Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Širdies balsu

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyPir. 10 13, 2008 10:26 am

Žinau, čia taip per klaidą toks trumpas gavosi. Laughing Dabar reikia galvot išviso ką toliau rašyt, nes kaip iš pradžių buvau viską suplanavus dabar visai kitaip rašau... Šiaip ačiū. Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyPir. 10 13, 2008 6:42 pm

Koks mielas tęsininiukėkėlis Looove
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyTr. 10 15, 2008 7:40 pm

kada??? affraid
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyTr. 10 15, 2008 7:54 pm

Nežinau. subine Nėr laiko man. Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyPir. 10 20, 2008 5:05 pm

Pagaliau tesinys. Kažkaip prisiverčiau... Dabar rašysi utik apie pagrindinę, nors buvau ir kitiem kažką priplanavus, bet labai tingisi... tai vat. Bandžiau kažką gražaus parašyt, bet nepavyko. Tikiuosi kita dalis bus mielesnė ir su daugiau visokių vaizdingų ir gražių frazių. Nu ok, baigiu.

Šiandien – talentų diena. Bet man iš to jokio džiaugso. Sėdžiu dabar surūgusi mano “papuoštoje” salėje. Vyksta piešinių konkursas. O, kaip norėčiau čia dalyvauti... Tačiau tiek nervų išeikvojau su tais piešiniais šiai salėj, kad nebenorėjau nieko daryti. Kaip gražiai kai kurie piešia! Man net pikta, kad kai kas tai daro gražiau už mane. Nors gal ir nėra tokio žmogaus. Ne, vienas yra – Andresas. Be jo tikrai nebūčiau sugebėjus kažką padaryti šiai salei. Tiesa, nedarė jis vienas, kaip sakė. Prėjo man tas panikos priepuolis, tai kažkiek ir aš padariau.
Visi mano geriausi draugai dabar ruošiasi savo pasirodymui. Tiesa, nerašiau apie tai! Susikūrė gruoė “Teen Angels”. Jie buvo trys ir vos prieš kelias dienas atsirado dar du nariai – Eugenia ir Simonas. Labai nereali grupė. Na šiaip jie repetuoja paslapčiomis ir nieko neprisileidžia, bet aš viena ausim nugidau kai ką... taiu man tikrai patiko!
-Kviečiame dar vieną mokinę, kuri nubuvo priskirta, tačiau nusipelnė čia dalyvauti.... Natalia Melcolm.
-Ką?
Ištariau be garso ir išsprogdinau akis. Visi pradėjo ir sužiuro į mane. Aš kaip robotas atsistojau ir ėjau link Dunofo.
-Prašau, pristatykite kūrinį, kuriuo papuošėte salę.
Jau truputėli atsipeikėjus atsistojau prieš visus.
-Šiaip neturiu teisės čia stovėti, nes didumą šio darbo padariau ne aš, o nuostabus žmogus Andresas. Gaila, kad jo nėra ir jis nepadeda man įveikti šio pragaro. Bet pasakysiu tai, ką turbūt sakytų ir jis.
Nuo šios akimirkos aš pradėjau kalbėti labai garsiai, gal net kiek rėkdama.
-Tai-mostelėjau į mūsų piešnius-Galėjome tai padaryti, nes esame profesionalai, kad ir kaip stipriai šis žodis nuskambėjo. Bet tai nėra kūrinys, nes jis neatliktss su meile. Žinot...-pradėjau knistis po savo kelnių kišenę ir greit išsitraukus išlankščiau didelį lapą-Štai kur tikras kūrinys!-Visi nuščiuvo, kadangi ten buvo “Dunofo galva” kušią mes su Andriu apmėtėm.
Po šio žingsnio išbėgau iš salės verkdama. Net nežinau kodėl verkiau. Tiesiog persipildžiau emocijom. Tiesiog kartais visiems reikia paverkti, o aš nesu išimtis, kad ir kokia stipri bebūčiau.
Išbėgusi į lauką kritau ant šaligatvio ir pradėjau tiesiog isteriškai verkti. Buvo labai vėlyvas vakaras, bet nebuvo labai tamsu, nes žemę klojo sniegas. Pusnys driekėsi per kelią, baltos staigės tyliai krito ant mano blakstienų... Tai buvo nuostabus vaizdas, bet man viskas atrodė bjauru ir nemiela, jaučiau tik begalinį liūdesį ir šaltį. Nejaučiau nieko gražaus, kol kažkas padėjo ranką ant mano peties. Tą pačią akimirką staiga pasidarė šilta, šilta. Tas žmogus prisėdo prie manęs, o aš, net nesuvokusi kas jis, įsikniaubiau į jo striukę ir vis dar smarkiai verkiau.
-Talija... Kas nutiko?
Viktoras! Kelias akimirkas nebeverkiau ir niekaip neregavau. Paskui greit paleidau jį iš glėbio. Atsitraukusi nemačiau daugiau nieko, tik jo spindinčias akis. Net nesupratau kodėl, bet vėl stipriai jį apkabinau. Bet šį kart jau be ašarų.



Dabar ir aš pridursiu - IŠSAMŪS komentarai.
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyPir. 10 20, 2008 5:13 pm

Man labai, LABAI patiko.
Tas jos pakvietimas ant scenos buvo visiškai netikėtas, o dar netikėtesnis buvo piešinio su Dunofo galva išsitraukimas. Tikrai puikus tęsinys, su įdomumu perskaičiau. Beje, puikiai perteikei Nati jausmus. Žodžiu puikus tęsinys.
Dabar labai laukiu sekančios dalies. Wink
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyPir. 10 20, 2008 5:21 pm

Šypsena mano iki ausų, jaučiu kaip durnė atrodau - spoksua į ekraną ir šypsaus nesveikai Laughing . Ačiū labai. Ir dar koks ilgas komentaras.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyPir. 10 20, 2008 5:36 pm

Eik tuuuu,koks tęsinys Looove
Tikrai labai,labai sužavėjo.
Tie Tali jausmai,Viktoras...VISKAS Apsikabinkim
Nerealu.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyPir. 10 20, 2008 5:45 pm

Ach, dar viena širdelę paglostė... Dėkis labai. Looove
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyTr. 10 22, 2008 9:11 pm

Šviežiausias koks tik begali būt tesinys:

Natalija, Viktoras


-Kodėl tu čia atėjai?

Talija ir Vikis sedėjo ant šaligatvio krašto.
-Kur?
-Na pas mane.
-Nežinau...
Viktoras susimąsto ir pažiūri į dangų, o po kelių akimirkų vėl į Tali.
-Širdies balsas pakušdėjo.
Nati pasižiūrėjo į jį nespratimgu žvilgsniu.
-Ką?
-Na, kad man reikia čia eiti. O kai pamačiau tave... Juk negalėjau tiesiog praeiti. Tada jau tiesiog instinktyviai šokau prie tavęs. Nors su kitais taip nesielgiu...
Nati susimąstė ir užsižiūrėjo į tolumoje švytintį gatvės žibintą. Tuomet lėtai atsisuko ir jau žiojosi kažką sakyti Vikiui, kai staiga pastebėjo, kad jis guli ant didelės sniego pusnies.
-Tu gal trenktas?!
-Ne.
Kuo ramiausiai pasakė vaikinas žiūrėdamas į dangų. Tas balsas buvo toks ramus ir užtikrintas, kad Tali nutarė prigulti prie Vikio. Ji atsigulė ir taip pat pažiūrėjo į dangų. Tačiau vos suvokė, kad guli ant sniego, jos kūną persmelgė drebulys. Tali pajuto, kaip jos ranką paėmė Vikis. Nati pašoko ir nustebusiu žvilgsniu pažiūrėjo į jį. O jis vėl kuo ramiausiai vis dar bežiūrėdamas į dangų pasakė:
-Kad šilčiau būtų.
Ir iš tiesų, Natalija iškarto sušilo ir atsigulė ant sniego.
-Tos žvaigždės... Juk pasakiškas dalykas, ar ne?
Viktoras pagaliau atitraukė žvilgsnį nuo žvaigždžių ir pažiūrėjo į merginą šalia jo.
-Nuostabios, kaip ir tavo akys.
Tali užsižiūrėjo į tas mažytes liepsneles degančias jame. Vaikinas taip pat žiūrėjo į Tali. Tačiau atsipeikėjusi Tali nusuko akis.
-Žiūri ir vis pastebi ką nors naujo ir naujo...
-...kaip norėčiau kada nors pasiekti tas žvaigždes...
-...ir rodos jei galėčiau tai...
-... galėčiau jau viską...
Tali ir Vikio žvilgsniai vėl susitiko. Bet šį kart Tali nebeatsitraukė, o gal tiesiog nenorėjo atsipeikėti ir nusukti akių. Tolyje švietė vienišas žibintas, o sniego pusnyje gulėjo du, susikibę rankom, siluetai...
Tali vėl atsisėdo ir pradėjo drebėti. Nenorėjo to, bet nieko nebegalėjo pakeisti, nes per jos ploną megstuką vanduo jau seniai buvo persigėręs ir pasiekęs odą. Atsisėdo ir Vikis.
-Uoj, net nemačiau, kad tu be striukės.
Vikis vienu rankos mostu nusivilko striukę ir užgobė ja Taliją. Ši kai jis ją vilko padėjo savo galvą ant Viktoro peties ir prisiglaudė visai šalia.
-Ką ten sakei apie širdies balsą? Dabar ir mane jis veikia.
-Širdis visada pasako tiesą.
-O ne!!!
Natalija greitai pašoko numesdama Viktoro striukę ant žemės ir nulėlė link mokyklos. Viktoras nieko nesuprato, tačiau nemąstydamas pagriebė striukę ir nubėgo iš paskos...
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyTr. 10 22, 2008 11:10 pm

Lb nerea;us tęsinys
Tikrai,jau toooooks rooomantiškaaaaaas Looove
Lb patyko,taip ir tooooliau... Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyKv. 10 23, 2008 5:20 pm

Dar kartą dėkoju ir turbūt dar dėkosiu. I love you
Kažkaip šiam tesinį prisiminiau pavadinimą ff, tai pagalvojau, kad reikia kažkaip jį pritaikyt. Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyPen. 10 24, 2008 4:40 pm

Taip pasimėgaudama perskaičiau.
Velniškai gražiai bei įdomiai rašai Looove
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyPen. 10 24, 2008 4:43 pm

Dėkoju labai. I love you
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyŠt. 10 25, 2008 3:11 pm

18 skyrius

Įbėgau į salę kaip tik su žodžiaias „Teen Angels“. Būdama su Viktoru viskas išgaravo iš galvos, net savo draugus ir jų pasirodyma. Jaučiuais kiek kalta... Grei prasibroviau pro žmonių minią į pirmą eilę. Vikis mane sekė. Prieš pat prasidedant dainai Mar mane pastebėjo. Plačiai nusišypsojome viena kitaip ir to pakako, kad abiems pasidarytų geriau. Pasigirdo muzika, jie pradėjo šokti, dainuoti... Tai buvo fantastiška! Nežinau ar per visas dainas taip, bet per šią salė tikrai ūžė. Aš su Vikiu labiausiai. Šokom, dainavom šiaip durniavom. Žodžiu – mano drugai nepakartojami! Kai tai baigėsi, minia šaukė pakartot, tačiau konkurso taisyklės neleido. Pamačiusi kaip „Tenn Angels“ lipa nuo scenos labai norėjosi prieiti prie jų. Atsisukau į Vikį:
-Tai aš jau eisiu... Pas savo draugus žinai.
-Gerai, gera, eik.
Nusišypsojo. Aš pakštelėjau jam į skruostą ir ėjau labai lėtai, nes buvau dar paskendusi jo akyse.... Tačiau mano svajones pertraukė į mane atsitrenkęs Rama. Aš atsipeikėjau.
-O, šaunuoli, pukiai pasirodėt!
Pasakiau su didele šypsena. Jis neišypsojo nė lūpų krašteliu tik be žodžių padavė man kažkokį voką.
-Ra...
Nebespėjau nieko pasakyti, kai jis dingo žmonių minioje. Perverčiau voką ir pamačiau dideles raides Mar. Greit nulėkiau prie Marianos.
-Šaunuolė, jūs tiesiog stulbinami!
-Ačiū tau!
Ji mane apkabino.

Po keturių valandų sedėjome kambaryje ant mano lovos. „Teen Angels“ laimėjo! Žinojau, kad kitaip ir negali būti! Tik Ramas kažkodėl neatėjo pasiimti prizo... Tiesa, Rama!
-Tau kai ką paliko Rama.
Aš ištiesiau laišką Marianai.
-Ką? Tu kažką žinai apie jį?
Mar greit išplėšė laišką iš mano rankų. Ji buvo ne juokais susirūpinus.
Stebėjau ją, kol ji be garso skaitė laikšą. Net nenutuokiau kas ten gali būti parašyta iki tol, kol jos veidu nuriedėjo ašara ir iš rankų iškrito laiškas.
-Kas tau?
Apkabinau stipriai, stipriai Mar.
-Jis... Ne.. Negali būt. Jis negalėjo manęs palikti... tai...
Ji staigiai atšoko nuo manęs.
-Tai tavo darbas!
-Ką? Ką čia nusišneki?
-Tu niekada nemėgai manęs ir Ramos kartu. Nežinau kodlė, gal pavydėjai, kad daugiau laiko praleidžiu su juo, ne su tavim!
-Kas tau daros, Mar?
-Kas man daros? Už ką tu man tokia bloga. Ką tau tas Ramas padarė. O gal tu man laimės pavydi?
Nieko nebesuvokiau. Visiškai. Todėl tik tylėjau ir toliau klausiausi Mar.
-Tu ką, pasigriebeio bet kokį pirmą pasitaikiūsį kolonistą ir manai, kad su juo būsi laiminga?
-Tik nebandyk ką nors sakyti ant Viktoro.
Net nesupratau kodėl jš ginu. Ir vėl tas šordies balsas?
-Tai mat gini jį? Tik pažiūrėk kad gyva liktum. Tu bent paklausei už ką jis ten?
Aš nuleidau galvą, nes iš tiesų net nenutuokiu to.
-Būtent! Taigi nerašyk laiškų apsimesdama Ramu, nes jis negalėtu manęs palikti!
Užrėkė Mar. Aš nebeturėjau ką pasakyti. Apsisukau ir nusprendžiau kur nors nueiti nuo jos, kol apsiramins.
Nuėjau pas Nicolą ir tyliai įėjau į kambarį. Jis dar nemiegojo, sedėjo lovoje ir apie kažką mąstė.
-O, Nate, kaip sekas?
Nudžiugo mane pamatęs.
-Tiesą pasakius blogai.
Nusiminusi prisėdau ant lovos.
-Ir kodėl gi, kas nutiko.
-Mar... Ji pradėjo mane kaltinti nebūtais dalykais. Beje, žinau kur Rma?
-Na jis ten, miega. Atslinko vos pakeldamas galvą.
-Jis paliko Mar. Nnet neįsivaizduoju kodė. O Mar dabar kaltina mane.
Nacas beveik nieko nesuprato tačiau bandė būti supratingas ir dėmesingas.
-Ir dar pradėjo man prikaišiot dėl Viktoro...
-O kas dėl jo?
-Aj aš vėl buvau su juo susitikus.
-O juk sakei...
-Žinau, žinau, sakiau, kad viskas baigta. Bet prašau, neprikišinėk man dabar. Tai turbūt paskutinė naktis šioj mokykloj, o aš susipykau su geriausiu draugu. Pasaka. Norėčiau, kad nors geriausias draugas liktų...
-Žinoma, nusiramink.
Jis atsisėdo šalia ir apkabino mane. Aš vėl apsiverkiau. Nesuprantu, aš juk nebūdavau jautruolė!
-Beje, kodėl paskutinė?
-Per piešinių konkursą viską sugadinau... Žodžiu...
-Kaip tai? Juk tu laimėjai!
-Ką?
-Taip. Nežinau kas ten ir kaip buvo, bet sakė, kad tu laimėjai.
Nežinau, kaip tai įvyko. Bet dabar man tai nelabai ir rūpėjo...
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyŠt. 10 25, 2008 3:17 pm

Kooks tęsinys Looove
Su Mar ir Nati viskas taip įdomu ir šiaip čia viskas įdomu.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyŠt. 10 25, 2008 3:25 pm

Ačiū. Bet šiaip laukiu ilgesnių komentarų ir iš tavęs, ir iš visų kitų. Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyŠt. 10 25, 2008 4:49 pm

Lb geras tęsinys Looove Dieeeeeve tu mano,kaip čia įdomu...
Kodėl Rama paliko Mar? Ko Mar tokia debilė? Kas bus toliau?
Laughing
Tęęsinioooo
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptyŠt. 10 25, 2008 4:54 pm

O, nors tu mano minčių per anksti negaudai kaip aš tavo. Bet kaip tu jas gali žinoti, jei net aš nelabai žinau. Laughing Laughing Laughing
Tai tesinio tai lauk, lauk. Laughing Man kažko tinginystė ant rašymo pastaruoju metu. Na gal per atostogas nebus ką veikt...
Atgal į viršų Go down
future
Candė nori pratęsti jūsų pažintį.
future


Pranešimų skaičius : 629
Age : 32
Registration date : 2008-06-23

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptySk. 10 26, 2008 9:19 am

OMG. Kaaaip aš buvau atsilikusi..
Dabar imiau ir viską perskaičiau, tai nerealiai faina..
Skaičiau neatitraukdama akių, ypač ta vieta su Natalia ir Viktoru kur Viktoras priėjo prie Tali kai ten ji sedėjo ant šaligatvio.. Looove Taip mielai ten aprašoma, labai graaažiai Looove
Atgal į viršų Go down
https://candela.lithuanianforum.com
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptySk. 10 26, 2008 10:39 am

Ach, ačiū tau labai. Apsikabinkim Galvoju reiks gal jau per šiandien parašyt tesinį, bet nebežinau ką toliau rašyt. Laughing Naktį badžiau planuot, bet nelabai pavyko. tai nežinau kaip čia bus... Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptySk. 10 26, 2008 5:27 pm

19 skyrius

Natalija ėjo į savo kambarį. Ji buvo labai nusikalusi ir norėjo griūti į lovą. Vakar pusę nakties praleido pas Nicolą, kitą pusę prie kompiuterio. Nenorėjo eiti pas Mar, nes bijojo, kad ši vėl užsipuls. Taigi vos pamačiusi, kad ji išėjo iš kambario Tali ėjo į jį. Bet kažkas pagriebė ją už peties.
-Sveika, Nati.
Mergina atsisukusi išvyko Andresa.
-O, Andi...
Draugiškas apsikabinimas.
-Kaip vakar sekėsi?
-Neklausk... Buvo vienas blogiausių vakarų mano gyvenime dėl to renginio. Mane pakvietė pristaty darbų, o aš išsitraukiau mūsų nupieštą Dunofą.
-Ką? Iš kur tu jį gavai?
-Radau kišenėje.
Nusijuokė Nati.
-Bet vistiek laimėjau.
-Kaip tai? Tavęs neišmetė?
-Rodos balsavo mokiniai ar panašiai... Bet dabar jau tikrai mokyklos vadovybė sėdės ant manęs.
-Na nieko, būsiu su tavim visad.
Nati draugiškai nusišypsojo.
-Nepyk, bet aš tikrai noriu miego. Visą naktį nemiegojau.
Tali jau sukosi eiti, bet ją sugriebė Andreso ranka.
-Palauk. Turiu tau šį tą labai svarbaus pasakyti.
-Na?
Tali norėjo kuo greičiau kristi į lovą, nes danar ji buvo vaikščiojantis lavonas.
-Aš...
Mergina jautė kaip vaikino ranka pradėjo prakaituoti, kadangi vis dar ją laikė.
-Norėjau pasakyt, kad su tavim praleistas laikas buvo nuostabus, ir aš nenoriu, kad viskas taip pasibaigtų... Manau pradėjau tau kažką jausti... Ar norėtum būti mano mergina?
Šie žodžiai Nataliją truputėli prikėlė, bet tik truputėli. Ji prisimine Vikį... O Andresas nekantriai žiūrėjo į ją.
-Na gerai.
Atsakė Tali beveik be emocijų.
-Atleisk, bet labai noriu miego.
Nati ištraukė ranką iš Andreso ir nuėjo miegoti.
Jokio bučinio, jokios romantikos...
Andresas liko stovėti pasimetęs.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptySk. 10 26, 2008 5:45 pm

Laughing Čia geras bajeris Laughing
Bet Tali tai pavarėėėėė Dance
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptySk. 10 26, 2008 5:47 pm

Jo, visiškai improvizavau pati. turbūt pati miego nriu ar ką. Laughing Ačiū šiaip! Kas toliau bus irgi nelabai žinau. Reiks pagalvot šiąnakt... Rolling Eyes Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 EmptySk. 10 26, 2008 5:54 pm

Davai,mastyyyk Laughing
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Širdies balsu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Širdies balsu
Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: