Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kaipnors išgyvensiu

Go down 
+2
future
Cas
6 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyPir. 09 22, 2008 6:57 pm

Laughing lauk lauk Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyPir. 09 22, 2008 6:59 pm

Aj, kaip faina. I love you Man labai patiko, kad foto gale buvo, tada dar labiau atrodo, kad viskas rimtai taip buvo. Bet aš rimtai kai dabar žiūriu CA, galvoju, kaip jie gyvena po filmavimų. Na ir ta prasme galvoju apie tavo knygą, na kad tai ištiesų vyksta man kartais atrodo. Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyPir. 09 22, 2008 7:13 pm

Laughing Aš tave paveikiau Laughing O šeeeeip didelis didelis ačiū Cool
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyPir. 09 22, 2008 8:47 pm

o jėga Cool
darrr
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyAntr. 09 23, 2008 2:31 pm

ačiū Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyAntr. 09 23, 2008 5:46 pm

Banalu,nesamoninga,nuspėjama ir karoče šūdas Mad Laughing Suspect A tu daunas?

15 dalis

Kadangi šiandien buvo laisva diena,tai nereiškė,kad visi darys ką nori.Na gal ir darys,bet pusryčiai buvo bendri.Per pusryčius prilėkiau prie Točio:
-Labas ryyytas-bakstelėjau į žandą
-Labas-o jis buvo be nuotaikos
-Tai ko be nuotaikos?-nusijuokiau
-Man labai įdomu būtų sužinoti,ką šiandien ryte su Gastonu veikei...-o ne.pričiupta nusikaltimo vietoje.
Ne nu,aš užmušiu Gastoną,gi prašiau nieko nesakyt,bet neeeee.Kvailys.
-Iš kur čia tokia informacija pas tave atkeliavo?-stengiausi išlikti rami
-Aš pats mačiau,kaip šiandien ryte ant jo užšokai ir pradėjai bučiuot.Manai aš neregys?
-Ne-o ne,man galas.Jis matė.Galas.-Bet juk aš galvojau,kad ten tu.Užšokau ir sakiau „toti,kelkis“.Aš nemačiau,kad ten Gastonas.
-Kur jau ne....-jo žvilgsnis šiandien buvo šaltas kaip niekad-Žinai Candela,nevelk manęs į savo žaidimus,gerai?
-Apie kokius dar žaidimus šneki?-net nusijuokiau.Kas per nesamonė,žaidimai?
-Baik Candela...Tai su manim,tai su Gastonu.Apsispresk ko nori.Aš nenoriu būti tau koks parankinis šunelis,antras variantas.Nenoriu aš tavo žaidimų,žinok tai gali įskaidinti kitus,supranti?Tiek ir tavąjį Gastoną.
-Bet,Toti...Aš jo nenoriu,aš gi noriu...-pati net sutrikau po tokių žodžių
-Be bet...-tik tai pasakes,jis nuėjo.
Man skruostais nuriedėjo ašara.Dieve,netekau to žmogaus kuris vienintelis mane tikrai mylėjo,netekau to kuris buvo tesiog nuostabiausias iš visų mano sutiktų vaikinų,netekau Točio...Ir viskas tik dėl Gastono...
Išlėkiau iš valgyklos ir nulėkiau prie jūros.Net neprisimenu kaip,bet tesiog griuvau,o vietoj verkimo užmigau.Tikrai.
Atsikėliau kai jau buvo sutemę,keista.Aš čia tiek laiko pragulėjau ir niekas,nepastebėjo.Net labai keista.Bet tai man nerūpėjo,visgi prisiminiau kas įvyko ryte,ir negalėjau susilaikyt neverkysi.Liejau visas ašaras kiek tik turiu....
Kai pajutau kaip ant mano peties,kažkas padėjo ranką.Atsisukau.Ten stovėjo Gastonas.
-Tu,dink-vos išlemenau.Nuo verkimo jau ir vos galėjau kalbėt.
-Ne-Gastonas atrodė kiek drąsesnis,nei vakar ryte.Jis prisėdo prie manęs.
-Ko nori?Ir taip jau sugriovei man gerus santykius su Točiu,ko dar nori?Kiek tau reikia,kad taptum laimingas ir atsiknistum nuo manęs?-galbėjau tikrai piktai.Viskas per jį,jis kaltas,taigi neliks be bausmės.
-Cande,baik.Niekas iš mūsų nekaltas,kaip nutiko taip nutiko...-O Gastonas atrodė laaaabai atsipalaidavęs
-Tau nedaėjo?-jis tikrai mane sunervino-Gi pasakiau...Užknisai jau nebegaliu,supranti?Visos mano nesekmės tik per tave,viskas per tave gaidy,blet.Viskas per tave,a tau neaišku?Kaip tau pasakyt,kad tau daeitu?Gal padės jei pasakyčiau taip:eik tu naxui,padės?Ne?Gerai tada tesiog atsipisk nuo manęs,nes jau nebegaliu.Užpisai žiauriai,supratai? Nepakenčiu to,kad tu pastoviai esi visur kur tik aš,pastoviai velies į visokius reikalus kur aš,pastoviai reikia tau kaip nors man sukliudyt gyvent.Pastoviai-rėkiau ant jo net negailėdama jo-Žinai kaip norėčiau tavęs nekęst?Ar žinai,kaip to norėčiau?Jei ne tai žinok,kad nerealiai norėčiau tavęs nekęst.Bet...Dėja,negaliu-nustojau rėkt ir vėl pradėjau žliumbt.
-Ei,Can-jis mane net apkabino.Nesipriešinau...Jis ranka pakėlė mano smakrą,kad matytų mano akis.Nuvalė ašarą,katik nuriedėjusia mano skruostu-Cande,gali manyti,kad aš pats blogiausias žmogus pasaulyje.Gali manyti,kad viską darau specialiai,kad tik ir laukiu kol kas nors atsitiks,kol kas nors iš jūsų susimaus ir jūs išsiskirsit.Gali manyti,kad nori tau tik blogo.Gali manyti,kad už tai,kad atsisakei būti su manim,noriu tave užmušti,ar apkartinti tau gyvenimą.Gali manyti,kad esu egoistas.Bet tai nepakeis visiškai nieko.Aš vistiek mylėsiu tave,kad ir kokia tu būtum,kad ir ką tu manytum-banalybė?Gal,bet Gasta mane nustebino,kai po šių žodžių ėmė ir mane pabučiavo.Pala,pala o kur dingo tas Gastonas nedrąsusis?Kur jis?Na iš tiesa,negaliu sakyti,kad man nepatiko toks jo poelgis,iš ties po tokių žodžių viskas tesiog pribloškė.Keista,bet taip...
-Banalu Gastonai-aš vis dar verkiau,bet jau šypsojausi verkdama-Bet žinai,aš vis dėl to dabar pasirodysiu dar banalesnė,vis dėl to manau tu visą laik puikiai žinojai,tą vienintelę tiesą,kurią taip norėjau nuslėpt,vis dėl to manau tu tai jutai...Nežinau,gal telepatiškai sužinojai,ar ką.Bet tiesiog,aš nebegaliu daugiau...Nebegaliu daugiau nei tau,nei sau,nei kam kitam meluot...Tikrai žinai,aš...-nesupratau bajerio,bet jis tik nusijuokė,ir užčiaupė mane pabučiuodamas.
Taip turbūt būtų praėjusi,visa valanda kol pagaliau,po visų išvedžiojimų aš jam bučiau pasakiusi „Aš tave myliu“.Ir jis teisingai nusprendė mane tesiog užčiaupdamas.Ir iš ties,aš pripažinau vienintelę tiesą.Kad ir kaip ji skaudintų kitus,aš pripažinau tai,ko nenorėjau pripažinti būtent dabar.Aš visiškai pripažinau,kad tikrai myliu tą Dalmau.Taip,su Točiu man buvo gera,labai gera.Net maniau,kad tikrai užmiršau Gastoną,bet kurgi...Ir dar per tokį trumpą laiką,tai juk kažkas nerealaus.Tikėjausi per vieną dieną pamiršti tikrai įspudingą žmogų,pasidaviau inkstintams.Bet žinot,aš nesigailiu,nei vienu savo poelgiu.Gal ir elgiausi kaip visiška kvailė,bet nesigailiu...Tai mane pamokė kažkiek...Ir manau man tai padės gyventi...Tesiog jau esu laiminga.Tą akimirką,ir jau niekad nebesvarbu man.Tik tai,kad pagaliau išdrįsau,kad pagaliau jaučiuosi lyg būčiau atsikračiusi naštos,tai,kad dabar jaučiuosi laisva.Tai man suteikia jėgų...Dieve aš tikrai gerai jaučiuosi!
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyAntr. 09 23, 2008 5:56 pm

Nabanalu, sąmoninga, nenuspėjama ir karoče ne šūdas.

Koks romantiškas tęsinys besame
Ypač ta vieta, kur Candė keikėsi (juokauju) Laughing Bet išskiriant tą vietą, tai tikrai romantiškas...
Na, o dabar pasakysiu ką ir kiekvienam komentare sakiau: noriu tęsinio Skanumėlis
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyAntr. 09 23, 2008 6:00 pm

Laughing
JO ta vieta romantiškiausia ;DD Ne nu šeip man ta vieta labiausiai patyko,nes čia Candė toookia krūta Laughing
Lauk tęsinio afro
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyAntr. 09 23, 2008 6:14 pm

O,o čia tai geras! Ma labai patiko. O ypač ta keiskmažožių kruša. Laughing Bet rimtai ten geriausia buvo. Ir šiaip viskas man patiko. cheers Bet aaš pradedu bijot, akd kakada ateis pabaiga... No Laukiu tesinio!
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyAntr. 09 23, 2008 6:22 pm

Įdomus tęsinys.
Buvo romantikos, pykčio, daug keiksmažodžių (jėėė Laughing) ir šiaip toks pilnas jausmų tęsinys. Man patiko. :)
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyAntr. 09 23, 2008 6:23 pm

Laughing oj ačiū Laughing
ir patikėk pabaiga daaaaar negreit Laughing
gi nerašysiu 15 dalių ff ;DDD
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyAntr. 09 23, 2008 6:38 pm

Tai gerai, kad dar negreit. Man kažklaip jau į pabaigą viskas švietė. O ką man 15 jau daug. Laughing Kai kas tik tokio ilgumo ir rašo...
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyAntr. 09 23, 2008 6:55 pm

pf,aš kaip 50 dalių mažiausiai parašysiu Laughing subine
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyKv. 09 25, 2008 6:43 pm

Staigmenaaaaaa,tęsinys Laughing

16 dalis

Jaučiausi lyg niekas nebūtų egzistavęs aplink.Tik aš ir Gastonas.Mes tesiog vaiksčiojom pajurių,kalbėjomės... Jaučiausiai tikai laiminga.Tą valandėlę buvau visiškai pamiršusi visas problemas .Totį,filmavimus,viska.
Vis dėl to,po šiokio tokio pasivaiksčiojimo,mes grįžom į studiją ir prisėdom ant suoliuko.
-O kur visi kiti?-tik dabar man daėjo,kad čia nieko nėra
-Išvažiavo į klubą...Visi ant vakaro užsinorėjo į klubą,tai ir išėjo.Man nesinorėjo,taigi likau....
-Keista...O kaip jie manęs nepasigedo visą dieną?-tikrai įdomu
-Na net nežinau.Čia jau lieka gryna mistika-prajuokino.Taip ir Gastonas moka prajuokinti.
-Och...Nežinau ką reiks daryt....-tikrai,tik tada pradėjau sau sukti galvą dėl šio ryto.
-O ką reikia daryt?-nejaugi Gastonas dar nieko nežino?
-Dėl Točio,Gasta...Nežinau,jei jis sužinos,kad mes čia susiėjom,tai taip gausis,kad jis buvo teisus ir jis manęs nekęs visą likusį gyvenimą.Nes jis pamanys,kad tikrai jį apgaudinėjau su tavim.O juk to nebuvo...Dieve Gas,nežinau ką daryt...
-Na tai tesiog nesakykim niekam apie mūsų draugystę-pasiūlymas kaip iš telenovelės,bet šiuo atveju pats normaliausias pasiūlymas.
-Šeip mintis tokia gerai visai,bet...
-Tai gerai,be jokių BET.Niekam nesakysim.
-Na gerai-nusijuokiau-Tik nežinau kaip sugebėsiu neprasitarti Eugei Lali ar Colo-kalbėjau kiek mieliau nei įprastai.
-Tai teks pasistengti,juk žinai,kad aš nepulsiu kaip boba pasakot Nicui-Jis pasidarė dar juokingesnis,kad net garsiai prapliupau juoktis.
-Na gerai pasistengsiu,bet tik su viena salygėle...
-Ir kokia?-Gastonas nusijuokė,nuostabi šypsena.Visai kaip tą dieną,kai pirmą kart jį sutikau prie jūros...Tiksliau tą naktį...
-Kad dabar mane pamaloninsi toookiu bučiniu,kaip per CA tau nepavyksta-nusijuokiau-Irrr,kad kiekvieną nakty susitiksim.Negi galvoji,kad dar galėsiu tieeek apsimetinėt?
-Na manau sąlygos įvykdomos-kookia dieviška šypsena-Man nėra nieko neįmanomo.-nusijuokė ir pabučiavo mane.
Šeip galiu pasakyti,kad dabar bučiavosi tikrai geriau net pastarajį kartą per CA.
-O kiek dabar laiko?-taip laaaabai į temą,po bučkio.
-A jau po pirmos-pažvelgiau į laikrodį.Po pirmos nakties...Jau taaaip vėlu.
-Na jei jau netoli pusė dviejų tai galim skirstytis,nes kaip tik dabar jie žada grįžt?
-Iš ko sprendi?
-Iš to,kad ten mašina atvažiuoja-Gasta parodė į kelią.Jie tuo keliu važiuotu gal dar kokias penkias minutes
-Dieve,einu į savo kambarį,aš tipo miegu...-bagstelėjau į žandą jam,ir nulėkiau į merginu namelį.
Vos atlėkusi iškart kritau į lovą,ir laukiau kol grįš merginos...
Nepalaukus nei penkiolikos minučių merginos jau įžingsniavo vidun.Dung...Kažkas numetė kažką.
-Tyliau Euge,nematai ka Candė miega-o taip Eugė ir vėl prisirijo...
-Gelai,gelai-jaučiasi iš jos kalbos
-Eik miegot blet,jei pažadinsi žmogų tai kas tada? Ir tai nematei jos minos šian ryte,išėjo iš valgyklos žliumbianti,ir visą dieną jos nematėm,tai kaip manai ar čia labai gerai bus,jei ją pažadinsim?-o dieve Lala matė mane žliumbiant,ir jaučiau,kad ji jaudinosi dėl manęs dabar.Dieve kokia miela ji...
-Oky,oky-pajaučiau kaip Eugė griuvo į lovą ir turbūt nepraėjus nei penkiom minutėm nulūžo.
-Ach Euge jau tokia,nesupranta kaip reikia elgtis.Varkšė Candė...Įdomu kas jai atsitiko?Na dabar gi nežadinsiu,ryt viską sužinosiu-po nosim sau burbėjo Lala ir atsigulė į lovą.Neištvėriau ir atsiklojau patalą-O Cande,nemiegi...Tu turbūt...
-Lali nerimauk,man viskas gerai.Geriau nė negali būti-sušnibždėjau
-O kas atsitiko?-taip Lala viską nori žinoti...
-Mane paliko Totis....
-O dieve,žiauru...Bet pala kodėl tu laiminga?
-Tesiog...Man gerai-negalėjau,kad ir kaip norėjau negalėjau pasakyt...

Taigi sekmės skaityme Bučkis
Atgal į viršų Go down
Zefyriukas.
Stovyklauji su ARTE
Zefyriukas.


Pranešimų skaičius : 2553
Age : 31
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyKv. 09 25, 2008 6:50 pm

Įdomus, toks romantiškas Apsikabinkim

patiko man čia Laughing Laughing
Citata :
-Mane paliko Totis....
-O dieve,žiauru...Bet pala kodėl tu laiminga?
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyKv. 09 25, 2008 6:53 pm

Ačiū Apsikabinkim
Hm...Nesusimąsčiau apie tos vietos ydomumą Laughing Bet dabar perskaičius porą kartų tą vietą pati supratau bajerį A tu daunas? Laughing
Atgal į viršų Go down
Mistiness
Cristiano Ronaldo is MINE.
Mistiness


Pranešimų skaičius : 2402
Age : 29
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyPen. 09 26, 2008 1:52 pm

Įdomu, įdomu.
Perskaičiau su malonumu darbas
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyPen. 09 26, 2008 8:03 pm

Man labai patiko! Vėl laukiu tesinio. cheers
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptyPen. 09 26, 2008 9:05 pm

Ei,ei o kur dingo tie išsamūs komentarai? Suspect A tu daunas?
Laughing Ačiū Laughing
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptySk. 09 28, 2008 2:00 pm

Kolkas nieko įpatingo Laughing Beeeeet pamėginkit parašyt bent dešimties žodžių komentarą Laughing išsąmų tokį Cool ...

17 dalis

Atsikėliau,ramiai apsirengiau ir nulėkiau į filmavimus.Šiandien ir vėl filmuojamės...Filmavimai sekėsi gerai,viskas buvo kaip visad.Daug juoko,kažkiek rimtumo,ir daaaaaug darbo.Visą dieną į Totį nekreipiau jokio dėmesio,kaip ir jis į mane.Tiesa sakant ne visai...Mačiau kaip jis į mane žiūri iš šalies,bet man tai jau neturi jokios reikšmės...Man jis nesvarbus...
Vakare buvo smagiosios estafetės.Turėjom daryti visokias nesąmones,bet buvo smagu...Dar vakariau,jau visos ruošemės miegoti.Aš apsirengiau išėjimui ir su chalatu atsiguliau į lovą.Merginos greit užmigo,gal po kokių 20 minučių,jau išėjau laukant ir nulėkiau prie jūros...
-sveikas-priėjau prie sėdinčio ant smėlio Gastono ir bagstelėjau į žandą-jau seniai čia sėdi?
-Sakykim,kad ne.
-O tiesiai šviesiai?
-Na žiūrint kiek tai ilgai
-Žiūrint...-prisėdau jam ant kelių-Žinok šiandien šokinėdamas tame maiše atrodei puikiai
-O tu ne ką blogiau atrodei su ta papūgos skrybele-Taip,abu nepraleidom progos vienas iš kito pasišaipyti...Bet tai nebuvo svarbiausia...
-Žinau,bet man labiausiai patiko tavo veidelis visas aplipęs miltais ir ryžiais-įsivaizduokit koks jis gražus buvo...
-O tau puikiai tiko druskos,kiaušinio ir javų kaukė-o dabar įsivaizduokit mane.
-Kur jau neeee.Man patiko kai Pittas susimovė,prieš tave pralaimėjo....
-Žinok,už mane galingesnių nėra-Dieve niekaip negaliu atsigrožėti jo šypsena.
-Tikrai?Kur jau ne...Abejoju...
-Nėra kuom abejoti...-jis tesiog nuvertė mane nuo savęs ant smėlio ir kaip sakant už krito ant manęs,o tada pabučiavo...Taip vaizdingas vaizdas,bet vis dėl to jausmas puikus...
-Žinai kaip tik šito man ir visą dieną trūko,šitokio bučkiu,Gas...-nusišypsojau
-Oj patikėk galiu ne vieną tokį tau padovanot-nusijuokė ir vėl mane pabučiavo
-Neatsisakyčiau,kots ir visą nakty-nusijuokiau.
Kitą nakties dalį,mes praleidom taip kaip vakar.Vėlgi jausmas toks,lyg niekas neegzistuotų tik jis r aš.Vaiksčiojom pajuriu...
Jau ir pradėjo švisti,atsisveikinom iki rytojaus ir aš grįžau porai valandų miego į kambarį...
-Ei Can,kur buvai?-tik man įėjus pamačiau Lalą sėdint lovoje...
-Pasivaiksčiot...-sumąsčiau-Nesimiegojo,todėl išėjau...
-Mmm...-Lali atrodė susimąsčiusi
-O tu ko nemiegi?
-Neseniai prabudau,klausiausi bišky muzikos dabar...Eugė kaip visad miega kaip užmušta...
-Na aišku,mano mp4 - nusijuokiau
-Na,juk tu jį man leidi naudoti-Lali nusijuokė
-Taaaip,aš gi nieko nesakau-nusimečiau striukę ir išsitraukiau pižamą...
-Cande....-Lala kažką norėjo pasakyti,bet nutilo...
-Taip?-atsisukau,jau pusiau užsivilkus pižamą.
-Ne,nieko...-Lali atsigulė,ji kažką norėjo pasakyt,bet nepasakė,tai jau blogai...Nuslėpti kažką nuo manęs...
-Na labanakt-atsiguliau į lova
-Labos-tarė Lali...

...o tai kitaip tęsinių nebegaust subine Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptySk. 09 28, 2008 2:13 pm

Gerai, sakai nori išsamumo. Pati prisiprašei!

Tai vat... Man nepatinkla, kad Cande su Gatu. Man išvis Gastas nepatinka, nors nežinau kodėl. Rolling Eyes Laughing Laughing Bet šiaip čia jau mano problemos. Tai vat... Trūksta man truputėli veiksmo. Galėjo bent koks šuo juos pajurį užpult ar dar kas. Laughing Kas dar... Aj, man nepatinka, kad Cande taip greit Totį visiškai pamiršo. Bet čia irgi neesmė. Laughing Šiaip laukiu, kol kokiam vienam tesinį sugrius visas veiksmas!
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptySk. 09 28, 2008 2:24 pm

O geras komentaras Cool Tai vo,kaip pati sakei,kad būtų geras ff reik lievų tęsinių Laughing Ne nu šeip čia taip ir bus,kad kaikuriuose daaaaaug veiksmo,o kaikuriuose išvis jo beveik nėra.Taigi galiu tave patikinti,kad kitam tęsiny veiksmo turėtų būt....O tu lauk,lauk kol sugrius ;DDD Nieko kolkas neatskleisiu...
Be to,dėl Točio...Ai nu karoče,dėl jo tai kitam sakiny viskas turėtų išaiškėt Laughing
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptySk. 09 28, 2008 2:30 pm

Aš taip sakiau? scratch Na gal... Laughing Laughing Laughing Šiaip jei kitam bus veiksmo tai labai faina! cheers Jau laukiu kitos dalies. Very Happy
Atgal į viršų Go down
Cas
I LOVE MESSI
Cas


Pranešimų skaičius : 3003
Registration date : 2008-07-01

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptySk. 10 05, 2008 6:37 pm

Sveikinimų koncertas.Sveikinkite ir nebūsite pasveikinti Laughing
Ne o šeip,žadėtojo DAUG veiksmo nebus...Nes tą visą veiksmą sutalpinau y tris dalis,ne y vieną Laughing

18 dalis

Ankstus rytas.Šiandien paskutinė diena pampose...Jau praėjo dvi su puse savaitės,nuo tos pirmos pasivaiksčiojimų nakties su Gasta.Iš ties nelabai ir kas pasikeitė.Filmavimai-varginatys,bet smagūs.Santykiai su visais buvo puikūs,vakarais daug juokėmės,ir tesiog ilsėjomės.Tik su Točiu nieko gero.Vis mėgindavau su juo kažkaip pasikalbėti,kad atitaisyti gerus santykius,bet jis į kalbas nesileido.Tesiog suveldavo ką nors,ir prašydavo daugiau apie tai nekalbėti.Po savaitės,man tesiog nusibodo tas pats atsakymas,ir aš nuo jo atstojau...Visą tą laiką,naktim susitikinėjom su Gasta.Vaiksčiodavom pajūriu,kalbėjomės,ir tesiog džiaugėmės...Kas antrą nakty man grįžtant rasdavau Lalą nemiegančią...Jos įtarimai vis didėjo,mano irgi...Mes abi viena kitai šypsojomės,tikros dviveidės...Aš žinojau,kad ji kažką slepią,ji žinojo,kad aš kažką slepiu...Bet mes nei viena neišdrysdavom,apie tai pakalbėti...Todėl taip ir viskas likdavo...O šiandien,kadangi paskutinė diena-aš viską išsiaiškinsiu,ir su Točiu,ir su Lala.Ir viskas bus gerai...Išvyksiu iš pampų ramia sąžine...
Šiandienos filmavimai,buvo...Hm...Net nepavadinčiau jų filmavimais...Filmavomės nuo 10 iki 14.Filmavome tik scenas kurios turėjo būti „įterpiamios“,todėl jau greit buvome laisvi...Visi išsilaikstė kas sau...Aš nusprendžiau eiti pasivaiksčioti papludymiu...Ten pamačiau Totį su Pittu,na ką atėjo laikas...
-Labas Pittonai-prilėkiau prie jų ir atsirėmiau į Pittą,
-O Candeloonai-jis man bagstelėjo į žandą.Na Pittas yra PIttas
-Pyyyteri...-toks saldus mano balselis buvo...
-Taaaaaip?
-Gal gali mane palikti su Točiu vienus,noriu bišky pasikalbėti...
-Aišku,varau prie baro-Pytas nulėkė prie baro...
-KO nori,Vetrano?-ir vėl ta pati pradžia kaip visad...
-Klausyk,Garnier...Aš nieko iš tavęs nenoriu...Tesiog noriu pasakyt kai ką ir viskas,visą gyvenimą galėsi su manim nešnekėt...Kadangi šiandien yra paskutinė diena čia,o tu nebedalyvausi filmavimuose BA,ir mes turbūt nebesusitiksim...Tesiog pasakau,kad su tavim puikiai praleidau,kad ir tą trumpą laikotarpį...Tu buvai nuostabus žmogus..Bet žinai kodėl sakau buvai?Nes po to ryto,supratau,kad tu neesi toks kokį tave įsivaizdavau.Pasirodo tu esi savanaudis,kitų žmonių nesuprantantis,nežinantis žodžio „atleisti“ debilas.Ir žinai,galvojau,kad dar galėtumėme likti draugais,jei nebūtum toks kvailys,tai gal ir liktumėm...Bet žinai,iš ties suprantu,kad tu esi apgailėtinas...Nicolas Garnier,apgailėtinas...Ironiška,ką?-na ir ką gi jis atsakys į tokią mano kalbą...
-Žinai Candela,tu...-aha jis mėgina kažą suvelt,įdomu...-Cande,tu iš ties teisi-ką ką jis pasakė?-Aš tikrai...Kvailys.Nors ir nenoriu to pripažinti,bet tikrai elgiausi kvailai...Tikrai...Juk tu negalėtum susidėdt su tokiu kaip Gastonas,jis tau per senas ir...-ei ei ei,atsargiau su žodžiais
-Atsargiau su žodžiais...
-Na tikrai,atsiprašau Cande,už viską...
-Atleidžiu,atleidžiu-nusijuokiau ir apsikabinau jį,ką gi vienas dalykas sutvarkytas...
-Bet juk po pampų mes palaikysim ryšius?
-Tai aišku-nusijuokiau...
-Varom pas Pyteri,gi matai vienas prie baro nuobodžiauja-Totis nusijuokė
-Taaaaip,neleisiu Pitoonui nuobodžiaut-nusijuokiau
Abu nulėkėm Pitto link...
-Ei Pitonsai ką geri?-prisėdau prie Piterio
-Miamio gėrimą-išmetė smailą
-Tai klausyk,gal nori ką papasakot?-nusijuokiau,kažkodėl Pittas man laaabai siejasi su Lala
-O ką turėčiau papasakoti?-kaip visada...
-Ką norėtum...-prie mūsų pokalbio prisidėjo Totis
-O ką jūs čia galvojat?-Pytas atrodė kaip debilas
-Gerai Pytai.Atstoju su tuo klausimu-nusijuokiau-Matei šiandien Lalą?-lyg netyčia paklausiau,jei jis susidėjęs su Lala šitas bajeris tikrai pavyks
-Ne.
-Tikrai?Nei ryte nei neseniai šiandien Lali nematei?-jau vos nežvengiau
-Nu gi ne-nutaisė rimtą miną
-Tikrai,tikrai?
-Neeeee-suriko
Aš prapliupau juoktis,Totis taip pat prie manęs prisidėjo plyšavom kiek tik galėjom.
-Kas čia juokingo?-Pittas paklausė nesupratęs
-Ar net per filmavimus Lalos nematei?Ji nematoma patapo tavo akelėms ar kaip?-negalėjau nustoti žvengusi...
-Vaikine tu giliai įkilmpęs-žvengė Totis
-Apie ką jūs čia?-Pttas vis dar neorentavosi
-Apie nieka-stengiausi nustoti juoktis...
Atgal į viršų Go down
Bubble_Fun
Linksminiesi su Can klube
Bubble_Fun


Pranešimų skaičius : 1419
Age : 29
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2008-07-20

Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 EmptySk. 10 05, 2008 7:26 pm

O pagaliau. Jipy! pompom
Kas apie pačią dalį... Patiko kaip ir visada. Šiaip rimtai nežinau ką pasakyt. Aj labai žvengiau iš to, kad Lala ir Candė kas antrą naktį susitinka ir abi lyg niekur nieko nusišypso ir viskas. Laughing Čia žiauriai geras. Laughing Na žodžiu - labai super. cheers
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaipnors išgyvensiu   Kaipnors išgyvensiu - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaipnors išgyvensiu
Atgal į viršų 
Puslapis 515Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: • fan fiction-
Pereiti į: