala su Euge.
-Aš gersiu „margaritos“,jūs?-Pablas stebėtiniai iš anksto žinojo ko nori
-Tai ir aš to paties...-pataikavo jam Eugė
-Aš tai viskio paimsiu-pratarė Rochi.Visi į ją pažiūrėjo kaip į nesveiką,tik Pablo žvilgsnyje ižvelgiau susižavėjimą...Jau kažkas įdomaus...
-Geeerai mes po degtinės,ane,Gasta?-Riera nenorėjo nusileisti tokiai kaip Rochi
-jojo-Gasta pažvelgė į Vicką-O tu ko gersi?
-O aš viskio trigubą-stebėtina,nejaugi Vikui taip pavyks?
-A nu tai aš tada irgi visko paimsiu-tarė Gastonas-Gi palaikysiu kompaniją tau...
-Tai žinoma-Jau viskas atrodė kaip lengtynės,kas daugiau iš jų išgers...-O Cande tu ko gersi?
-Man ir vyno taurės užteks-nusijuokiau.
-Tai matai,tik vieną dieną pažįstami ir jau Cande...-nesupratau,ką čia Gastonas šneka...Pavydi?
-O argi neesu Candė?-nusijuokiau
-Na nu tik kažkaip įdomu,kad jau vos pažįstami trumpinat vardus,argi ne VIKAI?-ypač pabrėžė Vikai.Dieeeeeve jis tikrai pavydi.
-Taip žinoma,Gastonai.O kas čia blogo?
-Ne,nieko-Gasta jau nebeturėjo prie ko prisikabinti.
-Aš irgi vyno paimsiu pratarė tyliai,kaip neįprasta Lali.
-Aš taip pat-choru sušnibždėjo Agus,Pittas ir Daky.
Jie turbūt išsigando tokio Viko ir Gas pokalbio.Ypač kai nei vienas dar niekada nėra matęs Gastono taip kalbant,o juo labiau aš.Nespėjus nė mirktelėti ir gerai suvokti situacijos,gėrimai jau stovėjo ant stalo.
-Na ką,už gerą pradžią-pasakė tostą Riera.
-Už gerą pradžią-visi pakartojo ir susidaužė savo gėrimais.
Kaikuria vienu mostu išgėrė gėrimą ir prašė antro pavyzdžiui Vikas,Gastonas,Pablas ir Rochi. Kiti po bišky pavyzdžiui aš,Lala,Eugė ir Daky,o kiti iš vis lėtapėdiškai gėrė tai yra Pittas,Agus,Mery ir Nicas,kas jiems visai nebūdinga...Nežinau,gal jie buvo nustebinti...Nustebinti tokio Viko,Gas,Pablo ir Rochi elgesio.Ta ketveriukė vis gėrė ir gėrė,net nebeskaičiavo jau kiek...Galima sakyti,kad viskas patapo juokinga.Tiek keturi tik ir gėrė,tik retkarčiais įsiterpdavo į mezgamą pokalbį leptėldami kokį kvailą komentarą,na taip pat Vikas su Gastonu nenustojo,mane kalbino kažkiek,o po to tarpusavyje įsiveldavo į ginčus.O Rochi su Pablu tarpusavyje diskutavo kas pajėgesnis daugiau išgerti...
Kitos merginos išskyrus Mery kalbėjome tarpusavyje ir dar mėginome kitus įvelti į savo pokalbį,bet viskas baigdavosi tuo,kad vėl nuomonės išsiskirdavo ir vėl visi grįždavo kalbėti atskirai,po kaži kiek laiko mum nusibodo,taigi tesiog kalbėjom keturiese tarpusavyje.Na o kaip be būtų keista Agus ir Pittas atrodė,kad tuoj užmigs,visą vakarą tylėjo,jei ir kalbėjo tai tik pora žodžių su visais,normaliai tarpusavyje ir Pittas dar kiek su Lala paplepėdavo,bet šeip,jokios nuotaikos,ko nepasakyčiau apie Mery ir Nicą,neee jiem net gerti nereikėjo,jie juokėsi ant visos kavinės.Bendravo,jie turbūt iš visų čia esančių geriausiai jautėsi ir labiausiai atsipalaidavo,dar keisčiau...
-Na tai ką pasakysi,Vikusiau.Kas geriausiai žaidžią kašį NBA?-Gasta jau buvo visiškai apgirtęs,bet neatstojo su tokiais kvailas klausimas nuo Viko.
-Nežinau ir manęs nedomina-nors mačiau,kad Vikas visai normaliai gėrė,nepasakyčiau,kad jis būtų buvęs apgirtęs,ne kaip tik atrodė blaivus...
-Klausykit chebra,mes jau užsidarom-priėjo padavėja
-Ania?Tai atsidarykit iš naujo-nusijuokė Dalmau,visiškai girtas.
-Gas,ramiau,eikim jau tada-tarė Lala
-Jojo,varom-Riera mikliai atsistojo
-O tai kaip Gasta važiuos tokioj būsenoj?-paklausiau kai jau visi rengtis pradėjo paltus ir striukes,vis dėl to,lauke šaltoka...
-A tai,jūs pavežėkit,gi tik dviese,o jo mašina nuvairys Mery-suprotavo Riera
-Mielu noru-nusišypsojo Vikas.
Visi atsisveikino ir po penkių minučių jau buvo išėję,o mum su Viku teko tempti Gastoną į mašiną,kol jį išempėm iš kavinės visų mašinų kvapas jau buvo atšalęs,dar kokias penkias minutes prasikrapštėme kol nunešėme Gastoną prie mašinos,o tada jau buvo pati sunkiausia dalis...Atidarėme galinių sėdynių dureles ir stengėmes kažkaip įkištį Gastoną vidun.Po kokių dešimties minučių – jokių rezultatų.Dar pasikrapsčius pora minučių įmetėme Gastoną vidun, ir lengvai atsipūdėme,pagaliaaaaau.Tik vėlgi vienas neskaldumas,Gastonas nukrito ant grindų(na ant tų mašinoje esančių po sėdynėmis).
-Gal paliekam jį taip?-nusijuokiau,nes buvo tikrai geras vaizdelis
-Visiškai pritariu-Vikas irgi nesulaikė juoko.
Mes įlipom į mašiną.
-Ačiū.-tariau-Ačiū už tai,kad jį pavešį ir,kad esi toks geras jam...Ir atsiprašau.Jis tikrai taip nesielgia,tik dabar kažkodėl...
-Tu jo mama,mergina ar teta?-Vikas paklausė rimtu veidu
-Na ne...
-Tai nereikia dėkoti ir atsiprašinėti už jį...Jis pats tai turi padaryti-nusijuokė
-Na taip,bet aš tesiog...-nežinojau net ką pasakyti.
-Ne nieko,suprantu...
-Kaip ir sakiau,mūsų niekas nesieja...-meginau pasiteisinti
-Kaip tai nesieja?-pasigirdo girtas Gastono balsas,atsisukau ir pamačiau,kad jis sėdi ant žemės,kaip jis sugebėjo važiuojat mašiniai atsisėsti?-Dar ir kaip sieja,Candė yra mano mergina,kas neaišku?
-Jis girtas-atsisukau į Viką-Šneka nesąmones...-tada atsisukau į Gastą-Užsikišk naxui-kiek pastūmiau jį ir jis vėl išsidrėbė ant grindų.
-Nebijok niekam nesakysiu...-Vikas pažvelgė pro veidrodėlį į gulintį Gastoną
-Ko nesakysi?-nustėrau
-Na,kad jūs pora...
-Bet gi sakiau,kad tai netiesa...-mėginau gintis
-Baik Candela,meluoti moki,bet girti ypač tokie kaip Gastonas dabar,sako tiesą-nusijuokė-O vat merginos...Ar girtos ar ne kaikada tiesos neįmanoma iš jų išgirsti...
-Atleisk-susigėdau-Aš nenorėjau,tesiog...
-Nieko,viskas pateisinama-pažiūrėjo man į akis
-O tikrai tylėsi?-nenusukau žvilgsnio
-Tikrai,tikrai-sušnabždėjo ir staiga mašina sustojo.
-Mano namai?-užklausiau-Bet kaip,tu su Gastonu...
-Aš juo pasirūpinsiu,o vat tau reikia pailsėti,taigi eik ir nesijaudink...-nusišypsojo
-Ar tikrai?
-Taaaaaip.
-Ačiū,Vikai-atsisveikindama bagstelėjau jam į žandą,niūriu žvilgsniu nužvelgiau Dalmau ir išlipau iš mašinos...
Tą akimirką galvojau,kad viskas tuom ir baigsis,bet smarkiai klydau...Tai buvo tik pradžia...


NU kadangi išsamus tęsinys,tai ir išsamūs komentariukai Flirty
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyAntr. 10 21, 2008 4:40 pm

Gaš, koks ilgas Rolling Eyes
Bet ant kiek ilgas ant tiek ir nerealus. Net nežinau kiek kartų nusijuokiau beskaitydama. Tos jų gėrimo lenktynės, ar kaip tai pavadinti, buvo nerealios. Ir šiaip, tai buvo TOOOKS tęsinys Cool

Aš apsimesiu, kad nemačiau to kas parašyta mažu šriftu ir dar nubraukta.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyAntr. 10 21, 2008 4:45 pm

Ačiūū ;DD
Nereikia apsimetinėti,reikia tik tęsiny ir savo ff ymest ;DD
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 32
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyAntr. 10 21, 2008 5:22 pm

Oij kaip seniai nerašiau čia;D
Noriu laaabai pagirti tave, nes aš manau nesugebėčiau tiek visko prigalvoti kiek tu.. ir iš vis nerealu, kad tu vis rašai ir rašai Looove

O apie ff tai wou.
Kiek Vikis tiek gėrė ir už vairo sėdo, o Gastai pyze;D
Bet Viktorijus tai mieeelas Looove
MM.. intriga gi su kuo db ji liks.. ;D
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyAntr. 10 21, 2008 5:24 pm

Laughing Ačiū Migle,už pagyrimus ir už tai,kad skaitai,nes jau galvojau neskaitysi Laughing
Lb ačiūūūū Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyTr. 10 22, 2008 12:35 pm

Oj, koks ilgas... Shocked
Išpradžių net tingėjau skaityt... Laughing
Bet šiaip tai labai faina. Net nežinau ką pasakyt... Na man visada patinkla šis ff.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyTr. 10 22, 2008 11:12 pm

Laughing Rašydama net nepastebėjau ka ilgas,o daba pažiejau tai ooouč ;DD
Ačiū šeip ;DD
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 32
Registration date : 2008-06-23

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyKv. 10 23, 2008 8:46 am

O kada tesinys bus?
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyKv. 10 23, 2008 5:13 pm

dabar Laughing Džiaukitės,neilgas Laughing
25 dalis

Ankstyvas rytas.Šį kart mane pažadino ne žadintuvas,o telefono skambutis.Užmerktomis akimis,ranka kažkaip atkasiau telefoną ir prisidėjau prie ausies:
-Alio...
-Labas Candeloota-atpažinau Colo balsą
-Coloresaaaaaa-visi miegai iškart išsilakstė-Dieeeve kaip seniai nesikalbėjom,nesimatėm...
-Sorry ka pažadinau,žinojau,kad tik tokiu metu tave galėsiu rasti-nusijuokė
-Nieko Colorada,kaip tik laaabai džiaugiuos,kad paskambinai.Nesimatėm jau seeeeniai,o skambinomės paskutinį kartą... Priešpaskutinę mano dieną pampose-nusijuokiau
-Teisingai-Colo irgi nusijuokė-Na vardan to Candeliuk,kad nesimatėm,prižadi man,kad šiandien vakare susimatysim
-Aišku Julietaaaaa-nusijuokiau-Šiandien vakare tu atvarai pas mane,ir be jokių kompromisų
-Gerai Candela,be jokių kompromisų-nusijuokė-Iki vakaro,mieloji.
-Iki vakaro debile-nusijuokiau ir padėjau ragelį.
Iš ties,jau labai seniai nemačiau savo Best‘ės,o juk tai baisuuuuu.Ir šeip jau nelabai susitinku su kitais draugais apart iš filmavimų,reikia viską keisti...Ach,nieko atsigriebsiu...
Pašokau iš lovos ir supratau,kad dabar ne taip ir anksti,taigi spėsiu net pusryčius pavalgyti.Be abejo nusiprausiau,apsirengiau,pasidažiau,pavalgiau ir išlėkiau.Viskas kaip visada.Autobusas-fanės-autografai-fotkinimasis.Išlipus iš autobuso laukia dar milijonai fanių,kol nusikapstai iki studijų,jau būni gerokai pavėlavusi...
-Kaip visad Cande-nusišaipė Riera-Mes gi specialiai atvarom valanda anksčiau,kad spėt su visom fanėm pabendraut-nusijuokė
-Aha,ir kas tie jūs?Tik tu?-pasišaipiau,nes daugiau nieko nebuvo ten kur jau seniai visi turėjo būti.
-Na,gerai.AŠ-pasididžiavo savim Nicas-Bet tu palyginus ankstyva-nusijuokė
-Labai,žinok-šyptelėjau.
Jau ruošiausi sėsti,kai į kambarį įlėkė visa minia žmonių t.y. mūsų aktorių
-Vietos,vietos-rėkavo Eugė
-Kas jums?-nesupratau
-Pabėgom nuo fanių-nusijuokė Lala
-Sveikinu,bet argi taip gražu?-pažiūrėjau į jas kaip į aveles vilkas
-Neee-choru-Bet mum reikia relaxo bišky-nusijuokė jos.
-Gerai,gerai-šyptelėjau-O jūs ko bėgat?-pažvelgiau į dar neatsigavusius nuo bėgimo vaikinus
-Paskui jas-nusijuokė Agus
-Ir nuo fanių-pridūrė Pittas
-KO čia visi šian nuo fanų bėga,gi fanai liks įskaudinti...-pradėjo priekaištauti Riera
-Nu kadangi tau patinka visų fanų dėmesys ir tu su visom po penkias min plepi kiekvieną dieną,tai ką čia jau apie tave ir sakyt...-nusišypsojo Pittas
-Sveiki-į kambarį įžengė Cris dar su pora aktorių-Kagi mažiau kalbų daugiau darbų,einam filmuotis,ar jūs visi?-Cris apsižvalgė-Ei pala o kur...
-Viktorijus su Dalmau?-užbaigiau jos minty,o dieve ne.Man tai jau ima nebepatikti,veltui aš Vikui palikau Gastoną,reikėjo su juo važiuot,padėti,o jei jis nesusitvarkė?O tu dieeeeeve brangus.Aš jau pradedu jaudintis.Ir dėl jų abiejų...
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyKv. 10 23, 2008 5:31 pm

Jau galvojau, kad toks nuobodokas tesinys, bet jau galas kaip suintrigavo tai negaliu... DAR!!!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyKv. 10 23, 2008 5:44 pm

Gerai kad suintrigavo,bet šeip aš nepavadinąčiau tęsinu nuobodžiu gi buvo tieeek veiksmo Cool Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyPen. 10 24, 2008 4:53 pm

Man patinko, kad Riera toks bendraujantis.
O galas, tai daugiau, negu intriguojantis Looove
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyPen. 10 24, 2008 5:25 pm

Ačiūčiū Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyŠt. 10 25, 2008 12:52 pm

Sugalvojau,kad per atostogas jai spėsiu rašyt,tai kiekvieną dieną gausit po tęsiny Laughing
O štai šiandienos tęsinys Laughing

26 dalis

-Alio?-jau skambinau Gastonui į mobilų.Kadangi Morena nusprendė,kad kaikurie lieką laukti,o kiti „suaugusieji“ eina filmuotis,tai aš nusprendžiau paskambiniti ir pažiūrėti ar iš vis verta laukti.
-Cande?-išgirdau vyrišką balsą
-Taip,taip.Gastonai,kur jūs esat?-tariau piktai
-Čia Viktorijus,Cande.
-O tai ką su Gas mobilium veiki?-persigandau,gal kas Gastai ne taip,kad čia Vikas atsiliepa...
-Nene,viskas oukey.Mes jau greit atvarysim...
-Tai paskubat,nes čia šeip mes jūsų laukiam...
-Gerai,Can.Ate.-pyptpyptpypt... Manau Viktorijus taip paprastai nesielgtų...Net man neleidęs atsisveikint padėjo ragelį...Jau kažkas ne taip...
-Nū tai gal sužaidžiam tiesą-drąsą,kol tų lauksim...-pasiūlė Riera žiūrėdamas į visus sėdint ant kedžių
-Davai-kaikurie atsakė.Visvien geriau jau ką nors veikti,kad ir žaisti tokį kvailą žaidimą...
Iš pradžių manau visiems atrodė,kad bus nuobodu,bet vėliau pasidarė net kiek linksma...Drąsą pastoviai rinkosi Nicas,Agus,Pittas ir aš,visi kiti tiesą,bet juk neproblema...Buvo linksma žiūrėti,kaip Riera turėjo įsukūnyti į betmeną,o Agus su juo kovoti kaip kongfu meistras.Taip pat kai Pittas turėjo mane „suvilioti“ ir net pabučiavo,sukeldamas Lalai pavydą,bet buvo juokinga...Juk tai tik žaidimas... O man štai teko nueiti susirasti W Lorenzą,pasiimti jo kamerą ir papasakoti nejuokingą anekdotą,kurį vėliau Willis ydės į savo facebook‘ą ir kurį matys dauguma fanų... Vis dėl to atsirado išimtis Eugė pasirinko drąsą,ji turėjo pašokti striptizą su kvailom mimikom,dėja nerealų vaizdelį sukliudė įėję Jie.Gastonas su Viktorijum.Pamačiusi Viką – nustebau.Prie lūpos melynė,virš antakio įbrėžimas.Kas jam atsitiko? O štai Gastonas buvo sveikut sveikutėlis...
-Hey,kas atsitiko?-priėjau prie Viktorijaus
-Labas,ai čia nieko tokio...
-Ne,Vikai.Kažkas atsitiko,gi neveltui turi mėlynę ir įbrėžimą ant veido-įtartina,net labai.
-Ne,tikrai Can.Viskas normaliai.Bišky daviau į stalo kampą vakar grįžęs...
-Meluoji-sužnabždėjau-Vėliau išsiaiškinsim-nužvelgiau Gastoną atšiauriu žvilgsniu,jis tą pastebėjo,nors ir buvo apsuptas visų kurie teiravosi kodėl vėlavo,tik pora priėjo ir prie Viko...
-O pagaliau ir ponai nusprendė pasirodyti-į kabinetą audringai įžingsniavo Cris
-Atsiprašau-kaip kareiviai sušuko Vikas ir Gasta
-Gerai,einam filmuotis tik...-tarė ir pasiėmusi lūpdažį vėl išėjo iš kabineto.
Visi po bišky pradėjo grūstis lauk.Kai aš išėjau susigavau Viką ir vėl nusivariau jį kur nors atokiau.
-Dabar vėl pulsi?-nusijuokė
-Ne,tik noriu sužinoti,kas atsitiko...-tariau susirūpinusi
-Gi sakiau...Į stalą trenkiausi.
-O įbrėžimas?
-Čia irgi nuo to...
-Prastas tu melagis Vikai.Kodėl negali pasakyti tiesos?-aš to tikrai nesupratau
-Klausyk Candela,užteks mane kamantinėt.Gi sakiau,kad viskas man gerai,dar kažkas neaišku?-prieš šį sakinį jis buvo pažiūrėjęs kažkur į tolį...Įdomu,nes dabar jis kalbėjo daug garsiau ir šiurkščiau.Dar labiau įtartina...Apsisukau,už manęs nieko nesimatė...
-Gerai,gerai.Ramiau tik-pabagsnojau jam per petį su šypsena ir nuėjo į grimo kambarį.
Reikia man išsiaiškinti kas čia dedasi...
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyŠt. 10 25, 2008 12:57 pm

Ir vėl palikai intrigą.
Nerealus tęsinys, pradedant tiesa drąsa ir baigiant Vikio mėlyne Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyŠt. 10 25, 2008 1:04 pm

Oj ač ;DD
Žinok kitam tęsiny jau viskas išaiškės Cool
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyŠt. 10 25, 2008 1:48 pm

Tai aišku, kad Gasta pridaužė Viką. Arba aš vėl tik klaidingai spėju... Bet man visada patinka galvot, kad viską žinau. Laughing
Šiaip nerealus tesinys!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyŠt. 10 25, 2008 4:43 pm

Bl kodėl tu kitiems intrigos nepalieki Laughing Būtų iki ryt pakentėję ir sužinoję Laughing Bet vistiek,nei tu,nei kas kitas neįsivaizduoja kas dar bus kitoj daly afro
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyŠt. 10 25, 2008 4:47 pm

Tai man viskas atrodo taip akivaizdu, kad tai visiems suprantama... Laughing O kitų dalių tai laukiu.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 EmptyŠt. 10 25, 2008 4:50 pm

Tai blooogai Laughing
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 7 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaipnors išgyvensiu
Atgal į viršų 
Puslapis 715Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: