Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Širdies balsu

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptySk. 11 16, 2008 2:41 pm

Dieee koks mielas tęsinukas Apsikabinkim
Pabaiga ypač patiko, jau taip mielai Apsikabinkim
Aš laukiu daugiau Angel
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptySk. 11 16, 2008 2:44 pm

Lauk, lauk. Laughing

Ačiū labai tau. I love you
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptySk. 11 16, 2008 3:14 pm

Viskas lb mieeeeeela ;DD
Daaaaar
p.s. dar vis neturiu laiko Laughing Kai turėsiu savo pc,tada ilgus komentarus rašysiu ;DD
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptySk. 11 16, 2008 3:29 pm

Tai jo, aš jau supratau, kad tau čia dėl to, kad pc neturi. Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptySk. 11 16, 2008 10:10 pm

24 skyrius

Vos tik pakilome pajutau savo kojas ir rankas. Ir pajutau, kad viena iš jų laiko Viktorą. Susiprotėjusi greit jį paleidau.
-Aš vėl galiu išsigąsti...
Ištarė Vikis vaidindamas vaiką.
-Ne, aš...
Suglumau ir nusisukau į langą.
-Negali taip elgtis, nes turi vaikiną. Taip, žinau, nenori jo apgaudinėt.
Staiga atsisukau į vaikiną sėdintį šalia.
-Iš kur tu viską žinai?
Išsprogdinau akis.
-Mačiau autobuse. O visą kitą tiesiog jaučiu.
Nebežinojau ką sakyti. Jis visada žino ką aš jaučiu ir galvoju. Susmigau kėdėje.
-Nesijaudink, viskas gerai.
Tarė draugiškai.
Kažkiek laiko tylėjome. Ištiesų labai ilgai tylėjome. Man pasidarė nejauku, todėl išsiemiau savo užrašų knygelę, pieštuką ir pradėjau piešti.
-Ką čia pieši?
Išvydau smalsų Vikio žvilgsnį.
-Aj, šį bei tą.
-Šį bei tą? Nepakartojami debesys!
-Aj, nieko įpatingo.
Padėjau piešinį ir atsisukau į vaikiną.
-Tai kodėl tu čia?
-Kaip suprast?
Pažvelgė įtariu žvilgsniu. Aš nusijuokiau.
-Na tiesiog kokį konkursą laimėjai?
-Aj...
Nusijuokė.
-Šokių.
-Šokių?
Pažiūrėjau negalėdama tuo patikėti.
-Kokius šokius šoki?
-Street dance.
-Aj... tada tau tinka. O aš jau įsivaizdavau baletą ar klasikinius.
Abu nusijuokėm.
-Nors kai buvau mažas mama buvo nuvedusi į klasikinius. Ach, mano mama...
Jis surimtėjo ir pažvelgė toli, toli.
-Myli savo tėvus?
Paklausiau labai tyliai, nes visgi jis iš kolonijos.
-Na...
Pasigirdo balsas pranešantis apie tai, jog greitai leisimės. Ką? Jau?
-...Gal kitą kartą.
Tik pasakė Vikas. Kodėl tokį gražų pokalbį turėjo nutraukt kvailas nusileidimas?
Nusileidome, išlipome iš lėtuvo. Mus pasitiko gan malonūs asmenys, pasamdyti mūsų mokyklos. Nuvykome į viešbbutį. M... Rojus. Tokį ir įsivaizduoju svajonių viešbutį. Ir šiaip... AŠ HAVAJUOSE! Jėga, ane?
Kai nuvykome, liepė pasiskirstyt po du, kas su kuo gyvens. Greit nulėkiau prie Dženifer. Na ji nebuvo mano gera draugė. Nors šiaip bendraklasė ir bendraujam kartais. Šiaip labai faina atrodo, bet nebendraujam ir viskas. Gal tai bus proga.
-Tai ką – kartu?
Paklausiau beveik nelaukdama atsakymo, nes mes vienintėlės merginos iš mokyklos.
-O aš jau maniau tu su tuo gyvensi.
Ji pirštu dūrė į Viką.
-Tu ką – kvailą?
-Tai kad tokie jau...
Nenorėjau to išgirsti, todėl čiupau kambario raktą ir lagaminus.
-Erime apžiūrėti kambario!
Nebėgau.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyPir. 11 17, 2008 9:19 am

OoO..Patiko man.
Toks mielas, tik mažai veiksmo ;}
Lauksiu daugiau ;]
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyPir. 11 17, 2008 6:58 pm

Jo, dabar kai pagalvoju tikrai mažai veiksmo. Kitam pasistengsiu atsigriebt.;]
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyPir. 11 17, 2008 9:59 pm

25 skyrius.

-Oho, šis kambarys milžiniškas!
Dženifer greit numetė lagaminus ir pulė visko apžiūrinėti.
-Tikrai neblogas.
Natalija taip pat viską apžiūrinėjo.
-Tik pažvelg!
Suspiegė Džen. Kambariokė greit nubėgo į balkoną. Abi merginos žvelgė į pasakišką vaizdą – tiesiai prieš jų akis – paplūdimys ir vandenynas.
-Tokius ir įsivaizdavau Havajus...
Ištarė dar apsvaigusi Tali.

Kol merginos išsikrovė daiktus, nuėjo pavalgyti jau atėjo vakaras.
Džes ir Nati atsigulė į lovą.
-O žinai, man įdomu, kodėl mes mokykloje tiek nedaug bendravom?
-Nežinau... Man truputį dėl to gaila...
-Ir man. Tokia faina arodai.
-Tu man taip pat.
Nusišypsojo Nati.
-Viskas, pažadu, čia atsigriebsim.
-Tikiuosi. Labanakt.
Nusišypsojo Džen ir nusisuko į sieną.

Praėjo trys valandos nuo to, kai merginos atsigulė. Ir rodos, jos turėtų būti pavargusios po ilgos kelionės. Bet nati vis dar žiūrėjo į sieną. Jai tai galutinai įgrįso. Taigi ji lėtai atsikėlė ir išėjo prie vandenyno. Tieisog su pižama ir šliūrėmis, pro balkona. Pasaka, ar ne?

Tali sėdėjo viena paplūdimyje ir žvelgė į bangas.
„Ach, kaip norėčiau, kad dabar ateitų koks nors vaikinas, ką nors pasakytų , mes pabūtume čia romantiškai... Gal tam tiktų Vikis? Taip, manau labai. Jis gan romantiškas. Kaip norėčiau kad jis ateitų, pasiūlytų pasivaikščioti paplūdymiu, tuomet mane pabučiuotų... Ir aš visai lengvai tam pasiduočiau. Netgi labai norėčiau, kad jis dabar mane pabučiuotų. Niekada nedraugaau su vaikinu romantiškai. Dėl to, kad aš nesu romantikė! Niekada to nenorėdavau, nes maniau tai nesamonė. Bet juk visiems žmonėms kartais reikia tiesiog apsikabinti mylymąjį ir ramiai pasėdėti. Kodėl aš tokia grubi? Kodėl aš tokia šalta?“
Pamąsčiusi kelias valandas paplūdimyje Nati nusprendė, kad jau tikrai reiktų eiti. Kai jau lipo į balkoną, ji pamatė šalia esančio kambario balkone sėdintį žmogų. Buvo tamsu, tamsu, todėl Nati neįžiūrėjo nei veido, nei lyties.. „Juk kai aš ėjau, sekantį raktą pasiemė Vikis“ pirmoji mintis šovusi merginai į galvą.
-Vikai?
Jau garsiai paklausė ji.
-Ką čia veiki taip vėlai.
Tali kažkodėl nejuto tos įpatingos jo šilumos, balsas irgi rodos ne tas.
-Aš...
Tali lėtai artėjo prie vaikino... kai staiga kone šoko ant jo ir jį pabučiavo! Ji be galo norėjo, kad Vikas ją pabučiuotų. Tai jau buvo nebesuvaldoma.
-Ką tu darai?!
Sušuko vaikinas grubiai atstumdamas ją.
-Kas tu?!
Sušuko Natalija suvokusi, kad tai tikrai ne Vikas.
-Ramūnas!
-Ką?!
„Kokia aš kvailė! Kaip aš galėjau taip apsikvailinti! Visiška kvaiša!“
Užsidegė jų kambario šviesos. Tarpduryje stovėjo Vikas.
-Dravo.
Tepasakė jis.
-O su manim tai ‚aš turiu vaikiną‘.
-Vi...
Tali stpvėjo visiškai be žado, nebežinojo ką sakyti. Tuomet užsidegė merginų kambario šviesos. Pasirodė apsimiegojusi Dnenifer.
-Ko jūs čia visi klykaujat?
Visi iš jos nusijuokėm, nos ir nebuvo nuotaikos. Bet ji buvo labai juokinga.
Viktoras apsisuko ir nuėjo į kambarį.
-Vikai!
Jis pamojo ranka rodydamas, kad nieko nenori girdėti. Nuleidau galvą ir nuslinkau į kambarį.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyAntr. 11 18, 2008 12:01 pm

O buvo veiksmo Laughing
Kai kurias vietas skaičiau kelis kartus, nes nelabai supratau Laughing
Na laukiu tęsinuko :}
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyAntr. 11 18, 2008 7:14 pm

Jo, aš kažkaip irgi pastebėjau, kad neaiškiai rašau. Laughing Kitą kart pasistengsiu taip nebedaryt...

Šiaip dėkis, kad perskjaitei.;]
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyTr. 11 19, 2008 12:08 am

Lb geri tęsiniai,čia gerai su Ramūnu ;DD
Ach Viiiikaaaaaas ;DD
DAR
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyTr. 11 19, 2008 2:30 pm

26 skyrius

Visą naktį beveik nemiegojau. Buvo per didelis jaudulys. Žinoma, dėl Ramos. Dabar bijau, kad kai grįšim, jis iškart viską išpasakos. Ir Andresui. Visiškai nenoriu jo skaudinti. Taigi, vos tik grįžus iškart jam viską pasakysiu. Ir dėl Viko. O ką dėl jo? Ne, geriau dėl jo nesakysiu nieko. Na nežinau... Bet dėl Ramūno, kai dabar jis toks pasikeitęs į blogąją pusę, tai tikrai reiks pasakyti pirmai.
Užsnūdau kelioms valandėlėms. Kai prabudau laikrodis rodė 7 valandas ryto. Anksti, bet man nebesimiega. Taigi nusprendžiau, kad vienai nemiegoti neįdomu. Atsikėliau, užlipusi ant Dnenifer lovos ir pradėjau šokinėti.
-Kelkis, kelis!
Šokinėjau rėkdama. Ji pramerkė akis.
-Kas tau daros, beprote?
-Mes Havajuose mergyt, taigi, išsiemiegosi namie, o dabar kelkis.
Išstūmiau ją iš lovos, o ji iš jos nukrito ir dar po žemę truputį pasivoliojo.
-Oj, atleisk, bet reikia keltis.
-Gerai, gerai.
Džen nenoriai atsikėlė ir nuėjo į vonią. Aš su nekantrumu apsirengiau ir laukiau jos. Tiesiog nekantravau ir jaučiau, kad greitai, čia, Havajuose man kažkas nutiks. Kažkas gero. Dėl to buvau kupina energijos.
Kai Džen išlindo iš vonios greit nusitempiau ją pusryčiauti. Kiek aš buvau žvali ir energinga šiandien, tiek ji buvo tingi. Valgėme labai skaniai, nors maistas kiek keistokas. Po pusryčių prabudo ir Dnenifer.
-Mes Havajuose, o dar nebuvom prie jūros.
-Tai einam?
-Aišku ir būsim ten visą dieną!
-Puikumėlis!
Nebėgome į kambarį pasiimti maudimukų.
Pajūryje buvo dar tuščia, nes dar vis ankstyvas rytas. Bet kol persirengėme jau truputėli prisirinko žmonių. Džen pradžioje nusprendė pasikaitinti saulėje, o aš iškart nubėgau į vandenį. Pasaka, myliu vandenį.
Kaip sakėme, kad būsime čia visą dieną, taip ir darėme. Bet kai mūsų pilvai ėmė groti maršus, nutarėme tik pavalgyti ir vėl grįžti. Pietūs buvo dar keistesni. Net nenutuokiu ką valgiau. Bet man patiko. Nors tiek gerai.
Kai grįžome į paplūdimį jis jau buvo pilnas žmonių. Dnenifer jau atsigulė ir ėme degintis, o aš staiga pamačiau prie pat vandens sėdintį žmogų. Tai buvo Viktoras. Tikrai, šį kartą aš neklystu.
-Aš truputį einu, grįšiu.
Pasakiau Dnen ir atsistojusi patraukiau prie vaikino.
Atsisėdau šalia ant smėlio ir pažvelgiau į jį, kad įsitikinčiau. Taip, tikrai jis.
-Taip ir neatsakei į klausimą ar myli savo tėvus.
Pasakiau tai, nes net nenutuokiau ką galėčiau sakyti. Juk negalėjau tiesigog atsisėsti šalia ir tylėti. Vikas tik pažvegė į mane ir nieko nesakė. O tai ką, aš tikėjaus, kad jis dabar lyg niekur nieko toliau normaliai su manim bendraus?
-Klasuyk Vikai.
Pažvelgiau į jį ir pradėjau kalbėt iš širdies, net nebegalvodama.
-Taip, aš pabučiavau Ramą, bet tik todėl, nes galvojau, kad ten tu. O net jei aš jį būčiau pabučiavusi šiaip, suprask, kad bučinys nėra esminis dalykas. Tau aš daviau daug daugiau nei jam, nors ir nepabučiavau tavęs. Žmonės dažnai bučiuojasi. Ir ką? O myli retai ir tai parodo ne tik bučiniais.
Vikas visko klausėsi žiūrėdamas tiesiai man į akis. Ir aš nesijaučiau nejaukiai, nenorėjau nusukt žvilgsnio. Jo akys labai gražios. Nuostabios...
-Tu neprivalai man aiškintis.
-Bet aš noriu!
Pasakiau tvirtai.
-Atleisk man...
Ištarė tyliai jis.
-Nieko tokio, aš suprantu viską, bet tiesiog nenoriu, kad tas bučinys ką nors pakeistų.
Vikas kelias akimirkas susimąstęs žiūrėjo į jūrą. Bet po akimirkos jis visas persimainė ir pašoko ant kojų.
-Moki plaukioti banglente?
-Labai norėčiau. Kažkada bandžiau mokytis, bet man ne kaip sekėsi...
-Nori, išmokysiu?
-O tu moki? Tuomet žinoma, kad noriu!
Jis pagriebė mano ranką ir nusitempė į vandenyną.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyTr. 11 19, 2008 2:46 pm

Mielas tęsinukas, ir veiksmo buvo cheers
Patiko man ;}
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyKv. 11 20, 2008 7:36 pm

Jaučiu mano ff tuoj baigsis. Tuomet reiks naują rašyt. Laughing

27 skyrius

Visą dieną buvau paplūdimyje. Visą laiką po pietų – suViku. Jis išmokė mane plaukioti banglente! Anksčiau to taip norėjau, bet man nepavykdavo, o jis kažkaip stebūklingai mane išmokė...
Kad ir kaip nenorėdama, vakare atsisveikinau su vaikinu ir nuėjau į kambarį. Džen jau buvo ten ir skaitė žurnalą.
-Eime vakarieniauti?
Paklausiau aš.
-Žinoma, mirštu iš bado, nes laukiau tavęs.
-Kokia tu šaunuolė.
Nusišypsojau ir nuėjome ieškoti maisto.

-Prisikirtau kaip paršelis, nebegaliu paeiti.
Nusijuokiau aš eidama į kambarį. Tačiau vos atsisukusi nebesijuokiau o išsižiojau šokiruota.
Kambaryje buvo didžiulėmis raidėmis iš rožių žiedlapių sudėliotas žodis Talija ir rodyklė link žvakutės. O už tos žvakutė vingiavo galybės žvakučių takas, kuris išėjo pro balkoną. Vikas. Iškart supratau. Talija... Daugiau niekas manęs taip nevadina.
Pažiūrėjau į Džen.
-Manai man eiti?
-Klausyk širdies dalso.
Tik pasakė ji. Aš iškart pradėjau eiti kur vedė žvakutės.
-Saugokis!
Dar išgirdau sušunkant Dženifer.
Kai išėjau iš balkono, lauke buvo visiškai tamsu, tik mačiau žvakučių taką. Norėjau kuo greičiau bėgti ir pažiūrėti, ką sumanė Viktoras. Tačiau ėjau lėtai, grožėdamasi kiekviena liepsenėle.
Ėjau, ėjau, kol pastebėjau žvakučių pabaigą ir žmogaus siluetą. Tuomet jau pasileidau bėgti. Pribėgau prie Viko ir pažvelgiau į jį.
-Kas tai?
-Aš..
Nuleido akis ir atsakingai rinko kiekvieną žodį.
-Tiesiog noriu išsiaiškinti viską tarp mūsų.
Po šių žodžių mano pasitikėimas savimi subliuško. Nebežinojau ką sakyti, nei ką daryti... Dabar jau aš nuleidau akis. Tik pajutau, kai mano ranką paimė šilta Viko ranka. Mano kūnu perbėgo šiurpuliukai.
-Juk abu žinome, kad tai nėra niekas, kad tai nėra draugystė... Abu žinome – tai neapsakoma žodžiais.
-Bet supranti...
Pakėliau akis ir pažiūrėjau tiesiai į jo spindinčias akis.
-Tu iš kolonijos, aš, neva iš elito. Mes iš skirtingų pasaulių. Nors ne tai man svarbu. Svarbiausia, kad tu uždarytas vienam pastate, aš kitam... Nežinau ar tai įmanoma. Man baisu.
Pasakiau labai tyliai. Mano skruostu nureidėjo ašara. Net nežinau, liūdesio ar džiaugsmo... Jausmo.
-Žinau, kad bus labai sunku, bet gal verta?
-Manau, kad tikrai verta. Nes nebegaliu gyventi be tavęs.
Ištariau dar tyliau ir lėtai, lėtai priartėjusi jį pabučiavau.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyKv. 11 20, 2008 7:59 pm

Koks romantiškas Apsikabinkim
Įdomus kas bus toliau Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyŠt. 11 22, 2008 5:53 pm

oooj kaip rooomanšiką Looove
eieiei kur čia pabaiga,prašom nenusišnekėti Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyŠt. 11 22, 2008 6:31 pm

Aš tiesiog nenoriu jo beprasmiškai test, nes man jis per daug patinka. Bet kai pabaigsiu šį, pradėsiu kitą rašyt. Laughing

Ačiū;]
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptySk. 11 23, 2008 3:20 pm

Tesinys visiškai be veiksmo, bet man asmeniškai jis labai patinka.

28 skyrius

Tali ir Visisgulėjo pajūryje galbūt jau valandą, gal dvi... Jie teisiog gulėjo susikibę rankomis ir tylėjo. Iš abiejų veidų neišnyko šypsenos.
-Bet man truputėli baisu.
Nedrąsiai ištarė Tali.
-Kodėl? Ko bijai?
Pažiūrėjo į ją Vikas.
-Na... Kaip mes bendrausim? Juk tu beveik kalėjime... Atsiprašau, jei tai nuskambėjo žiauriai.
-Nesijaudink, juk tu teisi. Na bet gerai, kads tik beveik kalėjimas. Ten nėra taip jau siaubinga, kaip aš galvodavau ankščiau. O kaip bendrausim? Mums dažnai leidžia rašyti laiškus, kartais leidžia paskambinti ar būna susitikimasi. Be to tavo mokykla ir kolonija dabar dažnai kartu rengia renginius. Juk kaipnors kartu tai įveiksime.
-Na tikiu tavim.
Pabučiuoja.
-O... Aj tiek tos, nesvarbu.
-Kas? Jei pradėjai, tai pabaik.
-Na kodėl... Ne, nenoriu to tavęs klausti.
-Už ką aš kolonijoje, ar ne?
-O tu telepatas...
Vikas nusijuokė, tuomes pažiūrėjo į dangų.
-Man jau seniai buvo keista, kodėl dar nekalusei to manęs. Tai dabar atsakysiu ir apie tai, ar myliu tėvus, ir apie koloniją. Mano mam... vienas nuostabiausių žmonių žemėje. Ji be galo myli mane ir mano tėtį. Tiksliau ji myli visus. Buvo mokytoja...
Vikas ilgesingai pažvelgia į tolį.
-Ir aš ją labai myliu. Bet... ji mirė.
Nati pamato jo akyse ašarų ir nebežinodama ką sakyti tik ištaria.
-Ach, labai užjaučiu.
-Tai vat.
Po kiek laiko atsigavęs toliau pasakoja Vikas.
-O mano tėvas... įtakingas verslininkas. Nemyli nieko, tik pinigus. Jam šeima buvo reikalinga tik darbo vakarėliuose, kelioms nuotraukoms su dirbtinomis šypsenomis, kad suvaidintume laimingą šeimą. O kai mirė mano mama... Ji žuvo auto avarijoje. Ir aš net negaliu pasakoti apie tai, ką jis padarė. Man gėda, kad aš turiu tokį tėtį. Aš nekenčiu jo iš visos širdes.
Patylėjęs kelias akimirkas jis vėl prabilo.
-Jis visiems pranešė, kad toje avarijoje žuvau ir aš. O ištiesų, savo pažinčių pagalba, niekam nežinant įkišo mane į koloniją.
Klausant jo Talija apsiverkė.
-Ir iškur tokių žmonių pasaulyje? Už ką tau toks tėvas? Tu vertas daug geresnio...
-Neverk, prašau, man viskas gerai.
Nušluostė merginos ašaras.
-Išpradžių aš dar maniau, kad kaipnors ištrūsiu iš ten ir kas nors bus kitaip, juk negalima pasakyti, kad žmogus miręs, jei jis dar vaikšto šia žeme. Buvau naivus svajotojas. Bet tuomet susidūriau su skaudžia realybe. Net nežinau, kaip tai įmanoma, bet dabar vaikštau šalia kitų žmonių, o jie net nežino, kad aš turiu būti miręs. Tai keista. Gyvas nmirėlis.
Nusijuokė per skausmą.
-Bet nebekalbėkim apie tai.
Nusišypsojo pažvelgęs į Taliją.
-Juk tai mūsų laikas, mūsųs atostogos. Vienintelis laikas, kai mes ilgai, ilgai galime būti kartu.
Tali taip pat nusišypsojo ir atsistojo ant smėlio.
-Kada paskutinį kartą žaidei gauditynių?
Sušuko, palietė jį.
-Tu gaudai!
Ir pasileido bėgti per smėlį krykštaudama lyg maža mergaitė. Viskas nieko nelaukęs nubėgo ją gaudyti.
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptySk. 11 23, 2008 3:31 pm

Toks mielas ir nuoširdus tęsinukas Apsikabinkim
Man labai patiko Looove
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptySk. 11 23, 2008 3:36 pm

Dėkui... I love you
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyPir. 11 24, 2008 9:37 pm

mielybė Looove lb nerealu
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyKv. 11 27, 2008 10:37 pm

Ačiū. Laughing
Tėtis sakė eit miegot, nes aš sergu ir jaučiu ryt į mokyklą lieps eit arba visą dieną erzins, kad kaip aš sergu, jei prie pc tiek laiko sėdžiu. Laughing Bet nebeištvėriau neparašius tesinio, kad ir kaip silpna bebūtų. Taigi, mėgaukitės, nes aš daug vargau. Laughing

29 skyrius

-Labas!
Sušukau ir kaip beprotė mojavau į kamerą. Labai pasiilgau Mar. Be galo norėjau nors kažkiek su ja pasikalbėti. Gerai, kad radau kavinę kurioje buvo kompiuteris ir net kamera.
-Kaip tau sekas?
Sušuko ji, mačiau, taip pat nekantraudama.
-Man viskas tiesiog pasakiška! Geriausios atostogos, bent pakolkas, o tau?
-Paryžius nuostabus, tai pasakiška!
Suklykė Mar.
-O kas šiaip asmeniniame gyvenime naujesnio?
Paklausiau aš, nes žinojau, kad ji paklaust ‚O tau?‘ ir aš galėsiu papasakot apie Viką.
-Na... Draugauju su Simonu!
-Rimtai? Geras! Kaip gerai, kad nebegalvoji apie Ramą.
-Neberūpi jis man.
-O Simonas man tikrai šaunus atrodo. O tau jis patinka, myli jį ar kaip?
-Na... Manau labai, labai patinka.
-Na ne meilė, bet vistiek labai gerai.
Plačiai nusišypsojau į kamerą
-O kas pas tave naujesnio?
-Na aš taip pat susiradau vaikiną.
-Ką? O tai Andresas.
Pažiūrėjo į mane keistu ir kiek smerkenčiu žvilgsniu. Jaučiau jį net per kamerą.
-Su juo tikriausiai viskas baigta.
-O jam tai bus didelis smūgis... Jis nuolat apie tave kalba ir tikrai net negalvoja apie tai.
-Na bett aš negaliu įsakyti savo širdžiai. Noriu kuo greičiau tai pasakyti Andresui ir viską baigti.
-Tai gali sakyti dabar.
Pamačiau kompiuterio ekrane Anderso veidą. O ne! Tik ne tai! nenorėjau, kad jis tai išgirsų! Nę! Ką man dabar daryti!
Viskas aiškiai atsispindėjo manam veide. Mano veidas visuomet viską pasako.
-Mar, gal gali palikti mus vienus?
Paklausiau tyliai.
-Žinoma.
Dar pažvelgė į kamerą susirūpinusiu žvilgsniu ir nuėjo.
-Na tai dabar gali sakyti visą „Vaikine, tarp mūsų viskas baigta“.
Pasakė Andresas. Jaučiausi tokia kalta ir apgailėtina.
-Aš nenorėjau, kad viskas taip nutiktų...
-Tai tu dabar mane apgaudinėji, taip? Jau manai, kad tarp mūsų viskas baigta net nieko nepasakius man? Tu turbūt jau vaikštai su kitu, bučiuojasi, ir mane kvailio vieto jlaikai.
-Andresai...
Nuleidau akis ir apsiverkiau. Nu jo, tik to ir tetrūko.
-Atsiprašau labai. Aš kalta ir žinau tai, bet ką man daryt, jei radau savo žmogu. Tu tikrai nuostabus ir žinau, kad rasi savo žmogų, bet tai ne aš. Tu nuostabus draugas, bet man, tik tiek.
-O aš maniau, kad tave myliu,. Ir kad mes būsim nuostabi pora. Maniau tu jauti man tą patį...
Jis taip pat sedėjo nuleides akis. Jis tikria buvo supykęs ir liūdnas, nes net nepasakė kažko panašau į „Neverk, nusiramink.“ Jis visuomet tai daro. O jei jau nedaro, tai mano, kad aš išties kalta ir verta tų ašarų. Ir teisingai mano.
-Tai tas pats vaikinas iš kolonijos, su kuriuo kažkada šokote?
Paklausė jis tyliai, tyliai. Bet aš išgirdau ir negalėjau meluoti ar neatsakyti nieko.
-Taip, tai jis...
Dar tyliau pasakiau. Išgirdau nusivylusį atoduį.
-Žinojau, kad nuolat apie jį galvoji.
Tuomet aš visiškai pratrūkau, nukritau ant stalo ir tiesiog isteriškai verkiau. Jaučiausi tokia apgailėtina. Kaip aš galėjau taip žiauriai pasielgit su Andresu? Nekenčiu savęs.
Verkiau valandą. Tol, kol prie manęs priėjo kavinęs darbuotojas ir pasakė kažką, ko aš nesupratau. Apsidairiau, nesupratau kas vyksta. Tik kai pažvelgiau į kompiuterį viską vėl prisiminiau. Įdomu, jis dar žiūrėjo į mane verkiančią? Nors, po velniais, koks gi dabar skirumas!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyPen. 11 28, 2008 2:58 pm

2ia tai buvo wooooow Looove Laughing
Lb nerealu Looove
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyPen. 11 28, 2008 5:41 pm

Gal nori išsamesnį komentarą? Kažkada ankščiau sakei, kad neturi laiko, o dabar gal jau turi, tai prašyčiau išsamiau...
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 EmptyŠt. 11 29, 2008 1:40 am

Pagal idėją pabaigą turėjo būti graudi, bet kažkodėl man žiauriai juokinga ;DD
Anyway, man patiko Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Širdies balsu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 6 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Širdies balsu
Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: