Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Širdies balsu

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptySk. 09 07, 2008 7:17 pm

Vienas žodis: Nerealu Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptySk. 09 07, 2008 7:19 pm

Dėkui. Ma nšis skyrius tai truputį kvailas, bet reikėjo "Teen Angels" sukurt. Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyPir. 09 08, 2008 1:21 pm

Perskaičiau viską nuo kiek buvau atsilikus.
Ir man patiko. Dar patiko, tai kad tęsiniai ilgesni.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyPir. 09 08, 2008 5:24 pm

Ačiū, kad skaitai ir kad patiko. Wink
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyKv. 09 11, 2008 4:20 pm

Mano tėvukai šaunuoliai. Jau po savaitės grįžau į mokyklą. Čia viskas po senove.
-Kaip gerai, kad grįžai! Daugiau viena kambaryje su Cande nebūčiau ištvėrusi!
-Matai – visagalė vėl prieš tavo akis!
Mar tikrai džiaugėsi, kad grįžau. Candė liūdėjo. Tachas džiaugėsi. Jaz džiaugėsi. Rama džiaugėsi. Dar kažkas džiaugėsi. Turiu daugiau draugų nei priešų. Nors Candė, Maria dar kažkas liūdėjo. Kitiems buvo nesvarbu.
- Ir dar nebūčiau galėjus daugiau viena laikyti savo paslapčių.
-Palauk, palauk, su kokios paslaptim..?
Mariana papasakojo apie Ramą ir grupę. Buvo taip džiugu, aš žinojau, kad jie bus gerai. Dėl besikuriančios grupės taip pat smagu, nes žinau, kad Mar trokšta dainuoti.


-To jau per daug! Viena yra statyti koloniją, o kitą mums susibičiuliauti!
-Taigi, jei Jūs nepritarėte statyboms, pritarsite šiam sprendimui.
-Ne.
-Nieko negirdžiu.
Trinktelėjo durys.
-To jau per daug! Glorija!!!

Tiesa – kolonija jau pastatyta. Štai dar viena naujiena.

Į klasę įėjo Glorija.
-Man reikia savanorio.
Sakiau pasikeisiu taigi kultūringai pakėliau ranką.
-O... Melcolm. Puiku! Eime.
Nuėjome pas Dunofą.
-Melcolm... Prašau, tik nieko nesugadinkite.
-Tikrai ne!
-Gerai. Jums reikia padaryti plakatą, skelbiantį apie penktadienio šokius.
-O, šokiai. Jėga!

Jau kitą dieną mokyklą puošė mano plakatas.
-Šaunulė, Natalija!
Tai sakė visi.
Žinau – aš šauni!;]





--------------------------------------------------------------------------------------------------

Aš liūdžiu, kad grįžo Tali, nes vėl trumpėja tesiniai ir jie labai nuoboduis. Bet juk man turėtų patinkt pagrindinė veikėja. Laughing Na šiaip man liko tik vienas ar du skyriai ir nebeturėsiu atsargų...
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyKv. 09 11, 2008 5:17 pm

Laughing O man patink,tai rašyyyyk ;DD I love you
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyKv. 09 11, 2008 6:01 pm

Kai nebeturėsi atsargų teks vėl pradėt jas kaupt Laughing
Man taip pat patinka, todėl laukiu tęsinuko.
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyKv. 09 11, 2008 6:50 pm

Ačiū. Gal šiandein dar vieną įdėsiu, nežinau...
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 09 13, 2008 3:54 pm

Penktadienis. 19 valanda. Salė.
Aš su Mar įžengėme į salę. Keista. Tiek nepažįstamų veidų. Dar nespėjau susigaudyti kai iš manęs Rama “pagrodė’ Marianą. Tegul džiaugiasi laime!;] Aš nusigrūdau į kampą ant kėdės. Kartais būnu vakarėlio žvaigždė. Tiksliau, kartais noriu tokia būti. Bet leidžia ne tas dainas ar pašaliniai ne tą nuotaiką skleidžia...
-Dėmesio, dėmesio! Šiandien čia – du pasauliai. Elitas ir... Kolonija.
Dunofas dar kalbėjo. Bet visiems pakako tiek. Ir man. Man tai persmelgė visą kūną. “Štai kas tie nepažįstamieji”.
-Pašokim?
Aš dar neatsipeikėjus žvelgiau į žmogaus miražą.
-Elitas?
Iš jo veido supratau – ‘NE’.
-Atstok!
-Nag, eime!
Vaikinas turėjo daug jėgos, taigi, net nemirktelėjas ištempė mane.
-Paleisk!
-Tik po šokio. Nebijok, aš nesikandžioju. O tu, matau...;]
-Kvailys!



Nati jau sukos išeiti, bet ją sugriebė stipri jėga ir ji skrystelėjo atgal.
-Viktors.
Tali garsiai prunkštelėjo.
-Viktoras? Aš tai Natalija.
-Nesijuok iš mano vardo.
Vaidino supykusį, nors pats juokėsi.
-O tavo labai gražus vardas. Talija...
-Draugai mane vadina Nati. O tave gal galiu vadint Vikiu?
Nesitvėrė iš juoko.
-Tai mes jau draugai? Žinoma gali.
-NE!
-Tai vadinsiu Talija.
Tali išgirdo savo mėgstamą dainą. Nors kartą vakarėlije ji gali pašokti.Būtinai dabar turėjo stovėti čia su tuo kvailiu. Bet Nati pamanė, kad geriau šokti nei stovėti čia kaip kokiai mėmei.
Nati pradėjo šokti. Samis taip pat. Nati visiškai atsipalaidavo ir nebegalvojo. Jie visiškai įsijautė į muziką ir vienas į kitą. Taip jie šoko, šoko... Nati atsipeikėjo. Aplink ją buvo didelis ratas, visi į juos spoksojo. Taip būna visada. Bet tik ne Natei!
Staiga kažkas patempė ją už rankos.
-Galiu pavokti?
-Ne!-atrėžė Viktoras.
-Viki...-Nati nuėjo.
Tai Nikolas pagriebė ją už rankos.
-Ko gėrei? Papūsk!..
-Nieko, atstok.
-Šoki visiškai atsidavus kažkokiam tipeliusi, vadini jį Vikiu... Sakai nieko?
-Nieko nebuvo, isterike. Neperdėk! Aš tik pašokau.
-Taip, taip, tik...



Kažkas mane vėl pagriebė. Jaučiausi kaip žaislinė lelytė.
-Lėtas. Pašoksim?
Manau, tai buvo reatoinis klasimas. Pradėjau šokti.
-Jis tavo vaikinas?
-Kas?
-Na tas šviesus garbanius.
-Aaa... Nikis! Ne, tik geras draugas.
-Visi taip sako.
-Ne, tikrai.
-Vadinasi, aš dar turiu šansą...
-Ką?!
Per vieną mili sekundę man atėjo tiek minčių! Prisiminiau, kad jis iš kolonijos. K-O-L-O-N-I-J-O-S! Galbūt jis manijakas! Gal žudikas! Gal prievartautojas!Gal kartą, kai ramiai eisiu gatve, jis mane pačiups, išprievartaus, o paskui nužudys. Arba susilauksiu kūdikio! O gal geriau darytis abortą? Ne! Aš niekada nežudysiu.
Aš staiga atšokau.
-Kas tau?
-Nieko, tik silpna pasidarė. Einu įkvėpti gryno oro.
-Aš tavo palydėsiu!
-Ne, ačiū, nereikia.
Pro minią išlėkiau į lauką ramiai pasedėti. Man iš nugaros išniro Mar.
-Na, nenori man nieko papasakot? Kas tas... Na tas...
-Vikis.
-Wow! Kaip meiliai skamba!..
-Atstok!
-Na ir niūrums!
Man buvo labai negera. Atsisėdau, apsikabinau savo kelius ir pradėjau siūduoti(lyg beprotė). Pamaniua, kad aš panaši į kažkokią pasileidėlę. Man pasidarė dar blogiau. Verkiau.



Nati grįžo į salę. Viktoras stovėjo vienas. Jis atsiuko ir pažiūrėjo tiesiai i Tali, bet prie jos nebesiartino. Salėte vėl skambėjo lėta daina, porelės susiglaudusios šoko... Nors kiek dvėjodama ir gal kiek dijodama, Natalija žengė link Vikio.
-Pabandom pakartoti?
Jis nusišypsojo. Nati pastebėjo jo žavią, žavią šypseną. Po šios šypsenos norisi jį apkabindi ir niekada niekada nebepaleisti. Natalija pamiršo visas savo baimes.
Jų kūnai vėl susiliejo. Natalijai buvo taip gera, gera... Pamiršo viską. Pasitikėjo Vikiu. Mėgavosi akimirka.
-Kodėl taip elgiesi?
-Kaip?
-Na... Man atrodo tu nenori būti čia ir šokti su... blogu žmogumi. Juk tu manai, kad aš narkomanas, žudikas, manijakas... – jis pažvelgė į Tali tokiomis žaviomis akimis. Tali beveik nebegirdėjo ką jis šneka, nes jai tai neberūpėjo. - Kad nuskriausiu tave.
-Šššš... Jau nebe, taip nebemanau.
Nati nebeledo jam tarti nei žodelio. Ji tiesiog norėjo pasidžiaugti akimirkos laime.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 09 13, 2008 4:08 pm

Nerealu Laughing Cool I love you ]
Ne nu rimtai,myliu šitą ilgą,nerealų tęsiny I love you
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 09 13, 2008 4:10 pm

Ačiū labai. Šiaip čia buvo 4 tesiniai, bet įdėjau kaip vieną. Laughing I love you O aš dabar skaitau ir taip žvengiu - Vikis. lol!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 09 13, 2008 4:18 pm

;DD man nerealiai patiko dar kart sakau Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyAntr. 09 23, 2008 6:42 pm

Kažkaip užėjo pyktis, kad nieks neskaito mano ff, nieks neprašo tesinio įdėt... Todėl maniau išvis neberašysiu, Ir neberašiau. Bet šiandien pasakiau sau - "Nebūk durna, dėk tesinius ir parodyk visiems, kad jie turi gailėtis neprašę tesinių" Laughing . Tai parašiau tesinį. Tokį nevykusi(pradžioj jaučiu išvis nieko nesuprasit), bet geriau nei nieko. Šiaip reikia ir nevykusių, kad kažkada ateitų didysis veiksmas. Juk negali viskas labai greit būt, nes tada irgi nesamonė būtų. na ok, per daug įsijaučiau.'


Kitas rytas. Ir vėl pamokos. Beveik visi klasėje guli ant suolų ir miega. Tikrąja ta žodžio prasme. Arba dejuoja, laksto į tuoletus vemti. Šioje mokykloje sėdi “auksiniai” vaikučiai, kurie neprate gerti. O vakar, kai buvo ir kolonistų visi ganėtinai padaugino. Šiandien sunkios pamokos. O man buvo keista bene vienai blaivei sedėti. Nesakau, kad esu pratusi gerti, bet nebuvo tai man pirmas kartas kai kažko gėriau, be to nepadauginau.
Mokytoja klausinėja tokių lengvų dalykų, kad net aš galiu atsakinėti. Šiandien aš geriausia klasėje. Man toks juokas suėmė, kad ėmiau juoktis. Mokytojai tik to betrūko. Jos nervai nebeatlaikė – atsistojo ir išėjo. Man vis dar besijuokiant į klasę atėjo Gloriją.
-Natalija Melcolm. Pas direktorių.
Iš juoko negalėjau net mąstyti, tai tik atsistojau ir vykdžiau komandas lyg robotas. Einan pas direktorių man juoko priepolis praėjo(nors tiek gerai).

-Prisėskite, panele.
Atsisėdau.
-Girdėjau visiems labai patiko jūsų pieštas plakatas.
-Taip, aš šaunuolė! Galėtumėt ir kokio gero pažymio ar dar ko nepagailėt!
-Džiaukitės, kad esate mokykloje! Turiu jums nuują užduotį. Džiaugčiausi jei prisidėtumet.
-Paslaugų nebeteikiu!-tariau išdidžiai.
-Aš pasakiau džiaugčiausi. Juk tu protinga mergaitė.
Dunofas paglostė man galvą. Aš atšokau ir su panieka į jį pažiūrėjau.
-Tik dėl to, kad mėgstu piešti.
-Gerai. Tai bus nebe tokios tepalionės kaip jūsų plakate.Tai bus klasika..!
Žodį klasika jis ištarė labai pakylėtai. O mane nuo šių žodžioų persmelkė drebulys. Atsistojau, ėjau link durų.
-Beje, jūs turėsite partnetį.-ištarė Dunofas. Man tai nerūpėjo. Su visa neapykanta atsisukau į jį.
-tai ne baimė, patikėk!
-Prašyčiau! Į direktorių tinka kreipinys Jūs. Ir kas kultūros galai išmokyti šiais laikais.
-Kreipinio Jūs reikia nusipelnyti.
Trinktelėjau durimis. Išgirdau Dunofo balsą.
-Aš jums nepasakiau, kas bus jūsų partneris!
Būčiau grįžus, nes jau susidomėjau, bet pajutau, kad nuo tos klasikos mane rimtai supykino. Nelėkus į tuoletą išvydau ilgą žiaupčiojančių merginų eilę prie tuoletų. Nebeiškenčiau ir privėmiau kolidoriuje.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyAntr. 09 23, 2008 6:54 pm

Laughing paskutinis sakinys geriausias Laughing
o šeip viskas lb patyko,ir šeip mes skaitom,tik kad nenorėjau iš eilės du postus rašyt Laughing Cool
o dabar tęęsinioooooo Angel
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyAntr. 09 23, 2008 6:56 pm

Kad daugiau tokių minčių nebūtų, jog neberašysi tęsinių A tu daunas?
Ir tikrai pradėjau gailėtis, kad jų neprašiau.

Žinok puiki istorija, o dabar dar viskas pakrypo įdomia linkme.
Todėl laukiu tęsinio Wink
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyAntr. 09 23, 2008 7:38 pm

Ačiū labai, dabar gal jau rašysiu... Laughing

Ari - aš pamaniau, kad neįdomu taip tiesiog baigti, reikėjo gale kokio akcento. Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 09 27, 2008 6:03 pm

-Nenoriu, nenoriu!-klykė Natalija. Glarija jau neberegavo. Tieisog tempė ją iki dailės kabineto kur Tali turėjo piešti plakatus. Pagaliau Glorija įstūmė merginą į klasę ir ją užrakino. Tali kiek pravirko. Bet greitai ašaros išnyko, nes ji pastebėjo, kad klasėje ji ne viena.
-Kas tu?
Tarė piktu ir grubiu balsu.
Vaikinas sedėjo ant kedės ir nežymiai kažką braižė ant didelio, balto popieriaus lapo.
-Na jei tu Natalija, tai aš tavo partneris. Tau nieko apie mane nesakė?
-Ir tu nori pasakyti, moki piešti?
-Na lyg ir. Žinoma ne tą sušiktą klasiką!
Vaikinas kiek supyko. O Nati apsidžiaugė, kad ir jam nepatinka piešti klasikos.
-Aš Natalija. Nati, Tali arba...
Nati nutilo, nes norėjo sakyt Talija, bet paskui prisiminė, kadn iekas jos taip nevadina.
-Vadink kaip nori!
-Aš Andresas.
Maloniai pasisveikino vaikinas. Tali atsisėdo šalia.
-Tai ką čia pieši?
Pažvelė į neaiškias linijas lape.
-Nieko aiškaus, šiaip iš neturėjimo ką veikt kol tavęs laukiau. Mačiau tavo plakatą į šokius. Jis mane labai sužavėjo!
-Dėkui.Bet gaila, kad dabar negaliu pasireišti taip, kaip norėčiau. O jau tokių minčių turiu...
Tali užsisvajojo. Bet jos svajones pertraukė Andresas.
-Aš tikiu, kad tavo idėjos dar tikrai išvys dienos šviesą! O kokių turi idėjų?
-Nupiešti dižiulį žudiką ir šalia gulintį negyvą Dunofą.
Tali ir Andresas pradėjo kvatotis.
-Žinai kai ką sugalvojau.
Ištarė vaikinas ir pradėjo kažką piešti.
-Ką?
Mergina vis bandė pamatyti piešinį, bet Andresas tik po kelių minučių paimė lapą ir pastatė jį ant molberto.
-Čia tai geras!
Natalija pradėjo smarkiai juoktis. Ten buvo nupieštas Dunofas su aiškia kulka galvoje.
-Stokis!
Paragino Nataliją Andresas pasiėmęs krūvą pieštukų. Tali atsistojo ir pažvelgė į jį įtartinai.
-Ką darysi?
Adresas padavė pusę pieštukų, o vieną sviedė į nupieštą Dunofą. Juo pasekė ir Tali. Dar ilgai jie kalbėjosi ir jiuokėsi, žudė Dunofą. Jiems buvo labai linksma. Atrado labai daug panašunų ir, rodos, nei vieno skirtumo.
-Žinai, aš kartais labai norėčiau būt vėju.
-Vėju? Taip, būtų labai gerai...
-Kai norėčiau, galėčiau nuskristi kur tik panorėčiau. Kai tik atsirastų problemų aš išskrisčiau toli, toli...
-...ir niekuomet nebegrįščiau ten, kur tvyro blogis, kur man nepatiko, o būčiau tik ten...
-...kur dar neatsirado problemų ir mėgaučiaus laisve...
Neaišku kiek laiko jie dar taip būtų kalbėję sugulę ant grindų jei ne spynos rakinimo garsas.
-O ne!
Tali greit atsipeikėjo. Ji pašoko nuo grindų ir vienu rankos mostu nuplėšė ”Dunofą”.Į klasę įžengė Glorija. Ji pamatė gulintį Andresą, tuščius lapus ir Nalaiją, lamdančią kažkokį subjaurotą lapą.
-Kas čia dabar?! Lauk!!!
Per visą mokyklą nuaidėjo Glorijos balsa. Andresas greit pašoko nuo grindų, pagriebė Tali už rankos ir jie išbėgo.



Natalija, Andresas
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 09 27, 2008 7:19 pm

Laughing Laughing Laughing Nerealus tęsinys,
čia pavarė Tali su Andresu Cool
Daaaar Apsikabinkim
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 09 27, 2008 8:03 pm

Ačiū, kaip faina, kad patiko. cheers
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 10 11, 2008 3:25 pm

Nesupratau aš bišky bajerio,kur tęęęęsinys????????? A tu daunas?
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 10 11, 2008 3:44 pm

Oj, užmiršau... Pasistengsiu per savaitgalį parašyt. Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 10 11, 2008 4:14 pm

Vatgšas Dunofas Laughing Laughing
O šiaip tai nežinau kodėl aš šio tęsinio dar buvau neperskaičiusi, bet laukiu sekančios dalies Wink
Įdomiai rašai.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptyŠt. 10 11, 2008 4:48 pm

Rašyk,rašyk Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptySk. 10 12, 2008 4:28 pm

-Dar ką nors reiks sakyti ar užteks to, kad jei po trijų valandų čia nebus nuostabių piešinių abu lėksit iš mokyklos!
Užrekė Glorija ir išėjo. Jau surimtėję tyloje sedėjome dailės kabinete. Abu žinojome, kad būtina kažką daryti! Tačiau nei vienas negalėjome pakelti pieštukų... Andresas pirmas ėmėsi iniciatyvos – atsivertė knygą, paimė pieštuką ir pradėjo kopijuoti. Man nieko nesakė. Aiškiai nenorėjo manęs versti. Tačiau nenorėjau palikti jam viso darbo. Atsistojau, pasiėmiau pieštuką... Mano akyse nelauktai susikaupė ašaros. Andresas, matyt tai pajutęs, sunerimęs pažvelgė į mane.
-Negaliu...
Ištariau tyliai ir pravirkau. Andresas padėjo pieštuką, priėjo prie manęs ir stipriai, tačiau švelniai apkabino.
-Nesijaudink, aš viską padarysiu.
Sušnabždėjo man į ausį.
-Bet aš nenoriu užkrauti tau viso vargo!
Pasakiau žiūrėddama tiesiai į akis.
-Nesijaudink, tikrai viską padarysiu!
Labai stipriai prisiglaudžiau prie jo ir dar labiau verkiau.
-Atsiprašau, bet tiesiog negalaliu...
-Šš...
Andresas paglostė man plaukus ir leido man nurimti jo glėbyje.
-Neįsivaizduoji kokia aš dėkinga!
Dar pasakiau tyloje.
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 EmptySk. 10 12, 2008 5:43 pm

Koooooooks mieeelas tęsinys Looove Beeeeet žiaaaaaaauriai trumpas,ilgink tęsinius Laughing
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Širdies balsu - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Širdies balsu   Širdies balsu - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Širdies balsu
Atgal į viršų 
Puslapis 39Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: